1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

İçsel anlama patlama yaşayanlar olacak biz de olabiliriz, çevremizden biri de, heyecanlı bir gün bizi bekliyor. İşte 1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları .. 

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç  : Beyniniz ve savaşçı içgüdüleriniz bir hayli etkin olacak. Benzer düşünce ve arzuları paylaşan diğer kişilerle birlikte çalışın. Konuşmalar son derece faydalı olabilir. Kendiniz hakkında çok şey öğrenmeye eğilimlisiniz. Derin düşünceleri ve duyguları paylaşmaktan korkmayın. Kendinizi ifade etme isteğiniz, eylemleriniz ve duygularınızla ne kadar rahat olduğunuzu gösterir.

Bugün tamamen drenaj hissetmenize neden olacak çok fazla drama ve duygu potansiyeli içeriyor. Büyük bir çatışmanın merkezinde olmak istemezsiniz, çünkü sorunları kendi sorunlarına bölmek için daha önce bir geçmişiniz var. Siz veya sevdiğiniz kişi bunu çözme şansınız varsa, mümkün olan yerlerde hassas olmaya çalışmalısınız.


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bugün bir şey ya da birileri seninle yüzleşebilir. Tüm gerçekleri bilmeden durum hakkında bir şey varsaymamaya çalışın. Bulmacanın bir parçası hala söz konusuysa, sorunla hemen yüzleşin. Farkında olsanız da olmasanız da hassasiyetiniz değerlidir. Küçük şeyler, ele alınana ve ele alınana kadar ruhunuzda yavaşça yiyebilir.

Bazen tavuklarınızı yumurtadan çıkarmadan önce sayarsınız ve diğer zamanlarda onları saymak, bir seferde ele alınabilecek olandan daha fazla seçenek atar. Bugün, karşılaştığınız durumda önemli olabilecek değişiklik potansiyelinin farkında olmanız gerekir. Bir şeyin nasıl ilerleyeceğini bildiğinizi düşünebilirsiniz – ama gerçekten mi?

İşte Burca Göre Süper Kahraman


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bugün korkma, İkizler. Hemen hemen her şeyi kesecek güce ve zihinsel kapasiteye sahipsiniz. Korkunun ya da pişmanlığın seni geri tutmasına izin verme. Yolu temizleyin ve yeni ve farklı yaklaşımınızda güçlü olun. Hedefte kalın ve eylemlerinizde cesur olun. Yeni gerçek ve mecazi toprakları fethetme yeteneğine sahipsiniz. Başarınızı engelleyebilecek zihinsel blokları serbest bırakın.

Ani bir olay sizi doğru yönde hareket ettirmenin çok olumlu bir yolu olabilir. Birdenbire bir şey sizi döndürüp döndürdüğünde ve yeni bir teğet geçtiğinizde, belirli bir rota boyunca neşeyle ilerlemiş olabilirsiniz. Bugün sizinle eşiniz arasında ne olursa olsun, değişimin hem kalbinizi iyi yapacağından hem de sizi bir araya getireceğinden emin olun.

 


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Doğru yolda olmama konusunda endişelenme, çünkü öylesin. Her zaman doğru zamanda doğru yerdesiniz. Geçmişte olan şeyler hakkında pişmanlık veya utanç hissetmeye gerek yok. Daha iyi bir gelecek için olumsuz deneyimleri derse dönüştürün. Belli bir durumu değiştiremeseniz de, en azından buna tepkinizi değiştirebilirsiniz.

Bir ceviz kırmak için balyoz kullanmanıza ne de sevgiliniz arasında bir çözüm getirmek için bu kadar güçlü araçlar kullanmanıza gerek yok. Durumun zor aşkı hak ettiğini hissederken, daha nazik bir yöntem kullanmak ve hatta ekstra nazik olmak için yolunuzdan çıkmak daha iyi olabilir. Çatışmayı daha da kötüleştirmeyin. Bunu düşün.

Burçların Fobileri Neler?


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugün iç dünyanızda bir savaş olabilir. Duygusal olarak yüklenen argümanlar inançla ileri geri ateş eder. Cesaretini kırmamaya çalış. Herhangi bir köprü de yakmayın. Kelimelerinizin aşırı hassas kulaklara düşebileceğini unutmayın, bu yüzden onları dikkatli kullanın. Ruhunuzun duyulması gereken çok aktif bir parçası var. Huzurunuzu açık ve dürüst bir şekilde söylemekten çekinmeyin.

Birisi bir milyon dolar kazandığını söylemiş olsaydı, günün olaylarından daha fazla şok olmazdın. Belirlemek zorunda olduğunuz şey, olayın neden gerçekleştiği ve bundan ne öğrenebileceğinizdir. Sorunu çözmek imkansız değil. Siz ve eşiniz, yollarınızda çok fazla ayarlanmış olduğunuz yere ve eski sınırlarınızın neden paramparça olduğuna bakmalısınız.

Aslan Burcu, Haftalık Burç Yorumları


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Bir iç ses sizi yavaşlatmanız için uyarıyor Başak. Bir mola verip başkasının liderlik yapmasına izin vermek muhtemelen en iyisidir. Evdeki konulara odaklanın ve sevdikleriniz arasında ortaya çıkan sorunlara dikkat edin. Bir tartışmanın biraraya gelmesi oldukça olasıdır. Farkında olsanız da olmasanız da, ele alınması gereken ciddi sorunlar vardır.

Görüşleriniz ne olursa olsun, her şeyin son derece değiştirilebilir olduğu gerçeğinden kaçamazsınız. En derin bağlarınız ve ilişkileriniz söz konusu olduğunda, ruh halinin bir çatışma olduğunu görebilirsiniz. Herhangi bir açıdan taviz vermek zorunda kalmadan bunu çözmeniz olası değildir. Ama bunu yapmaya istekli misin? Yoksa sadece talebinizi paylaştırmak mı istiyorsunuz?

Yengeç Burcu Neden Aldatır


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün harekete geçmek için harika bir gün, Terazi. Yeni bölge için grev yapma hevesiniz bilinmeyeni deneyimleme güdüsü ile artmaktadır. Dahili bir yolculuğa çıkın ve ne tür harika şeyler keşfedebileceğinizi görün. İçinizde her zaman kendini gösteremeyecek muazzam bir güç var. Dünyaya cesaretinizi kanıtlamak için mükemmel bir gün.

Bazen yolu güneş ışığından ve gölgeli bir yamadan almak zorundasınız. Sana asılmış bir bulut varmış gibi hissedebilirsin, ya da şimşek çakmak üzere ve barınak için kaçacak yerin yok. Ama gerçek şu ki bu duygusal bir fırtına ve rahatsız edici olsa da, havayı temizleyecek, böylece güneş tekrar parlayabilir.


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bugün harekete geçmeden önce düşün Akrep. Döküntü hareketlerinin sizi başınız belaya sokması muhtemeldir. Günlük rutininizdeki can sıkıcı bir kesinti sizi nöbetten atabilir. Otur ve aceleyle hareket etmeden önce durumu düşün. Yoldaki çarpmalar genellikle evrenden çok hızlı ve dikkatsizce hareket ettiğiniz mesajlardır. Yavaşlama zamanı.

Bugün tartışmaktan kaçınamıyorsanız, büyük bir serpinti yapmaktan kaçınabilirsiniz. Genel olarak, özellikle belirli bir kişi hakkındaki duygularınız söz konusu olduğunda, her türlü zor durumdan kaçınmaya çalışsanız da, kendinize bir veya iki ev gerçeği kabul etmelisiniz. Belki de kafanızdaki şeyleri netleştirmek için biraz alana ihtiyacınız vardır. 1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları ..

Akrep Burcu, Haftalık Burç Yorumları

Burçların 5 Karakter Özelliği


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün beyninizde bir süredir biraraya gelen şeylere göre hareket etmek için harika bir gün. Belki kendinden emin değilsin. Teslim olmak ve tüm cevaplara sahip olmadığını itiraf etmek sorun değil. Bunu yeniden yapılandırma ve yeniden inşa etme fırsatı olarak kullanın. Korku yerine bilinmeyeni kucakla ya da ona diren. Bu ona doğru hareket etmek için harika bir zaman.

Bu, ne kadar hassas olduğunuzu hissettiğiniz bir gün olabilir. Koruyucu kabuğunuzu etrafınıza çizmek ve kinizm denemenizde delik açarak, herkes için çıkmayı reddedebilirsiniz. Ancak sonsuza dek böyle kalamazsınız. Hat boyunca bir yerde bir hamle yapmak zorundasınız. Sadece dışarıya çıkma riski varsa, işler çok daha çabuk çözülebilir. 1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları .. 

 


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Bugün sözlerinle biraz daha duyarlı ol. Zihniniz özellikle aktif ve hatta biraz huzursuz olmaya eğilimlidir. Bu, daha fazla görüşünüzü dünyaya yaymanın bir işaretidir. Yaptığınız gibi, başkalarının duygularını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. İnsanlar aynı duruma oldukça farklı bir tepki gösterebilir. Karşıt görüşlere saygı gösterin.

Bugün havada bir miktar gerginlik olabilir, ironik şimdi sizinle sevdikleriniz arasında daha pürüzsüz şeyler yapmak niyetindesiniz. Herşeyi yolunda görmeye kararlısınız, çünkü sonuçta en iyisini bildiğinizi hissediyorsunuz. Gerilimi bir kırılma yerine bir atılım yapmak için kullanabiliyorsanız, oluşturulan çatışma aslında çok yaratıcı olabilir. 1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları .. 

Balık Burcu Neden Sıkılır?


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Kova : Zihniniz açık ve hassasiyetiniz odaklanmış. Şimdi harekete geçmek için iyi bir zaman. Güvensizliğin veya korkunun sizi hayallerinizi sürdürmekten alıkoymasına izin vermeyin. Bugün yaptığınız işlemin etkili olabilmesi için cesur bir dışa doğru hareket olması gerekmediğinin farkında olun. Gerçekte, tam tersi doğrudur. Düşünceyi ve enerjiyi içe çevirerek çok şey başarabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi hayatın kesinlikle iniş ve çıkışları var. Ancak anlamanız gereken şey, ufkunuzda asılı kalan bulutun ötesinde, olağanüstü bir güzellik gökkuşağının var olmasıdır. Tek yapmanız gereken yağmur yağdığında çok ıslanmamanızı sağlamak için bazı pratik adımlar atmaktır. Bugün seçimleriniz veya kararlarınız ne olursa olsun, kendi ilgi alanlarınıza dikkat edin. 1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları ..


1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Bugün harekete geçmek için harika bir gün. Yeni bölge için grev yapma hevesiniz bilinmeyeni deneyimleme güdüsü ile artmaktadır. Dahili bir yolculuğa çıkın ve ne tür harika şeyler keşfedebileceğinizi görün. İçinizde her zaman kendini gösteremeyecek muazzam bir güç var. Dünyaya cesaretinizi kanıtlamak için mükemmel bir gün.

Bir sanat formuna dönüştürdüğünüzden ödün vermekte çok iyisiniz. Bununla birlikte, bugünün iki farklı eylem tarzı arasındaki seçimin bile, kendi ihtiyaçlarınıza olan ilgisizliğinden biraz daha fazla düşünülmesi gerekmektedir. Partneriniz için değil, sizin için ileriye dönük bir yol hakkında ciddi düşünmeniz önemlidir. En içten endişelerinizi doğrulayan seçimler yapmalısınız.

 

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: