1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Bugün beklenmedik bir mektup-sms veya paket gelebilir, Başak. Bu, bir sevgilinin hediyesi olabilir – belki de beklediğinizden biraz daha cömert. 1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları. 

Koç : Bugün hayatınıza çok fazla neşe getirebilecek heyecan verici haberler gelebilir. Geliriniz yakında fırlayabilir ve kendinizi profesyonel olarak ilerletmek için daha fazla fırsat yoğun ve hızlı bir şekilde gelmeye başlayacaktır. Hatta bir tür kamuoyu onayı bile alabilirsiniz. Ancak bu hattın sonu değil – bu sadece başlangıç! Bu eğilimin bir süre daha devam etmesini bekleyebileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Belli bir romantik ilişkinin devam eden hikayesinde bugün çok ilerleme kaydedilebilir. Aranızdaki bağı ve bağlılık duygusunu güçlendirmek için çok fazla alanınız olacak. Her şeye oldukça hafif davranıyor olsanız da, ikiniz de paylaştığınız duyguların gün geçtikçe büyüdüğünün çok fazla farkındasınız. Aşka bir şans verin!

Kadın Günlükleri


1 Ekim Perşembe Boğa Burcu

Boğa :  Romantik bir partnerle aranızdaki güçlü bağ, kafanız bulutların arasında, dolaşmanıza neden olabilir. Aranızdaki şeyler büyük bir hızla gelişiyor gibi görünüyor. Şu anda her şey çok mükemmel görünüyor. Birlikte geçirdiğiniz her anın tadını çıkarın. Zamanın bu kadar kolay olmadığı zamanlarda onları hatırlamak isteyeceksiniz. Hepimiz böyle günleri hak ediyoruz. Siz ve sevdikleriniz kesinlikle bundan en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Bugün her zamankinden biraz daha huysuz hissediyorsanız, bunun nedeni muhtemelen gezegensel konfigürasyonun yarattığı atmosferdir. Elbette kimse sizi gerçekten ciddiye almayacak ve en yakınınız ve en sevdikleriniz sizinle dalga geçmeye devam edecek, ancak yine de biraz mizahi canlandırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir komedi şovu izlemek için dışarı çıkmaya çalışın veya içeride kalıp bir dakika kahkaha videosu izleyin.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


1 Ekim Perşembe İkizler Burcu

İkizler : Her türlü aşk – arkadaş sevgisi, aile üyelerinin sevgisi, romantik aşk – bugün evde çok sayıda ziyaretçinin belki de beklenmedik bir şekilde kapınıza gelmesiyle birlikte gelişiyor. Konuklarınızdan biri para hakkında harika haberler getirebilir. Orada bulunanlar arasında güçlü bir birlik duygusu, en azından sizin için çok aşikâr olmalıdır.

Bugün saf bir popülerliğin tadını çıkarabilirsiniz. Aşka ve romantizme olan geleneksel yaklaşımınız, bir süredir belirli düşüncelere sahip olduğunuz bir kişi tarafından büyük ölçüde takdir edilmektedir. Her iki tarafın da kaynakları ve yetenekleri bir araya getirerek birbirlerine başarı merdiveninde yardımcı olduğu ilişkilerdeki pratik yaklaşımınıza bayılıyorlar. Senin tarafında gerçek bir hayranın var.

Burçların Fobileri Neler?


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

1 Ekim Perşembe Yengeç Burcu

Yengeç : Bugün etrafınızdaki büyük bir arkadaş, akraba ve komşular toplantısı düzenlenebilir. Uzun zamandır görmediğiniz birkaç eski arkadaşla karşılaşabilir ve yetişmekten zevk alabilirsiniz. Eski bir romantik partner de mevcut olabilir. Hala ilgileniyor musun? Eğer öyleyse, onu takip edin. Bu sefer işe yarayabilir! Artık ilgilenmiyorsan, belki şimdi arkadaş olabilirsin. Bunu düşün!

Bugün gerçek bir meydan okuma getiriyor. Genellikle romantizm ve ilişkilere karşı çok gönülsüz ve tarafsız bir yaklaşımınız vardır. Sık sık “al ya da bırak” tavrınız hakkında alay edilirsiniz ve çoğunlukla onu terk etmekle suçlanırsınız. Ancak, şimdi siz yapmasını isteseniz bile, birileri gitmesine izin vermeyecek. Onları samimiyetinize ikna etmeniz gerekecek.

Burçların Uğurlu Renkleri


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Aslan : İşvereninizden yakın zamanda bir zam istediyseniz, Aslan, astral enerji yakında bir tane almayı bekleyebileceğinizi gösterir. İşvereniniz çabalarınızdan çok etkilendi ve muhtemelen gözlerinizi başka bir yere diktiğinizi düşünüyor. Kesinlikle bir karar verme zamanı olmamasına rağmen, fırsatlar kesinlikle ortaya çıkabilir. Her şeyi dikkatlice düşünmek için biraz zaman ayırın.

Partneriniz bugün bir tür kötü niyetli görünüyorsa, o zaman belki affedilebilir. Bugünün astro enerjisi ile, genellikle güneşli yüze bir gülümseme getirmekte oldukça zorlanabilirsiniz, ancak umutsuzluğa kapılmayın. Onları bir gösteri izlemeye veya komik bir film çekmeye ikna edebilirseniz, hepsi kaybolmayabilir.

Kadın Günlükleri


başak

1 Ekim Perşembe Başak Burcu

Başak : Bugün beklenmedik bir mektup-sms veya paket gelebilir, Başak. Bu, bir sevgilinin hediyesi olabilir – belki de beklediğinizden biraz daha cömert. Başka iletişimleri de alabilirsiniz. En az biri bir şekilde işinizle ilgili olabilir. Bir parti daveti de gelebilir ve muhtemelen katılmak isteyeceksiniz. Önemli bir diğer kişi size eşlik etmek isteyecektir.

Romantizm bugün daha ciddi bir bakış açısına sahip. Sevdiklerinizi annenizi ve babanızı ziyarete götürüyorsanız, bunun çok uygun ve geleneksel bir fırsat olmasını bekleyin. Herkes en iyi ve en çekingen davranışını sergileyecektir. Ama en azından tanıtımlar bitecek ve ondan sonra rahatlayacaksın – ya da yapabilir misin?

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 10 Film


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Terazi : Mutluluk şu anda evde hüküm sürüyor. Para, ikramiyelerden, ekstra çalışma saatlerinden gelen maaş veya hediyelerden akarak gelir. Bu paranın bir kısmını evinize ekleme veya yenileme için harcamayı düşünüyor olabilirsiniz. Karar vermekte sorun yaşıyorsanız, bir dekoratöre danışmayı düşünün. Ailenizde büyük bir uyum var. Birbirinizi sezgisel bir düzeyde anlıyorsunuz.

Bu, eşinizle aranızda ciddi bir sohbeti teşvik eden bir gün. Eğer vermen gereken önemli kararlar varsa, o zaman kafanı kuma gömmeye gitme, bu meseleleri doğrudan yüzüne bak ve onları aşmaya çalış. Özellikle zor olmayabilirler, ancak her şeyin daha sorunsuz çalışması için çaba gösterilmesi gerekir.

Sevgili İle Yapılacak Aktiviteler


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Akrep :  Bekar mısın, Akrep? Öyleyse, bugün ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Son zamanlarda müsait, ilginç insanların eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz, ancak bugün kelimeler için fazla mükemmel görünen biriyle tanışabilirsiniz. Ve çekiciliğin karşılıklı olduğundan emin olabilirsiniz! Zaten dahilseniz, sizinle önemli bir başkası arasındaki masal romantizminin yeniden canlanmasını bekleyebilirsiniz.

Bugün her zamankinden biraz daha huysuz hissediyorsanız, bunun nedeni muhtemelen gezegensel konfigürasyonun yarattığı atmosferdir. Elbette kimse sizi gerçekten ciddiye almayacak ve en yakınınız ve en sevdikleriniz sizinle dalga geçmeye devam edecek, ancak yine de biraz mizahi canlandırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir komedi şovu izlemek için dışarı çıkmaya çalışın veya içeride kalıp bir dakika kahkaha videosu izleyin.

Belinizi İnce Göstermenin Yolları


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Yay : Birine güçlü bir cazibe bugün sizi şaşırtabilir. Bu kişi sanatla bir şekilde, belki film, televizyon ya da kayıtla uğraşabilir. Bir proje üzerinde çalışmak için birlikte hatırı sayılır bir zaman geçirebilirsiniz, ancak aranızdaki enerji ikiniz için de güçlü ve açık olmalıdır. Yeni bir ilişkiyle ilgileniyorsanız, en iyi şekilde göründüğünüzden emin olun!

Şeker salkımlarınız yine otoriter olarak mı karşımıza çıkıyor? Günün enerjisi, ev halkını kontrol ediyormuş gibi davranmalarına neden olabilir. Bu arada, tercih ettikleri melodide dans eden kuklalardan biri gibi hissediyorsunuz. Pekala, belki de gücünüzü geri kazanmanın, yayınızda herhangi bir kukladan daha fazla ipiniz olduğunu bilmelerini sağlama zamanı gelmiştir ve bundan sonra bunu kanıtlamaya niyetlisiniz.

Burçların Anne Halleri


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

1 Ekim Perşembe Oğlak Burcu

Oğlak : Modern teknolojiyi içeren yaratıcı bir projeye dahil misiniz, Oğlak? Eğer öyleyse, bugünden başlayarak, sıçramalar ve sınırlarla ilerleme kaydedilebilir. Şanslı bir mola, sizi işinize derinlik ve boyut katan yeni bir yöne götürebilir. Meslektaşlarla ilişkiler sıcak, cana yakın ve destekleyici olmalıdır. Grubu saran ve enerjiye ve coşkuyu artıran bir birlik duygusu var. Çabalarınızın sonuçlarını seveceksiniz.

Bugün belli bir çok önemli ilişkiye dalmaya karar verebilirsiniz. Bir süredir temkinli davranmış olabilirsiniz, ama aynı şekilde her şeyin hiçbir yere varamayacağından korkuyorsunuz. Bu, ortaklığınızın geleceği ve artan gerçek arkadaşlık ve birliktelik duygusu hakkında konuşmaya başlamak için harika bir zaman.

Başak Burcu Nasıl Etkilenir


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

1 Ekim Perşembe Kova Burcu

Kova : Evinize sahipseniz veya gayrimenkul alanında herhangi bir yatırımınız varsa, bugün bu yatırımın değeri hakkında harika haberler duyabilirsiniz. Muhtemelen artacak ve muhtemelen bu yönde devam edecek. Birikimleriniz, maddi konularda şanslı olacaksınız. Bu, şu anda hayatınızda bir şekilde büyük bir fark yaratabilir. Aslında, size açılan bir dizi seçenek olabilir. Hepsini dikkatlice düşünün ve altın için gidin.

Bu sizin ve en tatlı sevgilinizin birlikte yapıcı bir şeyler yapabileceğiniz harika bir gün. Artık çatı katı dönüşümünü başlatmak veya garajı yeniden inşa etmek gibi sahip olduğunuz harika fikirlerden herhangi biri üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Planlama aşamasında herhangi bir büyük anlaşmazlık olmadan birlikte çalışabilirseniz, geri kalanını organize etmek için fazla sorun yaşamazsınız.

Burçların İyi ve Kötü Yönleri


1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

1 Ekim Perşembe Balık Burcu

Balık : Teknik olarak bekar mısınız ama birisiyle çok mu derinden bağlısınız, Balık? Eğer öyleyse, bugün bir evlilik teklifini uzatır veya alırsanız şaşırmayın. Son olaylar sizi birbirinize çok yaklaştırdı ve aranızdaki bağı büyük ölçüde güçlendirdi. Partneriniz bu bağı yasallaştırmak isteyebilir. Öyle mi? En ufak bir şüphe bile varsa, kendinize düşünmek için biraz zaman verin. Şu anda dürtüyle hareket etmek iyi bir fikir değil.

Bugün, son derece çekici bulduğunuz eski bir arkadaş-sevgili-patron yeniden ortaya çıktığını görebiliriz. Bu şaşırtıcı bir şey olabilir ve daha da şaşırtıcı olan, keşfettiğiniz duygu derinliğinin hala çok açık olmasıdır. Bu hassas bir durum olsa da, doğru kararları vermek için ihtiyacınız olan tüm duygusal deneyime sahipsiniz.

İşte Burca Göre Süper Kahraman

Hangi burçlardan en iyi çift olur?

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?

Aşkı En Derin Yaşayan Burç Hangileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: