1 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 1 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 1 Haziran Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz. Terazi burcunda ilerleyen Ay, ilişkiler, işbirlikleri, eşitlik ve adalet kavramlarını ön plana çıkarabilir. Hem özel ilişkilerimizde hem sosyal yaşamımızda hareketlilik artabilir. Karşımızdaki kişilerin beklentilerine karşı daha duyarlı ve uyumlu olmaya çalışabiliriz. Ay öğle saatlerinde Kova burcundaki Güneş ile üçgen görünüm yapacak. Dengeli ve uyumlu olabileceğimiz bu saatlerde karşı cinsle ilişkilerimiz verimli olabilir. Günlük yaşam ve mesleki alanlarda kendimizi iyi ifade edebiliriz.

Burçların Kontrol Edemediği Duygular

Terazi burcundaki Ay öğleden sonraki saatlerde İkizler burcunda gerileyen Venüs ile üçgen görünüm yapacak. Duygusal beklentilerimizin güçleneceği bu saatlerde geçmiş deneyimlerimiz ve ilişkilerimizin üzerimizdeki etkisi güçlenebilir. Bazı hoş tesadüfler ve nostaljik durumlarla karşılaşabiliriz. Yarım kalmış konuları tekrar ele alma ve tamamlama fırsatları bulabiliriz. Çevremizdeki kadın figürlerle ilişkiler öne çıkarken, çok sayıda haber duyabilir, değişik bilgiler alabiliriz.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: