10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları … Genelde kendini kontrol etmeye çok önem veriyorsun. Bugün bu beceri, sizi gözyaşlarına boğacak harika haberler aldığınızda işe yarayacak. 

Koç : Bugün başkalarının duyguları için derin bir endişe duymak, biraz anlayışa ihtiyacı olanlara sempatik bir kulak vermenize neden olabilir. Şimdi dinlemek konuşmaktan daha önemli, pratikliğin kendini ifade etmek istese bile. İşleriniz sorunsuz gitmeli ve size çok fazla tatmin getirmelidir. Bir noktada birkaç neşe gözyaşı dökerseniz şaşırmayın.

İnsanlar bazen yakın kişisel ilişkilerinde ihtiyaç duydukları ilgiyi elde etmek için her tür oyuna başvururlar, reddedilme korkusuyla istediklerini isteyebileceklerini düşünmezler. Oyundaki astral enerji ile, bu konudaki rolünüzü anlama fırsatınız olabilir. Belirli bir oyunun aranızdaki tutkuyu nasıl kapattığını keşfedin. 10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bugün kariyeriniz için önemli olan zor bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Bağlılığınızın ve sıkı çalışmanızın kabulü, sizi rahat ettirmekten çok duygusal olarak bunalmış halde bulabilir. Duygularınızı kontrol etmek için özel bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bulunduğun yere ulaşmak için dağları taşıdın, bu yüzden tanınmak güzel. Bu gece kutlamayı hak ediyorsun.

Bugünün gezegensel hizalanması, sizinle eşiniz arasında ilginç etkileşimler sağlar. Biriniz sizi rahatsız eden bir şey hakkında itiraf etmek isteyebilir, ancak bunu yapamayacağınızı hissedersiniz, bunun diğerinin fantezilerini ve beklentilerini mahvedeceğinden korkabilirsiniz. Sizi zaten hem gizli hem de güçlü bir düzeyde etkilediği için ikinizin de konuşmasına yardımcı olur.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Uzun zamandır beklenen bir olay, belki bir düğün ya da kutlama, seni gözyaşlarına boğabilir. Doğal olarak duygularını göstermekten hoşlanmayan bir kişi olduğun için, ağlama dürtüsü geçene kadar tek başına kalman gerekebilir. Bu sizin için de çok mutlu bir gün olmalı ve memnuniyetiniz neredeyse gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir. Şahsen katılamasanız bile, bu gerçek. Rahatlayın ve keyfini çıkarın.

Aşk, romantizm ve ilişkiler kolayca anlaşılsaydı aynı olmazdı. Tam da bu kadar kafa karıştırıcı olabildikleri için onları sonsuz şarkıların, romanların, oyunların ve sanata konu haline getiriyorlar. Bugünün göksel enerjisi ile, sonunda sizden kaçmakta olan ilişkiniz hakkında bir şeyler görüyorsunuz. Gerçek bir salıverme duygusu getirecek ve sizi daha derin bir seviyeye itecektir.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Yoğun, duygusal bir rüya sizi o kadar güçlü bir şekilde hareket ettirebilir ki, rüyanın gerçek olduğu garip duygusuyla uyanırsınız. Bir yere yaz, Belki öyledir. Engelleri aşma ve iş dünyasında ilerleme çabaları nihayet karşılığını verebilir. Şaşkınlık içinde dolaşıp kendinize gerçekten olup olmadığını sorabilirsiniz. Vardır. En iyi şekilde yararlanın ve duygularınızı göstermekten korkmayın.

 Bazı insanlar ilişkilerine girip çıkıyor, işler iyi olsun ya da olmasın arka kapıdan gizlice giriyor. Bugünün gezegensel hizalanması ile, nasıl hissettiğinizi dürüstçe söylemek yerine, sahneden kaybolma eğilimini izleyin. Gerçek daha iyi olurdu. Aynı zamanda partnerinizin nerede durduğunu bilmesine de yardımcı olur. Kendini onların yerine koy.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Partnerinizle duygusal tartışmalar sizi gözyaşlarına boğabilir. Herhangi bir zorluğun üstesinden geldin ve muhtemelen yeni bir anlayışa ulaştın. Artık başlayan veya ilerlemiş herhangi bir ilişki veya arkadaşlık, güçlü ve kalıcı olma vaadini gösteriyor. Temel eğiliminiz duygularınızı kontrol etmek olacak, ancak onları göstermekten korkmayın. Böyle zamanlarda sorun yok.

Bugünün gezegensel konfigürasyonuyla, neredeyse evde kalamaz ve kitap okuyamazsınız. Çok ilham verici bulduğunuz bir yere gitmek için dışarı çıkmanız ve dahası, gitmeniz gerekiyor. Mümkünse, bir yerde dans pistine gidebilir, bir meditasyon toplantısına veya yoga sınıfına gidebilir veya güzel bir kumsalda yürüyebilirsiniz. Bu tür bir atmosfer içinde harika romantik anlarla karşılaşabilirsiniz.

Burçlara Göre Erkekleri Nasıl Aşık Edersiniz?


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün evinizde çok iş yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Belki de gelecekteki ziyaretçileri beklersiniz veya sadece yeri kendiniz için çeki düzen vermek istersiniz. Hızınızı ayarlamanız ve her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamanız gerekebilir. Ulaşılamayan başkalarından yardım gerektiren zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Günlük işlerinizde buhara kayma dürtüsünü kontrol edin.

Bugünün göksel enerjisi, ilişkinizin yeni bir yöne ihtiyacı olduğunu ortaya koyuyor, ancak bunu çoğu insanın genellikle mutlu olduğu daha sıradan uğraşların hiçbirinde keşfetmeyeceksiniz. Daha uzağa ve daha incelikli ve belki de ruhsal olan bir ilham düzeyinde aramanız gerekecek. Ortak hedefiniz sizi derin bir düzeyde birbirine bağlar – bu yüzden onu bulmak için hareketsiz olmanız gerekir.

Burçların Trip Cümleleri


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi : Yakın bir arkadaşınız veya sevgilinizle yoğun bir iletişim kurmanız, ilişkinizle ilgili harika şeyler ortaya çıkarabilir. Belki de sandığınızdan daha çok ortak yönünüz vardır. Belki korkularınız ve güvensizlikleriniz temelsizdir. Sonuç olarak, siz ikiniz yakınlaşabilir ve yeni bir ortak amaç duygusu keşfedebilirsiniz. Yolunuza çıkan olumlu duyguların tadını çıkarın ve harika bir gün geçirin.

Bazen hayatta, bir hedefe nasıl ulaşmaya çalışırsanız çalışın, çoğu kişi tarafından tercih edilen denenmiş ve güvenilen yöntemler işe yaramıyor. Günümüzün göksel enerjisi ile, romantik hayatınızın tutkuyu yeniden yaratmak için daha yüksek bir boyuttan küçük bir kaldırmaya ihtiyacı var. Romantik ortamlar geldi, bu yüzden gerçekten rahatlatıcı ve sakinleştirici renkler, bir miktar kırmızı ile gidin. Mumları, çiçekleri ve uçucu yağları kullanın.

Yeşilçam Oyuncuların Burçları


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep : Eski sosyal gelenekler günümüzün güçlü bir parçası olabilir. Ailenizle ilgili duygusal bir olay, belki bir düğün veya başka bir dönüm noktası planlamak, sizi özellikle heyecanlandırabilir. Olayların koşuşturmacasında, muhtemelen herhangi bir duygu ifadesini sıkı bir şekilde dizginleyeceksiniz. Görünüşe devam etmek bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Yap ama aynı zamanda kendin ol.

Sevdiklerinize onlar hakkında ne hissettiğinizi kaç kez söylüyorsunuz, ancak hiçbir şey onları inançsızlıklarından uzaklaştırmıyor gibi görünüyor? Günümüzün gezegensel hizalanması ile romantizmi yaratmanın yeni bir yolunu bulabilirsiniz. Biraz şarap ve şiir, bir yaz akşamının bir ipucu, güzel bir kumsal ve masmavi bir gökyüzüne karşı palmiye ağaçlarının manzarasını içeren bir şey arayın.


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay: Genelde kendini kontrol etmeye çok önem veriyorsun. Bugün bu beceri, sizi gözyaşlarına boğacak harika haberler aldığınızda işe yarayacak. Çok uzağa taşıma. Bu şartlar altında, biraz dışarı çıkmasına izin vermekte sorun yok. Sıkı çalışmanız ve kariyerinize olan bağlılığınız karşılığını veriyor. Olası ilerleme hakkında haberler gelebilir. Çok olaylı bir gün.

Bugünün göksel konfigürasyonu, kendinizi normalden daha derinden tutkulu hissedeceğiniz anlamına geliyor. Daha manevi bir akımın gelgiti sizi gerçek gerçeklerden çok fanteziye dayanan romantik bir çılgınlığa sürüklüyor. Denize adım atmadan önce ayaklarınızın yerde olduğundan emin olun. Önünüzdeki mükemmel varlığın ayakları kil olabilir.


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak :  Parayla, muhtemelen profesyonel gelişimle ilgili harika haberler bekleyin. Sevinç gözyaşlarına boğulma dürtüsünü kontrol etmen gerekebilir. Bir bayan arkadaş bazı ağır değişikliklerden geçiyor olabilir ve desteğinizi isteyebilir. Yapabileceğiniz en iyi şey, tavsiye vermek yerine dinlemek olacaktır. Bununla birlikte, kendinizi kontrol etmek için çok uğraşmanız gerekebilir. Durum tüm nedenlere meydan okuyabilir.

Romantik ilişkinizdeki bir dağı hareket ettirebilecek duygu derinliği bugün hemen bulunamıyor. Gezegensel enerji oyundayken, gerçekten bir etki yaratmak için bazı yüksek spiritüel ilkeleri kullanmanız gerekecek. Bu, egonun yolundan aşağı inmek değil, kendinizi partnerinizin yerine koymak ve olayları gerçekten onların bakış açısından görmeye çalışmak anlamına gelir.

Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Yolları


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kova : Yakın bir kadın akrabanızın dahil olduğu mutlu olaylar sizi duygusal hissettirebilir. Bir evlilik veya doğum söz konusu olabilir. Projeleriniz, özellikle diğer insanlarla olanlar, üstesinden gelmeniz gereken zorluklara rağmen iyi bir şekilde ilerleyebilir. Sonuçlar sizi gözyaşlarına boğabilir. Kendinizi kontrol etme ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak nasıl hissettiğinizi göstermekten korkmayın.

Bugünün göksel konfigürasyonu, yakın kişisel ilişkinizin belirli bir heyecandan yoksun göründüğü bir zamanı ifade edebilir. Bu şu anda bir noktaya gelebilir ve uyuşukluğun kaynağını anlamanız gerekir. Tutkunun olmadığı değil, tutkunun başka bir düzeyde bulunabileceği. Aranızdaki doğru ruh halini geliştirerek yaratılması gerekiyor.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Telepatiniz ve sezginiz bugün tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Başkalarının düşüncelerine ve duygularına uyum sağlamayı her zamankinden daha kolay bulmalısınız. Tepkilerinizi kontrol etmek iyi bir fikir olabilir. Bilmek istediklerinden emin olmadığınız sürece başkalarına ne aldığınızı söyleme. Hayal gücünüz ve yaratıcı yetenekleriniz de çok yüksek seviyede işlemektedir. En iyi şekilde yararlanın.

Bugünün göksel enerjilerin etkileşimi ile, büyük bir fark olduğu için tutku ve romantizm arasındaki ayrımı bulmanız gerekebilir. Yakın kişisel ilişkinizde biri diğerini bloke ediyor gibi görünebilir, ancak durumun böyle olması gerekmez. Tek yapmanız gereken, hem sizin hem de eşinizin varlığının farklı yönlerini ortaya çıkaran anahtarı bulmak ve ardından buna göre kullanmak.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: