10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları. Yükselen bir dalga tüm tekneleri devirir. Yakın biri bir beklenmedik bir düşüş yaşadığında veya özellikle iyi şansa sahipse, dalgalanma etkisi size ulaşır. Havada değişim var. 

Koç : Başkalarının kötü ruh hallerinin seni üzmesine izin verme. Ve onları neşelendirmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu düşünmeyin. Onların huysuzlukları onların işi, senin değil. Bugün biraz endişeli olabilirsiniz ve kendinizin başkaları tarafından olumsuz etkilenmesine izin vermek size hiçbir fayda sağlamaz. Genel atmosfer birkaç gün içinde düzelecek.

Bazı ilginç insanlar bugün sizinle iletişim kuracak. Bu tartışmalardan biri, konuşmanın gücü bazı korkutucu ama heyecan verici değişiklikler yarattığı için özellikle büyüleyici olabilir. Birisinin sizinle mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazla ortak yanı olduğunu fark edebilirsiniz. Bağı daha kişisel hale getirmek için çok açık ve dürüst olmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. 10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları…

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Boğa : Geçmişi bırakıp sadece geleceğe odaklanmanın zamanı, Boğa burcu. Hayatınıza tam da bunu yapmanıza yardımcı olabilecek yeni bir kişi gelebilir. Yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişim vurgulanır ve kendinizi telefonda normalden daha fazla zaman geçirirken bulabilirsiniz. Parlak geleceğinizi tahmin ederken bu günün tadını çıkarın!

Duygular bugün değişken olabilir. Çok bencil olma eğiliminde olabilirsiniz – siz ve partneriniz için alışılmadık bir durum. Bu, en çok zevk aldığınız şeyi yaparak ayrı zaman geçirmeniz için bir ipucu olabilir. Her ikinize de kendinizi yenileme şansı verecek, böylece daha sonra tekrar buluştuğunuzda anlamlı bir şekilde ilişki kuracaksınız.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

İkizler : Ev sahibi olmanın kesinlikle bir dezavantajı var! İkizler, projeleri ne kadar seviyorsan, işler asla bitmediğinde neşe azalır. Eviniz yapısal olarak sağlam olsa da, bazı kozmetik iyileştirmelere ihtiyaç duyabilir. İç mekana bitki ve çiçek eklemeyi deneyin. Dışarıda, stratejik olarak yerleştirilmiş birkaç tencere çekici odak noktaları görevi görebilir. Az çabayla veya masrafla fark yaratabilirsiniz.

Harika bir gün geçirmek için her fırsat var. Bununla birlikte, belirli bir konuda duygusal olarak dürüst olacaksanız, bazı koruyucu giysilere ihtiyacınız olabilir. Bazı kişilerin sigortası çok kısa olabilir. Sevdiklerinizle konuşurken zor konulara dikkatle yaklaşın. Daha da iyisi, onları bir süre yalnız bırakın ve uyuyan köpekleri bırakın.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Yengeç : Bardağın yarısı boş görünebilir, ancak yalnızca ilk bakışta. Ona bakmaya devam edin veya belki de bakış şeklinizi değiştirin ve gerçekten yarı dolu olduğunu göreceksiniz. Biraz hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bilgisayarlar kapalı olabilir veya iletişim bir şekilde engellenebilir. Strese girmeyin. Zaten herhangi bir iş yapamayacağınız için bunu rahatlamak için ideal bir zaman olarak görün.

Bugün önemli bir fikir ortaya çıkacak, bu da geçmişin bugünkü yaşamınız üzerinde hala oldukça güçlü bir etkiye sahip olabileceğidir. Şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıkabilir ve beraberinde şu anda yaptığınız işte büyük rolü olabilecek birini getirebilir. Bu kişiyi eski zorluklardan dolayı kovmayın; sizi yeni bir tavırla şaşırtabilirler.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Aslan : Bugün çözülmesi gereken pek çok kişisel ve mali sorun var. Bankanızdan haber alabilir veya bir ATM makbuzunda bazı endişe verici numaralar görebilirsiniz. Üzülme. Nihayetinde, bu konular sizin yararınıza çözülecektir. Kişisel konulara gelince, iyi tanıdığınızı düşündüğünüz biri hakkında bazı yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Bir zamanlar yakın olduğunu düşündüğünüz bir ilişki olmayabilir.

Havada çok rahatsız edici bir atmosfer var. Her şeyin olabileceği türden bir gün. Rahatlamaya çalışın ve sevdiklerinizden uzakta kendinize biraz yer açın. Kendinize yerleşmeniz gerektiğinden, yalnız kalmak için zaman ayırmak çok önemlidir. Sakinleştiğinde birlikte harika bir akşam geçirebilirsiniz.

Evlenmek İsteyen Erkeğin Davranışları Nasıl Olur


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Başak : Yükselen bir dalga tüm tekneleri devirir. Yakın biri bir beklenmedik bir düşüş yaşadığında veya özellikle iyi şansa sahipse, dalgalanma etkisi size ulaşır. Havada değişim var. Olan her şey olumlu olsa da, bazen çok hızlı gidiyormuş gibi geliyor. Ayarlamak için çok az zamanınız var veya hiç yokken, biraz dengesiz hissediyorsunuz. Şelaleler bile alışmak biraz zaman alır. Yeni koşullara alışmak için kendinize zaman verin.

Bugün siz ve partnerinizin bir özgürlük ve macera duygusu bulmanız gerekiyor. Birbirinize çok düşkün olsanız da, zamanın ve boşluk hissinin aslında sizi birbirine yaklaştıracağını anlayacaksınız. Ancak bunun için karşılıklı bir güven duygusu olması gerekiyor. Biraz yalnız kalmanın tadını çıkarın, ikiniz de çiçek açacaksınız.

Sevişirken Yapılması Gerekenler


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Terazi : İşyerinde değişim ufukta görünüyor, Terazi. Kısa süre önce bazı uzun vadeli projeleri tamamladınız ve çabalarınız için kabul görüyorsunuz. Belki de bir bonus veya promosyon var. Teknolojiye olan ilginiz ve yeni bilgileri hızla özümseme beceriniz, sizi yeni açılan yeni bir pozisyon için birincil aday yapar. Şansı yakala!

Yeni bir ilişkiye gizlice başlamayı düşünüyorsanız, o zaman girişiminizdeki yıldızlardan yardım alabilirsiniz. Görünüşe göre aklınızdaki kişinin, olayların gizli tutulmasını istemek için kendi nedenleri var. Yine de, yakalanabileceğiniz bir şeyi yapmanın bir tehlike hissi var. Ama şu anda, işlerin bu yönünden zevk alıyorsun.

Burçlar ve Koronavirüs


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Akrep : Göründüğü kadar çılgın, neden gitmek için istekli olduğun o yolculuğu planlamıyorsun? Macera çağırır ve cevap vermenizi engelleyen birkaç engel olsa da, rutinden çıkmak için sabırsızlanıyorsunuz. Dışarıda kocaman bir dünya var ve gidip bir kısmını görmek için zaman ayırmak için sabırsızlanıyorsunuz!

 Arkadaşlar, daha sonra kendinizi kurtarmanın zor olabileceği belirli durumlara katılmanız için sizi teşvik edebilir. Daha önce hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak ya da daha önce hiç denemediğiniz şekillerde deneyler yapmak gibi bir sürpriz unsuru var. Bu gerçek macera günü. Yine de kafanın çok ötesine geçme. Biraz beyin gücü kullanın.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Yay : Refah hemen köşenizde Yay. Bununla birlikte değişim gelir. Bugün işiniz, kariyeriniz veya çevrenizdeki rakamlarda belirgin bir değişim. Ancak bu değişiklik ortaya çıkarsa, olumlu olması kaçınılmazdır. Şanslısınız ve daha da büyük başarıya giden yola çıkmak üzeresiniz. Bu anın tadını çıkarın, çünkü yakında meşgul olacaksınız!

Özellikle geçmişinizden insanlarla ilgili nostaljik bir duyguya sahip olduğunuz için bugün sizin için özel bir önem taşıyabilir. Bir zamanlar tanıdığınız biri hayatınıza maviden bir cıvata gibi geri dönebilir ve ilişkili anıları geri getirebilir. O zamanlar ne olmuş olursa olsun, şimdi belirli sorunlarla yüzleşmeye çalışırken birkaç dalgalanma yaratabilir.

Burçların İlişki Adımları


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Oğlak : Dünyanız değişiyor, hem içeride hem de dışarıda. Ufkunuzu genişletme ihtiyacı hissediyorsunuz. Yeni bir mahalleye taşınmayı veya uzak bir ülkeye seyahat etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bunun sonucunda hayatınızdaki insanlar değişecek. Hayatın yeni bir aşamasına başlamak üzeresiniz ve bu yeni arkadaşlar yetenekli rehberler olarak hareket edecekler.

Bugün etrafta gerçek bir heyecan havası var. Mevcut bir ilişkiyi daha uyarıcı hale getirme ve ona biraz heyecan ve ışıltı getirme şansınız var. Birbirinizin benzersiz niteliklerini takdir etmek için ikinizin de kendi işinizi yaparak biraz zaman ayırması gerekiyor. Kendi çıkarlarınız için yer açmak, aranızda iyi bir his uyandıracaktır.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Kova : Romantizm bugün havada, Kova. Sevdiklerinizle olan ilişkinizde dramatik bir gelişme olması muhtemeldir. Belki bazı çiçekler beklenmedik bir şekilde gelir veya size samimi bir iltifat ödenir. Uyum çalışma ortamında da hüküm sürüyor. Hem insanlar hem de makineler sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışır.

Çok heyecan verici yerlere gitmek ve baştan çıkarıcı derecede tehlikeli şeyler yapmak için pek çok fırsat var. İnsanların risk almaya hazır olduğu türden bir gün ve bir kez olsun sen de öylesin. Biriyle tesadüfen tanışabilirsiniz ve bu kişi oldukça özel ve kesinlikle çok benzersiz olabilir. Büyüleyici hobilerine olan ilginizi ve takdirinizi gösterin.

Ülkelere Göre Kadınların Ortalama Evlilik Yaşı


10 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Balık : Odaklandınız ve ayrıntılara dikkat ediyorsunuz. Uzun süredir devam eden bazı projeler bu ani enerji sıçramasından yararlanıyor ve rekor sürede tamamlanıyor. Çocuklar şu anda hayatınızda göze çarpan bir figür, Balık. Özellikle sizden biraz daha fazla ilgilenmesi gereken bir çocuk var mı? Sevginiz ve desteğiniz sandığınızdan çok daha fazla şey ifade ediyor.

Bugünle ilgili, statükoyu bozma tehdidinde bulunabilecek bazı yüksek yüklü duygular olabilir. Yolunuza ne çıkacağı hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Bu, birbirinden biraz uzaklaşmak ve yalnız kalmak için zaman bulmak için çok ihtiyaç duyulan bir fırsat olabilir. Şimdi deneyimlenen duygular, belki bir sakinleşme dönemine ihtiyaç duyulduğunun bir işaretidir.

Günlük Burç Yorumları 10 Eylül 2020 Perşembe (Astroloji)

İlginizi Çekebilir  BİM 21 Ağustos İndirim Listesi

 

Burçların İlk Öpücüğü Ne Zaman Olur?

 

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 10 Sitcom Dizisi

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hazal Kaya Ali Atay beraber ekran karşısına geçecek

İki ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay çifti 2019 Şubat ayında hayatlarını birleştirmiş; 2019 Kasım ayında da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına ...

Halil Sezai ne kadar hapis yatacak?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde 66 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntülerle gündeme bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Halil Sezai ...

MasterChef’ te Mehmet Yalçınkaya, Tanya’yı ağlattı

ABONE OL'MasterChef Türkiye'nin 57. son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takımlar yarıştı. Bireysel ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: