10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli zamanınızın çoğunu para ve onu nerede bulacağınızı düşünerek harcadığınızı düşünmüyor musunuz?

Koç : Bugün kendinizden her zamankinden biraz daha emin hissediyor olabilirsiniz. Oldukça utangaç ve içine kapanık olabilirsiniz. Bugün, sizi ciddiye almak için insanları biraz daha bilinçlendirmeye çalışmalısınız. İnsanların size, özellikle de çevrenizdeki insanlara daha fazla saygı duymasının zamanı geldi. Başkalarını düşünmeden önce kendinizi düşünmeye çalışın. Buna değersin!

Bu geceyi birlikte geçireceğiniz kişi biraz alıngan olacak. Arkadaşınız ısınırsa, rahatsız olur ve hiçbir şey hakkında yaygara koparmazsa, en iyi tavsiye nazik olmak ve onu görmezden gelmektir. Bazı çekişmeli meselelerden herhangi biri hakkında heyecanlı bir sohbet başlatarak bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kolay bir çıkış yolu sağlayın – sadece bir kez!

Burçların Ayrılık Şarkıları


10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Boğa : Hayatınızın her alanında kişisel ilgi alanlarınızı düşünmek için ideal bir gün, Boğa burcu. Çeşitli ilişkilerde kendinizi ve ondan ne elde ettiğinizi düşünmeme eğiliminde olduğunuzu kesinlikle fark etmişsinizdir. Gezegenlerin bugünkü konfigürasyonu, kendinize konsantre olmanıza ve başkalarını memnun etme ihtiyacınız karşılığında neyden vazgeçtiğinizi düşünmenize yardımcı olabilir.

Partneriniz (mevcut veya muhtemel) büyük olasılıkla tartışmalar başlatmaya kararlı görünecektir. Bu, özellikle stres altındaysa söz konusu olacaktır. Muhtemelen bir priz bulmaları gerekiyor. Mümkünse, eşinizi spor salonuna göndermek, sizin yerinize ekipman üzerinde ruh halini ortaya çıkarmak ve biraz egzersiz yapmak için zaman ayırmaya değer olabilir.

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi


10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

İkizler :İkizler, bugün oldukça bencil insanlarla tanışırsanız şaşırmayın. Genel olarak, egoist olan ve başkalarıyla faaliyetlere katılmayan insanları anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bugün onlara öğretecek bir şeyleri varmış gibi bakmayı deneyebilirsiniz – kendiniz için biraz daha fazla, diğerleri için daha az yaşamanın değeri.

Bu gece havada bir rekabet duygusu hissedebilirsiniz. Hem siz hem de yakın bir arkadaşınız aynı kişiye odaklanmışsa, akşam benzersiz bir eğlence kaynağı olacaktır. Ancak ikinizi de gereksiz yere rakip haline getiren türden bir oyuna dönüşmesine izin vermeyin. Arkadaşlığınızın bu derinliklere inmesine gerek yok.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Yengeç :  Bugün oldukça kısıtlayıcı olabilir, Yengeç. Büyük özlemlerinize rağmen, bugün, günlük yaşamda ortaya çıkan küçük sorunların üstesinden gelme ihtiyacı ile işaretlenecek. Başka bir deyişle, sevdiğin şeyi. Bununla birlikte, Dünya’ya daha yakın olmak veya dünyanın gerçekleriyle temas halinde olmak sizin için hiçbir zaman iyilikten başka bir şey yapamaz.

Siz ve eşiniz (mevcut veya muhtemel), aranızda oluşan kızgınlığın farkındaysanız, bu durumu açıkta ortaya çıkarmak ve sorunu kesin olarak çözmek için iyi bir gün. Bilerek işler ikinizi de heyecanlandırıyor. Biraz abartılmış olsalar bile, fikrinizi söylemek ve duygularınızı paylaşmak için bu fırsatı kullanın.

Burçların Güçlü Yönleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumlar

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Aslan : Sizin gibi güçlü vücutları olduğu genel olarak doğru olsa bile, kendilerine bakmalarının önemli olduğu zamanlar vardır. Bu gerçeğin daha fazla farkında olmak için ideal bir gün olacaktır. Sağlık problemleriniz olmayacak değil. Daha ziyade, gezegenler bol faaliyetin ortasında konumlandırılmıştır, bu da vücudunuza – en büyük varlığınıza – bakmanızın akıllıca olacağını düşündürür.

Sizi bir süredir sıkıntıya sokan bir ilişkiden kopmaya hazır hissedebilirsiniz. Cesaret ve inanç duygusunu toplayabilirseniz, o zaman belki de temiz bir mola vermek en iyisidir. Şansınız, sizin için kötüyse, eşiniz için de (mevcut veya muhtemel) kötü olmuştur. Birbirimizi affetmenin ve ilerlemenin zamanı geldi.

Burçların Zayıf Yönleri


10 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün senin için biraz zor olabilir Başak. Sanki gerçeklik seni ayağa kaldırmayı bekliyor gibiydi. Seninle ilgili hiçbir şey gerçekçi değil. Hala biraz çocukça veya sorumsuzsan, bugün senin için biraz zor olabilir. Ciddi bir şey değil, bu yüzden endişelenme. Ancak, sırtınızı duvara dayamış gibi hissediyorsanız, tepki vermeyin. Size olanları sakince kabul etmeye çalışın.

Yakın birinin nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlamak için cesaretinizi toplamanız gerekiyorsa, o zaman önünüze çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın. Her zamanki bağlılık duygunuzu kaybedebilirsiniz, ancak aynı zamanda özellikle rahatsız olmayacaksınız. Arada bir, akışa devam etmek ve sadece olanın olması gerektiğine güvenmek harika bir duygu.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Günlük Burç Yorumları

Terazi : İşte senin için oldukça sakin geçecek bir gün Terazi. Barış, tüm ruh arayışınızın yerini aldı. Hava durumu, insanların ifadeleri veya küçük tesadüfler gibi her zaman düşünmediğiniz yönler de dahil olmak üzere, yaşamın günlük rutini ile temas halinde hissedersiniz. Bir bulutun üzerinde süzülüyorsunuz. Bugün oldukça güven duyacaksın!

Son zamanlarda yaşadığınız yoğun zaman dönemi, romantik partnerinizle olan ilişkinize biraz netlik kazandırmak için size iyi bir neden verebilir. Zamanınızın çoğunu aileniz veya arkadaşlarınızla buluşmak için çok az şansla birlikte geçiriyorsanız, o zaman bugün birbirinize çok ihtiyaç duyulan bir yer ayırın. Eğer yapmazsanız, o zaman gerçekten birbirinizin sinirlerini bozmaya başladığınızı fark edebilirsiniz ve bu çok yazık olur!

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Akrep : Kendinizi bir araya getirmenin zamanı geldi. Her yerde olma eğilimindesin. Enerjinizi gerçekten önemsediğiniz bir şeye kanalize etmeniz gerekiyor. Bunu halledebilirsen ne kadar gurur duyacağını kendine söyle. Vazgeçmeyin ve yolda yön değiştirmeyin. Odaklanın!

Bir gerginlik ve çatışma hissi, bugün ilişkinizi normalden daha gergin hale getirebilir. İkiniz de zihninizi konuşma ihtiyacı hissedeceksiniz, bu çok iyi bir şey olabilir. Tek sorun, söylemek zorunda olduğun şeyi nasıl söylediğin konusunda yeterince endişelenmemen olabilir. Bu, incinme ve güvensizlik duygularına yol açabilir.

Burçların Kadınları Aşık Olunca


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli zamanınızın çoğunu para ve onu nerede bulacağınızı düşünerek harcadığınızı düşünmüyor musunuz? Paranıza dikkat ediyor musunuz? Bağlı mısınız, hatta bir bütçeniz var mı? Bunlar önemli sorular ve bugün cevapları bulmak için güzel bir gün.

İlke ve değerleriniz için ayağa kalkacaksınız. Eğer sessiz kalıyorsanız, partnerinizin (şimdiki veya muhtemel) son zamanlarda sergilediği tavır ve davranış kalıplarından bazılarına içten içe kaynarken, o zaman belki de konuşma zamanı gelmiştir. Bu konularda gerçek duygularınızı bastırmaya devam ederseniz, sonunda hem siz hem de ilişki zarar görür.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Son birkaç hafta zevkinize göre biraz fazla ciddiydi, ancak bu arada bir sizin için iyi, Oğlak burcu. Oynama eğiliminde olabilirsiniz, bu da bazen işinizi yapmanıza engel olur. Sorumluluklarınızı yerine getirmek ve biraz eğlenmek için zamanınız olabilmesi için günlük hayatınızı organize etmeye çalışmak için bugün alın.

Sizden işlem yapmanız gerekiyor. Dudaklarınızı hareket ettirdiğiniz ve sözcüklerin kendi isteğiyle yuvarlandığı alışılagelmiş türden değil, eşinizin (şu anki veya muhtemel) ihtiyaçlarını ve refahını gerçekten önemsediğinizi gösteren türden bir eylem. Sevdiğiniz biri, sözlerinizden bıktı ve şimdi aşkınızın somut ve somut tezahürlerini görmek istiyor. Bu vesileyle yükselebilir misin?

Burçların Korkunç Özellikleri


9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Kova : Kendine çok zaman ayırması gereken birisin. Sık sık iyi bir kitapla yatakta kıvrılmayı veya bisiklete binmeyi hayal edersiniz. Bu sadece senin doğal ritmin. Denemeyin ve görmezden gelmeyin, çünkü bunu yapmak yalnızca sizin için sorun anlamına gelebilir. Zaman zaman teslim olun. Eğer yapmazsan, en azından bugün nasıl yapabileceğini düşünmek için kullan.

İlişkinizin belirli bir yönüyle ilgili hissedebileceğiniz her türlü kızgınlığı dile getirmenin ve dile getirmenin zamanı geldi. Partnerinizin (mevcut veya muhtemel) davranışları hakkında bir süredir şüpheleriniz varsa ve şimdiye kadar sessiz kaldıysanız, artık bunu yapmayın. Bu konuyla yüzleşmeli ve endişelerinizin bir özü olup olmadığını keşfetmelisiniz!

Burçların 5 Karakter Özelliği


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

Balık : Bu senin için harika bir gün olacak Balık. Dokunduğun her şey altına dönüşecek. Günün olayları hemen yerine oturacak. Sakin ve verimli olmaktan zevk alacaksınız. Ancak fark edemeyeceğiniz şey, bunun her gün olabileceğidir. Yarın tekrar olmasını sağlamak için bugün neyin doğru gittiğini görmek için zaman ayırın!

Kötü ya da kötü bir mizacınız yok; basitçe, istediğinizi istediğiniz zaman elde edemediğinizde öfkeniz kaynamaya meyillidir. Bir süredir şikayetçi olduğunuz bir şey hakkında konuşmanız gerektiği açıktır. Sisteminizden çıkardığınızda, belki ikiniz de tekrar arkadaş olabilirsiniz? Kesinlikle evet, çünkü senin tarafında şansın var!

Burçlara Göre Hediye Seçimi

 

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

 

Burçların Fobileri Neler?

Hakkında Defne

Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burunda oluşan siyah noktalar nasıl geçer?

Burnunuz, yüzünüzün geri kalanından daha yağlı olmasına neden olan yüksek konsantrasyonda yağ bezlerine sahiptir. Bir …

Kuru ve ince saç bakımı için yasemin yağ

Yaşlandıkça saç dökülmesi gibi şeyler daha çok sorun haline gelir. Hormonlarınız değiştiğinde ve vücut daha az östrojen ürettiğinde, her sabah ...

Karanfilin faydaları nelerdir nasıl kullanılır? Karanfil çayının faydaları…

Karanfil, bir baharat çeşidi olup mersingiller familyasından olan karanfil çiçeğinin gonca kısmıdır. Çiçek açmadan toplanan ve baharat olarak ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: