10 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 10 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 10 Nisan Cuma günlük burç yorumu ;

Venüs günündeyiz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, sabah saatlerinde Balık burcundaki Neptün ile üçgen görünüm yapacak. Uyku ihtiyacımızın artabileceği bu saatlerde yalnız kalmak, dinlenmek isteyebiliriz. Duygusal hassasiyatimiz ve sezgilerimiz güçlenebilir. Ruhsal ve sanatsal konulara daha fazla çekilebiliriz. Öğle saatlerinden itibaren Ay, Oğlak burcundaki Jüpiter ve Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Çevremizden beklediğimiz maddi manevi yardımları almamız mümkün olabilir. Ruh halimiz daha güvenli ve huzurlu olabilir.

Kişisel sorumluluklarla ilgilenebilir, planlı hareket edebiliriz. Aile büyüklerimizde duygusal paylaşımlarımız artabilir. Akşam saatlerinden itibaren Ay, Balık burcundaki Merkür ile üçgen görünüm yapacak. Çevremizdeki kişilerin duygu ve düşüncelerine karşı daha duyarlı davranabiliriz. Genel olarak zihinsel faaliyetler ve iletişim rahat ilerleyebilir. Gece saatlerinde yapacağımız içe yönelişler ve tefekkür ile ruhsal dengemizi koruyabiliriz. Ay 23:35’den itibaren Yay burcunda ilerlemeye başlayacak.

 

Depresyondan kurtulmanın yolları ?


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: