10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, meditasyona, tarihe, maneviyata yöneleceğimiz. 10 Temmuz Günlük Burç Yorumları … 

koç burcu 2

Koç :  Bu, keşfetmek istediğiniz gizli yetenekleri geliştirmek için harika bir gün. Özellikle sanatla ilgili olanlar. Aynı yeteneğe sahip arkadaşlarla çalışmayı deneyebilirsiniz. Bu sadece iyi bir tavsiyeye yol açmakla kalmaz, aynı zamanda ikinizi de yaklaştırır. Bununla birlikte, bu, pratik evraklarla uğraşmak için iyi bir gün değil, bu yüzden bu tür şeyleri bir süre için bırakın.

Boğa : Bugün özellikle görsel sanatlar konusunda özellikle sanatsal hissedebilirsiniz. Aklına birçok yaratıcı fikir gelecektir, belki de geçmişin efendilerinden esinlenerek. Müzik ve sanata dikkat etmek için harika bir gün. İlginizi paylaşan arkadaşlar, mümkünse bu şeyleri sizinle keşfetmek isteyebilir. Hatırlamak isteyeceğiniz için düşüncelerinizi yazmak için zaman ayırın. Zevk almak!

İkizler : Doğanız gereği derin düşünen insanlardansınız  ve bugün zihniniz bu dünyada olmayabilir. Psikoloji ve metafizik üzerine kitaplar çekici olabilir. Dini, meditasyon merkezleri ve ruhsal yönelimli diğer yerler özellikle çekici görünebilir. Mümkünse orada bir programa veya etkinliğe katılabilirsiniz, ancak çoğunlukla sadece düşüncelerinizle yalnız kalmak istersiniz. Daha sonra hatırlamak isteyeceğiniz için, öngörülerini yazın.

yengeç 2

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Dini-maneviyat, meditasyon merkezlerinde ve ruhsal yönelimli diğer yerlerde meydana gelen olaylar sizi yakına çekebilir. Mümkünse, bunlardan birinde bir hizmete veya programa katılmak isteyebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz mevcut duruma biraz ışık tutan bazı derin anlayışlar size gelirse şaşırmayın. Onları not edin yoksa daha sonra unutabilirsiniz.

Aslan : Etrafınızda gelişmeler-olaylar yaşanıyor  ve siz bunların içinde olmak isteyeceksiniz. Bu dünyada bir ayağınız başka bir ayağınız varmış gibi hissedebilirsiniz. Sizinle yakın bir arkadaş ya da aşk partneri arasında yoğun bir duygu etkileşimi olacak. Aranızda sıkı bir manevi bağ var ve bunun etkilerini gerçekten hissedeceksiniz. Neredeyse birbirinizin zihinlerini okuyabilirsiniz!

Başak : Bugün aklınız pek sizlik olmayan şeyleri keşfetmeye ve normalden daha eğilimli olması muhtemeldir. Eski manevi düşünceleriniz, tarih öncesi veya garip hikayeler aklınızda olabilir. Mistik bir havaya sahip olabilirsiniz. Bu konularda kitaplar arayabilirsiniz. Genellikle böyle şeyler hakkında şüpheci olma eğilimindesiniz, ancak şimdi bunları öğrenmek istiyorsunuz. Mantığınızı bir kenara bırakıp, içinizden gelenleri yapın  ve neler yapabileceğinizi öğrenin! En azından eğleneceksiniz!

terazi

Terazi : Bu gece aklınızı karıştıracak rüyalar görebilirsiniz.  Başucunuzda bir defter ve kalem tutun. Onları hatırlamanız önemlidir. Her ayrıntıyı görselleştirmek isteyeceksiniz.  Rüyalar zaten bilinçaltınızın bir yansıması neye takıldığınızı bulun. Sabah, olası anlamları üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Kendiniz hakkında yeni bilgiler, yeni bir manevi veya sanatsal ilham verebilirler. Kitaplar hayallerinizin size ne söylediğini anlamada özellikle yardımcı olabilir.

Akrep : Sanat veya manevi çalışmaları içeren olaylar bugün gerçekleştirilebilir. İlgi alanlarınızı paylaşan yeni insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Aşk ve romantizm bir peri masalı havası alabilir. Mevcut ve potansiyel aşk partnerlerini, sadece sevecen özelliklerini görebilen gül renkli gözlüklerle görebilirsiniz. Bu iyi ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmadığınız sürece bundan zevk almalısınız. Tıpkı her insan gibi. 

Yay : Geleceğinizle ilgili hayaller bugün çok zaman alabilir. İlham, üzerinde çalıştığınız projelere gerçek bir destek verebilir. Bunlar sanatsal çabalar veya evinizin, odanızın, çalışma ortamınızın veya bahçenin etrafında yapmak istediğiniz bazı değişiklikler olacaktır. Mümkünse birlikte çalışmak sizi arkadaşlarınıza, aile üyelerinize ve muhtemelen bir aşk partnerinizle kötü veya iyi sonuçlanacak bir tartışmanız olacaktır, iyi mi kötü mü olacağı, biriktirdiklerinizi ne kadar sert veya yumuşak olması belirleyecek. Onlarla yapılan görüşmeler beklenmedik bir hal alabilir.

oğlak

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Kendinizi sürekli uzak yerlerde hayal ettiğiniz veya daha doğrusu hayalini kurduğunuz bir tatilin etkisinde bulabilirsiniz, aklınız burada olacağı için keyifsiz hissedebilirsiniz. Kesin planlar yapmanız için iyi bir gün olmadığını söylemek gerekir. Zaten bunu yapmaya meyilli olmayacaksınız. Aşk meseleleri, beklenmedik bir dönüş alabilir, çünkü sizinle romantik bir eşiniz arasında manevi bir bağ oluşuyor gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Kaya Çilingiroğlu: Neden nafaka vereyim?

Kova : Evinizin, odanızın veya size ait bir yer için  onu biraz süslemek için yeni ve heyecan verici yollar düşünebilirsiniz. Belki bazı yeni boya, duvar kağıdı veya halı, hatta küçük bir sanat nesnesi büyük bir fark yaratabilir. Ruhunuzu dinlendirmek, ruhunuzu besleme arayışında olacaksınız, her ne kadar sizlik bir olay olmasa da. Kendinizi tanıyamayacağınız bir ruh halinde olabilirsiniz.  Denemek isteyebilirsiniz. Bu konuda destek göreceksiniz. Arkadaş veya partneriniz bu başka sizi çok sevecektir. 

Balık : Akıl dünyanızda birşeyler oluyor, yine karmakarışık olacaksınız. Etrafınızda olan biten şeylere bu sefer uzaktan bakmak yerine katılmak isteyeceksiniz. Bu dünyada bir ayağınız başka bir ayağınız varmış gibi hissedebilirsiniz. Sizinle yakın bir arkadaş ya da aşk partneri arasında yoğun iletişimin barajları açılabilir. Aranızda sıkı bir manevi bağ var ve bunun etkilerini gerçekten hissedeceksiniz. Neredeyse birbirinizin zihinlerini okuyabilirsiniz!

 

Burçların Zayıf Yönleri

 

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Smootie tarifi

Diyabet Dostu Smootie Tarifi

Kahvaltı, atıştırmalık ve hatta sağlıklı bir tatlı yerine geçen bu zengin içecekle, çikolata özleminizi giderebilirsiniz. …

kadın cinayeti

Bir Kadın Cinayeti Haberi de Niğde’den Geldi

Son günlerde artan kadın cinayeti olaylarına bir yenisi daha eklendi. Aslında haberlere çıkmayan haberimiz olmadan …

13 Temmuz Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Çoğumuz için neşeli bir gün olmayabilir, bunun dışında bazı tutkulu olanlarımız farklı duygularla karşılaşabilir. 30 …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: