11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları. Bazı canlı ve harika rüyalar gelecekteki yaratıcı projeler için ilham verebilir. Şu anda neşeli ve iyimser hissediyorsun ve coşkun muhtemelen devam edecek. 

Koç : Sağlığınız bugün en iyi durumda olmalı Koç. Fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak güçlü hissedeceksiniz ve içsel gücünüzden yararlanmaya hazır olacaksınız. Rüyalar, eski travmaları salıvermeyi ve ilerlemeyi mümkün kılabilir. Başkalarının ihtiyaç ve isteklerini daha iyi anlamak, ilişkilerinizi zenginleştirir. Geçmişteki başarılardan cesaret alın, olduğunuz gibi devam edin ve günün tadını çıkarın.

Mevcut gezegensel veçhenin yarattığı enerjiyi oldukça çekici bulabilirsiniz. Bu, sorun yaratabilir veya yeni fırsatlar yaratabilecek herhangi bir şeyi denemek için harcanan heyecanı ve zamanı ima edebilir. İşleri farklı bir şekilde yapmayı denemedikçe, yeni partnerinizle gerçekten iyi geçinip geçemeyeceğinizi bilemezsiniz. İkinizin de orijinal bir görünümü varsa, harika zaman geçireceksiniz..11 Eylül Cuma günlük burç yorumları..

Burçların Korkunç Özellikleri


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Boğa : Başkalarıyla baş etmekte iyisin, ama bugün özellikle öyle olmalısın. Sezginiz güçlüdür ve içgüdüsel olarak başkalarının düşüncelerini, duygularını, ihtiyaçlarını ve arzularını anlarsınız. Deneyiminizi, bilginizi ve anlayışınızı özgürce verirsiniz. Bu, başkalarını size yaklaştırır ve bu da sizin için birçok düzeyde işe yarayabilir. Sanal sosyal etkinlikler yeni arkadaşlar getirebilir.

Tabağınızda epeyce şey var. Dünyanın tepesinde hissediyorsun ve hayranlık duyduğun birine onun hakkında ne kadar tutkulu hissettiğini söylemek istiyorsun. Bir soruna neden olabilecek tek şey, neredeyse çok hevesli görünmektir, bu da diğer kişiyi rahatsız edebilir. Daha nazik ve düşünceli bir yaklaşım deneyin.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

İkizler : Genelde diğer insanları ölçmek ve onların düşüncelerini ve duygularını hissetmek konusunda iyisiniz, İkizler, ancak bugün bu yetenek, artan sezgilerle büyük ölçüde geliştiriliyor. Bugün özellikle hevesli ve iyimser hissediyor olmalısın. Hem iş hem de ev hayatı muhtemelen iyi görünüyor. Fiziksel olarak sağlıklı ve güçlü olmalısın ve ruhen güçlü olmalısın. İyi günler.

Gezegensel konfigürasyon, uzun süredir özlem duyduğunuz, ancak gerçekleşmesini asla ummadığınız tutku dokunuşunu hayatınıza getirebilir. Tek yapmanız gereken kendiniz olmak, çünkü dışarıda size olduğunuz gibi tapacak biri var, siğiller ve diğerleri. Birbirinizle nerede bağlantı kurduğunuz önemli değil – birinci sınıf olacak.

Burçların Fobileri Neler?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Yengeç : Yakın arkadaşlarla ve romantik bir partnerle iletişim kurmak özellikle faydalı olmalı, Yengeç, çünkü sana yakın olanlarla daha fazla iletişim halinde hissediyorsun. Çocuklar da bugün bir neşe kaynağı olabilir. Yaratıcılığınız ve ilham kaynağınız güçlü, bu yüzden yeni projelere başlamak için harika bir gün. Şevkiniz ve iyimserliğiniz sizi yeni başarılara sevk etmelidir. Zevk almak!

Bugün her zamanki kadar soğuk ve bağımsız kalmayı bile başaramayabilirsiniz. Havada çok fazla ateş var ve aşka her zamanki mesafeli ve mesafeli yaklaşımınızdan yoruluyor olabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden çok daha cesur bulduğunuzda, o özel kişiye karşı ölümsüz duygularınızı ifade etme cesaretine bile sahip olabilirsiniz. Hayat sürprizlerle dolu unutmayın…

Burçların İyi ve Kötü Yönleri


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Aslan : Son başarılar, sosyoekonomik konumunuzu artırmak için yeni hedeflere yol açabilir. Geleceğiniz konusunda özellikle kararlı ve kendinden emin hissetmelisiniz. Planlarınız iyi işledi. Sezginiz yüksek olduğu için aileye yakın hissediyorsunuz ve ne düşündüklerini ve hissettiklerini hissedebiliyorsunuz. Kariyer ve ilişkiler umut verici görünüyor. Zevk almak!

Bir tutku patlaması için söylenecek çok şey var. Bugün, sadece geçerken düşündüğünüz biri için yakanın altına kızma şansınız var. Gerçek aşka dönüşüp dönüşmeyeceğini göreceğiz ama bir yerden başlamalısın. Öyleyse, en baştan çıkarıcı gece kıyafetinizi giyin ve olduğu gibi söyleyin.

Burçların Aşık Olma Belirtileri


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Başak : Normalde olayları mantıklı ve entelektüel bir düzeyde görme eğilimindesiniz Başak, ancak bugün sezginizin gücü sizi şaşırtabilir. İletişimleriniz kelimelerden daha ince olabilir. Bugün muhtemelen kendinizi özellikle iyimser, hevesli ve koşullarınızdan çok ilham almış hissediyorsunuz. Yolunuza devam edin!

Aşk bugün biraz daha eğlenceli ve daha cesur. Aşıklar kesinlikle sevgilerini taahhüt etmekten korkmazlar ve bu konuda siz de korkmazsınız. Herhangi biriniz duygularınızı ifade etmekte aşırı derecede utangaç olduysanız, bu anı cesurca yakalamak için harika bir zamandır. Neden heyecanlı bir akşam ayarlayıp balınıza nasıl hissettiğinizi anlatmıyorsunuz?

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Terazi : Sanatsal yetenekler, taze ve derinlemesine hissedilen ilhamla büyük ölçüde artar. Bugün, zamanınızın çoğunu fikirlerinize maddi biçim vererek geçirebilirsiniz. Doğası gereği sezgiselsiniz, ancak bugün psişik yetenekleriniz yüksek düzeyde işliyor. Aldığınız içgörüleri yazmayın. Bunun yerine onları yazın. Yatağınızın yanında kağıt ve kalem bulundurmayı unutmayın. Fikirlerinizi ve hayallerinizi daha sonra hatırlamak isteyeceksiniz.

 Romantizm bugün pek ince değil. Genellikle bir çift somurtkan dudağa eşlik eden bu boğucu görünümlerin hiçbiri yoktur. Romantik partnerler nerede durduklarını bilmek isterler ve bir kez öğrendiklerinde, onları durduramazlar. Yapabileceğiniz en iyi şey, katılmak ve sevgilinizin hazır olduğu kadar açık bir şekilde tutkulu olmaktır.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Akrep : Bu, özellikle idealist ve umutlu hissetmenizin muhtemel olduğu bir zamandır. Ruhsal deneyimler sizi dokuzuncu buluta taşıyabilir. Sezginiz de güçlü. Gelecekte uzak bir devlete veya yabancı bir ülkeye, belki de büyük bir ruhani gelenekle ilişkilendirilmiş bir yolculuğa çıkmayı düşünebilirsiniz. Herhangi bir özel düzenleme yapmadan önce bir veya iki gün bekleyin ve bunu arkadaşlarınızla konuşun.

Bu gece konuşmanız için o özel kişiyi sağlamayı başaran arkadaşların ve belki de erkek ve kız kardeşlerin etkisi gibi görünüyor. Ama günün gezegensel görünümü cızırtılı bir fırsat olacağını gösterdiğinden hazır olsanız iyi olur. Eğer tutkudan korkuyorsan, belki de kibar mazeretler bulup şarkı söylemeden hemen geri çekilsen iyi olur!

Burçların Yemek Tercihleri Neler?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Yay : Bu süre zarfında, özellikle sezgisel, iyimser ve ruhen bir rulo üzerinde hissedeceksiniz. Sanatsal olarak ilham aldığını hissedebilirsin, Yay burcu ve yeni keşfedilen farkındalığının bir kısmını yeni başlayan projelere yönlendirebilirsin. İlişkileriniz muhtemelen iyi gidiyor. Başkalarının ihtiyaçlarını daha iyi anlamanız, ihtiyaç duyduğunuzda sempati veya yardım konusunda cömert davranmanızı sağlar. İyi günler.

Bugün havada şakalar var. Günün gezegensel hizalanması, hem dışarı çıkmak hem de eğlenmek isteyebileceğinizi gösterir. Bu, şu anda mümkün olan her türlü etkinliği içerebilir. İçeride kalmanın ve birbirinizin kulaklarına tatlı sözler fısıldamanın zamanı değil. Birlikte heyecan verici bir şeyler yapın; sizi bu kadar yaklaştırabilir.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Oğlak :Bugün katıldığınız çevrimiçi grup aktiviteleri, grup meditasyonları gibi muhtemelen ruhani yönelimlidir. İlgi alanlarınızı paylaşan uzak yerlerden yeni arkadaşlarla iletişim kurabilirsiniz. Genelde entelektüel olarak daha eğilimli olsanız da, bugün özellikle sezgisel hissediyor olmalısınız. Unutmamak için düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yazın. Onları daha sonra kullanmak isteyebilirsiniz.

Genellikle aşkın kendisine aşık oluyorsunuz. Pek çok geçici ayartma sizi bayıltmanıza ve dizleriniz üzerinde zayıflamanıza neden olur. Bugün, gezegensel konfigürasyon hayatınıza büyük ve dramatik bir tutku kaynağı getirebilir. Bu, kaybolmayacak, ancak daha kalıcı olarak etrafta dolaşabilecek biri. Hayal ettiğiniz bir şey gerçekleşmenin eşiğinde olabilir.

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Kova : Bazı canlı ve harika rüyalar gelecekteki yaratıcı projeler için ilham verebilir. Şu anda neşeli ve iyimser hissediyorsun ve coşkun muhtemelen devam edecek. Kariyer ve ilişkilerdeki başarı gösterilir. Artan sezginiz başkaları hakkındaki anlayışınızı artırır. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız desteğiniz ve rehberliğiniz için sıraya girerse şaşırmayın.

Serebral yaklaşımı tercih ederek günümüzün tutkularının üstesinden gelemeyecek kadar sıcak bulabilirsiniz. Ancak gezegenler, şekerli balınızın yumuşak ve tatlı kalmasını istiyorsanız bu tutumdan vazgeçmeniz gerekebileceğini gösteriyor. Onu canlandırmanız gerekse bile, en azından içinde olduğunuzu bildiğiniz cızırtılı sevgili olmaya çalışın.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Balık : Kendinizi gelecekteki olası bir tatil hakkında düşünürken bulabilirsiniz. Son birkaç aydır çok çalıştınız ve bir molayı hak ettiğinizi hissediyorsunuz. Bu yıl muhtemelen normdan farklı bir şey yapmak isteyeceksiniz, belki de mümkünse büyük bir manevi gelenekle ilişkili yabancı bir ülkeye seyahat etmek isteyeceksiniz. Sevdiklerinize daha yakın hissetmeli ve gelecek hakkında iyimser olmalısınız. Zevk almak!

 Bugünün gezegensel yönü hakkında ince bir şey yok ve aynı şekilde karşılaşabileceğiniz romantik ilişki türü hakkında da ince hiçbir şey yok. Görüntünüzle ilgili her şeyi unutmanız ve sadece akışa devam etmeniz gerekebilir. Ne olabileceğini önceden anlamaya çalışmak aslında herhangi bir şeyin gerçekleşmesini engelleyebilir. Kendinizi güvende hissediyorsanız, bırakın ve spontane olun.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları

 

İlginizi Çekebilir  Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler

11 Eylül Gökyüzü Yorumu

 

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hazal Kaya Ali Atay beraber ekran karşısına geçecek

İki ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay çifti 2019 Şubat ayında hayatlarını birleştirmiş; 2019 Kasım ayında da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına ...

Halil Sezai ne kadar hapis yatacak?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde 66 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntülerle gündeme bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Halil Sezai ...

MasterChef’ te Mehmet Yalçınkaya, Tanya’yı ağlattı

ABONE OL'MasterChef Türkiye'nin 57. son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takımlar yarıştı. Bireysel ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: