11 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 11 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 11 Nisan Cumartesi günlük burç yorumu ;

Satürn günündeyiz. Yay burcunda ilerleyen Ay, önümüzdeki iki gün iyimser ve cesur enerjiler verebilir. Yabancı kültürler, basın, medya, eğitim ile ilgili konular ön planda olabilir. Sabah saatlerinde Ay, İkizler burcundaki Venüs ile karşıt açıda olacak. İlişkiler ve iletişim alanlarında bazı karışıklıklar ve memnuniyetsizlikler oluşabileceğinden daha özenli davranmalıyız. Estetik, güzellik, kişisel konfor ve yaratıcı alanlarda verimlilik düşebilir. Öğle saatlerinden itibaren Ay, Kova burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak.

Enerjimizin güçleneceği öğle saatlerinden itibaren daha hedef odaklı olabilir, harekete geçebiliriz. Kişisel girişimler, spor ve fiziksel aktiviteler öne çıkabilir. İletişim gezegenimiz Merkür bugün Koç burcuna geçecek. Merkür 27 Nisan’a kadar Koç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde zihinsel faaliyetlerimizde daha canlı, meraklı, hızlı ve yaratıcı olabiliriz. Yeni bilgileri öğrenme, keşfetme, başlangıçlar için hevesli ve sabırsız davranabiliriz. Kendi düşüncelerimize ve isteklerimize daha fazla odaklanabileceğimiz bu dönemde inatçı, bencil ve sabırsız düşünceleri dengelemeye çalışmalıyız.

 

Depresyondan kurtulmanın yolları

 

 


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

20200712 123049

Bim 14 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim 14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ayçiçek yağı …

günlük burç

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

20200710 194426

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: