12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları. Sizin ve birkaç güvendiğiniz arkadaşınız arasında tutmak isteyebileceğiniz bir şey yanlışlıkla ifşa edilebilir, belki de yanlış kişilere. Hayal kırıklığı ve ihanet duygusu sizi rahatsız edebilir..

Koç : Stres bugün kendinizi iletişimsiz hissetmenize neden olabilir. Muhtemelen kimseyle konuşmak istemeyeceksin, en yakın arkadaşın Koç bile. Çevrenizdeki insanlar tavsiye ve yardım isteyeceklerinden, bu zor olabilir. Sakinliğini koru. Bu duygu geçecek ve kimsenin üzgün olduğunu düşünmesini istemeyeceksin. Yalnız öğle yemeğine gidin ve bu gece iyi bir kitapla yatağa girin.

Genelde konuşarak çok fazla zaman kaybetmekten hoşlanmazsınız, ancak gizlice sevdiğiniz birinin dikkatini çekmenin tek yolunun bu olduğuna zaten karar vermişseniz. Bugün tam da bunu yapma şansınız var, ancak bir yere varmadan önce biraz bilgili bir sohbetle ısınmanız gerekiyor. En iyisi kabuğunuzdan çıkmayı deneyin.. 12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları..

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Boğa : Maddi konular gündemde olacak, ancak mali işlerin şu anda kimseyle konuşmak isteyeceğin bir şey değil. Belki de size ait olan ve başkalarından etkilenmeyen bir karar vermek istersiniz. Yine de, yakın bir arkadaş veya sevgili öğrenecek. Belki tahmin ederler veya belki kaymasına izin verirsiniz. Panik yapmayın. Bu kişi sizi anlar ve gereksiz etkide bulunmaya çalışmaz.

 Bugün kalbinizin içeriğine vaaz verebilirsiniz. İstediğiniz kişi yanınıza koşmayabilir, ancak kesinlikle bir izleyiciniz olacak. Bir saat süren monologunuzu teslim ettikten sonra hala oturmakta olan kişi, akşam yemeğine çıkmaya değer. Belli ki iyi bir beyni takdir ediyorlar ve özellikle sizinki onların kalbini ele geçirmiş görünüyor.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

İkizler : Bugün yalnız bir ruh halinde olacaksın, İkizler ve muhtemelen akşamı okuyarak veya kendi projende çalışarak geçirmek istiyorsun. Ancak, muhtemelen bu şekilde yürümez. Aile uğrayabilir veya bazı ekipmanlar göz açıp kapayıncaya kadar onarım gerektirebilir. Size bazı beklenmedik çağrılar gelebilir. Derin bir nefes alın ve görgü kurallarınızı çağırın. Yarın yalnız olabilirsin.

Sizi gitmeniz gereken yere götürürlerse öğrenme ve bilgi çok iyidir. Bugün çok ilgilendiğiniz bir konuyla ilgili bir kursa katılarak, hayallerinizi birçok şekilde paylaşan biriyle de tanışabilirsiniz. Öğrenecek büyüleyici şeyleriniz olduğu için açık fikirli olmaya değer.

Burçların Ayrılık Belirtileri


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Yengeç : Bugün belki mahallede veya bir arkadaş veya akraba ile bir şeylerin ters gittiğine dair tuhaf bir hisse sahip olabilirsiniz. Bu muhtemelen bütün gün seni rahatsız edecek, Yengeç, bu yüzden bu kişiyi aramak veya başka bir şekilde konuya bakmak iyi bir fikir olabilir. Muhtemelen gerçekten yanlış bir şey yoktur, ancak size yakın biri bir tür şok yaşamış olabilir.

 Gizlice taptığınızı yakalamak için bugün derinlemesine bir sohbete başvurmanız gerekebilir. Başkalarıyla paylaşmak istedikleri çok ilginç inançları var. Ama onları sizin de aynı şeyle tutkuyla ilgilendiğinize ikna etmeniz gerekir. Durum ne olursa olsun, bunun üzerinden konuşmak çok sayıda günahı kapsayacaktır.

Ünlülerin Burçları


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Aslan : Bağlı olduğunuz bir kuruluş mali sorunlar yaşıyor olabilir ve bu gerçek bugün ortaya çıkabilir. Sen ve dahil olan herkes için bir şok olabilir. ama şimdi çıkması iyi. Bu ifşa, hedefleriniz üzerinde derin bir etkiye sahip olabilir ve biraz yeniden değerlendirme gerektirebilir. Etrafınızdakilerle bazı yoğun tartışmalar kesinlikle belirtilir.

 Kitaplardan çıkarmaktansa genellikle kendi hikayelerinizi döndürmeyi tercih ediyorsunuz. Bugün, o çok etkileyici kişiyle bir randevu almak için kolejde öğrendiğiniz bazı şeyler hakkında konuşmaya başvurmanız gerekebilir. Endişelenme, temelde beynin olduğunu göstermelisin, onu ne kadar iyi kullanabileceğini değil.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Başak : İşyerinde gizli tutulan bazı beklenmedik değişiklikler yakında ortaya çıkabilir. Yeniden yapılanmayı veya mülkiyet değişikliğini içerebilirler. Bu, işinize karşı tutumunuzu derinden etkileyecek. Kendi başınıza bir değişiklik yapmayı düşünmenize neden olabilir. Karar verme zamanı değil. Kararınızı vermeden önce seçeneklerinizi değerlendirmek için birkaç gün ayırın.

Bugün doğa kitaplarını incelerken, herhangi bir ölümcül çekimin, rafların arkasında sessiz bir kütüphanede meydana gelmesi muhtemel. Resimlerin arasında gezinirken çok müstehcen buluyorsunuz, aniden birinin gözlerini üzerinizde hissediyorsunuz. Gözlerin buluştuğu anda duyduğun his tam sana göre – evet, Aşk Tanrısı okunu attı!

Burçların İlk Öpücüğü Ne Zaman Olur?


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Terazi : Geçmişiniz veya size yakın birinin geçmişiyle ilgili bazı endişe verici açıklamalar bugün ortaya çıkabilir. Bu biraz şok edici olabilir,  ama yine de olumlu bir gelişme. Hayatınızdaki veya bir ilişkinizdeki güncel sorunlarla nasıl başa çıkılacağına biraz ışık tutacaktır. Düşüncelerinizi yazın, meditasyon yapın, bir arkadaşınızla konuşun ya da başka türlü bir anlam ifade etmeye çalışın.

 İkinizin de ilgilendiği bir konu romantik bir ilişki kurmaya ilham verebilir. İçeride bir yığın kitapla bir gece geçirmek, daha fazla tanışmanın ideal yolu gibi görünmese de, ne kadarını ortaya çıkaracağınıza şaşıracaksınız. Bu gece öğreneceğiniz gibi, kimsenin size okumanın sıkıcı olduğunu söylemesine izin vermeyin.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Akrep : Sizin ve birkaç güvendiğiniz arkadaşınız arasında tutmak isteyebileceğiniz bir şey yanlışlıkla ifşa edilebilir, belki de yanlış kişilere. Hayal kırıklığı ve ihanet duygusu sizi rahatsız edebilir, ancak bilenlere karşı dönmeyin. Bu rahatsız edici olsa da, ondan bir şeyler öğrenebilirsiniz. Benjamin Franklin, “İki kişi ancak biri öldüğünde sır saklayabilir” dedi.

Ana baştan çıkarma yönteminiz genellikle çeşitli konuları kapsayan büyüleyici sohbetler aracılığıyla olur. Bugün bu yöntemin sınanma şansı var, çünkü yaşama büyük ilgi duyan biriyle büyük bir konuşma yapacaksın. Birbirinizle masanın altında veya istediğiniz başka bir yerde konuşmayı deneyin.

Burçların İlişki Adımları


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Yay : İş arkadaşları tarafından size verilen talepler sizi strese sokabilir, Yay. İş arkadaşlarınızın sizden haksız bir şekilde yararlandığını hissedebilirsiniz. Bu, belki kendiniz için veya bir ortakla iş kurmayı düşünmeye başlayabilir. Bu harika bir fikir olabilir ama bugün bu kadar anıtsal bir karar vermenin zamanı değil. Birkaç gün bekleyin ve biraz düşünün.

Genellikle yemek yapmayı sevdiğinden, menüde bulduklarına şaşıracaksın. Bugün çok umut verici görünen romantik başlangıç, ikiniz için kimin daha çok şey öğrenebileceğini görmek için bir yarışa dönüşüyor gibi görünüyor. Hikayelerinizi ilginç anekdotlarla süsleyin ve iki kişilik lezzetli bir yemeğiniz olacak.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Kova: Yakın bir arkadaş veya sevilen biri bugün gözden kaybolabilir. Telefon görüşmelerinize cevap vermediğinde paniğe kapılabilirsiniz. Hemen sonuca varmayın. Şu an için önemli görünen ve zamanında sizinle iletişime geçecek konularla meşguller. Nihayet bağlandığınızda, bazı ilginç haberler duyabilirsiniz. Rahatlayın, işinize gidin ve aramayı dört gözle bekleyin.

Bugün en sevdiğiniz kişiyle flört etmek ve baştan çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En son araştırma projenizin tüm ayrıntılarını tek tek ve yayınlamak üzere olduğunuz en son teorilerinizi yavaşça gözden geçirerek, ne kadar uzun sürerse harcamanız gerekir. Kozmos, avınızın size tamamen tapmasını çoktan ayarladı. Gerçekten, bu kadar kolay!

Burçların Kontrol Edemediği Duygular


12 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Balık : Bir aile üyesi evden uzaklaşma veya bir süreliğine uzaklaşma fikriyle oynayabilir. Bu sizi strese sokabilir, ama kendinizi delirtmeyin. Onu bunun dışında tutmaya çalışma. Anlayışlı bir şekilde dinleyin ve yakınınızın bunu sisteminden çıkarmasına izin verin. Bu kişi muhtemelen evin dışındaki güçler tarafından geçici olarak kısıtlanmış hissediyor ve gerçekten hiçbir yere gitme olasılığı yok.

Geçici bir tanıdık olmaktan çok daha fazlasına sahip olduğunuz herhangi bir konuda ustaca konuşarak, sizi bir süredir etkileyen belli bir şık kişiyle tanışırsınız. Gezegensel yön, konuşmayı hafif ve mizahi hale getirerek konuşmaya yardımcı olur. Öyle ki, öğrendiğiniz tartışmaya daha sonra daha derinlemesine devam etmek isteyebilirsiniz.

12 Eylül 2020 Cumartesi Gökyüzü Yorumu

İlginizi Çekebilir  A101 16 Ocak İndirim Listesi

Burçlar ve Koronavirüs

Burçların Ayrılıkta Son Sözleri

Burçların Ayrılık Şarkıları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Halil Sezai : odun parçasını şaka amacı ile kendisine uzattım!

Film çekimi nedeniyle tartıştığı komşusunu darp eden ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Halil Sezai'nin savcılıktaki ifadeleri ortaya ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: