12 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 12 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 12 Nisan Pazar günlük burç yorumu ;

Güneş günündeyiz. Yay burcunda başlayan Ay, güne cesur ve iyimser enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Güne idealis enerjilerle başlayabiliriz. Hayal gücümüz ve sezgilerimiz güçlenirken, uyku ihtiyacımız da artabilir. Detay gerektiren alanlarda karşılıklar ve belirsizlikler oluşabilir. Değişken ruh halimiz zaman yanıltıcı olabilir. Öğle saatlerinden itibaren Ay, Koç burcundaki Güneş ile üçgen görünüm yapacak. Ruh halimiz dengelenirken, iyimserliğimiz ve özgüvenimiz güçlenebilir.

Kişisel gelişim fırsatları da karşımıza çıkabilir. Bugün Koç burcundaki Merkür ve Kova burcundaki Satürn arasında uyumlu bir görünüm olacak. Ufkumuzu açacak, bize yeni şeyler öğretecek her kavramı kovalayabiliriz. Uzmanlarla görüşebilir, araştırmalar yapabilir, bilgi paylaşımı ortamlarına katılabiliriz. Ay 14:45’den itibaren önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek. Duygularımız oldukça yoğun olabileceğinden, iç dünyamızda yaşadıklarımızı herkesle paylaşma eğilimimiz iletişimi güçlendirebilir. İyi anlaştığımız kişilerle birlikte huzurlu ortamlarda hoş sohbetler yapabiliriz.

 

Burçların İlişki Adımları


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: