12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

 

Koç : Bazı olaylara yavaş ve istikrarlı yaklaşımınız bugün en nihayetinden sonuçlanacak gibi duruyor. Fikirlerinizi saklamayın. Bu, neden olabileceği gerginliğe rağmen hepsini masaya çıkarma zamanıdır. Güçlü kuvvetler iş başında, bu yüzden işler alıştığınızdan biraz daha fazla ısınırsa şaşırmayın. Gerçek şu ki, farklı insanlar arasındaki anlaşmazlıklar sayesinde inanılmaz atılımlar yapılabilir.

Boğa : Bugün özgürlük ve yeni deneyimler aramaya çalışın. Bu, kanatlarınızı açmanız ve keşfetmeniz için önemli bir zamandır. Bir şeyin veya birisinin sizi duygusal olarak kısıtlamak için çalışıyor olabileceğini unutmayın. Karşıt bir güç, sizleri huzurlu tutmakta ısrar ederken savaşı teşvik ediyor. Belki de öğrenmeniz gereken önemli bir ders var. Eylemlerinizde daha iddialı olun ve insanların üzerinizde yürümesine izin vermeyin.

ikizler burcu

İkizler : İnsanlar bir şeyleri kendi yollarına sahip olmakta ısrar ederse, bırakın. Kavga etmek iyi olmaz. Bu tür bir tepki sadece sizinle ilgili diğer kişi arasında daha fazla gerilim yaratacaktır. Duruma düşmanca bir tavırla yaklaşmak büyük olasılıkla bir kaybetme / kaybetme durumuna neden olacaktır. Tartışmalar meydana gelirse, şeyleri kişisel olarak almamaya çalışın. Gerçeklere sadık kalmak için elinden geleni yap.

Yengeç : Aniden enerjinizi tekrar buldunuz. Motorunuz yağlanmış ve çalışmaya hazır . Kendinizi yüksek vitese koyun ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Başkalarıyla anlaşmazlıklar ortaya çıkarsa, olumsuz yönlere odaklanmak yerine durumdan gelen derslere odaklanmaya çalışın. İşleri daha üst seviyeye taşıyın ve radikal bir değişim önermekten korkmayın.

aslan u 7SNL cover

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugün havada bulunan enerjinin çılgınlığı sizi biraz korkutabilir. Normalden daha aşındırıcı olabilecek başkaları tarafından dengeden atılmamaya çalışın. Bunu kendiniz için bir çıkış zamanı olarak kullanın. Başkalarının size soğuk ve sert gerçeği açmasına izin vererek, kendi gerçeğinizi ortaya çıkarma fırsatına sahip olursunuz. Beklenmedik olayların gerçekleşmesi muhtemeldir.

Başak : Başkalarından beklenmedik eylemler bugün kalbine sarsıntı yapıyorsa şaşırmayın. Güçlü bir düzensiz enerjinin duygularınızı etkilediğini görebilirsiniz. İşleri biraz karıştırmak için çalışıyor. Zor sularda gezinmenize yardımcı olması için inançlarınızı ve ahlakınızı yol gösterici olarak kullanın. Kendinize sadık kalın ve başkalarının sizin için karar vermesine izin vermeyin. Çok önemli atılımlar yapma gücüne sahipsiniz.

Terazi : Son birkaç gün içinde iç süreçler sonucu geliştirdiğiniz planları uygulama zamanı. Sürücü koltuğuna oturun ve kontrolü elinize alın. Yaptığınız gibi, biraz zihinsel bir engel kurmanız gerekebilir. İnsanlar biraz aşındırıcı olabilir ve hassas doğanız sert yorumlara karşı hassastır. Bir şeyler bir tuz tanesi ile alın. İnsanlar sizi eleştirirse, bunun sizi sevdikleri için olduğunu unutmayın.

akrep burcu

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Akrep : Ruh haliniz bugün oldukça iyi olmalı. Genellikle, insanların liderlik etme eğiliminize tepki vereceğini göreceksiniz. Bunun, muhtemelen savaşma olasılıklarının daha yüksek olacağını gösterdiğini unutmayın. Tuhaf ve alışılmadık yönlere doğru eğilme eğiliminiz olabilir. Bugün izlenecek yol, çeşitliliği ve devrimci düşünceyi besleyen yoldur. Her durumda öncü olun.

Yay : Bugün her zamankinden biraz cesur ol. Bazı riskler alın ve diğerlerine her şeyi başarabilecek güce sahip olduğunuzu gösterin. Sizi huzursuz edebilecek canlı, endişeli bir duygu var. Bu enerji sizi kalkmaya ve devam etmeye teşvik ediyor. Başkasının liderlik etmesini beklemek yerine bir şey başlatın. Başarısız olmaktan korkma. Denemezsen asla başaramazsın..

Oğlak : Bugün işleri aydınlatmak isteyen bir kıvılcım olabilir. Gerçekten de, müttefikinizin olduğu güne hızlı bir eğilim var. Hakim eğilimler altında biraz başarabilmelisiniz. Eleştiriyle yapıcı olduğunuzdan emin olun ve uğraştığınız insanlara karşı çok aşındırıcı olmadığınıza dikkat edin. Başka bir deyişle, iyi olun.

kova

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Kova : Başkalarıyla etkileşim bugün sizin için tatmin edici olmayabilir. Diğer insanların düşündükleri kadar gerçekten umursamadıklarını hissedebilirsiniz. Herkesin elinden gelenin en iyisini yaptığını unutmayın. Çoğu insan senin kadar hassas değil. Muhtemelen sözlerinin senin üzerinde ne gibi bir etkisi olduğunu bilmiyorlar. Başkalarına şüphenin yararını verin.

Balık : Bulutlar sonunda kalktı ve tekrar net bir şekilde görebilmen gerekir. Ateş kırmızı sıcak yanıyor ve insanların normalden daha fazla kendilerine düştüklerini göreceksin. Aynısını yapmalısın, sen de onlar gibi kendinle olmalısın. Argümanlar bugün özellikle ısıtılabilir ve ilginç gerçekler ve devrimci bilgiler kişiden kişiye aktarılacaktır. Ağzınızı açmadan önce gerçeklerinizin doğru olduğundan emin olun.

 

İlginizi Çekebilir  İETT Kadın Şoför ilanına Yoğun Erkek Şoför İlgisi!

Burçların Ayrılık Şarkıları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Smootie tarifi

Diyabet Dostu Smootie Tarifi

Kahvaltı, atıştırmalık ve hatta sağlıklı bir tatlı yerine geçen bu zengin içecekle, çikolata özleminizi giderebilirsiniz. …

kadın cinayeti

Bir Kadın Cinayeti Haberi de Niğde’den Geldi

Son günlerde artan kadın cinayeti olaylarına bir yenisi daha eklendi. Aslında haberlere çıkmayan haberimiz olmadan …

13 Temmuz Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları

Çoğumuz için neşeli bir gün olmayabilir, bunun dışında bazı tutkulu olanlarımız farklı duygularla karşılaşabilir. 30 …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: