12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları. Her zamankinden çok daha duygusal hissediyorsanız endişelenmeyin; muhtemelen mevcut gezegen enerjilerinden kaynaklanıyor.

Koç : Hukuki-yasal olabilecek konularda dikkat edilmesi gerekebilir. Bu mali konularda olumlu bir gelişme olabilir. Dil konusunda çok net olmasanız da, sizin için oldukça arzu edilen bir olay dönüşünü temsil edebileceğinden, bunu yapmaktan memnuniyet duyacaksınız. Yeni bir özgüven ortaya çıkabilir. Auranıza çekilmiş daha ilginç insanlar bulabilirsiniz. Parla ve parla!

Bugünün yönü ile havada gerçek bir hassasiyet ve tatlılık var. Çok değer verdiğiniz ama henüz söylememiş olabileceğiniz biriyle duygularınızı paylaşma şansınız var. Onlara, beyanınızı daha da samimi hale getirmeye yardımcı olacak küçük bir hediye alarak mesajınızı daha da netleştirebilirsiniz. Olacakların tadını çıkarın.

Burçların Ayrılık Şarkıları


12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa :  Bazıları belirsiz ve henüz tezahür etmeye hazır olmasa da, sanatsal projeler için olası fikirler sana gelebilir. Manevi yönünüzü sanatsal faaliyetlerle ifade etmeye çalışabilirsiniz, ancak bunun nasıl yapılacağına tam olarak hakim olamayabilirsiniz. Zorlamayın. Yapacak başka bir şey bulun ve bir süre oturmasına izin verin. Nihai sonuçlara şaşırabilirsiniz.

Bugünün astral enerjisi, birinin sizi daha derinden ve yakından tanımak için ilk adımı atmaya karar verdiği anlamına gelebilir. Mümkünse, sizi akşam yemeğine davet edebilirler, ancak önemli olan ikinizin de nereye gittiği değil, etkinlik boyunca devam eden sihirdir. Sonunda bir araya geldiğiniz için ikiniz de heyecanlanacaksınız.

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi


12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bugün psişik farkındalığı artırabilirsiniz. Aile üyelerinin duygu ve düşüncelerini, belki de aynı anda aynı kelimeleri kullandığınızda muhtemelen ilk fark edeceksiniz. Bu fenomeni gün boyunca daha fazla fark edebilirsiniz. Vizyonlar veya güçlü önseziler yaşayabilirsiniz. Bu yetenekten en iyi şekilde yararlanın. Başkalarını anlamanızı artırabilir.

Her zamankinden çok daha duygusal hissediyorsanız endişelenmeyin; muhtemelen mevcut gezegen enerjilerinden kaynaklanmaktadır. Halihazırda kalıcı bir ilişkiniz varsa, şimdiye kadarki yolculuğunuzu kutlamak için bu harika fırsatı kullanın ve gelecek için daha da derin bir taahhütte bulunun. Aşkı arıyorsanız, sanatla ilgili bir şeyler yapmayı deneyin.

 

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç :  Yakınınızda yaşayan ve size daha önce pek bir şey söylememiş biri aniden yeni bir arkadaşlıkla sonuçlanan bir sohbet başlatabilir, Yengeç. Onunla neden daha önce konuşmadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bir takım ilgi alanlarını paylaşabilir ve bu nedenle bazı yeni grup etkinlikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çok fazla zorlamayın ve yeni arkadaşınızı idealize etmeyin.

Mevcut astral enerji, bu gece bir randevunuz varsa etkilemek için giyinmenizi teşvik ediyor. Hem zihinlerin hem de kalplerin harika bir buluşması için potansiyel var. Aynı düşünce ve duyguları paylaştığınızı hissetmekle kalmayacak, zaman geçtikçe ilişkinizin derinleşeceğini ve çiçek açacağını da bileceksiniz. Deniz kenarında veya ay ışığında yürümek için zaman ayırın.

Burçların Güçlü Yönleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumlar

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bazı evrak işlerinin bugün yürütülmesi gerekebilir. Bu sıkıcı olabilir, ancak sizin için yeni kapılar açmaya ve daha fazla başarıya ve iyi talihe giden yolu açmaya uygundur. Yazma veya konuşma bir şekilde işin içinde olabilir ve modern teknoloji yapacağınız şeyde kesin bir rol oynar. Bu, değerli temaslara ve yeni arkadaşlıklara yol açabilir. Seçeneklerinizi keşfedin.

 İçinde bulunduğunuz romantik bir durum, sizin için çok şey ifade eden bir ilişkinin kısa süre önce sona ermesiyle katılaşmış olabilecek kalbinizi yumuşatacak. Mevcut astral enerjiler, tanıştığınız kişinin zihninizi, hissettiğiniz incinme ve acıdan uzaklaştırabileceğini ve yeniden sevmeye cesaret edebilecekmişsiniz gibi hissetmenize yardımcı olabileceğini ima ediyor.

Burçların Zayıf Yönleri


12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Uzakta yaşayan biriyle güçlü sezgisel yakınlık, bu kişiyle iletişim kurma arzusu yaratabilir. Bu iyi bir fikir Başak, çünkü bu kişi hayatında olumlu bir geçiş yaşıyor ve haberleri paylaşmaya hevesli olabilir. Bu iletişim sizi bir araya getirebilir, o yüzden devam edin. Arkadaşınızla olan her şey bir şekilde hayatınıza da sıçrayabilir.

Romantizm var ve gerçekten romantizm var ve oyundaki şu anki açıdan farkında olmanız gereken daha şüpheli tür. Biri sizi pohpohlamaya çalışırsa ve onlarla ilgilenmekle ilgili belirli önerileri kabul etmenizi sağlayacak bir zihin çerçevesine sokmaya çalışırsa, sizin de istediğiniz bir şey olduğundan emin değilseniz, kendinizi bu yola yönlendirmeyin.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi :  Sezginiz , gelirinizi alışılmadık bir şekilde artırmak için size ilginç bir fırsat getirebilir. Diğerleri bu fikri garip bulabilir Terazi, ama senin için kesinlikle düşünmeye değer. Tüm artıları ve eksileri kontrol edin, bilen kişilerle konuşun ve sonra ciddi bir şekilde düşünün. Bu kaynak olsun ya da olmasın, artan bir finansal güvenlik seviyesi şu anda güçlü bir şekilde belirtilmektedir.

Sevilen biri söz konusu olduğunda, herhangi bir saçmalık havasında hissetmeyebilirsiniz. Mevcut astral enerji, sizi bir süredir diken diken olan bir konu hakkında bir şeyler söylemeye yönlendiriyor. Muhtemelen bir süredir bunun üzerine kafa yordunuz ve aniden patlayacakmış gibi hissedebilirsiniz. Sadece kendini aptal yerine koyma.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep : Sosyal etkinlikler sizi astroloji, simya ve diğer okült bilimler gibi ilgi çekici alanlarda veya belki de sosyal, politik veya insani nedenlerle ilgili ilginç insanlarla temasa geçirebilir. Olası yeni bir aşk ilgisi olabilir. Bu insanlardan zevk alacaksın Akrep ve muhtemelen onları tekrar görmek isteyeceksin. çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Bugün birini daha iyi tanımaya başlıyorsanız, bu kişinin nasıl biri olacağına dair yanlış bir imaja sahip olabilirsiniz. Astral konfigürasyon, umutlarınızı inşa ettiğinizi ve mükemmel olabileceklerini hissettiğinizi ima eder. Ancak, sizin için gerçekten doğru olup olmadıklarına karar vermeden önce onları bir süre tanımanız gerekecek.

Burçların Kadınları Aşık Olunca


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay : Başa çıkması çok daha kolay olan daha hoş koşullar, ilişkilerinizde sizi yeni bir güvenlik duygusuna kaptırabilir. Kişisel ve profesyonel etkileşimler özellikle sıcak ve destekleyici olmalıdır. Bu bir süre devam etmeli, Yay, ama sonra durum muhtemelen eskisine dönecek. Sürerken durumdan en iyi şekilde yararlanın. Kalıcı olmasını beklemeyin.

Mevcut astral enerjiler, oldukça açık olan yakın bir ilişki içindeki belirli konuları karıştırabilir. İkiniz de birlikte olmaktan hoşlanıyorsunuz, ancak gelecekte nasıl ilerlemek istediğinize dair herhangi bir karara varamayabilirsiniz. Şimdi bunun için endişelenme, çünkü bu aranızdakileri daha da çamurlu hale getirecek, sadece bugün sahip olduklarının tadını çıkar. Yarın kendi başının çaresine bakacaktır.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Keskin sezgileriniz ve hayal gücünüz, aydınlatıcı ruhsal anlayışlar getirebilir, Oğlak. Metafizik veya dini kitaplar özellikle çekici olabilir. Yakın arkadaşlar ve aile ile ilişkiler bu gelişmiş hassasiyetten faydalanmalıdır. Bu sayede onları daha iyi anlayabilirsiniz. Bu ilham verici olabilir. Sizi yazmaya veya başka bir yaratıcı aktiviteye başlamaya sevk edebilir.

Bazı göz kamaştırıcı özelliklerin, yakın zamanda birlikte olduğunuz birinin gerçekliğine karşı sizi kör etmesine izin vermeyin. Gezegensel uyum, onlar hakkındaki tüm gerçeği göremeyebileceğiniz ve kesinlikle yakın gelecekte ilişkinizin nasıl ilerleyeceği konusunda ani kararlar almamanız gerektiği anlamına gelir. İlk önce gerçekten neyden yapıldığını bulmaya hazır olun.

Burçların Korkunç Özellikleri


9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kova : Uzun zamandır görmediğiniz biriyle ilgili yoğun rüyalar, bu kişinin şu anda ne yaptığını merak etmenize neden olabilir, Kova. Ayrıca tekrar temas halinde olma arzusunu uyandırabilir. Mümkünse arayın. Sana hoş bir sürpriz olmuş olmalı. Artan bir psişik duyarlılık, aile üyelerinin düşüncelerini ve duygularını daha iyi anlamanıza neden olabilir. Her türlü iletişim bugün iyi gitmeli.

Mevcut astral ortam, yakınlarınızın size söylediklerini veya size iletmeye çalıştıklarını karıştırdığınız anlamına gelebilir. Dışarı çıkıp sosyalleşebiliyorsanız, o zaman çok çekici bir kişi konuşuyor ve gülümsüyor, başını sallıyor ve görünüşe göre çok ciddi bir şekilde ilgileniyor diye, sonuç olarak sizinle çıkmak istediğini hemen varsaymayın. Herhangi bir utanç verici sonuca varmadan önce bekleyin.

Burçların 5 Karakter Özelliği


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Bugün öncelikle manevi, metafizik, sosyal veya insani konularla ilgili sosyal etkinlikler veya grup faaliyetleri gerçekleşebilirsiniz. Bunlar aydınlatıcı ve eğlenceli olabilir ve bazı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Fikir alışverişi, zihninizi saatte bin mil hızla ilerletebilir. Kafanı boşaltmak için biraz egzersiz yap yoksa bu gece uyumakta zorluk çekebilirsin.

Mevcut astral çevre, bu akşam konuştuğunuz kişinin sizden çok farklı değerlere sahip olduğunu gösterebilir ve bu bir çatışmayı vurgulayabilir. Esasen aynı sayfada olmadığınıza saygı duyarsanız ikiniz de devam edebilirsiniz ve bu nedenle ikinizin de nasıl hareket ettiği hakkında daha fazla şey öğrenmenin keyfini çıkarın. Ancak aynı fikirleri veya idealleri paylaşmayı beklemeyin. Yine de harika zaman geçirebilirsin.

Burçlara Göre Hediye Seçimi

 

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

 

Burçların Fobileri Neler?

Hakkında Defne

Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Kuru ve ince saç bakımı için yasemin yağ

Yaşlandıkça saç dökülmesi gibi şeyler daha çok sorun haline gelir. Hormonlarınız değiştiğinde ve vücut daha az östrojen ürettiğinde, her sabah ...

Karanfilin faydaları nelerdir nasıl kullanılır? Karanfil çayının faydaları…

Karanfil, bir baharat çeşidi olup mersingiller familyasından olan karanfil çiçeğinin gonca kısmıdır. Çiçek açmadan toplanan ve baharat olarak ...

Kolajen nedir, ne işe yarar?

Dikkatiniz çekmiştir: Son zamanlarda her yerde kolajen hakkında bilgilere rastlıyoruz. Peki, nedir bu kolajen, ne işe yarar? Gerçekten ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: