13 Ekim Salı günlük burç yorumları

13 Ekim Salı günlük burç yorumları. Yaptığınız işten zevk alıyorsunuz, bir fark yaratıyorsunuz ve yeni arkadaşlarla etkileşim kuruyorsunuz. Sağlığınız parlamaya devam ediyor. Sanki hiçbir şey sizi durduramaz gibi hissedebilirsiniz.

Koç : Kariyer ve finansal başarı, en büyük hayallerinizden bazılarını gerçekleştirmenizin yolunu açmış olabilir, Koç. Belki de üniversiteye dönüp ileri bir derece almak, yeni kültürleri keşfetmek veya yazıp yayınlamayı denemek istediniz. Her ne olursa olsun, programınız her zamankinden daha özgür ve daha esnek olmalı, bu yüzden bunun için gitme zamanı. Bugün planlamaya başlayın!

Bugün çok fazla küçük konuşma yapılıyor. Bunu çıldırtıcı buluyorsunuz, ancak gerçekten önemli olan şeyleri tartışmaya başlamadan önce, başka birinin konuşması tarafından tamamen perçinlenmiş gibi görünme hareketlerinden geçmeniz gerekebilir. Siz sorunun özüne inmeyi seviyorsunuz, oysa başkalarının buna ısınması gerekiyor. Sabırlı ol!

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


13 Ekim Salı günlük burç yorumları

13 Ekim Salı günlük burç yorumları

Boğa : Artık işiniz ve finansal durumunuzla ilgili daha güvende hissettiğinize göre, Boğa, manevi ve metafiziksel ilgi alanlarınızı beslemenin yollarını arıyor olabilirsiniz. Sezgisel ve psişik yetenekleriniz çok yüksek bir seviyede işlemeli, bazı canlı rüyalar ve vizyonlar deneyimlemenize ve onlardan gelen içgörüleri almanıza neden olmalıdır. Kitaplar ve çevrimiçi dersler özellikle aydınlatıcı olabilir.

Bugün partnerinizle tam olarak şu anki ilişkiniz hakkında ne hissettiğiniz hakkında açıkça konuşabileceğinize dair her türlü gösterge var. Belirli konulara ne kadar duygu kilitlendiği önemli değil. Aslında, bugün her ikiniz de her şeye bu kadar kapılmış olmaktansa, olayları daha tarafsız bir perspektiften görme yeteneğine sahip olduğunuz için, tüm bu duygular hakkında konuşmak bir avantaj olacaktır.

Burçların 5 Karakter Özelliği


İkizler burcu

13 Ekim Salı günlük burç yorumları

İkizler : İkizler şu anda hayatın neredeyse her bölümü sizin için çok iyi gidiyor olmalı. İş, finans ve ortaklıklar muhtemelen başarıya giden yolda ilerlerken, özellikle romantik olanlar olmak üzere her türden kişisel ilişki de daha ödüllendirici olmalıdır. Yeni girişimler veya eğitim yoluyla ufkunuzu genişletmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Utangaç olmayın – bunun için gidin.

 Bugün gezegenlerden yayılan enerji sayesinde havada belli bir hafif dokunuş var. Her türlü plan ve projeye kapılmış olabilirsiniz, bu da ikinizin birlikte fazla zaman geçiremeyeceğiniz anlamına gelir. Mümkünse bir yemeğe çıkmak için olumlu atmosferden yararlanın ya da her ikinizin de yeni şeyler deneyebileceği bir yer.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur


Yengeç : Şu anda üzerinde çalıştığınız şey ne olursa olsun, ister işle ilgili, ister kişisel projeler, ister gönüllü çalışma olsun, size birçok düzeyde artan memnuniyet getirecektir. Yaptığınız işten zevk alıyorsunuz, bir fark yaratıyorsunuz ve yeni arkadaşlarla etkileşim kuruyorsunuz. Sağlığınız parlamaya devam ediyor. Sanki hiçbir şey sizi durduramaz gibi hissedebilirsiniz. Küçük rahatsızlıklara dikkat edin, ancak balonunuzu patlatacak hiçbir şey yok.

Bu, en tatlı aşkınızla ilişkinizin geleceği hakkında ciddi bir şekilde konuşmanız için mükemmel bir gün. Aranızda güçlü bir karşılıklı saygı ve uyum duygusu var ve bu ikinizin de işleri bir adım daha ileri götürmek istemesine neden olabilir. Tartışılması gereken herhangi bir konu varsa, o zaman bunu bugün yapın, yol günün gezegensel yönü ile sorunsuz bir şekilde döşenmiştir.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


Aslan : Kişisel ve yaratıcı ufkunuz büyük olasılıkla genişliyor. Sizin veya bir başkasının sanatsal girişimleri bugün büyük kazanç sağlayabilir. Yeni arkadaşlar kadar değerli bağlantılar kuran insanlarla tanışabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz iyi gidiyor. Yeni coşku ve özgüven duygunuz kesinlikle acıtmaz!

Romantizm arıyorsanız, bu yeni insanlarla iletişim kurmak için harika bir gün. Genel olarak insanlar iletişim kurma ve yeni arkadaşlar edinme havasındadır. Küçük bir parti, hayatınızın daha kalıcı bir özelliği olabilecek o özel kişiyle konuşmaya başladığınız ortam olabilir. Ama öncelikle en derin izlenimi yaratacak olan sohbetin kalitesidir.

Aslan Burcu Aşk Uyumu


Günlük Burç Yorumları

Başak : Mümkünse bugün kendi evinizde veya size yakın birinin evinde, Başak burcunda bir araya gelme olabilir. Hatta eğlenceli bir zamandan daha fazlasına dönüşebilir. Değerli ticari veya sosyal bağlantılar haline gelen insanlarla sohbetlere dahil olabilirsiniz. Bugün ne yaparsanız yapın harika vakit geçirmeyi bekleyin.

Gezegenler bugün ortaklıkları daha uyumlu hale getirmek için sıraya giriyor. Geçmişte herhangi bir sürtüşme olduysa, o zaman ikiniz de paylaşmış olabileceğiniz zorluklar hakkında sessizce ve sakince konuşmaya hazırsınız. İletişime, dışarı çıkıp başkalarıyla buluşmaya vurgu vardır. Çevrenize yeni yüzler davet ederek sanal bir parti düzenlemek için iyi bir zaman olabilir.

Kova Burcu Aşk Uyumu


13 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

Terazi : Topluluğunuz Terazi’de birçok avantajlı değişikliğin gerçekleşmesini bekleyin. Yeni işletmeler kapılarını açabilir, ilginç komşular içeri girebilir veya nihayet gerekli bazı onarımlar yapılabilir. Arabada veya telefonda çok zaman geçirebilir ve haberleri yayabilirsiniz. Bir mektup, e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla size veya yakınınızdaki birine heyecan verici bir teklif gelebilir.

Sevdiklerinize daha fazla bağlılık yapmayı düşünüyorsanız, bu duyuruyu herkese açık hale getirmek için harika bir gün olabilir. Aynı zamanda başkalarının kutlamaya katılmak isteyeceği ve sizi tebrik edeceği bir zamandır, bu yüzden herkesle paylaştığınızdan emin olun. Çevresinde çok rastlantısal olan doğal bir uyum var.

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner


13 Ekim 2020 Burç Yorumları

13 Ekim 2020 Burç Yorumları

Akrep : İşletme ve finansın senin için iyi gittiği muhtemelen birkaç dönem geçirdin, Akrep. Şimdi bu eğilim doruğa ulaşıyor gibi görünüyor. Bugün, mali durumunuzda büyük bir fark yaratacak bir tür anlaşma başlatabilir veya kapatabilirsiniz. Para durumunuz sadece iyileşmekle kalmamalı, aynı zamanda hiç olmadığı kadar yüksek bir seviyede sabitlenmelidir. Gayretli olduğunuz sürece bu büyüme devam etmelidir.

 Eğer romantizm arıyorsanız ve yakın zamanda faturaya uyan biriyle tanışmışsanız, o zaman ilişkinizi derinleştirmek için günün hayırlı gezegen hizalamasından yararlanın. Sizin için en önemli olan her şey hakkında konuşabileceğiniz ve ne kadar ortak yönünüz olduğunu takdir edebileceğiniz özel bir yere birlikte çıkmanın tam zamanı.

Akrep Burcu Aşk Uyumu


13 Ekim Salı günlük burç yorumları

13 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay : Doğası gereği pratik ve ticari olma eğilimindesin, Yay, ancak yaşadığın muazzam büyüme, bu eğilimi devam ettirmek için olabildiğince mantıklı ve verimli olma arzunuzu artırabilir. İyimser ve pozitif hissediyorsun. Bu şekilde hissetmeye devam edeceksin. Tek dezavantajı, muhtemelen çok sıkı çalışacak olmanızdır. Yine de sonuçları beğeneceksin, öyleyse git.

İster bir ilişkiye girmek üzere olun, ister bir ilişkiden ayrılmak üzere olun, günün gezegensel yönü bunun herhangi bir önemli konu hakkında tartışma için harika bir zaman olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda genel olarak iletişim kurmak için de olumlu bir zamandır, özellikle de hala yüzyılın romantizmini arıyorsanız. Cevap, yeni insanlarla sohbet etmek.

Yay Burcu Aşk Uyumu


13 Ekim Salı günlük burç yorumları

Oğlak : Muhtemelen kendinizi meraklı bir entelektüel olarak düşünüyorsunuz, Oğlak burcu, ancak kariyer ve finansta son zamanlarda yaşanan bir genişleme, sahip olduğunuzu bilmediğiniz iş ve para yeteneklerini ortaya çıkardı. Bu sadece başarı ve iyi şans değil, aynı zamanda kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmenin zamanıydı. Eski korkulara geri dönmeyin veya kendinizi küçümsemeyin. Tahmin ettiğinden daha fazlasını başarabilirsin.

Bu, çok uzun zamandır derinden işin içinde olduğunuz için, herhangi biriyle düzenli bir ilişkiye geri dönmenin doğru olmadığını düşündüğünüz bir zaman olabilir. Astral konfigürasyon, en azından bugün için, gün doğumundan gün batımına kadar flört etmekten çok mutlu olduğunuzu ve bu süreçte aldığınız tüm dikkatin tamamen tadını çıkardığınızı gösterir.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


13 Ekim Salı günlük burç yorumları

Günlük burçlar

Kova : Yeni bir özgüven duygusu ile doğal sıcaklığınızı artırıyor. Hangi tür grup faaliyetleri ve sosyal etkinlikler mümkün olursa olsun, sizi değerli iş bağlantıları olduğunu kanıtlayan insanlarla temasa geçirebilir. Ulaşmaya çalıştığınız hedef ne olursa olsun, muhtemelen size inanan başkalarının çabalarıyla nihayet gerçekleşeceğine dair işaretler gösterebilir. Bu sizin için çok şanslı ve keyifli bir gün olmalı. En iyi şekilde yararlanın!

Siz ve sevdikleriniz eğlenmek için herhangi bir bahaneye ihtiyacınız varsa, önümüzdeki güzel gün heyecan verici bir yere çıkarak macera yaşamak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ya da görkemli bir ziyafet yaratmayı ve birbirinizi beslemekten zevk almayı tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da harika zaman geçirecek ve aynı zamanda yakın bağınızı güçlendireceksiniz.

Kova Burcu Aşk Uyumu


13 Ekim Salı günlük burç yorumları

Balık : Bugün deneyimlediğiniz şeyin gerçek olup olmadığını görmek için kendinizi sıkıştırabilirsiniz. Başarı ve iyi şans, işleri karmaşıklaştıracak küçük aksilikler ve rahatsızlıklar ile yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor. İş, para ve kariyer başarısı muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesinde olacaktır, ancak kendinizi bir sonraki adımdan biraz korkmuş hissedebilirsiniz. Bunun için endişelenme. Akışına bırak.

Bu, ilişkiler için harika bir gün, ancak özellikle tutku açısından umut verici değil. Romantizm tamamen mümkündür ve özel biriyle tanışırsanız, kendinizi çok iyi, çok aranan, çok dokunulmuş ve çok ihtiyaç duyulan hissetmenizi sağlayan en harika şeyleri söyleyebilirler. Ancak, daha heyecan verici bir şey ortaya çıkmadan önce ilişkinin derinleşmesini beklemeniz gerekebilir.

Burçların Aşık Olma Belirtileri

Burçların Fobileri Neler?

İşte Burca Göre Süper Kahraman

 

Burçların Anne Halleri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zayıflamak İçin Lahana Suyu Nasıl Kullanılmalı

Zayıflamak İçin Lahana Suyu Nasıl Kullanılmalı ? Yaşadığımız yüzyılın kabusu olan fazla kilolar hepimizin çok …

Kolay İrmik Helvası Tarifi

Kısa sürede hazırlayabileceğiniz bir tatlı tarifi arıyorsanız; irmik helvasını deneyebilirsiniz. Böylece tatlı krizinizi hafif bir …

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Aramayı beklediğiniz biri bugün aramayabilir ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu kaldırıp aramak için çok …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: