13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

13 Eylül Pazar günlük burç yorumları. Size harika haberler gelebilir, muhtemelen bir kardeşinizden veya komşunuzdan. Para veya yakınlarda açılan yeni bir fırsat içerebilir. 

Koç : Finansal bir beklenmedik olay sizin için yeni kapılar açabilir ve hayatınızda bazı büyük değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Daha güzel bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Romantizm kesinlikle aklınızda. Halihazırda aile içi bir duruma dahil değilseniz, şu anda bunu ciddiye alabilirsiniz. Değişim korkutucu olabilir, ancak bu değişiklikler iyidir. Tereddüt etmeyin.

Kolunuzun üzerinde bir planınız var. Bir çıkış yolu bulmanızın bir nedeni varsa, bugün mükemmel bir bahane bulabilirsiniz. Bir yere gitmekten kaçınmaya çalışıyorsanız, patronunuz için geç saatlere kadar çalışmanız gerektiğini söyleyebilirsiniz. Büyük olasılıkla durum bu olacaktır. Fazla mesai kazanırsınız ve aynı zamanda paçayı sıyırırsınız. 13 Eylül Pazar günlük burç yorumları.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Boğa : Mevcut bir ortaklık olan Boğa’da bazı olumlu değişiklikler bekleyin. Bu bir iş ortaklığı ise, aranızdaki yeni bir anlaşma başarı ve iyi şans vaadini gösterir. Bu bir romantizmse, o kadar mükemmel bir şekilde uyumlu olabilirsiniz ki, bir sonraki adanmışlık düzeyine geçmeyi düşünüyorsunuz. Bugün başlayan herhangi bir yeni ortaklık umut verici olmalı ve kazanmayı umduğunuz şeyi size getirmelidir.

Gerçekten özgürlüğünüze ihtiyacınız var, ancak bunu başarmanın zor olduğunu görebilirsiniz. Bugün biraz müzakere yapmanız gerekebilir. Sevdiklerinizin size günde yirmi dört saat ihtiyacı olduğu için değil, ama şu anda partneriniz biraz güvensiz hissediyor. Sadece var olduklarını unutmadığınız konusunda biraz güvence almaları gerekiyor. Onlara bunu verin ve her şey yoluna girecek.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

İkizler : Yeni bir diyet programını mı takip ediyorsun yoksa her ikisini birden mi yapıyorsun Gemini? Öyleyse, bugün aynaya bakabilir ve ilk kez bazı somut ve olumlu sonuçlar görebilirsiniz. Muhtemelen harika görünüyorsunuz ve hissediyorsunuz. Çabalarınızdan vazgeçmeyin. İlerlemeye devam etmek isteyeceksiniz. Bir koşuya veya başka bir antrenmana giderek enerjinin akmasını sağlayın, ardından kendinizi küçük bir zevkle şımartın.

Patron olmaktan keyif alıyorsunuz, bu yüzden bugün patronluk yapmaktan hoşlanan biriyle tanışma şansına sahip olabilirsiniz. Bu işte ya da dışarıda olabilir, ancak aranızdaki çekim açık ve net olacaktır. Başkaları ilişkiyi anlayamayabilirken, ikiniz de birbiriniz için ne kadar önemli olduğunuzu anlayacaksınız.

Burçların Ayrılık Belirtileri


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Yengeç : Yer değiştirmeyi düşündün mü? Uzak eyaletlerin veya egzotik toprakların siren şarkısı kulaklarınızda sürekli çalabilir. Yabancı kültürler size sanatsal, ruhsal ve kişisel olarak ilham verebilir. Bu aslında birkaç şeyin ulaşamayacağınız bir zamandır. Bu konuda ciddiyseniz, içine bakın. Tüm gerçeklere sahip olduğunuzda karar verebilirsiniz.

Bugün ilişkinizi düzeltmek için biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Siz ve sevdiklerinizin neye düştüğünü bile hatırlamayabilirsiniz, ancak tekrar konuşmaya başlamalısınız. İlk hareketi yapmak zor olsa bile, bunu yapmak için gereken çabaya değer. İkinizin de yeniden bir arada olmayı istemek için yeterince ilgisi var.

Yeşilçam Oyuncuların Burçları


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Aslan : Bugün evinizle ilgili yeni bir şeyin olmasını bekleyin. Bir aile üyesi ziyarete gelebilir, hatta taşınabilir. Yeniden dekore ediyor, çevre düzenlemesi yapıyor veya yeni mobilya satın alıyor olabilirsiniz. Her zaman hareket etme ihtimalin vardır. Değişiklikler ne olursa olsun, onları yapmanın karmaşık ve yıkıcı sürecine rağmen muhtemelen olumludurlar. Dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var!

Bugün, kimin otorite konumunda olduğunu bildiğiniz biri için bir çekim duygusu getiriyor. Bir araya gelmenizin mümkün olup olmadığı doğru olabilir veya olmayabilir, ancak şu an için ortak güçlü ilgi alanlarınız olduğunu keşfetmeye hayran kalacaksınız. Bundan sonra ne yapacağın tamamen vicdanına kalmış.

Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Yolları


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Başak : Size harika haberler gelebilir, muhtemelen bir kardeşinizden veya komşunuzdan. Para veya yakınlarda açılan yeni bir fırsat içerebilir. Çok ilgilendiğiniz bir konuyla ilgili bir grup etkinliği de gerçekleşebilir. Yapmanız gereken çok sayıda telefon görüşmesi ve üzerinde düşünmeyi planladığınız hissedebilirsiniz. Gelecek parlak görünüyor. Zevk almak!

Bugün romantizm biraz yoğun olabilir. Belki de ikiniz bir kavga ya da son zamanlarda tartışmışsınızdır ve bunu en iyi nasıl düzelteceğinizden emin değilsiniz. Konuşmak zor olsa da, harekete geçerek minnettarlığınızı gösterebilirsiniz. Uygun bir hediye satın almak veya gerçekten ilgilendiğinizi başka bir şekilde göstermek büyük bir fark yaratabilir.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Terazi : Bugün, muhtemelen bir bayan arkadaş aracılığıyla fazladan gelir elde etme fırsatı gelebilir. Başka bir Terazi söz konusu olabilir. Bu muhtemelen özel, geçici bir proje içerir, ancak eğlenceli ve karlı olabilir. Bir aşk partneri de katılmak isteyebilir. Bir taahhütte bulunmadan önce bunu düşünün. Bunu daha önce yapmış insanlarla konuşun. Yine de denemeye değer.

Bugün, işte ya da hayatınızın başka bir alanında bir otorite figürünün varlığından etkilenmiş olabilirsiniz. Aslında bir araya gelmekle ilgili bir çeşit çatışma olsa da, tüm fikri bu kadar heyecan verici kılan şey budur. Bir çekim yapmaya değer olabilir ve sonunda buluştuğunuzda daha da ödüllendirici olacaktır.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Akrep : Bu senin için yeni bir başlangıç ​​günü. Geçmişteki başarılar, geleceğe yönelik iyimserlik ve coşku ile birlikte yeni bir özgüven duygusu besler. Seyahat uzak bir gelecekte ve muhtemelen eğitiminizi bir şekilde ilerletmek için yatıyor. Romantizm de umut verici görünüyor. Mümkünse bugün yüze veya masaja gidin veya yeni kıyafetler alın. Görünüşünüzü içinizde hissettiğinizle aynı hale getirerek yeni döngüye başlayın.

Sevdiklerinizle aranızdaki atmosferi bugün biraz ağır bulabilirsiniz. Gezegensel bakış açısı, hiçbirinizin yakın tarihli bir ifşa ile ilgili olarak harekete geçmeye istekli olmadığı bir durumu yansıtır. Ama birinizin er ya da geç buzu kırması gerekecek. Herhangi bir üzüntü hissinin üstesinden gelebilir ve ilk adımı atabilirseniz, işler ölçülemez bir şekilde gelişecektir.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Yay : Elinizi sanatta hiç denemediyseni, bugün bunu yapma günü. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız uçuyor ve estetik duyunuz şu anda keskin. Bu tür etkinliklere henüz katılmadıysanız, hangi sınıfların veya atölyelerin sunulduğunu görmek için çevrimiçi olarak bakın. Sizinle kaydolması için bir arkadaş edinin. Muhtemelen harika zaman geçireceksin!

Son zamanlarda harika bir ilişkiye girdiyseniz, sadece aynı hızla düştüğünüzü bulmak için yürekten alın. Geçici olarak yabancılaşabilirsiniz, ancak bu uzun sürmez. İlk hamleyi biriniz yapmalı; ancak bu gerçekten pahalı bir yemek veya lüks bir hediye anlamına gelse bile, her çabaya değer.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Oğlak : Bugün potansiyel bir romantik partnerle, karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen bu kişiyle sanal bir grup etkinliğinde iletişim kuracak ve hemen konuşacaksınız. Bu kişi muhtemelen zeki, fiziksel olarak çekici, iyi kalpli ve duyarlıdır. Bekarsanız ve müsaitseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Birbirinizi tanıma şansından yararlanın. Bunun nereye varacağını kim bilebilir?

Aşk hayatınızın önündeki engelleri sevmiyorsunuz. Bu nedenle, bugünün gezegensel konfigürasyonunun olumlu tarafını takdir etmeyebilirsiniz. İlişkinizde olası bir kusur veya kusurun nerede olduğunu gösterir, ancak aynı zamanda bunu nasıl değiştirebileceğinize dair ipuçları sağlar. Ona karşı değil, onunla çalışın ve ikinizin de birbirine daha da yaklaştığını göreceksiniz.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Kova : Şu anda hayatınızda pek çok değişiklik olabilir. Çoğu olumlu olsa da, karışıklık şu anda rahatsız edici olabilir. Panik yapmayın. Başa çıkamayacağın hiçbir şeyin yapılmasına gerek yok. Her görevi bir seferde bir adım atın. Her engeli atladığınızda, önünüzdeki yol çok daha pürüzsüz görünüyor. Vardığınızda her şey yoluna girecek. Devam et!

Sessiz otorite havası sizi cezbeden o özel kişiyi tanıma fırsatınız var. Bugün birlikte çalışma şansınız olabilir, bu da ne kadar ortak yönünüz olduğunu vurgular. İkiniz de mütevazı olma eğiliminde olduğunuz için, gerçekten yerden inmek biraz zaman alabilir. Ama en azından bir başlangıç ​​yapmış olacaksın.

Hangi Burç Hangi Kahveyi İçer?


13 Eylül Pazar günlük burç yorumları

Balık : Uzak bir yerden gelecek olan haberlerle yeni başlangıçlar ve umut verici yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Maceracı tarafınız heyecanlı ve hevesli, ancak yerleşik kalmak isteyen tarafınız biraz direnç gösterebilir. Herhangi bir şeye atlamak zorunda hissetmeyin. Tüm gerçekleri alın ve durumu objektif bir şekilde değerlendirin. Hepsini ciddiye al. En çok ne istiyorsun..

Sevdiklerinizle iletişim kurmanıza engel olan engeller varsa çok fazla endişelenmeyin. Sorunları düzeltmek için yapabileceğiniz çok şey var. Konuşma yapmak için ilk adımı atmanız gerekebilir; en azından bu topun yuvarlanmasını sağlayacaktır. Ancak o andan itibaren tekrar konuşmanız çok uzun sürmez.

Balık Burcu, Haftalık Burç Yorumları, 14 – 20 Eylül 2020 (Astroloji)

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?

Burçların Kadınları Aşık Olunca

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün. Yamuk, çarpık dişler için kesin çözüm olan diş …

Petek Dinçöz bebeğini kaybetti

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu. İrfan Aslan adında bir oğlu ...

“Süper Gıda” Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı neye iyi gelir, faydaları nelerdir?  İşte hindistan cevizi yağının cilde, sağlığa ve …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: