13 Temmuz Günlük Burç Yorumu

Zorlu bir hafta bizi bekliyor olacak, hukuk ve finans konuları ağırlık kazanırken, kimilerimiz tatil yolunda olacak. İşte 13 Temmuz Günlük Burç Yorumu . 

Koç

Koç : Gelecekteki bazı misafirlerin olasılığı, onu prezentabl hale getirmek için ne yapılması gerektiğini görmek için evinizi kontrol etmenizi sağlayabilir. Ev işleri ile meşgul kalabilirsiniz. Birkaç küçük onarım,  gerekebilir ve biraz yer giyinmek için bazı online alışveriş yapabilir. Kitaplar size uygulanabilir bazı fikirler verebilir. Ancak zihniniz vücudunuzdan daha hızlı çalışıyor olabilir. Kendinizi çok zorlamamaya dikkat edin.

Boğa : Bugün çocuklarla ilgili faaliyetlere katılmaya karar verebilirsiniz, Boğa. Mümkünse zevk veya eğitim amaçlı saha gezileri yapılabilir ve çocuklar kadar eğlenebilirsiniz. Sosyal medya iletişimleri ve telefon görüşmeleri uzaklardan iyi haberler getirebilir, bu da kesinlikle başkalarına iletmek isteyeceksiniz. Bu gece, en son gizemle,rahatça kıvrılın, entrika dolu bir hafta sizi bekliyor olacak.

İkizler : Finansal durumunuz şu anda özellikle iyi görünüyor. Gelirinizde bir artış yoluna girebilir. Dezavantajı yeni çıkacak olan işlerin yer alması olabilir ve yürütülmesi gereken sıkıcı yasal belgeleri incelemek için zaman harcamanız gerekebilir. Muhtemelen fikir ve bilgi alışverişi için birçok insan size bu gece ulaşabilir. Çok uzun süre konuşma veya mesaj atmayın. Biraz uyumak isteyeceksin!

Yengeç

13 Temmuz Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Son gelişmeler hayatınıza yeni çıkarlar getirdi. Sonuç olarak, gelecekte bu konuları içeren resmi bir eğitim programına kaydolmayı ciddi olarak düşünebilirsiniz. Bunu gerçekten yapmak istiyorsanız, planlamaya başlamak için kesinlikle doğru zaman. Topluluğunuzdaki diğer kişiler de aynısını yapmak isteyebilir, bu nedenle konuyla ilgili bir tartışma yardımcı olabilir. Kitaplar ve dergiler de yararlı olabilir.

Aslan : Zihniniz özellikle çok keskin. Doğası gereği mantıklı ve nesnelsiniz. Ancak, bugün düşünmenizin normalden daha fazla duygudan etkilendiğini göreceksiniz. Bu olumlu bir gelişme. Sezginizin yüksek bir seviyede işlediğini gösterir, bu yüzden onunla savaşmayın. Bu kesinlikle kafanız yerine kalbinizi takip etme günüdür.

Başak : Katıldığınız bir grup, belki de birtoplantı için gelecekteki bir tür geziyi tartışma durumunda kalabilirsiniz. Ufkunuzu genişletme dürtüsü bugün çok güçlü. Bu nedenle, bu gibi geziler veya öğrenme ve büyüme için diğer fırsatlar özellikle cazip olabilir. Yalnız takip etmeyi tercih ettiğiniz kendi fikirlerinizle gelebilirsiniz. Biraz düşünün!

İlginizi Çekebilir  Ketojenik Kek Tarifi

terazi

13 Temmuz Günlük Burç Yorumu

Terazi : Sezginiz bugün çok yüksek bir seviyede çalışıyor. Kalbinizi doğaya göre takip etme eğilimindesiniz, bu yüzden mantıklı veya nesnel olmak için her zaman yolunuzdan çıkmazsınız. Ancak, tüm mantığa aykırı olsa bile, sezgilerinizle gitmeniz zorunlu olan gün boyunca birden fazla olay meydana gelebilir. Biraz inanın ve peşinden gidin!

Akrep : Bugün müthiş bir gün olmalı,  harika haberler, hoş sürprizler ve hemen hemen her seviyede fırsat kapıları ile dolu. Kariyer molaları ve daha fazla para kazanma şansı size gelebilir. Size yeni arkadaşlar tanıtılabilir ve gelecekteki eğitim ve seyahat fırsatları da ortaya çıkabilir. Bütün bunlardan gerçekte tezahür eden her şey size kalmış. Kararları zor bulabilirsiniz.

Yay : Finansal işlemlerle ilgili işlerinizin bugün ele alınması gerekebilir, ama düşündüğünüz kadar sıkıcı olmayacak. Gerekli bilgi ne olursa olsun kolayca elde edilir. Size sunulanların çoğu açık ve anlaşılır olmalı ve ilgili insanlar yardımcı olmalıdır. Bunu halletmeniz önemlidir. Beklerseniz, bu kadar düzgün gitmeyebilir. Akşam mümkünse romantik bir karşılaşma planlayın. Tutku düzeyiniz oldukça yüksek!

Oğlak

Oğlak : Bir arkadaşınız sizi hukuk, eğitim veya bakanlık gibi birçok ilginç insanla buluşturabilir. Bir noktada sosyal ve ekolojik sorumluluklar hakkında bir monologun ele alınmasını bekleyin! Bu konular hakkında birçok kesin fikriniz olacak, ancak günün çoğunda konuşmaktan daha çok dinleme olasılığınız olacak. İyi günler.

Kova : Gününüzün çoğunu kendiniz, işiniz veya belki de bir arkadaşınız ya da akrabanız için mali konuları çözmeye çalışarak geçirebilirsiniz. Bunu başarmak için çok fazla telefon görüşmesi ve belki de internette çok araştırma yapılması gerekebilir. Ne yapmaya karar verirseniz verin, kararlılıkla saldırırsınız ve işiniz bittiğinde büyük bir memnuniyet duyarsınız. Ona git!

Balık : Bugün , eğer var ise hayatınızdaki özel kişi ile çok zaman geçirebilirsin, Balık. Romantizm ve şefkat gününüz boyunca kesinlikle güçlü bir faktördür, ancak sizi bir araya getirebilecek şeylerin çoğu konuşmadır. Hem belirli konular, hem de kendiniz ve gelecek planlarınız hakkında ilginizi çeken bilgileri paylaşmanız muhtemeldir. Kısa bir yolculuk da gerçekleşebilir. İyi günler!

 

İlginizi Çekebilir  Mucize Doktor 26.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

A101

A101 30 Temmuz İndirim Kataloğu Yayınlandı

A101 30 Temmuz indirim kataloğu yayınlandı. 30 Temmuz indirimlerinde kurbanlık satışından tutun çamaşır makinesine kadar …

Smootie tarifi

Diyabet Dostu Smootie Tarifi

Kahvaltı, atıştırmalık ve hatta sağlıklı bir tatlı yerine geçen bu zengin içecekle, çikolata özleminizi giderebilirsiniz. …

kadın cinayeti

Bir Kadın Cinayeti Haberi de Niğde’den Geldi

Son günlerde artan kadın cinayeti olaylarına bir yenisi daha eklendi. Aslında haberlere çıkmayan haberimiz olmadan …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: