13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları. Her zamankinden çok daha duygusal hissediyorsanız endişelenmeyin; muhtemelen mevcut gezegen enerjilerinden kaynaklanıyor.

Koç : Manevi meseleler aklınızda çok fazla olabilir. Metafizik çalışmaları ve meditasyonu araştırmak isteyebilirsiniz, ancak iş veya aile sorumlulukları bu arzuları gerçeğe dönüştürmeye engel olabilir. Bunun seni hayal kırıklığına uğratmasına izin verme. Bunun yerine, sıradan işlere odaklanın ve onları bitirin. Sonra gerçekten büyüleyici konulara geçebilirsiniz.

Kendinizi biraz tembel veya rahat hissediyorsanız, bugün havadaki enerjiyi takdir etmeyebilirsiniz. Mevcut yön, romantik partnerinizin harekete geçmek istediği anlamına gelir. Yararlı bir şey yaptıklarını ve başardıklarını hissetmeleri gerekir ve eğer bu sizi içeriyorsa, çok daha iyi. Öyleyse kanepeden kalkın ve katılın – mümkünse dışarı çıkın ve birlikte bir macera yaşayın.

Burçların Ayrılık Şarkıları


13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bir arkadaşın karanlık ve kasvetli bir ruh hali içinde ve bu konuda konuşmak istemiyor gibi görünebilir. Konuyu zorlama. Bunun muhtemelen senden çok arkadaşının koşullarıyla ilgisi var, Boğa. Değerli hedeflerinizi sürdürmeye devam etmeniz en iyisidir. Sadece ilgi alanlarınızı geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda arkadaşınıza ilham verebilir ve onu çöplükten kurtarabilirsiniz. Altın için git.

Gezegensel enerjiler, sosyal yaşamınızı, size neyin çarptığını merak edebileceğiniz ölçüde harekete geçirir. Romantizm söz konusu olduğunda şans eseri bir sohbet çok şanslı olabilir, ancak karşılaştığınız kişide bu potansiyeli hemen fark etmeyebilirsiniz. İlk izleniminiz hızlı konuşan, kendi aklını bilen ve söyleyecek çok şeyi olan birine ait olabilir.

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi


13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

İkizler :Profesyonel ilgi alanları, sosyal hayatınızı geçici olarak etkileyebilir, İkizler. Bu, yakın bir arkadaşınız veya romantik partnerinizle aranızda küçük bir sürtüşmeye neden olabilir. Arkadaşınız, sizinle tartışmaktansa kara kara düşünmek istemeye daha yatkındır. Endişelenme. Bu kişi korkaklıktan çıkacak ve daha anlayışlı olacak. Durumu elinizden gelen en iyi şekilde açıklayın ve ardından işinize devam edin.

Birinin sizi bir ilişkiye daha çabuk zorlamaya çalıştığını, sonra gitmeye hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Gezegenlerin hizalanması, yeterince kararlı olanların herhangi bir engelle katlanmakta zorlandıkları çok enerjik bir atmosfer yaratır. Belki de tam olarak neden böyle hissettiğinizi söylemeniz gerekir – yani, eğer barış istiyorsanız.

 

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Yengeç :  İşe, aileye veya her ikisine karşı sorumluluklar, çok ihtiyaç duyulan bir tatil planlarını geçici olarak geciktirebilir. Bu biraz moral bozucu olabilir, Yengeç, ama seni hayal kırıklığına uğratmasına izin verme. Sorumluluklarınızı olabildiğince çabuk yerine getirin ve ardından planlarınıza devam edin. Tüm işaretler, bu gezinin sizin için önemli olduğunu ve planlandığı gibi devam etmesi gerektiğini gösteriyor.

Bugünün astral enerjisi, bir milyon dolar gibi davranmanızı ve hissetmenizi sağlıyor. Henüz o heyecanlı ve tutkulu aşamada olan yeni bir ilişkiye yeni başladıysanız, bugün temponun daha da artmasını bekleyin. Romantizm arıyorsanız, yapmayı gerçekten sevdiğiniz bir şeyi yaptığınız her yerde onu bulacaksınız – o zaman parlıyorsunuz.

Burçların Güçlü Yönleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumlar

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Aslan : Mali durumunuz şimdi genişlemeye devam etmeli, Leo. Kendine inan. Geleceği oldukça kasvetli gösteren söylentiler duyarsanız endişelenmeyin. Bu muhtemelen güvenilir olmayan kaynaklardan gelen yanlış bilgilerdir. Hedefleriniz için çalışmaya devam edin. Bu arada, söylentilere göz atın ve gerçek gerçekleri bulun. Muhtemelen her şeyin dedikoducuların iddia ettiğinden çok daha iyi olduğunu keşfedeceksiniz.

İçinde bulunduğunuz romantik bir durum, sizin için çok şey ifade eden bir ilişkinin kısa süre önce sona ermesiyle katılaşmış olabilecek kalbinizi yumuşatacak. Mevcut astral enerjiler, tanıştığınız kişinin zihninizi, hissettiğiniz incinme ve acıdan uzaklaştırabileceğini ve yeniden sevmeye cesaret edebilecekmişsiniz gibi hissetmenize yardımcı olabileceğini ima eder.

Burçların Zayıf Yönleri


13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün, ev ve aile sorumluluklarınız, gerçekten katılmak istediğiniz bir toplantı da dahil olmak üzere sosyal hayatınızı etkiliyor gibi görünebilir. Endişelenme. Tüm işaretler, son dakikada planlarınıza devam etmenizi mümkün kılan beklenmedik bir şeyin olacağıdır. Akşamın tadını çıkarabilmeniz için görevlerinizi olabildiğince verimli bir şekilde halletmeye çalışın.

Bugünün astral konfigürasyonu, mümkünse sevilen biriyle harika bir romantik akşam için mükemmel kozmik etkidir. Özellikle yoğun bir dönemin ardından onlarla biraz zaman geçirme fırsatını bekliyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı. Harika bir yemek yapın, evde kalın ve rahat olun ve sadece birbirinizin arkadaşlığının tadını çıkarın.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Terazi : Güçlü ve enerjik hissederek uyanabilirsiniz, ancak gün geçtikçe stres yorgun ve bitkin hissetmenize neden olabilir. Dikkatli ol, Terazi. Başkalarının yanında asabi olabilirsiniz. Sabah ilk iş olarak evde yanan bir ev gibi gitme eğiliminden kaçınırsanız bu olmayacak. Kendinizi hızlandırın ve başkalarıyla olan ilişkileriniz tüm gün boyunca mükemmel kalmalıdır.

Birine sizin için ne anlama geldiğine dair bir işaret vermeye çalışıyorsanız, o zaman mevcut astral enerjiden yararlanarak ona mükemmel romantik mesajı gönderin. Yeterince ilham alıyorsanız, bir aşk şiiri bile yazabilirsiniz. Duygularınızın samimiyetini yansıtan herhangi bir hediye, onlara derinden dokunacak ve onları ne kadar önemsediğinizin farkına varmalarını sağlayacaktır.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Akrep : Geçici bir fon eksikliği, yaratıcı projelere veya eğlenme yeteneğinize engel olabilir, Akrep. Yakın bir arkadaşınızdan veya romantik partnerinizden anlayamadığınız bariz bir soğuklukla karşılaşabilirsiniz. Çok fazla yapmayın. Bu muhtemelen söylediğiniz veya yaptığınız herhangi bir şeyden çok kişinin genel ruh hali ile ilgilidir. Arkadaşınız birkaç gün içinde normale dönecektir.

Bugünkü oyun, sevdiğiniz kişiyle farklı bir şeyler yapma şansını da beraberinde getiriyor. Aslında, bir süredir birlikte tatil yapmadıysanız, mümkünse son derece büyüleyici ve romantik bir yere kısa bir mola vermek için bu harika bir fırsat olabilir. Sonrasında uzun süre hatırlayacağınız, birlikte maceralı bir şeyler yapma fırsatına sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz.

Burçların Kadınları Aşık Olunca


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Yay :  Eğer günü evde geçirirseniz, Yay, etrafınızdaki duvarlar kapanıyor gibi görünebilir. Siz ve diğer hane halkı üyeleri arasında hiçbir şey yüzünden kavgalar çıkamaz ve enerji eksikliği sizi rahatsız edebilir. Bu biraz egzersiz yapmak için iyi bir gün. Yürüyüşe çıkın, bisiklete binin veya kardiyo dersi alın. Bu, daha fazla fiziksel enerji yaratırken hayal kırıklıklarınızı gidermelidir.

Gezegensel enerjilerin şu anki etkileşimi ile birlikte çok yumuşak ve nazik bir atmosfer var. Son zamanlarda ilişkinizde zorluklar yaşıyorsanız, farklılıklarınızı telafi etmek için bu harika romantik ruh halini kullanın. Bir hediye alın veya bir aşk notu gönderin ya da mümkünse küçük bir restoranda iki kişilik sürpriz bir masa ayırtın. Bu, herhangi bir farklılığı düzeltmeye yardımcı olacak ve tekrar iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Şu anki gezegensel uyum size duygularınızı paylaşma yeteneğinin yanı sıra bunu parlak kırmızıya dönmeden veya kendinizi aptal yerine koymadan yapabilmek için gerekli mesafeyi veriyor. Alıcı taraftaki kişi muhtemelen o kadar etkilenecektir ki kontrolü kaybedecek kişi o olabilir. Neye ihtiyacınız olduğunu söyledikten sonra artık rahatlayabilir ve olayların akışına bırakılmasına izin verebilirsiniz.

Şu anki gezegensel uyum size duygularınızı paylaşma yeteneğinin yanı sıra bunu parlak kırmızıya dönmeden veya kendinizi aptal yerine koymadan yapabilmek için gerekli mesafeyi veriyor. Alıcı taraftaki kişi muhtemelen o kadar etkilenecektir ki kontrolü kaybedecek kişi o olabilir. Neye ihtiyacınız olduğunu söyledikten sonra artık rahatlayabilir ve olayların akışına bırakılmasına izin verebilirsiniz.

Burçların Korkunç Özellikleri


9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Kova : Mevcut hedeflerinizi gerçekleştirmek için kullandığınız beceriler veya yetenekler engellenmiş görünebilir, Kova. Bu, izin verirseniz bir hayal kırıklığı duygusuna yol açabilir, ancak bu tuzağa düşmeyin. Motive olamıyorsanız, başka bir şeye, belki de daha önce hiç denemediğiniz bir etkinliğe odaklanın. Bu, diğer becerilerinizin buharı toplamasına izin verirken zihninizi tekrar çalıştırabilir.

Birkaç kişiyi ağırlayabiliyorsanız, bunu romantik bir fırsat haline getirin, çünkü gezegensel enerjiler mevcut olanları flört etmeye ve olabildiğince parlak gözlü olmaya teşvik edecektir. Aşkı arıyorsanız, kendinize uygun birkaç romantik oyun oynayabilmeniz için uygun insanları davet ettiğinizden emin olun. Yiyeceği mümkün olduğunca şehvetli bir deneyim haline getirin.

Burçların 5 Karakter Özelliği


9 Kasım Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

Balık : Kendinizi yaratıcı, sanatsal ve yeni projeler için fikirlerle dolu hissedebilirsiniz. Ancak, Balık, diğer sorumluluklar onları başlamanıza engel olabilir. Aynı zamanda, zihniniz onlara o kadar odaklanmış olabilir ki, diğer işiniz olması gerekenden daha uzun sürer. Fikirlerinizi kaçmadan önce yazın, ardından eldeki görevlere konsantre olun. Bunları bitirin ve sonra gerçekten istediğiniz şeyin peşinden gidebilirsiniz.

Mevcut gezegensel uyum, size aşık olmanız için ilham veren biriyle temasa geçme fırsatınız olduğunu ima ediyor. Onlarla yaptığınız konuşmanın bağlamı ne olursa olsun, bir süredir sizin için aynı şekilde hissettikleri açık olacağından, çok cesaret verici olacaktır. 

Burçlara Göre Hediye Seçimi

 

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

 

Burçların Fobileri Neler?

Hakkında Defne

Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Kuru ve ince saç bakımı için yasemin yağ

Yaşlandıkça saç dökülmesi gibi şeyler daha çok sorun haline gelir. Hormonlarınız değiştiğinde ve vücut daha az östrojen ürettiğinde, her sabah ...

Karanfilin faydaları nelerdir nasıl kullanılır? Karanfil çayının faydaları…

Karanfil, bir baharat çeşidi olup mersingiller familyasından olan karanfil çiçeğinin gonca kısmıdır. Çiçek açmadan toplanan ve baharat olarak ...

Kolajen nedir, ne işe yarar?

Dikkatiniz çekmiştir: Son zamanlarda her yerde kolajen hakkında bilgilere rastlıyoruz. Peki, nedir bu kolajen, ne işe yarar? Gerçekten ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: