14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Bugün aşk hayatınız ilgili düşüncelerinizin peşinden gitme olasılığınız var. Belki de ilişkinizin belirli gizli alemlerini keşfetme fikri ilginizi çekiyor. 

Koç : Evdeki havanın gerilimle dolu olma ihtimali var. Bazı entelektüel anlaşmazlıklarınız oldu mu? Her halükarda, özgüveniniz şu anda her zamankinden daha güçlü gibi görünüyor. Devam edin ve kendinize sakladığınız herhangi bir şikayeti veya düşünceyi ifade edin, Koç. Ama bunu nazikçe yapmaya çalışın, özellikle aile söz konusu olduğunda.

Mevcut ilişkinizle ilgili bugün ciddi ve yapıcı bir konuşma yapmanız gerekebilir. Hala herhangi bir zorluktan bahsetme ve aranızda bir zamanlar var olan tutku ve sevgiyi yeniden canlandırma şansının olduğu bir noktaya ulaştınız. Her şey oyunun bir sonraki aşamasının ne olduğuna ve ikinizin de kesinlikle dürüst olmanıza bağlı.

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?


14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Boğa : Duyarlılığın eylemlerinle biraz çelişiyor, Boğa burcu. Günlük hareketlerden geçmeye ve yapmayı planladığınız şeyi yapmaya devam edersiniz, ancak kalbiniz artık onun içinde değilmiş gibi görünüyor. Neden diye sorma. Sadece son zamanlarda çok çalışıyorsun ve çok düşünüyorsun. Sınırınıza ulaştınız ve dinlenme zamanı.

Mevcut ilişkinizde şimdiye kadar gizli kalmış bir kusur bugün aniden ortaya çıkabilir. Soru şu ki, bu konuda şimdi ne yapacaksın? Bunu görmezden gelmeyi seçebilirsiniz, bu konuyu uzak tutarsanız sonunda yok olur ya da en azından eylemlerinizden sorumlu olmaya başlayabilir ve olumlu bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz.

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

14 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

İkizler : Çok fazla para harcıyor veya biriktiriyor olabilirsiniz, İkizler. Hayal kırıklığından ziyade zevk bulacaksanız, yeniden dengelemenin doğru olduğu açıktır. Vücudunuzla teması kaybetmişsiniz gibi ilginç bir fenomendir. Yine de eninde sonunda dengenizi bulacağınız yer bedeninizde. Kesinlikle kafanda bulamayacaksın!

Bugün uzun süredir devam eden veya belki de çok uzun olmayan bir ilişkiyi sağlamlaştırmayı seçebilirsiniz. En azından soruyu sorabilir veya aranızdaki bağı derinleştirmeye devam etmek istediğinizi ima edebilirsiniz. Biraz planlama gerektirebilir, ancak kutlama nihayetinde şu anda aranızda hissettiğiniz harika ve uyumlu birliğin dış sembolüdür.

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner


14 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Belki de son birkaç aydır meditasyonunuzdan sonra yeni maceralara atlamak için sabırsızlıkla anı bekliyordunuz. Anın neredeyse geldiğini bilin! Artık başarılı olmak için elinizin altında bir strateji, hedef ve araç var. Biraz daha yapılacak iş kaldı. Gücünüzü toplayın ve yenilenmiş bir güçle hareket etmeye hazır olun.

Bugün birisine bir durum hakkında gerçekte ne hissettiğinizi bildirme fırsatınız var. Sorun şu ki, taşa konulmuş gibi görünen ve aslında sizi biraz üzen bir çizgiyi aşmaktan korkuyorsunuz. Sonucu ne olursa olsun, en azından kendi iç huzurunuz için bunu konuşmanız gerekir.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


Aslan : Şu anda kendini yorgun ve sinirli buluyorsan Aslan, bunun normal olduğunu bilmelisin. Biraz fazla çalışkan olan birkaç hafta geçirmiş olabilirsiniz. Aynı yolda devam etmek ister misiniz? Hırslarının seni ciddi fiziksel yorgunluğa götürmemesine dikkat et Leo. Hastalanırsanız daha da sinirleneceksiniz. O yüzden akıllı olun ve temel ihtiyaçlarınıza dikkat edin.

Bir süre ciddi şekilde tek başına kalman gerektiğine dair güçlü bir his var. Bu muhtemelen iyi bir fikirdir. Başkalarını ve mevcut ilişki sorununuzla ilgili tavsiyelerini dinleyerek epey zaman harcadınız, ancak kendinizi, kendi ihtiyaçlarınızı ve dileklerinizi gerçekten dinlemediniz. Bunun hakkında derinlemesine düşünmek için harcanan zaman cevaplar getirecektir.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


Başak : Başka bir yere bakmak için güzel bir an olacak Başak. Aynı sanatçının bir resim üzerinde çok uzun süre çalıştığı zaman yaptığı gibi, yani bir adım geri gitmelisiniz. Kafanı temizlemelisin. Yürüyüşe çıkmak. Bir akıl hocası arayın. Bir sanatçı arkadaşınızla mesajlaşın. Molalar senin için asla kolay değildir, ama yine de yap. Daha sonra bunun sizin için en iyisi olduğunu düşüneceksiniz.

Gezegenlerin konumu, ilişkilerin yapışkan bir yamadan geçtiğini gösteriyor. Bir yandan eşiniz daha fazla özgürlük istiyor gibi görünüyor. Öte yandan, size aynı ayrıcalıkları vermek istemiyorlar. Kimin kime ne yapmasına izin verdiği konusunda biraz tartışma yaşanabilir. Ancak günü kötü bir şekilde bitirmemeye çalışın.

Yengeç Burcu Nasıl Geri Döner


14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Terazi : Kendinizi günlerini görmüş olan ilişkilerden kurtarmak için doğru an, Terazi. Bu kolay olmayacak ama yapmalısın. Profesyonel ve özel hayatınızda, tatsız durumlardan veya yükümlülüklerden kurtulmak için çok tereddütlüsünüz. İnsanları incitmekten veya kızdırmaktan korkuyorsunuz. Ama sonunda kendine zarar veriyorsun. Kendi ihtiyaçlarınıza daha fazla ağırlık verin ve kendi yolunuzu izleyin.

Bugün yaşlı bir insana çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Belki de yaşlanmanın beraberinde getirdiği saygınlığı takdir ettiniz ve bundan yararlanabileceğinizi düşündünüz. Ya da belki de tüm yaş sorunu şu anda hayatınızda büyük bir sorun haline geldi. Senaryo ne olursa olsun, unutmayın ki bu yıl sayısı değil, önemli olan kişinin hala öğrenmeye istekli olup olmadığıdır.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


14 Ekim Günlük Burçlar

Akrep : Birkaç gün önce mermi gibi havalandınız ve kısa sürede büyük ilerleme kaydettiniz. Şimdi tüm enerjinizi baltalayan şüphelerle boğuşuyorsunuz. Son birkaç gündeki olayları düşünürsek, hedeflerinizin peşinden koşarken biraz umursamaz olduğunuz çok açık. Vazgeçme Akrep. Stratejinizi yeniden düşünün.

Bugün, eşinden ve sevdiği kişiden olası yabancılaşma duygularını beraberinde getiriyor. Belli bir sorun yüzeyin altında köpürüyor olabilir ve şimdi nihayet doruğa ulaşmıştır. Bu duvarın ötesine geçme ve birlik durumunu yeniden keşfetme sürecinin önemli bir parçası olduğundan, bunu tartışmaktan kaçınmayın. Üzerinde çalışmaya hazır olun.

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner


14 Ekim 2020 Çarşamba Burç Yorumları

Yay : Bugün aşk hayatınız ilgili düşüncelerinizin peşinden gitme olasılığınız var. Belki de ilişkinizin belirli gizli alemlerini keşfetme fikri ilginizi çekiyor, ancak bunu eşinize nasıl aktaracağınızdan emin değilsiniz. Belki de hala suları test ediyorsun, nasıl hissettiğini anlayana kadar bekliyorsun. Her halükarda, bugün devam etmeye karar verebilirsiniz.

Biraz reddedilmiş hissediyor olabilirsiniz. Senin hatan mı yoksa onların mı sorun aslında değil. Kalpten tartışarak kabul edilmesi gereken şey, her ikinizin de soruna katkıda bulunduğudur ve sonuçlardan gerçekten memnun kalacağınız şekilde çözmeniz ikinizin de gerekecektir.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


14 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Oğlak : Bugün, günlük rutinden, Oğlak burcundan kaçmak için her zamankinden daha fazla özlem duyacaksınız. Yeni görüntülere ve seslere, yeni yüzlere ve yeni yerlere susuyorsunuz, ancak arzularınızı profesyonel ve ev içi yükümlülüklerle dengelemeniz gerektiğini biliyorsunuz. Her zaman kolay değildir. Bu çatışmayı çözmenin bir yolunu bulmak için hayal gücünüze güvenin.

Bu, romantizm arayışının biraz zor olabileceği bir gün. Diğerleri konuşmak için yeterince istekli görünüyor ve çok fazla bilgi sunabilir, ancak yalnızca bir noktaya kadar. Bundan sonra, belirli insanların bir daha onlara zarar vermesini önlemek için onlar tarafından tasarlanmış bazı ince sınavları geçmedikçe, ötesine seyahat etmenize izin verilmeyecek bir engel hissedebilirsiniz.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


Kova : Nihayet iyileştiniz. Son zamanlarda sizi aşağı çekmiş olabilecek küçük rahatsızlıklar kaybolmaya başlıyor. Tüm fiziksel enerjinizi yeniden kazanmak üzeresiniz. Fazla şımartırsanız, enerji seviyeniz muhtemelen bir kez daha düşecektir. Hiçbir şey değilse, özellikle şimdi, ılımlılığın önemi hakkında değerli bir ders almış olacaksınız. Aşırıya kaçmayın!

Sizinle bugün potansiyel olarak ilgilendiğiniz kişiler arasında biraz mesafe bırakmanız da aynı derecede iyi. Mevcut gezegensel konum, romantizm arayışından rahatsız olma eğiliminden daha az hissettiğiniz anlamına gelebilir. Belki de yalnız kalmak için biraz zaman ayırmanız ve bir ilişkiden gerçekten neye ihtiyaç duyduğunuzu ve karşılığında ne verebileceğinizi belirlemeniz daha iyi olur.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


balık

Balık : Bugünün hava durumu biraz altında mı hissediyorsun, Balık? Son zamanlarda yaşadığın tüm duygusal kargaşayı düşünürsek, bu oldukça mümkün. Bu tür fırtınalardan kurtulmak zaman alır. Bildiğiniz gibi, sizi üzen şey işin kendisi değildir. Enerjinizi tüketen gelecekle ilgili endişelerdir. Bugün kendinize bir mola verin. Dinlenmek ve iyileşmek için biraz zaman ayırın.

Şu anki gezegensel görünüm, gerçekte hissettiğinden daha asık suratlı görünmekle ilgilenebileceğini gösteriyor. Suçluluk duygusuyla başkalarının duygularını değiştirme eğiliminde değil misiniz? Bazen şefkatten kaçıyor musunuz? Bu genellikle işe yarasa da, bugün geri tepebilir ve bu oyunu oynadığınız için kendinizi çok daha kötü bir durumda bulabilirsiniz.

 

Burçların Zayıf Yönleri

Burçların Kontrol Edemediği Duygular

 

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır?

 

Burçlar ve Koronavirüs

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Domatesli Cilt Maskesi Nasıl Yapılır

Domatesin yapısında barındırdığı zengin yapısal bileşimler, cilt sağlığınızı en iyi şekilde destekleyebilir. Buzdolaplarında çoğunlukla yer …

Uçuk Nasıl Geçer

Uçuk nasıl geçer ? Uçuk bir tür virüsün(Herpes simplex) deri yoluyla bulaşması sonucu bulaşan ve …

19 Ekim Masterchef 2020’de kaptanlık oyunu oynandı

MasterChef 2020 ‘nin 81. yeni bölümünde bu akşam kaptanlık mücadelesi ekrana geldi ve tüm yarışmacılar hünerlerini “sandviç” …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: