14 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci gününe girerken cinsel isteklerin, kendini beğenmeme, yalan söyleme gibi duygularla karşılaşacağız. İşte 14 Temmuz Salı günlük burç yorumu .

Koç : Mali işlerin şimdi özellikle karmaşada görünebilir. Her şey göründüğü kadar umut verici olmasa da, bazı faydalar kesinlikle yolunuza geliyor. Kendinizi umduğunuzdan daha azıyla bulabilirsiniz. Herhangi bir kazancın ekstra bir şey olarak gelebileceğini düşünün, ama buna güvenmeyin. Bu şekilde, her ne olursa olsun, rahatsız edici bir hayal kırıklığı yerine hoşgeldin bonusu olacaktır.

Boğa : Aynada gördüğünüzle güzellikle , her zaman mutlu olmalısınız, çünkü iç güzelliğiniz her zamankinden daha fazla görünür. Ayrıca özellikle sosyal olabilirsiniz. Hem eski arkadaşlar hem de yeni, şirketinizi özellikle uygun bulmalısınız. Romantizm çiçekleri, bugün gül renkli gözlüklerle ortakları görme eğilimi olmasına rağmen. Sağduyulu durun, ama çok sıkı değil. Bunun gibi günler o kadar sık ​​gelmez!

İkizler : Bugün sanata olan ilgini aktif olarak keşfetmek için kendini her zamankinden daha eğimli bulabilirsin . Çevrimiçi bir sanat galerisine bakmak ya da sanal bir konsere veya oyuna katılmak isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz şey, eserlerin kendisi kadar sanatçıların motivasyonlarına da olabilir. Özellikle Beethoven veya Van Gogh gibi daha işkence gören büyük sanatçılara ilgi duyuyorsanız şaşırmayın.

14 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Bir süredir görmediğin bir kadın arkadaş seni aramayla şaşırtabilir. Her ikinize de fayda sağlayan birçok ilginç haber ve faydalı bilgi alışverişi yapılabilir. Yapmanız gereken çok şey olduğu için gün boyunca birkaç kısa yolculuk yapabilirsiniz. Çalışmalarda küçük bir gelir artışı da olabilir. Akşam romantik bir video kiralayın.

Aslan : Oyundaki mevcut durumlarla , geçmişte yaptığınız sıkı çalışmanın sonunda finansal ödüller getirdiğini görebilirsiniz. Bu sizi çok mutlu edecek, ama taşınmayın ve harcama çılgınlığına devam etmeyin! Kendinize biraz davranın. Mümkünse bir arkadaşınızla kutlayın. Biraz iyi hissetmeye dikkat edin. Çok fazla satın almak istemiyor ve birçoğunu mağazaya geri götürmek zorunda değilsiniz.

Başak : Bugün, kendinizi egzotik arazileri özlemle düşünüyor ve muhtemelen gelecekte onlara seyahat ediyor gibi bulabilirsiniz. Ayrıca bu ülkelerde yaşayan insanları da merak edebilirsiniz. Romantik hayaller sizi günlük işinizden uzaklaştırabilir, bu yüzden odaklanmanız önemlidir. Seyahat kitaplarını okuyun ve seyahat videoları kiralayın. Bu arada, hala her gün geçmeniz gerekiyor.

terazi

14 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumu

Terazi : Bugün az miktarda para gelebilir. Birisi size borcunuzu ödeyebilir veya bir piyangoda az miktarda kazanabilirsiniz. Hiç yoktan faturalarla karşılaşabilirsiniz! Seks ve romantizm çok aklınızda. Bu akşam bir partnerle bir araya gelemiyorsanız, buharlı bir romanla kıvrılıp romantik bir video izleyebilirsiniz.

Akrep : Romantik tarafın bugün yüksekten uçuyor. Genel olarak karşı cins ve özellikle kendi partneriniz sizin için özellikle çekici görünecek. Ayrıca arkadaş olarak düşündüğünüz tamamen farklı bir ışıkta da görebilirsiniz. Gelecekte giderek artan bir sosyal yaşam mümkündür, bu nedenle partiler veya diğer sosyal etkinlikler hakkında gürültü duymayı bekleyin.

Yay : Bugün tanıştığınız yeni insanların görgü kurallarınız, sosyal becerileriniz ve her şeyden önce mükemmel mizah anlayışınız olumlu etkilenecek. Bütün bunlar bugün size yeni fırsatlar sunuyorsa şaşırmayın! Sağlığınız ışıltılı ve muhtemelen harika görünüyorsunuz. Bu, arkadaşlarla bir akşam geçirmek veya daha da iyisi, mümkünse romantik bir ortak planlamak için mükemmel bir zamandır.

Oğlak : Bugün romantik duygular çiçek açıyor. Aniden normalden daha çekici görünebilirsiniz. Aşıklar ve potansiyel aşıklar alışılmadık derecede özenli görünebilir. Ayrıca çok yaratıcı hissediyor olabilirsiniz ve elinizi şiir veya kurguda denemek isteyebilirsiniz. Romantik romanlar okumak veya romantik filmler izlemek de çekici olabilir. Kendinizi mumlar, çiçekler ve müzikle kuşatın ve tadını çıkarın!

kova

Kova : Bu sabah uyanabilir, etrafına bakabilir ve evinizde çalışmak için mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye karar verebilirsiniz.  Dekor ile sıkılmış olabilir ve bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Günü fikirlerle çıkarak geçirin ve bu gece durumu analiz etmeye çalışın ve neyin mümkün olduğunu görün. Büyük olasılıkla, istediğiniz her şeyi değil, bazılarını yapabilme imkanı bulacaksınız.

Balık : Bugün, Balık, sana yakın birinden sevgi dolu, destekleyici bir mektup veya telefon görüşmesi alabilirsin. Başkalarıyla iletişim sorunsuz bir şekilde ilerlemeli ve akıllı konuşmalar iyi bir şekilde gerçekleşebilir. Favori bir yazar, müzisyen veya aktör hemen atlamak isteyeceğiniz yeni bir kitap, albüm veya film yayınlayabilir. Veya bu tür işletmelerde elinizi denemek isteyebilirsiniz. Yeteneğin var.

 

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: