15 Ekim MasterChef’te eleme adayı ve dokunulmazlar belli oldu

MasterChef 2020’nin yeni bölümünde nefesler tutuldu! Haftanın ikinci dokunulmazlığı için mücadele veren takımlarda, yarışmacılar birbirine bağlandı ve şeflerin kendilerinden istediği “İspanyol Mutfağı” konseptini hazırladı!

Marketten seçtikleri ürünler ile ortaya çıkardıkları menüler, günün kazananı ve birbirine bağlı halde çalışan yarışmacıların unutulmaz anları hafızalara kazandı. Bu akşam, MasterChef ‘te dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 15 Ekim Perşembe MasterChef 2020’de dokunulmazlığı kazanan takım ve oyuna dair detaylar haberimizde!

MasterChef

15 EKİM MASTERCHEF 2020’DE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam ekrana gelen 78. yeni bölümde dokunulmazlık yapılacak yemekler belli oldu. Şefler, İspanyol Mutfağı’ndan beş çeşit yemek yapılmasını istedi. Bu yemekler şu şekilde;

1- Soğuk tapas

2- Sıcak tapas

3- Paelia

4- Ana yemek

5- Tatlı

Yemeklerin açıklanmasından sonra yarışmacıları büyük bir sürpriz bekliyordu. Takımlarda yedişer yarışmacı, birbirine bağlı bir şekilde hareket edecekti. Buna göre bir sıraya dizilen yarışmacılar, iplerle bağlı bir şekilde yemeklerini yapmaya başladılar. Bu yemekler için verilen süre ise 45 dakika idi. Süre sonunda Mavi takım, eksik malzeme nedeniyle Paella’yı yapamadı. Şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptı. Tüm yemeklerin tadımı yapıldıktan sonra hangi yemekte hangi takım daha başarılı açıklandı. Buna göre Kırmızı takım, beş yemekten üçünde başarılı olup dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyununu Mavi takım kaybetti. Bundan dolayı bu takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Bu oyunda yapılacak yemeği, yemeğin inceliklerini Somer şef anlattı. Türk mutfağının eşsiz örneklerinden Analı Kızlı yemeği yapmaları için 45 dakika süre verildi. Şefler, süre sonunda yarışmacıların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptı. Sonrasında ise gecenin birincisini açıkladılar. Bu akşam, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Esra oldu.

3. VE 4. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan Esra, Mavi takımdan potaya gönderdiği Emir, bu haftanın 3. eleme adayı oldu. 4. eleme adayı ise oylama sonucunda belli oldu. Mavi takımda oylamada adı en çok yazılan isim Uğur oldu ve potaya girdi.

MASTERCHEF 2020’DE BU HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında Ayyüce, Kırmızı takımdan Didem’i eleme potasına gönderdiğini açıkladı, ardından takım arasında yapılan oylama sonucu potaya giden diğer isim MasterChef Özgül oldu. Böylece Didem ve Özgül haftanın ilk eleme adayları olarak potada yerini aldı.

MASTERCHEF 2020’DE BU HAFTA TAKIMLAR NASIL OLUŞTURULDU? 

MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı Uğur oldu. Bu haftanın Mavi takım kaptanı olan Uğur, Kırmızı takım kaptanı olarak Sefa’yı seçti. Sonra MasterChef’te bu haftanın kaptanları birer birer yarışmacı seçimi ile takımlarını oluşturdu. İşte MasterChef 2020’nin bu haftaki takımları:

Mavi takım: Uğur, Furkan, Esra, Emir, Berker, Tanya, Ebru

MasterChef

Kırmızı takım: Sefa, Serhat, Barbaros, Eray, Özgül, Ayyüce, Didem

Haber ile ilgili metin girin!.

 

KAYNAK

 

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

 

Türkiye’de En Popüler Meslekler Nelerdir

 

Depresyonda mıyım ? Depresyona Girdiğimi Nasıl Anlarım?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Parfüm günlük zaman için özellikle kadınların vazgeçilmezidir. Peki gerçek ve sahte parfümü nasıl ayırt ederiz? …

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri

Çiçek hediyelerin en zarifidir. Her şeye etkisi olan burçların çiçek zevklerine de etkisi vardır. Gelin …

Uzun İlişki Sırları

İnsanlar için uzun ömürlü bir ilişki hayattaki en güzel şeylerin başındadır. Peki uzun ilişki sırları …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: