15 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

15 Ekim Perşembe günlük burç yorumları. Sezgisel yetenekleriniz bugün çok yüksek bir seviyede çalışıyor olmalı. Farkında olmadan geleceğiniz hakkında olumlu psişik mesajlar alabilirsiniz ve bu çok heyecan verici olabilir. 

Koç : Bir arkadaşınız, resmini gördüğünüzde çok güçlü bir fiziksel çekim hissettiğiniz heyecan verici yeni bir kişiden bahsedebilir. İlk konuşmanız heyecan verici olabilir, ancak sakin olun ve objektif olun. Duygularınız çok açıksa, herhangi bir şeyin gelişmesi için vakti kalmadan ilgisini kaybedebilir! Sadece kendiniz olun, tartışmanın tadını çıkarın ve eğlenin. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bu.

Bu, belirli bir ilişkide tam olarak neyi kaçırdığınızı anlayabileceğiniz bir gün. Yüzeyde her şey yolunda görünse de, belirgin bir tutku eksikliği olduğunu fark edersiniz. Artık birbirinizin görüş alanı dışında olmadığınızda birbirinize özlem duymanızı sağlayan kıvılcım. Şimdi bununla ilgili ne yapacağına karar vermelisin.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


 

Boğa : Bazı heyecan verici kariyer gelişmeleri bugün yüksekten uçmanı sağlayabilir, Boğa. Belki de uzun vadeli bir hedefe ulaştınız veya hedeflerinizin artık ulaşılabilir olduğunu söyleyen bir mola vermeyi başardınız. Hangisi olursa olsun, muhtemelen beklenmedik insanlardan bazı tebrikler alacaksınız. Offing’de daha fazla gelir de olabilir. Her ne ise, onu hakettin!

Siz ve sevgiliniz, özellikle ikiniz de kendinize gülebiliyorsanız, şakalaşmanın ve sözlü at oyunlarının tadını çıkarın. Bugün, şeker balınızın aslında çok nadir bir mizah anlayışına sahip olduğunu ve daha önce tam olarak takdir etmediğiniz bir espri anlayışının olduğunu fark ediyorsunuz. Daha önce çok çekici bir kesme cam parçasıyla karıştırdığınız nadir bir elmas kazandığınızı hissediyorsunuz.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


15 Ekim Burç Yorumları

İkizler : Bu gece, mümkünse, belki felsefi ya da ruhsal konularla ilgilenen bir tür küçük grup etkinliğine katılmaya karar verebilirsiniz, İkizler. Katılan herkes konu hakkında çok güçlü hissetme eğilimindedir, bu nedenle tartışmalar canlı ve heyecan verici olabilir. Gittiğinizde zihniniz bir tepe gibi dönüyor olabilir, bu yüzden eğer yapabilirseniz, eve yürüyün ki kafanızı boşaltın. Düşüncelerinizi yazın. Onları hatırlamak isteyeceksiniz.

Mevcut gezegensel konfigürasyon, üstün niteliklerinize ve inanılmaz içgörülerinize rağmen neden bugüne kadar her zaman yanlış kişiyi seçtiğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Bugün potansiyel bir ruh eşiyle iletişim kurarken, tutumunuzun daha önce farkında olmadığınız ilişkilerin belirli yönlerine doğru değiştirilmesi gerektiğini fark ediyorsunuz. Bu içgörü, daha uyumlu ortaklar seçmenize yardımcı olabilir.

Aşkı En Derin Yaşayan Burç Hangileri


15 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumları

15 Ekim Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Mali durumunuz, beklemediğiniz bir gelişme ile büyük ölçüde artabilirdi, Yengeç. Belki bazı yatırımların değeri aniden fırladı veya belki mahallenizdeki evler aniden düşündüğünüzden daha değerli hale geldi. Hangisi olursa olsun, şimdi ondan para kazanmaya çalışma. Yatırımınızın değeri muhtemelen artmaya devam edecek. Orada kal ve büyümesini izle…

Belki de hem kendinizin hem de başkalarının duygularıyla uğraşmaktan korkmuyorsunuz; uygun anlarda onlarla nasıl akacağını öğrenmemiş olabilirsiniz. Mevcut astral konfigürasyon, içinizdeki sürekli bir çatışma kaynağını anlamanıza yardımcı olabilir. Bu, bakım verme konusundaki gerçek yeteneğinizle gerçekten ilgilenme eylemini nasıl dengeleyeceğiniz meselesidir.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


Aslan

Aslan : Bir süredir bekleyen bir hukuki mesele nihayet bugün tamamlanabilir, Leo. Senin lehine gitme ihtimali çok yüksek. Bu nedenle, imzanız gereken bir sözleşme, anlaşma veya başka bir belge üzerinde oturuyorsanız, imzalamadan önce dikkatlice okuyun. Muhtemelen işlemden istediğinizi alacaksınız. Bu arada, bu da evlenmek için harika bir gün!

Şu anda çıktığınız kişinin, daha önce hiç fikriniz olmayan bazı harika ve hayranlık uyandıran yeteneklerini ortaya çıkarmaya cesaret etmesi bugün çok şaşırmış olabilirsiniz. İnsanların, onlara verdiğimiz değerden çok daha gizemli olduklarını ve eksikliklerine değil de buna nasıl odaklanacağınızı biliyorsanız, sürekli bir zevk kaynağı olduklarını fark edersiniz.

Başak Burcu Nasıl Etkilenir


15 Ekim Salı günlük burç yorumları

Başak : Fiziksel enerjiniz bugün muhtemelen yüksek olacaktır,  bu yüzden içeride kalmak istemeyebilirsiniz. Önce vücudunuza iyi bakın ve iyi bir egzersiz yapın. Mümkünse, belki bir gün için şehir dışına çıkarak veya bir eğlence parkına giderek keşif yapmak isteyebilirsiniz. Bu enerjiyi çok sık hissetmeyebilirsiniz, bu yüzden elinizden geldiğince en iyi şekilde yararlanmak en iyisidir.

Romantizm ve cazibe oyununun bugün için bir çatışma noktası var, bu da mümkünse onu normalden daha heyecan verici kılıyor. Çekim yaptığınız nesne ile aranızdaki farklar, özellikle kenarlarda pürüzlü olabilir. Yine de kişiliğinizin en keyifli şekilde çatışan yönleri de var. Bu onu daha da eğlenceli hale getirebilir, o yüzden devam edin.

Burçlar ve Koronavirüs


Terazi : Bugün ilginç bir yeni insanla, Terazi ile tanıştığınızda heyecan verici bir fiziksel tutku sizi vurabilir. Yüzünüze takmamaya dikkat edin. Genelde kendinizi bu kadar çok ifşa etmekten hoşlanmazsınız! Ayrıca, bu kişinin senin çok açık olduğunu düşünmesini istemezsin. Odaklanmaya ve objektif kalmaya çalışın. O zaman bu çekiciliği sürdürmenin iyi bir fikir olup olmadığını düşünün.

İnsanlar bugün çok garip şekillerde bir araya gelecek. Eğer romantizm arıyorsanız, bir süredir size çok düşkün olan biriyle karşılaşabileceğiniz için şaşırmayı bekleyin. Her şey üzerinde hemfikir olmasanız bile, aranızdaki farklılıklar hoş bir tezat oluşturuyor ve bunların ilişkiden uzaklaşmak yerine geliştiğini göreceksiniz.

Terazi Burcu Aşk Uyumu


15 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Akrep : Evin etrafında yapılması gereken işler bugün öncelik listenizin başında olabilir, Akrep. Kadın bir ziyaretçi, belki de anneniz gelebilir ve yerinizin harika görünmesini sağlamak sizi meşgul edecektir. Kesinlikle yapman gerekenden fazlasını yapma. Geldiğinde çok yorgun olmak istemeyeceksin.

Sevdiklerinizle bugün bir gezi düzenlediyseniz, kesinlikle plana göre gitmeyebilir. Bununla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz, bu da durumu yaratabilir veya bozabilir. Kendi yolunuzu bulmaya çalışmazsanız, bunun yerine dinlemek için çaba sarf ederseniz, ikinizin de aslında aynı şeyi istediğini görebilirsiniz.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


15 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Yay : Bugün bazı önemli telefon görüşmeleri yapabilirsin Yay burcu ve başka bir şey yapmadan önce onları yoldan çıkarmak isteyebilirsin. Kesinlikle mesajınızı ileteceksiniz çünkü iletişim yetenekleriniz çok güçlü. Kelimeler, ister telefonda konuşuyor ister yazıyor olun, sizinle hemen herkes arasında bir anlayış oluşturmak için duygularla birleşir.

Bu, çelişkilerle dolu bir gün. Kendinizi çok duygusal hissederken ve takdir edilmeye, kucaklanmaya ve ne kadar harika olduğunuzun söylenmesine ihtiyaç duyarken, partneriniz bunun tersini hissediyor olabilir ve gidip işleri tek başına yapmak için yer ve zamana ihtiyaç duyabilir. Bu potansiyel olarak incitici olsa da, şu anda ikinizin de farklı ihtiyaçları olduğunu ve belki de bir uzlaşmanın mümkün olduğunu takdir edin.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


15 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Oğlak : Parayla ilgili iyi haberler bugün evinizde biraz heyecan yaratabilir Oğlak burcu. Hedeflerinizden biri, yaşam durumunuzu düzeltmek için fonların bir kısmını yatırmak olabilir. Hatta yeni bir ev taşımayı veya satın almayı bile düşünebilirsiniz. Şelaleyi nasıl geçireceğinizle ilgili birçok fikri tekmeleyebilirsiniz, ancak çok da delirmeyin. Bu paranın bir kısmını yuva yumurtası olarak tutun.

Yeni bir ilişkiye başlamanın eşiğindeyseniz, günün enerjisi izlerinizde durmanıza neden olabilir. Görünüşe göre, daha yakından tanıdığınız biriyle değil, daha önce tanışmadığınız başka biriyle konuşuyorsunuz. Sadece belli bir derecede çatışma olmadan aşk hayatınızın çok sıkıcı olacağını anlayın.

Burçların İlk Öpücüğü Ne Zaman Olur?


15 Ekim Salı Günlük burç yorumları…

Kova : İlgi çekici yeni bir komşu, belki de hoşlandığınız biri size yakın olabilir, Aquarius. Bu çok heyecan verici olabilir. Muhtemelen bir konuşma başlatacak ve onunla konuşmaktan zevk alacaksınız. Bu çekiciliği sürdürmeyi seçip seçmemeniz her ikinize de mevcut durumunuza bağlıdır, ancak en azından yeni bir arkadaş edineceksiniz.

Şu anda çıkmakta olduğunuz kişinin, daha önce hiçbir fikrinizin olmadığı bazı harika ve hayranlık uyandıran yetenekleri ortaya çıkarmaya cesaret etmesi sizi bugün çok şaşırtabilir. İnsanların, onlara verdiğimiz değerden çok daha gizemli olduklarını ve eksiklikleri yerine buna nasıl odaklanacağınızı biliyorsanız, sürekli bir zevk kaynağı olduklarını fark edersiniz.

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri

Burçların Ayrılık Şarkıları


Balık : Sezgisel yetenekleriniz bugün çok yüksek bir seviyede çalışıyor olmalı. Farkında olmadan geleceğiniz hakkında olumlu psişik mesajlar alabilirsiniz ve bu çok heyecan verici olabilir. Bu içgörüler, sizi hayatınızın bazı yönlerinde harikalar yaratmaya iten bir ilham kaynağı olabilir. Bu, kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet olabilir! En iyi şekilde yararlanın.

İlişkilerin inceliklerini idare etmekte ve her türlü kaba yamaları bir dizi iyi niyetli basmakalıp sözlerle yumuşatmak konusunda genellikle ustasınız. Ancak günün enerjisi, sevdiklerinize karşı duygularınız konusunda daha dürüst olma ihtiyacını dikkatinize getirebilir. İnsanlar ne zaman gerçekten samimi olmadığınızı görebilir ve bir şekilde kısa sürede değiştiklerini hissedeceklerdir.

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi

Burçların Pembe Yalanları

Burçların Ayrılıkta Son Sözleri

 

Burçlara Göre Filmler

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Birkan Sokullu’nun eski hali olay oldu

Masumlar Apartmanı dizisi ile büyük çıkış yapan oyuncu Birkan Sokullu’nın eski fotoğrafları olay oldu. Bir …

Zika Virüsü Nedir, Belirtileri Nelerdir?

Zika virüsü Aedes cinsindeki sivrisinekler tarafından bulaşan bir flavivirüs, 1947’de Uganda’da keşfedildi. 1960’lardan 1980’lere kadar, …

İş Stresini Atmanın Yolu: Östres

İş hayatında veya günlük hayatta yaşadığınız stres ve kaygıyı engellemek mümkün. Bu kaygılarınız için östres …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: