15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Bugünün ruh halini beğeninize göre biraz fazla kasvetli bulabilirsiniz. Bu arada neden herkes bu kadar ciddi? 15 Eylül Salı günlük burç yorumları..

Koç : Evet, bugün herkesin hoşlanmayacağı ama sizin onayladığınız bir eğlenceniz olabilir. Keyfini çıkarın ve kendinizi suçlu hissetmeyin. Suç işe yaramaz. Bugün pişmanlıktan kurtulun. Duygularınızı ifade edin ama üzerinde durmayın. Hassasiyetiniz keskin, bu yüzden psişik kalkanınızı kurun. Başkalarının yoğun enerjisini toplayabilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun. Başkalarına sempati duyun ama onların çöplerini üstlenmeyin. Kendi çöplerini çıkarmaları gerekiyor.

Bugün sevgilinizle ilgili tüm bu sırları öğrenmekten keyif alabilirsiniz. Bu kadar ihtiyaç duyulan ve meraklı sohbeti yaparak kaybedecek hiçbir şeyiniz ve kazanacak her şeyiniz yok. Bulduğunuz şey tamamen beğeninize olmayabilir, ancak siz istediniz, öyleyse kimi suçlayabilirsiniz? Ancak şu anda varlığınızın çok takdir edileceğinden emin olabilirsiniz. 15 Eylül Salı günlük burç yorumları.

Burçların Ayrılık Belirtileri


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Boğa : Bugün sadece kanepede kalmak isteyebilirsin. Bu iyi. İstemiyorsan kalkma. Evinize yakın olsanız ve bu gece iyi bir filmin tadını çıkarmanız muhtemelen daha iyidir. İnsanlar nasıl olduğunuzu sorarsa, dürüst olun. Başkaları senin içini görebilecek, bu yüzden duygularını saklamaya çalışma. Bugün gerçekten nasıl hissettiğinizi söylemek için güzel bir gün.

Bu konuda evet ya da hayır demek için asla geç değildir. Bugün, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz, ancak çok uzun sürmeyecek bir kavşağa geleceksiniz. Evet – karar zamanı! Ancak herhangi bir taahhütte bulunmadan önce, bir yıl sonra ikinizin de nerede olacağını bir düşünün. Hala çok tutkulu görünüyorsa, o zaman devam edin.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

İkizler : Sonunda, dünya onu kendi tarzınızda görmeye başlıyor. Kendiniz olun ve insanlara tam olarak nasıl olduğunu söyleme konusunda titiz olmayın. Düşünceniz net ve odaklanmış. Zihinsel görevleri başarmak için nüfuz eden zihninizi kullanın. Yoğun doğanız güçlüdür, bu yüzden akıllıca hareket edin. Bugün, başkalarının sizin gerçekten ilk düşündükleri kadar deli olmadığınızı fark ettikleri bir gün olabilir.

Bugün çok fazla farkında olduğunuz, ancak kabul etmemeye çalıştığınız bir yönde cesur bir adım atmaktan başka seçeneğiniz yok. Gezegensel hizalanma sizi bir kez daha görünmenizi sağlar ve bu vesileyle, o belirli yolda yürümek için cazip hissedersiniz. Tahmin edebileceğinizden daha fazlasını sunduğu için pişman olmayacaksınız.

Ünlülerin Burçları


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Yengeç : İnsanlara şüpheden fayda sağlayın. Eylemlerinizde aceleci olmayın ve olayları derinlemesine düşünmek için zaman ayırın. Bugün duygularınızla, düşüncelerinizdeki sisin bir kısmını temizlemenize yardımcı olabilecek özel bir bağınız var. Başkalarına karşı duyarlılığınız oldukça güçlü. İnsanlar özellikle bu gece bu tarafınıza çekilecek.

Sevdikleriniz bugün fazladan tutkuyla karşılaşırsa, bunun nedeni günün kozmik konfigürasyonudur. Bu sihirli hizalama, onları ellerinizde macun haline getirir ve neredeyse istediğiniz gibi yapabileceğiniz anlamına gelir. Yine de malları teslim etmeden önce bir pazarlık da yapabilirler. Almak üzere olduğunuz sürprizi iyi düşünün. Daha sonra ödemek zorunda kalabileceğiniz kadar değer mi?

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Aslan : İş gibi doğanı bir günlüğüne bir kenara bırak ve hislerine odaklan. Duygularınız için biraz koruyucu olabilirsiniz, ancak hissettiğiniz şeylerin çoğunun en iyi şekilde başkalarına ifade ederek deneyimlendiğini anlayın. Derinlere inin ve sorunun özü olduğuna gerçekten inandığınız şeyle iletişime geçin. Düşünceniz bugün olabildiğince net, bu yüzden tadını çıkarın!

Bugün platonik bir ilişkiyi tutku, ateş ve gerçek cesaretle bir ilişkiye dönüştürme şansına sahipsiniz. Ama bir şekilde bu mesajı amaçladığınız mesaja ulaştırmanız gerekiyor. Konuşmazsan asla bilemezler. Başarı aynı zamanda nasıl söylediğinize de bağlıdır. Samimi olun ve hayatta yeni bir neşe bulacaksınız.

Burçların En Kötü Özellikleri


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Başak : Bugün bir arkadaşınızı arayın veya ona birşeyler yazın. Beyniniz bir monotonluğa sıkışmış gibi hissedebilir, bu muhtemelen en iyi şekilde bu duyguları başkalarıyla paylaşarak giderilebilir. Her seferinde bir adım atın ve karşılığında başkalarına karşı sabırlı olun. Sigortalar çok kısa olacağından insanlar daha kolay kopabilir. Derin sona yaklaşırken dikkatli olun. Can yeleğinin üzerinde olduğundan emin ol.

Aşk ve romantizm bugün gizli sırların olasılığını içeriyor. Siz ve sevdikleriniz birbirine güvenmediğinden değil; sadece ikiniz de muhtemelen makul gerekçeleri olmayan bir şüphe krizine yatkın olabilirsiniz. En derin noktadan gitmek yerine, konuşmak ve bu yüzden çok hassas bir durumu dönüştürmek en iyisidir. Her şey iyi olacak.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Terazi : Bugün sizin için her şey iyi gidiyor, bu günün sunduğu güneş ışığında güneşlenin. Sezginiz özellikle güçlüdür ve başkalarının duygularını anlamak için olağanüstü bir yeteneğiniz var. Besleyici hediyeleriniz etrafınızdakiler tarafından büyük talep görüyor. Dayanmak için hassas bir omuza ihtiyaçları olacak. Sadece bu süreçte kendinizi kaybetmediğinizden emin olun. Sizin için biraz enerji tasarrufu yapın.

Konuşacak çok şey olabilir, ancak bazı nedenlerden dolayı aslında pek bir şey söylenmiyor. Bu, aranızda konuşulmayan her şeyi vurgulayan bir gün. İkinizin de hissettikleriniz hakkında birbirinize söyleyecek bir şeyleri var, ama ikiniz de sohbeti sürdürmek istemiyorsunuz. İhtiyacı olan tek şey sizin ilk adımı atmanız – buna gerçekten değecek.

Burçların Aşık Olma Belirtileri


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Akrep : Başkalarının kararsızlığı sizi bugün hüsrana uğramış ve sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Onları geçerek bunun üstesinden gelebileceğinizi anlayın. Harekete geçmeden önce başkalarının karar vermesini beklemeniz gerektiğini düşünmeyin. Yapmanız gerekeni yapın, diğerleri hazır olduklarında yetişecektir. Başkalarının iyiliğinden siz sorumlu değilsiniz. Sana konsantre ol.

En yakın ve en sevdiklerinizle görüşmeniz gereken bir şey için bugün kediyi çantadan çıkarmak zorunda hissedebilirsiniz. Geçmişte meydana gelen bir olayın, açığa çıkmazsa ikinizi de etkileyeceği açıktır. Bunu yapmak, ilişkinizi hayal bile edemeyeceğiniz bir şekilde değiştirecektir.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Yay : Duygularınızı bugün birine, ifade etmek normalden çok daha kolay olabilir. Bir süredir aklınızda bir şey varsa, şimdi söyleme zamanı. Gerçek duygularınızın net bir resmini çizebileceksiniz. Kendinizi güvenle ifade edin, böylece çaresiz veya yapışkan görünmezsiniz. Duyarlılığınız, başkalarının tanıyacağı ve takdir edeceği bir hediyedir.

Bugün havadaki tutku ve entrika hissi, bir süredir deneyimlediğinizden daha fazla. Bu, tamamen platonik olmak veya tamamen dahil olmak arasındaki o bıçak sırtıyla ilişkinizi getiren bir gün. Kararı nasıl veriyorsun? Sadece sahip olduğunuz içgüdüsel duyguya güvenin – yanlış gitmeyeceksiniz. Bunu bir süredir düşünüyorsunuz; şimdi bir seçim yapın.

Burçların Fobileri Neler?


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Oğlak : Bugün geçit töreninize birisi yağmur yağıyormuş gibi geliyor mu? Orada sürpriz yok. Bir bataklıkta sıkışmış gibi hissedebilirsiniz, bu yüzden galoşlarınızı giyin ve en iyi vuruşunuzu yapın. Tüm yapabileceğin bu. İnsanlar, kibar olsa bile, gülünç şakalar karşısında daha hassas ve sabırsız olabilirler. Şimdi kafa karıştırıcı görünen şeyleri anlamamaya çalışın. Birkaç gün sonra onlara geri dön.

Sadece bugün atmosferi yakalayabilir ve önünüze gelen dikkatin tadını çıkarabilirsiniz. Belirli bir kişinin senin hakkında ne hissettiği oldukça açık. Ancak, yayınızda başka birkaç ipiniz olduğu için, seçme ve seçim yapma gücünüz vardır. Ancak, mükemmel bir fırsatı kaçırabileceğiniz için onları çok uzun süre sarkıtmayın.

Burçların Korkunç Özellikleri


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Kova : Sezginiz bugün çok keskin ve zihinsel amacınız hedefe doğru. Başkaları bataklığa batabilir, ancak siz onların tutunabilecekleri cankurtaran salısınız. Şaşırtıcı zihinsel berraklığınız gün boyunca paha biçilmez olacaktır. Duygularınızı net bir şekilde ifade edebileceksiniz ve düşüncelerinize karşı alıcılıklarını normalden çok daha fazla bulmalısınız.

Bugün sevdiklerinizle aranızda büyük bir yoğunluk var. İlişkinizin bir süredir iyileştirilmesi gereken bir yönünü dönüştürme şansınız var. Onu yeni bir seviyede yeniden yaratmak için her fırsata sahipsiniz, ancak özellikle geçmişin yönleriyle ilgili olarak biraz konuşmaya ihtiyacı var. Çalışmaya başlayın.

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


15 Eylül Salı günlük burç yorumları

15 Eylül Salı günlük burç yorumları

Balık : Bugünün ruh halini beğeninize göre biraz fazla kasvetli bulabilirsiniz. Bu arada neden herkes bu kadar ciddi? Cevabı çözseniz de çözmeseniz de, bunun muhtemelen sizin yaptığınız bir şey olmadığını bilin. Oluşan duygular, tonlarca erimiş lavın baskısı altında patlayan bir yanardağ gibi, muhtemelen şimdi kendilerini ifade edecek.

Belirli bir kişinin size bakışıyla ilgili ilginç bir şeyden şüphelenmiş olabilirsiniz. Bugün, bu kişinin gerçekten nasıl hissettiğini gerçekten öğrenme şansınız var. Bu başlangıçta biraz tuhaf olsa da, kısa süre sonra, bir ilişkiye harika bir başlangıç ​​yaratacak oldukça yakın bir ilişki paylaştığınızı göreceksiniz. Tutku sonunda hayatınıza girer.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?

Yeşilçam Oyuncuların Burçları

Burçların Depresyon Belirtileri

 

Burcunuza Göre Hangi Bitkisiniz?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün. Yamuk, çarpık dişler için kesin çözüm olan diş …

Petek Dinçöz bebeğini kaybetti

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu. İrfan Aslan adında bir oğlu ...

“Süper Gıda” Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı neye iyi gelir, faydaları nelerdir?  İşte hindistan cevizi yağının cilde, sağlığa ve …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: