15 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 15 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 15 Haziran Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz. Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız ve girişken enerjiler veriyor. Günün ilk saatlerinde Ay, Yengeç burcundaki Merkür ile dik açı yapacağı için sabah saatlerinde gergin ve stresli olabiliriz. Migren, baş ve eklem ağrıları hissedebilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanabileceğimizden, yakın ilişkilerde iletişim sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Trafikte ve seyahatlerde de temkinli olmalıyız. Günlük işlerde planlarımızı uygularken meraklı ve hevesli davranabiliriz.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri

Gün boyu kişisel arzu ve hedeflerimiz öne çıkarken, karşımızdaki kişilerin beklentilerini zaman zaman gözardı edebiliriz. Koç burcundaki Ay akşam ve gece saatlerinde, İkizler burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yaparken, Oğlak burcundaki Plüton ve Jüpiter ile dik açı yapacak. Çevremizdeki güçlü ve otorite sahibi kişilerin üzerimizdeki etkisi artarken, duygusal baskılar da hissedebiliriz. Kişisel arzularımızla, görev ve sorumlulukların sınırlamaları çatışabilir. Bilgi paylaşımının artabileceği gece saatlerinde gerek zihinsel gerekse fiziksel anlamda güçlü ilişkiler kurabilir, önemli kararlar verebiliriz.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

20200712 123049

Bim 14 Temmuz İndirim Kataloğu

Bim 14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ayçiçek yağı …

günlük burç

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

20200710 194426

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: