15 Mayıs Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 15 Mayıs Cuma’yı anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 15 Mayıs Cuma günlük burç yorumu ;

Venüs günündeyiz. Ay sabah 04:24’de Balık burcuna geçecek. Sabah erken saatlerde Ay Mars ile birleşecek. Güne hem duygusal hem de fiziksel yoğun bir enerjiyle başlayabiliriz. Kontrol etmekte zorlanabileceğimiz bu enerji duygusal reaksiyonlar ve dürtüsel tepkilere de neden olabilir. Kaza ve sakarlıklara sabah saatlerinde dikkat etmekte fayda var.

Bugün Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Plüton arasında etkinleşen üçgen açı ihtiyaç duyduğumuz maddi manevi güç, güven ve istikrar alanlarında destekleyici olabilir. Otorite figürleri ve aile büyüklerimizin de yardımlarını daha kolay alabiliriz. Balık burcundaki Ay, akşam saatlerinde Uranüs ile uyumlu görünüm yapacak. Çok sayıda duygu ve düşüncenn etkisinde kalabileceğimiz akşam saatlerinde etrafımızdaki kişilerle ve uzaktakilerle iletişim kurabilir, fikirlerimizi paylaşabiliriz. İlginç konularla karşılaşmamız, yeni bilgier öğrenmemiz mümkün. Bunlar günlük yaşamımız ve gelecek olanlarımızda pratik ve gelecek planlarımızda pratik çözümler bulup, yeni kapılar açmamıza da yardım edebilir.

 

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: