15 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 15 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 15 Nisan Çarşamba günlük burç yorumu ;

Merkür günündeyiz. Oğlak burcunda ilerleyen Ay, 02:45’de Jüpiter ile yaptığı kavuşumun ardından boşluğa girecek. Günün ilk saatlerini sakin geçirebilir. İçe dönüşler ve tefekkür yapabiliriz. Ay sabah 10:36’da Kova burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün sosyal ve toplumsal konularla daha fazla ilgilenebiliriz. Kova burcundaki Ay öğle saatlerinden itibaren Satürn ile birleşecek. Sorumluluk duygumuz artacağından iş, ev, kariyere odaklanabilir, disiplinli hareket edebiliriz.

Çevremizin fazla etkisinde kalmadan yalnız plan yapabilir hatta bazı işlemlerimizi gizlilikle yürütebiliriz. Bu durum çevremizdeki kişilerde biraz merak uyandırabilir. Akşam saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Bireysel ve özgür enerjiler farklı ve orjinal kavramlara ilgimizi arttırabilir. Bilim, teknoloji, astronomi ile ilgili bilgiler alabiliriz. İnternet, sosyal medya ve dijital platformları aktif olarak kullanabiliriz. Ruh halimiz huzursuz olabileceğinden, gece saatlerinde uyku düzensizlikleri yaşamamız mümkün.

 

Selfiede Güzel Çıkmanın İpuçları


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Şok 8-14 Temmuz İndirim Kataloğu

Şok 8-14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ankastre Set …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: