15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün bazılarımız emeklerinin karşılığını alacak, bazılarımız aşk konusunda sadece aurası ile dikkatleri üzerine çekecek. 15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu ..

Koç

Koç : Değer verdiğiniz kişilerle ilişkiler sıcak ve size destek olmaya devam ediyor. Arkadaşlar bir projeye katılmak ve size yardımcı olmak isteyebilir ya da başka birine yardım edebilirsiniz. Şu anda başkalarıyla güçlü bağlar kurulabilir, bu da gelecekte sağlam ve kalıcı dostluklara yol açabilir. Bu aynı zamanda dikkatinizi evinizi onarmaya, yeniden dekore etmeye veya yenilemeye dönüştürmek için iyi bir gün. Aşk konusunda Bu akşam kendiliğinden bir şey yapmak hayal edebileceğinizden daha fazla göz açıcı olabilir. Mevcut durum, sizinle güçlü bir bağlantı hissettiğiniz başka bir kişi arasında var olan bir engeli yıkıyor. Belki de bundan dolayı onlarla konuşmaktan çekiniyorsunuz; ama kader kazası seçeneğin olmadığı anlamına gelir.

Boğa :  Yüksek uçaklardan gelmiş gibi görünen güçlü bir ilham duygusu, doğal sanatsal yeteneklerinizi artırabilir Boğa. Diğer görevlerle ne kadar acele ederseniz edin, fikirlerinizi not etmek zaman alır. Kesinlikle takip etmeye değer ve daha sonra onlara başvurmak isteyeceksiniz. Bir arkadaşınızı düşünüyorsanız, o kişiyi arayın. Sizin için haberleri olabilir. ugün çok dikkatli işler yapmaya yönlendirildin ve bu iyi. Kendinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyin. Ekstra eleştirel olun. Sadece yaptığınız işten emin olun ve diğer insanların çalışmalarını da eleştirmeye başlarsanız, bunu yapmak oldukça kötü bir şekilde geri tepecektir.

İkizler : Görünüşe göre bugün senin yanında yer alan gezegen enerjilerinin etkileşimi ile başarısız olamazsın. Konuşmanız ne olursa olsun, son derece başarılı olduklarını ve ilgi odağı olduğunuzu göreceksiniz. En büyük güveniniz nedeniyle, belirli bir kişinin sizi çok etkilediğini ve sizi sanatsal bir sohbete katılmak istediğini görebilirsiniz. Şu anda kaybedecek bir şeyin yok.. İlişkinizde konuşmanız ne olursa olsun, son derece başarılı olduklarını ve ilgi odağı olduğunuzu göreceksiniz. En büyük güveniniz nedeniyle, belirli bir kişinin sizi çok etkilediğini ve sizi sanatsal bir sohbete katılmak istediğini görebilirsiniz. Şu anda kaybedecek bir şeyin yok.

Yengeç

15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Yengeç : Mevcut astral hizalama, aşk hayatınızın manevi bir ortamda, belki de sanal bir meditasyon kursunda veya bir tür yoga ile ilgili tartışma panosunda huzur bulacağınızı gösteriyor. Bu bir köşeye çekilip kendinizi inzivaya çekmekte olabilir, buna bayadır ihtiyacınız var. Zihin ve kalplerin bu şekilde harmanlanması, normal günlük rutininizden uzakta olduğunuzda veya birkaç gün ara verdiğinizde gerçekleşir. İkiniz için de derinden tatmin edici olacaktır.

Aslan : Bugünün parıldayan göksel enerjisi ile her türlü konuşma sizin için anlam yüklü. Çarşamba günü bazı şeyleri çözümlemeniz için ayrı önem taşıyor. Zaten şu an istediğiniz ilişkilerde çok başarılı ilerliyorsunuz, temas kurduğunuz insanların mevcut ilişkinizi bir şekilde artıracağını göreceksiniz. Arkadaşlık arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey konuşmaya katılmak ve daha sonra ne olacağını görmek. Büyük bir sürpriz için olabilirsiniz.

Başak : Bugünün yönü ufkunuzu önemli ölçüde genişletiyor. Bakkalda sıradayken veya bir yemek siparişi almak için beklerken ilginç bir bir tartışma veya sohbetin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak bu olayın size etkisi tahmin ettiğinizden çok daha fazla uzun sürebilir. Bir sohbet ise hayatınıza girecek yeni bir kişi tartışma ise sıradan bir tartışma olmayabilir.  İş konusunda zihninin bugün sizi aldatması muhtemel. Gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşündüğünüz bir fikir muhtemelen. Başka biri sizinle yeni bir anlaşma, işbirliği veya projeyle konuşmaya çalışabilir. 

15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Terazi : Romantizm ve evlilik gibi hayallere dalabilir, onlara özlem duyabilir veya daha çok arzu edebilirsiniz. Olası bir aşk partneri ile özel bir konuşma, sonsuza dek mutlu bir şekilde özlem duymanızı sağlayabilir. İlişkileri çekme ve sürdürmeyle ilgili kitaplar özellikle çekici ve faydalı olabilir. Bununla birlikte, ayrıntılı analizlere çok fazla kafanıza takmamaya çalışın. Kitaplara dalıp kendinizi duygusal bir gününüzü daha da melankolikleştirmeyin. 

Akrep : Bugün özellikle sağlıklı, enerjik ve çekici hissediyorsun ve bazı arkadaşlar seni aniden yeni bir ışıkta görebilir. Bu, özgüvende değerli bir artış sağlayabilir. Daha fazla ödeme yapan ve daha fazla meydan okuma sunan yeni kariyerler, şimdi sizin için özellikle çekici. Onları ciddiye alın. Fikirlerinizi yazın ve uygulanabilir olup olmadıklarını görmek için araştırın. Bu tamamen yeni bir hayatın başlangıcı olabilir. 

Yay : Doğal sıcaklığınız ve sevgi dolu doğanız bugün her zamankinden daha belirgin olmalı. Hem erkek hem de kadınları yeni insanları auranıza çekebilirsiniz. Belki de bir süredir görmediğin eski arkadaşlar aniden sahnede yeniden ortaya çıkıyor. Mümkünse, sosyal bir etkinlik planlamak veya bir arkadaşı öğle yemeğine davet etmek için mükemmel bir zamandır. Ayrıca kendinizi düzeltmek ve romantik bir akşam planlamak isteyebilirsiniz!

15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Oğlak : Özellikle kadınları olan aile üyeleriyle tartışma, özellikle tuhaflıkları ve onlara olan sevginiz arasında parçalandığınız için rahatsız edici olabilir. Kin tutmanın zamanı değil, Oğlak. Gitmelerine izin ver. Bazı ev onarımları yapma, yeniden dekore etme ya da başka bir şekilde evinizi geliştirme ya da belki de harika bir yemek pişirme dürtüsünü hissedebilirsiniz. Enerjinizi kavga yerine bu faaliyetlere yönlendirin. Yaptığın için mutlu olacaksın.  

Kova : Bugün her iki cinsle, muhtemelen bazı yeni arkadaşlarla hoş ve karlı iletişim kuracaksınız. Pek çok insan sizinle konuşmak isteyecektir, ancak belki de gerçekçi olarak ele alabileceğinizden daha fazlası. Çok fazla şey yapmamaya dikkat edin. Sonunda kendinizi çok ince yayabilirsiniz. Uzak topraklara seyahat şu anda cazip gelebilir, Kova, ama bu bir süre mümkün olmayabilir. Şimdilik rahatlayın ve şirketin tadını çıkarın. 15 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Balık : Yeni fırsatlar, finansal durumunuzu artırma ve kendinizi profesyonel olarak genişletme şansları karşınıza çıkacaktır. Geçmişte ürettiğiniz yenilikler, otorite pozisyonlarında olanların dikkatini çekiyor. Eemeğinizin meyveleri şimdi ortaya çıkabilir. Bununla birlikte, gevşemeyi ve tadını çıkarmayı beklemeyin, çünkü hala çok çaba sarf ediyor. Tüm iç kaynaklarınızı toplayın ve ilerisi için yatırım yapmaya başlamalısınız.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: