16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları. 16 Ekim 2020 Cuma Burç Yorumları. 16 Ekim Cuma 2020 günlük burç yorumları…

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları. Bugüne ayak uydurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İşler hızlı hareket edebilir. Elinizi kaldırıyor ve kibarca birinin sizi aramasını bekliyor olabilirsiniz. 

Koç : Eski moda, pratik çözüm yöntemleriniz bugün tutmazsa şaşırmayın. Muhtemelen yeni cihazlar ve özel elektronik kısayollar, giden en etkileyici şey olacak. Bu, eski, yavaş olanın yerini alan yeni, geliştirilmiş sürümün klasik durumudur. Sisteminizi er ya da geç yükseltmeniz gerekir, böylece şimdi de yapabilirsiniz. Çünkü bugün bazı işlerinizde çözümsüz kalacağınızı hissedeceksiniz.

Günün enerjisi sizi daha da gizli ve geniş olmaya teşvik ediyor gibi görünüyor. Biliyorsunuz ki, şeker balınız, bu ruh hallerinden birine girdiğinizde ondan nefret eder ve kendi küçük kabuğunuzda kilitli bir keşiş yengeci gibi davranır. Öyleyse, bundan kurtulmanız ve yeniden iletişim kurmaya başlamanız için ne yapmanız gerekiyor? Belki bazı özel iyiliklerin geri çekilmesi!

Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın İpuçları


boğa burcu

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Boğa : Bugün şimşek gibi ev işlerinin üstesinden gelebilirsiniz. Adımlarınıza, çabalarınızın her birinde yardımcı olan ek bir hız vardır. İş dışında hemen hemen her faaliyete katılmak isteyebilirsiniz. Bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Önce işinizi bitirip sonra sosyalleşirseniz çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu plan en iyi sonuçları verecektir.

evdiğiniz kişi bugün pek yakında görünmüyorsa, umutsuzluğa kapılmayın. Ruh hali uzun sürmeyecek. Kafalarında tam olarak neler olup bittiğini size açıklamadan önce birkaç şeyi gözden geçirmeleri gerekir. Sırf aklınıza gelen her şeyi genellikle düşünmeden boşvermiş olmanız, başkalarının da aynı yolu izlediği anlamına gelmez.

Kadın Kot Pantolon Modelleri


İkizler : Bugün pek çok seviyede aşırılıklara gitme ihtimalin var. Sorun şu ki, döndüğünüz her yerde muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Güne kadar herkesin, özellikle de sizin ruh halinizde açıkça görülen inanılmaz bir inatçılık var. İşbirliği ve çözüm istiyorsanız, taviz vermeniz gerekeceğini unutmayın. Başkalarının ihtiyaçlarını da görmeye çalışın.

Günün enerjisi, zevk aldığınız mevcut aşk ilişkisini geliştirebilir veya adım adım geri çekilmeyi teşvik edebilir. Anahtar konuşmak ama bu göründüğü kadar kolay olmayabilir, çünkü ikinizin de savunmanızı bırakıp yürekten ilişki kurmaya başlamanız gerekiyor. Öyle değilmiş gibi davranmak yerine neden incinmiş olabileceğini ifade etmek gerçekten yardımcı olacaktır.

Takma Kirpik Kullanmanın Püf Noktaları


yengeç

16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Yengeç : Günün gürültülü enerjisini tut ve onunla koş. Topuklarınızı toparlamak ve eğlenmek için iyi bir zaman. İnsanların her zamankinden biraz daha gergin olduğunu fark edebilirsiniz, bu yüzden akışa devam etmek için yeteneğinizi kullanmanız gerekebilir. Ne kadar rahat olursanız, diğerleri çevrenizdeyken o kadar rahatlar.

Bugün aklınızdan geçenleri söyleme cesaretine sahip olmak yerine uzak durmak ve içine kapılmak sizin için daha kolay olacak. Sizi rahatsız eden gerçek konuları denemeyi ve aklınızdan çıkarmayı tercih edebilirsiniz, ancak bu sadece zor bir atmosfer yaratıyor. Kendi duygusal sağlığınız için, hepsini dışarıda bırakmak daha iyidir.

Sonbaharda kaş ve cilt bakımı nasıl olmalı?


Aslan : İnsanların bugün aceleyle bir şeyler yapıyor olmasından dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Sırf ayak uydurabilmek için günün hızlı tempolu enerjisini kabul etmeniz gerekebilir. Önceden dikkatlice planlanmamış faaliyetlerde bulunursanız endişelenmeyin. Böyle bir günde kendiliğinden oluşan anlamsızlığı son derece tatmin edici bulacaksınız. Beklenmeyeni bekle.

Bugün kendinizi hassas bir durumda bulabilirsiniz. Kendinizden bile bir sır saklamaya çalıştığınız bir şeyi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Bir olay bir çatışmayı tetikleyebilir, bu da bilmesi gereken herkese gerçeği kabul ederek başlamanız gerektiği anlamına gelir. Hemen daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Dudak Bakımı ve Peeling Tavsiyeleri


başak

16 Ekim 2020 Cuma Burç Yorumları

Başak : İnsanlar bugün sizinle çatışabilir, Başak. Muhtemelen, kolektifle daha çok ilgilenirken, eldeki mesele başkalarının kendilerine biraz fazla odaklanmasıyla ilgili olacaktır. İnsanlar ilginizi daha çok istediği için biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Havada size yaşama daha fazla keyif katacak açık bir tutku var.

Paranoya bugün hüküm sürüyor olabilir. Bu kadar kesin görünen her şey için, başka bir şeyin sır olarak tutulduğu hissi vardır. Hem sizin hem de şekerli balın, artmadan önce bugün bunun üstesinden gelmeniz gerekiyor. Konuşmak gerginliği azaltmaya yardımcı olabilir ve ikinize de gerçekte neler olup bittiğini açıklama şansı verebilir, bu da işleri kolaylaştırabilir.

Pahalı Makyaj Ürünlerinin Muadilleri


Terazi : Güne bir gülümsemeyle başlayın, Terazi. Böyle bir günde cömertliğiniz ve samimiyetiniz fark edilmeyecek. İnsanların muhtemelen her zamankinden daha fazla ilgiye ihtiyacı olacak, bu yüzden sevdiğiniz kişilerin duygularına katılmak için zaman ayırın. Anahtar, bu süreçte kendinizi duygusal olarak tüketmenize izin vermemektir. Kendinizi günün canlı, eğlenceyi seven enerjisiyle doldurun.

Gününüzde küçük bir tartışma olabilir, ancak gerçek iletişim olanakları da arttı. Siz ve sevdikleriniz bugün herhangi bir konuda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu, doğru konuşmaya başlamadan önce ikinizin de sertleştirme tutumlarını değiştirmeniz gerektiği anlamına gelebilir. Ama bunu deneyebilirseniz, gerçekten bazı önemli farklılıkları fark edeceksiniz ve oldukça hızlı bir şekilde.

Sudocrem Ne İşe Yarar? Cilde Faydaları Nelerdir?


16 Ekim Burç Yorumları

Akrep : Bugün hiçbir yerde beklenmedik bir gerilim ortaya çıkabilir, Akrep. Muhtemelen duygularınız yüksek bir seviyede olacak. Saldırganlığınız ve girişkenliğiniz başkalarını kızdırmaya başlayabilir. İnsanlar aniden kopabilir. İşler fazla uyarı olmadan gelirse şaşırmayın. Gün içinde görmezden gelinmesi zor olan hızlı tempolu bir his var.

Sevdiklerinizi bugün kendi bakış açınızı görmeye ikna etmek özellikle zor olabilir. Yüzünüz maviye dönene kadar konuşabilirsiniz, ancak belli ilkelere inatla bağlı kalmakta ısrar ederlerse, o zaman ikiniz de bir yere varamazsınız. Bu ikilemi çözmek için biraz yanal düşünmeye ihtiyaç duyabilir, ancak bir cevap şaşırtıcı derecede yakın!

Estetik Yaptırdıktan Sonra Bambaşka Birine Dönüşen Ünlüler


16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Yay : Yavaş ve istikrarlı yaklaşımınız bugün biraz muhalefetle karşılanabilir, Yay. İnsanlar zamanınızı ve enerjinizi talep ediyor olabilir. Karar vermeniz çok uzun sürerse, bir kafede sıraya giren arkanızdaki insanların size kirli bakışlar verebileceği günlerden biri.

Bugün kendinizi nasıl ifade edeceğiniz konusunda özellikle dikkatli olmanız gerekebilir. Çıkmayı umduğunuz birini etkilemeye çalışırken, çok az alakası olan pek çok şey hakkında durmaksızın konuşurken bazı temel bilgi parçalarını gizli tutmanız tehlikesi vardır. Kalbinizden konuşmak daha iyi olur.

Vücudunuzun sesi zaman zaman sessiz kalmaya meyillidir. Bu nedenle, aklınıza gelen her yeni fikirle dalgalanmayan bir rejime bağlı kalmanız gerekecek. Kendinizi motive etmeniz gerektiğinde, sağlığınızı bir iş olarak düşünün. Başarılı aday, haftada üç kez aerobik egzersiz yapacak, öğünler arasında ara öğünler için sadece taze meyve veya sebzelerle günde üç dengeli öğün yemeye özen gösterecek ve gün boyunca aşırı miktarda su içecektir. Bu yaklaşım, zihniniz bulutlu bir durumdayken odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Kusursuz gamzeli ünlüler


Oğlak : Bugün sizin için muhteşem bir gün ve günün hızlı temposunun yapmanız gerekenler için size çok uygun olduğunu göreceksiniz. Havada, giyinirken acele etmemenizi hatırlatan genel bir ihtişam hissi var. Bugün dışarı çıkmakta özgürsünüz. Nereye giderseniz gidin cömert bir ekran sergileyin.

En iyisini bildiğinizi ve tüm cevapları aldığınızı iddia ederken, ilişkiler söz konusu olduğunda kendinize bir hoşnutsuzluk yapıyor olabilirsiniz. Partnerinizin soruna sizden çok daha iyi bir çözümü olabilir, ancak gurur, onların üstün bilgeliğinden yararlanmanızı engelliyor. Dinlemeye katlanabiliyorsanız, gerçek değeri olan bir şey duyabilirsiniz.

Hızlı Oje Kurutma Yöntemleri


16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

16 Ekim Günlük Burç yorumları

Kova : Bugüne ayak uydurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İşler hızlı hareket edebilir. Elinizi kaldırıyor ve kibarca birinin sizi aramasını bekliyor olabilirsiniz. Bu, başkalarının kendileriyle o kadar ilgilenecekleri ve muhtemelen sizi hiç fark etmeyecekleri günlerden biridir. Sıranı almak istiyorsan, muhtemelen sadece ayağa kalkmalı ve proaktif olmalısın.

 Bugün kendinizi hassas bir durumda bulabilirsiniz. Kendinizden bile bir sır saklamaya çalıştığınız bir şeyi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Bir olay bir çatışmayı tetikleyebilir, bu da bilmesi gereken herkese gerçeği kabul ederek başlamanız gerektiği anlamına gelir. Hemen daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

En İyi Likit Mat Ruj Önerileri


16 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Balık :  Durumu kontrol altına almak için iyi bir zaman. Hazırlığınızı yaptınız ve şimdi onu iyi kullanma zamanı. Düşmanınızla göz göze gelmek üzeresiniz. Eğitiminize güvenin. Herhangi bir savaşta savaşmanıza yardımcı olacak ekstra bir uyanıklık var. Etrafınızdaki enerjinin güçlü bir farkındalığına sahipsiniz, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın.

Sizi tam olarak neyin şüpheli hissettirdiğinden tam olarak emin olmasanız da bugün o tedirginlik hissi yaşayabilirsiniz. Kesinlikle bir tür rahatsız edici şüpheyi araştırma ihtiyacı hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişi masumiyetini ne kadar çok iddia ederse, o kadar emin olamazsınız. Gerçek şu ki, muhtemelen endişelenmenize gerek yok, ancak bu anlayışa ulaşmak için konuşmanız gerekiyor.

Vücut Tipine Göre Sütyen Seçimi Nasıl Olmalı?

 

Birbirinden Etkili Lip Balm Önerileri

 

Porselen Makyaj Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Peynirli Sufle Tarifi

İster sabah kahvaltısında ister akşam yemeğinde veya çay saatinde tüketeceğiniz bir aperatif arıyor olun; peynirli …

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: