16 Mayıs Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 16 Mayıs Cumartesi’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 16 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumu ;

 

Satürn günündeyiz Balık burcunda ilerleyen Ay güne duyarlı ve hassas enerjiler veriyor. Bugün çevremizdeki kişilere daha rahat empati yapabilir, etki altında kalabiliriz. Bu nedenle huzurlu dengeli ortamlarda bulunmaya özen gösterelim. Gün içinde zaman zaman kendi dünyamıza çekilmek, yalnız kalmak isteyebiliriz. Akşam saatlerinde Ay, Neptün ile birleşirken, İkizler burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Genel olarak bazı beklentilerimizin karşılanmadığını hissederek, keyifsiz ve karamsar hissedebiliriz.

Duygusal alanlarda, aşk, sevgi gibi konularda yanılgılar, hayal kırıklıkları olabilir. Bazı ilişkilerimizdeki bağımlılıklarımızın ve zayıflıklarımızında farkına varabiliriz. Maddi alanlarda da yetersizlik ve güvensizliklerden oluşan endişeler ruhsal ve bedensel zorlayıcı olabilir. Sanatsal yaratıcılığımızın güçlenmesi mümkün. Bazı zararlı duyguları ve düşünceleri sanatsal çalışmalarla ya da manevi çalışmalarla dengeleyebilir, olumluya dönüştürebiliriz.

 

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Şok 8-14 Temmuz İndirim Kataloğu

Şok 8-14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ankastre Set …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: