17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları. Daha önce hiç tanışmadığınız, son derece çekici bulduğunuz biri bugün sizinle iletişime geçebilir. Merhaba demeye ve yalnızca fiziksel bir cazibe değil, aynı zamanda entelektüel bir uyumluluk keşfetmeye karar verebilirsiniz. 

Koç : Bugün kendinizi bir milyoner gibi hissedebilirsiniz. Para meseleleri beklentilerinizi aşıyor gibi görünüyor. Evinizi tamir etmek veya belki kendiniz için alışveriş yapmak için zaman harcamak isteyebilirsiniz. Bu gece görüntülü sohbet yapmayı planlıyor musun? Seksi bir yeni öğe arkadaşınızın gözlerini patlatabilir! Artan özgüven, zaten geliştirilmiş bir görünüme daha da fazla meyve suyu ekler. En sevdiğiniz renklerde giyin ve eğlenin.

Bugün normalden çok daha fazla konuşkan olmaya teşvik edilebilirsiniz. Kendinizi, son zamanlarda ortaya çıkan bazı duygusal sorunlar hakkında mide bulandırıcı olarak bulursunuz. Sevdiklerinizi ölümüne sıkma riskini alırken, partnerinizin tüm bunları gerçekten duymak isteyip istemediğini düşünmek en iyisi olabilir. Bunun yerine biraz daha neşeli ve daha az hoşgörülü bir şey hakkında konuşmayı deneyin. 17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları. 

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Boğa : Daha önce hiç tanışmadığınız, son derece çekici bulduğunuz biri bugün sizinle iletişime geçebilir. Merhaba demeye ve yalnızca fiziksel bir cazibe değil, aynı zamanda entelektüel bir uyumluluk keşfetmeye karar verebilirsiniz. Duyguların muhtemelen karşılık veriyor! Bekarsanız, bu cazibe peşine düşmeye değer olabilir. İşin içindeysen, en azından yeni bir arkadaş edinebilirsin.

Bazı romantik eğilimlerden dolayı sizi büyük ölçüde etkileyen geçmişten biriyle konuşma şansınız var. Şimdi çok daha fazla ortak yönünüz olduğunu fark edebilirsiniz; Onları erteleyebilecek tek şey sohbet etmek yerine ders verme yeteneğinizdir. Bunu sıralayın ve bir kazanan olabilirsiniz.

Burçların Ayrılık Belirtileri


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

İkizler : Kariyer ve para meseleleri sizin için iyi gitmeye devam ediyor ve muhtemelen romantizm de. Hayatınız başkalarının kıskançlığı olabilir, ancak muhtemelen hala bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz. Bu, metafizik ve ruhsal çalışmaları keşfetmek için güzel bir gün. Bu bir geçiş zamanı ve bu tür bir ilgi, özellikle de size yakın olanlar ilginizi paylaşıyorsa işleri sizin için kolaylaştırabilir.

Partnerinizle biraz mantıklı konuşmak için bugün bir fırsat çıkacaktır. Belli bir konuşma hayati önem taşır ve bunu artık durduramazsınız, özellikle de arkadaşınızın belli bir sorunu tamamen yanlış göründüğü için. Yapmanız gereken tek şey, onları bu konuya yönlendirmek ve diğer birçok soru aynı anda cevaplanacaktır.

Burçların Korkunç Özellikleri


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Yengeç : Romantizm ve yaratıcılık bugün hayatınızın itici güçleridir. Özel bir kişiye duyulan duyguların yaratıcı projeler için çok fazla ilham verdiğini fark edebilirsiniz. Yaratıcı enerjiniz sizi en çok sevdiğiniz kişi için çok daha çekici kılıyor. Bu, duygusal ve estetik açıdan tatmin edici bir gün olabilir. En iyi şekilde yararlanın!

Bugün sohbeti biraz ağır tarafta bulabilirsiniz. Belirli bir ışık ve eğlence kalitesine sahip olmak için sohbetleri tercih ediyorsunuz. Bununla birlikte, ikinizin de nerede durduğunuzu bilmeniz için, sizin ve eşinizin belirli bir konu üzerinde konuşmanız gerekir. Biraz ciddi başlayabilir, ancak yakında her şeye gülebileceksiniz.

Ülkelere Göre Kadınların Ortalama Evlilik Yaşı


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Aslan : Kendi hayal dünyanızda gerçek dünyaya dönme eğilimindesiniz ama şimdi bazı havalı uçuşların tadını çıkarmak istiyorsun. Romantik veya fantastik romanlar şu anda özellikle çekici olabilir. Hatta kendinizinkini yazma fikriyle oynayabilirsiniz. Şu anda romantik bir ilişkiniz varsa, sevgiliniz bu gece sizinle özel bir şey yapmak isteyebilir. 

Bugünün gezegensel hizalanmasıyla birlikte çok fazla eğlence ve kahkaha potansiyeli var. Bununla birlikte, partneriniz mizah anlayışınızı biraz çarpık bulabilir ve bu da potansiyel olarak romantik bir olayı mahvedebilir. Kişisel bir şey olmadığını açıklamanız gerekebilir; Başkaları kaşlarını çatmış gibi görünse bile, genellikle komik tarafı görmenizi sağlayan benzersiz yaşam görüşünüzdür. İyi günler.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Başak : Sevgi dolu bir mektup, telefon görüşmesi veya e-posta size eski bir arkadaşınız sizinle iletişime ve geçmiş iyilikler için minnettarlığınızı ifade edebilir. Bu, sizi bu kişiye karşı sıcak ve sevgi dolu hissettirecek ve aynı şekilde karşılık vermek isteyeceksiniz. Onu kahve içmeye davet edin ve uzun sohbet edin. Aranızdaki bağ güçlü. Bu, bırakmak isteyeceğin bir arkadaşlık değil.

Bugün, çeşitli nedenlerle hatırlanması gereken bir zaman olabilir. Geçmişle ilişkili belirli bir konuşmanın, şimdiki zamanınızla bağlantı kurabilecek birinin anısına ışık tuttuğunu fark edebilirsiniz. Çok uzun bir süre sonra onlarla tekrar iletişim kurma dürtüsünü hissedebilir ve bu olayın sonucuna hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Terazi : Kariyer değiştirmeyi düşünüyor musun? Muhtemelen bir meslektaşınız aracılığıyla bugün bazı fırsatları duyabilirsiniz. Bu bir değişiklik yapmak için doğru zaman olabilir. Olumlu mesleki gelişmeler sizler için belirtilmiştir. Seçeneklerinizi listeleyin ve ardından her biri için biraz araştırma yapın. Bazı heyecan verici olasılıklara doğru yönelebilirsiniz.

Bugünkü sohbetler, potansiyel olarak romantik bir karşılaşmanın anahtarıdır. Bununla birlikte, küçük bir çatışma var; Muhtemelen karşıt görüşlere sahip olduğunuz konular. Ancak bunun, tartışmanıza daha sonraki bir tarihte devam etmenizi engellemesine izin vermeyin. Her zaman kesinlikle her konuda hemfikir olmasanız bile, birbirinizin harika niteliklerini takdir edeceksiniz.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Akrep : Özellikle sıcak ve sevgi dolu hissedebilirsiniz ve romantizm aklınızda olabilir. Başka bir eyaletten veya ülkeden bir aşk partneri ile geçirilen zaman özellikle çekici görünebilir. Bu, arkadaşınızla samimi bir akşam planlamak ve sizi nereye götürdüğünü görmek için harika bir gün. Tüm işaretler, arkadaşınızın duygularınızı geri verdiğini ve tam istediğiniz yere gidebileceğinizi gösterir!

İstediğiniz kadar konuşabilirsiniz, ancak bugün bir konu özellikle önemlidir. Bu geçmişle ve eski zamanlarda sahip olduğunuz belirli tutumlarla bağlantılıdır. Bu çok önemli görünmese de, sahip oldukları bazı şüpheleri gidermek için partnerinizle bu konu hakkında konuşmanız gerekir. Sadece işleri iyileştirebilir.

Burçların Anne Halleri


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

 

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Yay : Erotik rüyalar seni garip bir ruh halinde uyandırabilir. Romantik bir karşılaşmayı özleyebilirsin, ancak etki muhtemelen bundan daha güçlü olacaktır. Bu yoğun rüyalar yaratıcılığınızı harekete geçirebilir. Şu anda bir proje üzerinde çalışmıyorsanız, fikirler hayal gücünüzü doldurabilir. Bir süre yahni yapsınlar. Birini seçmek için aceleniz yok. 

Bugün belirli bir konuşma, hayal edebileceğinizden çok daha fazla meyve veriyor. Dahil olan kişi sadece mükemmel bir romantik potansiyele sahip değil, aynı zamanda mükemmel bir ilişki için gereksinimler listenize de uyuyor. Bu büyük fırsatı kaybetme konusunda endişeleniyor olsanız da, olmanıza gerek yok; onlar senden daha da endişeli, bu yüzden biraz daha konuş. İyi günler..

İşte Burca Göre Süper Kahraman


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Oğlak : Eski bir arkadaşın aniden sana romantik bir ilgi gösterdiğinde kendini şoka girmiş bulabilirsin. Çelişkili duygular ortaya çıkabilir, ancak müsaitseniz bunu yazmayın. Bu kişiyle iyi bir ilişki potansiyeli olabilir. Ya hemen atlamanız ya da her şeyi unutmanız gerektiğini düşünmeyin. Suları bir süre deneyebilirsiniz!

Bugün size açık birçok seçeneğiniz var, ancak hepsi yeni insanlarla sohbet etmekten geçiyor. Sizinle bir başkası arasındaki durum bir noktaya gelebilir ve potansiyel bir tartışmaya neden olabilir. Bununla birlikte, bazen çatışma çok faydalı bir sonuca sahip olabilir. Öyle görünüyor ki hararetli tartışmanız sayesinde, birbirinizin romantik potansiyelini takdir etmeye başlıyorsunuz ve mutlu bir şekilde farklı bir hikaye ortaya çıkıyor.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Kova : Eski bir arkadaşınızdan size sevgi dolu bir mektup, telefon görüşmesi veya e-posta gelebilir ve geçmiş iyilikler için minnettarlığınızı ifade edebilir. Bu, sizi bu kişiye karşı sıcak ve sevgi dolu hissettirecek ve siz de aynı şekilde karşılık vermek isteyeceksiniz. Onu kahve içmeye davet edin ve uzun sohbet edin. Aranızdaki bağ güçlü. Bu, bırakmak isteyeceğin bir arkadaşlık değil.

Uzun zaman önce meydana gelen bir olayın ayrıntılarıyla ilgili belirli bir konuşma gündeme gelebilir. Ancak, sizin ve sevdiğiniz kişinin birlikte yapmak isteyeceği bir şey üzerinde doğrudan bir etkisi olabileceği için, bunu şimdi tartışmanız gerekiyor gibi görünüyor. Çatışma potansiyeli olmasına rağmen, her şey beklenenden daha iyi sonuçlanacaktır.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

Balık : Bugün romantizm yükselmeye devam ediyor. Özellikle seksi hissetmelisin. Yabancılar da dahil olmak üzere çevrenizdekilerin hayranlık uyandıran bakışlarını çekmeniz muhtemeldir. Bekarsanız, heyecan verici yeni bir aşk partnerini bile çekebilirsiniz. Zaten dahilseniz, sevgiliniz size yeniden aşık olabilir. Mümkünse birlikte samimi bir akşam planlayın ve en iyi şekilde yararlanın!

Sevdiklerinizin tartışmalı konularla ilgili yaptığı önerilere genellikle katılıyorsunuz. Bununla birlikte, bugün birdenbire, tarafınızı oldukça sağlam bir şekilde öne sürmeden belirli bir konuşmanın devam etmesine izin veremeyeceğinizi fark ediyorsunuz. Bu vesileyle, inandığınız ilkelere sahip çıkmanız ve bunu yapmaktan vazgeçmediğinizden emin olmanız gerekir.

Burçların Aşık Olma Belirtileri

Burçların Kadınları Aşık Olunca

 

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Online eğitim için ebeveynalere 15 öneri

2020-2021 eğitim-öğretim hayatı başladı. COVID-19 nedeniyle milyonlarca çocuk ve gencin eğitim öğretim yaşamı bir süre …

MasterChef 2020’de yeni takım kaptanları belli oldu

MasterChef 2020’de bu akşam ekrana gelen kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. MasterChef 60. bölümde …

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli ayrıldı

Başarılı oyuncu İlker Kaleli ile kendisinden 13 yaş küçük olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz'ın aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: