18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda kendinizi yorgun veya hasta hissediyorsanız, bu muhtemelen bugün sizin için tersine dönecektir, 18 Ağustos Günlük Burç Yorumları..

Koç : Bu, doğal yaratıcılığınızı ifade etmek için mükemmel bir gün. Sanat muhtemelen sizin için çok önemli olacak. Böyle günlerde hiçbir şeyin size daha fazla zevk vermediğini görebilirsiniz. Bunu boyayarak, yontarak veya el işi yaparak iyi bir şekilde kullanmayı düşünün. Sizin için mükemmel olan şey, vermeye odaklanarak sanat faaliyetlerine katılmaktır.

Arkadaşlarınız bugün sorun çıkarıyorsa, ilgi alanlarınızın nerede çatıştığına bir göz atmanız gerekebilir. Günün gezegensel konfigürasyonu, yüzeye kısıtlamalar getirme etkisine sahiptir. Gerçekten ne hissettiğini mi yoksa duymak istediklerini mi söylüyorsun? Sadece güdülerinizin gerçekte nerede yattığına dikkat edin. Bu işleri açıklığa kavuşturacak.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Boğa : Eğer yorgun hissediyorsanız, gözlerinizi kapatmanız ve yatıştırıcı müzik dinlemeniz gerekebilir. Çoğu zaman çok çalışıyorsun, bu yüzden vücudunuz ve zihniniz biraz iyi olsun ve sadece rahatlayın ve en sevdiğiniz müziği dinleyin. Birkaç dakika bile fark yaratacak. Bir şeyi başarmanız gerektiğini düşünüyorsanız, plan yapmak için her zaman sessiz zamanı kullanabilirsiniz.

Bugünün göksel hizalanması ilişkileriniz üzerinde oldukça etkili oluyor. Size mutluluktan çok zorluk getiriyor gibi görünen bir şeye neden dahil olduğunuzu yeniden düşünmeniz gerekebilir. Bu sadece geçici olabilir, ancak ilk etapta sizi harekete geçmek için neyin motive ettiğini düşünmeniz gerekir. Eğer gerçekten ciddiyseniz, o zaman konuşmak boşluğu doldurmaya başlayacaktır. 18 Ağustos Günlük Burç Yorumları..

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bugün bazı güçlü duygular getirebilir. Genelde bir şeyleri derinlemesine hissetme eğiliminde olduğunuz için bu yeni olmayabilir. Bunu ifade etmenin bir yolunu bulmak bazen sizin için zor olabilir. Yaratıcı olmanıza rağmen, sizi harekete geçirecek doğru aktiviteyi bulmak her zaman kolay değildir. Çevrimiçi bir kitabevini ziyaret edin ve bazı çekici el sanatları veya sanat kitapları arayın. Kendinizi ifade etmek için fikir üretebilirler.

Size yakın birine karşı dürüst olamamanızın çok iyi bir nedeni olmalı. Bu, bugün gezegensel konfigürasyonla vurgulanmaktadır. Açıkça konuşamayacağınızı hissetmenizin iyi bir nedeni vardır, ancak mutlu olmak istiyorsanız, sizi tamamen doğru olmaktan alıkoyan şey hakkında konuşabilmeniz gerekir.

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Sanatsal ifadenin pek çok şekilde olabileceğini düşünün. Her zaman bir resim çizmek, şarkı söylemek, müzik çalmak veya oyunculuk yapmak değildir. Saçınızı nasıl giydirdiğiniz ve yaptığınız gibi, evinizi veya çalışma alanınızı düzenleme şekliniz de sanatsal bir ifadedir. Yaptığınız her şey, tarzınızın bir ifadesidir. Benzersiz bir sanatçısın. Bugün bu hediyenin tadını çıkarın.

Bugünün gezegensel hizalanması size daha eşsiz bir şekilde kendiniz olma şansı veriyor. Bu konuda çok zorlandığınızdan değil, ancak son zamanlarda belirli bir ilişkide tamamen evinizde hissetme konusunda bazı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız olduğu fikriyle oynuyorsunuz, ama gerçekten kendinize biraz dirsek mesafesi yapmanız gerekiyor.

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugünün büyük fiziksel güç ve enerji getirdiğini fark edebilirsin. Gerçekten zorlu, fiziksel bir çalışma yapmak isteyebilirsiniz. Bugün onun günü, öyleyse neden ona gitmiyorsun? Bahçede biraz çalışma yapın veya dolapları, dolapları, çekmeceleri ve dosya dolaplarını temizleyin. Birkaç dolar kazanmak için artık kullanmadığınız eşyaları bağışlamayı veya çevrimiçi bir şeyler satmayı düşünün.

Çitin üzerinde oturuyorsunuz, bugün bu taahhüdü yerine getirip getirmeyeceğinizden emin değilsiniz. Bugünkü gezegensel konfigürasyon, bu çok önemli kararı vermeden önce ciddi olarak düşünmeniz gereken bazı sorular getiriyor. Tamamen kendiniz olup olamayacağınızı veya numara yapıp yapamayacağınızı düşünmek için biraz zaman ayırın. Emin olana kadar hareket etmeyin; bu büyük bir taahhüt.

Burçların 5 Karakter Özelliği


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün bir şeyler yapmaya başlayın. Odaklanma veya yaratıcılık gerektiren faaliyetler desteklenir. Fiziksel gücünüz ve enerjiniz sizi aktif bir şey yapmaya zorlayacaktır. Kendinizi yorgun veya kötü hissediyorsanız, bu ona bir son verebilir. Tahtadan bir şeyler inşa etmek veya oymak gibi güç alan sanatsal projeleri düşünün. Birisi için özel bir şey yapın.

Bugün bir kişi veya koşullar tarafından kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Gezegensel konfigürasyon, belirli bir durumda kendinizi rahat veya evde hissetmenizi zorlaştırıyor. Bunun hakkında konuşabilmeyi dilersiniz, ancak bir şekilde kendinizi bunu yapmaya ikna edemezsiniz. Sonuçlarına rağmen kendinize karşı dürüst olmalısınız. Uzun vadede daha iyi olacak.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Terazi : Aktif tarafınız bugün gerçekten görünebilir. “Düşünen” işe son derece odaklanabilirken, aktif kalmayı ve fiziksel çalışmanın tadını çıkarmayı da sevebilirsiniz. Evinizi temizlemek gibi bir projeniz olduğunda, aklınızı koyduğunuzda hızlı olabilirsiniz. Bugün çok şey başarmak için güzel bir gün. Muhtemelen bundan çok keyif alacak ve daha sonra memnuniyetin tadını çıkaracaksınız.

Gezegensel hizalanma, bazı sorunları zihninizin ön saflarına taşıyor. Önemli bir kişiyle mevcut durumdan gerçekten istediğiniz şeye erişebilirseniz, sınırlayıcı koşullardan çıkma şansınız yüksektir. Görünüşe göre tarzınızı zorlaştırıyorlar, ancak şu ana kadar oynadığınız rolü de görmeniz gerekiyor.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Akrep : Son zamanlarda kendinizi yorgun veya hasta hissediyorsanız, bu muhtemelen bugün sizin için tersine dönecektir, Akrep. Karamsarlık nöbetleri gerçek bir tahliye olabilir. Duygusal durumunuzun, vücudunuzun nasıl hissettiği üzerinde belirgin bir etkisi vardır. Duygularınıza ve vücudunuza dikkat ettiğinizden emin olun. Üzerinde çalışılması gereken şeyler varsa, şimdi yapın. İkisi gerçekten birlikte gidiyor.

Düşünce kalıpları, bir eylem tarzına veya çözmeye çalıştığınız yakın biriyle ilişkiye müdahale ediyor. Mevcut gezegensel konfigürasyon bunları yüzeye çıkarıyor ve problemlerin nedenini daha net görmenizi sağlıyor. Bu konuyu ilgili kişiyle konuşabilirseniz, bunun üstesinden gelme şansınız yüksektir. En azından anlayacaklar.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün muhtemelen çok meşgul olacaksınız ve bugün dinlenmek için pek iyi bir gün değil. Yapmanız gereken bazı görevler varsa, bu gerçekten işe yarayabilir. Enerjik, aktif ve üretken olmak sizin için doğaldır. Aslında, çok uzun süre oturmanız gerektiğinde, muhtemelen kendinizi huzursuz veya endişeli hissedersiniz. Sen de kıpır kıpır olabilirsin. Kendinizi bunu yaparken bulursanız, yapacak aktif bir şeyler bulun.

Bugünün astral iklimi ile ilişkileriniz sürüyor gibi görünebilir ve size en yakın olanla bir şekilde bağlantınızın koptuğunu hissettirebilir. Sorun büyük olasılıkla, netleşmesine yardımcı olmak için üzerinde konuşulması gereken bir tutum veya katı bir zihniyetten kaynaklanmaktadır. Nerede kendinize karşı dürüst olmadığınızı görmeli ve bunu düzeltmek için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

Burçların Fobileri Neler?


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Bugün , kararlarınız için ayağa kalkma ve başkalarının sizi etkilemesine izin vermeme yeteneğiniz geliştirilebilir. Bir sorunu çözdüyseniz bu özellikle güçlü olacaktır. Başkalarının sık sık kararlarınızı değiştirmeye çalıştığını fark edebilirsiniz, ancak bugün değil. İşler sizin lehinize çalışıyor ve sonuç olarak yeni bir güç hissedeceksiniz. Kalbinin sesini dinle.

Belli bir durumla başa çıkmak için çok az gerçek enerjiniz olduğu için bugün göksel hizalanmayı özellikle zor bulabilirsiniz. Biri tarafından sarılmış hissedebilirsiniz ve bu sizi yoruyor. Biraz dikkatli konuşmaya ihtiyacı var, bu kolay olmayabilir, ama kesinlikle zahmete değer. Gerçek bir atılım için ilk geçici adımları atmanız gerekecek.

 


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Kova : Bugün hareket etme ihtiyacı hissedebilirsin Kova. Neredeyse herkes zaman zaman sessiz aktiviteleri, kitapları, sanatı ve hatta sadece oturup fiziksel aktiviteyi tercih eder. Ancak çok hareketsizseniz sağlığınız zarar görebilir. Temiz hava, egzersiz ve güneş ışığı refahınız için hayati önem taşır. Kalkma ve aktif bir şey yapma dürtüsüne direnmeyin. Şansınız gerçekten zevk alacağınız için iyidir.

Başkalarını onlar gibi kabul edememenin, mevcut ilişkinizi bazı zor sulara nasıl taşıdığını görmeniz gerekebilir. Gezegensel hizalanma, dikkatinize, başkalarının size gerçekten yaklaşmasını zorlaştıran bir davranış kalıbı getiriyor. Bu davranışı tekrar etmeden önce kendinizi durdurabilirseniz, yavaş yavaş değiştirebileceksiniz.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Balık :  Muhtemelen her türlü aktiviteye koyacak tonlarca enerjiniz olduğunu göreceksiniz. Hala tamamlanması gereken herhangi bir iş varsa bitirin, biraz temizlik ve düzenleme yapmayı düşünün veya biraz sıcak hava eğlencesi için dışarı çıkmayı görün. Neyi seçerseniz seçin, aktif olduğundan emin olun. Tüm bu enerjinin gidebileceği bir yere ihtiyacınız olacak ve sessiz aktiviteler bugün onu kesmeyecek.

Bugün aşk hayatınız için bir şekilde içe dönük bir gün olabilir, ancak en azından size oldukça yakın birinin eşliğinde neden tamamen rahat hissetmediğinizi anlamaya başlayabilirsiniz. Bu zamanı yalnız geçirmek daha iyi olacak, böylece bu konuda nasıl hissettiğinle gerçekten iletişime geçebileceksin. İlk başta sizin için açık olmayabilecek birçok kıvrım ve dönüş var.

 

Burçların Aşık Olma Belirtileri

Burçların Ayrılık Belirtileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları. Can sıkıntısı bugün isyankar yönünüzü ortaya çıkarabilir. Her zamanki …

Brokoli Çorbası Tarifi

Kış aylarında en sağlıklı sebzelerinin birleştiği lezzet bombası olan sağlıklı beslenmek isteyenler için mükemmel bir …

RTÜK, Kimsesizler dizisi için devreye girdi

RTÜK'ten yapılan açıklamada, "Kimsesizler dizisiyle alakalı gerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bildirimleri gerekse STK ve ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: