19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün ani değişiklikler ve beklenmedik olaylarla dolu olabilir. İnsanlar düzensiz, güçlü patlamalarla hareket edecekler. 19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları…

Koç : Bugün yapmak istediğin şeyleri yapamayabilirsiniz ama endişelenmeyin. Tahmin edemeyeceğiniz bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ayrıca bazı yakınlarınız ansızın ortaya çıkabilir ve zamanınızın çoğunu alabilir. Dinleyin, orada olun ve yapılmayan şeyleri düşünmemeye çalışın. Yapılan şeylere odaklanın.

Bugün istediğiniz kadar deneyebilirsiniz. Görünüşünüzü değiştirebilir, saçınızı boyayabilir, giymek için tamamen uygun kıyafetler bulabilir ve hatta mümkünse bir veya iki piercing deneyebilirsiniz. Sonuç, tamamen farklı ve benzersiz birini hayatınıza çekmeniz ve aslında onunla birlikte olmayı gerçekten eğlenceli bulmanız olabilir.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Boğa : Bugün harika bir gün bu yüzden en iyi şekilde yararlanın. Duygusal ve zihinsel olarak yeni, heyecan verici bir yaşam yolculuğuna çıkmaya hazırsanız, fırsat kendini gösterecektir. Enerji hızlı ve öfkeli olacak. Elektrikli aletler ve yeni teknolojilerle uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Sıradanlıktan kurtulun ve daha az geleneksel yaşam tarzları arayın.

Orijinal olmaktan çok vahşisin; farklı olmaktan çok maceracı. Bugün kendinizi yeni bir ışıkta yeniden yaratma şansınız var. Görünüşünüzü değiştirmek zorunda değilsiniz, daha yerleşik tavırlarınızdan sadece bir veya iki tanesi. Başkalarının size farklı bir şekilde tepki verdiğini fark edebilirsiniz ve bu, romantik potansiyelinize katkıda bulunur.

Burçların Ayrılık Belirtileri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

İkizler : Bugün bir nevi hayat tarafından test edileceksiniz, bu yüzden beklenmedik durumlara karşı kendini hazırla. Bu zamanda hayatınızın büyük bir parçası söz konusu oluyor ve müzikle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz. Bu, iç varlığınızla gerçekten doğru gelen bir şey mi? Eğer öyleyse, bu zorlukla başa çıkabilmelisiniz. Eğer mücadele ediyorsanız, belki de bunu büyük bir yaşam değişikliğine ihtiyacınız olduğunun bir işareti olarak almalısınız.

Bugün, sevdiklerinize inanılmaz derecede benzersiz ve orijinal bir şey satın alma şansı getiriyor. Neredeyse raftan aşağı fırlayacak gibi görüneceğinden, bütün gün onu aramak zorunda kalmayacaksınız. Eşiniz o kadar şaşıracak ki ayaklarınızın altına düşecek ve size dilediğiniz her şeyi verebilecek. Şanslı değil misin??

Ünlülerin Burçları


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Yengeç : Bugün değişik bir enerjiniz var ama bu düzensiz ve güçlü. Büyük değişiklikler yapacak dayanıklılığa ve sizi engelleyen tüm kısıtlamalardan kurtulma fırsatına sahipsiniz. Hayatınızın özgürlüğü seven doğanıza sadık kalan yeni, taze yönlerini kucaklayın. Bu öğleden sonra doğada uzun bir yürüyüşe çıkarken ruhunuza nefes alması için yer açın.

Bugün istediğiniz kadar tuhaf, tuhaf ve özellikle tuhaf olabilirsiniz. Sizin kadar farklı olan birini daha iyi tanıma şansınız var. Tomurcuklanan romantizminiz çoğu çiftin olağan yolunda ilerlemeyebilir, ancak ikiniz için çok özel ve anlamlı olacaktır. Sadece oraya çıkın ve sürecin tadını çıkarın.

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Aslan : Cesur bir adım atmanın zamanınız geldi. Kendinize ve son birkaç aydır titizlikle yaptığınız tüm dikkatli planlamalarınıza güvenin. Bu sıkı çalışmanın büyük kısmının karşılığını aldığının farkına varın, ancak yalnızca bir sonraki adımı atmaya istekliyseniz. Fırsat orada. Tek yapmanız gereken üzerine atlamak. Korku ve kısıtlama yerine inanç ve güvenin dışında hareket edin.

Bu muhtemelen çok unutulmaz bir gün olacak. Bir arkadaşınız uzun süredir sizin için ne kadar hissettiğini açıkladığında, bir şeyden asla şüphelenmediğinizde oldukça şaşırabilirsiniz. Şok halinizi atlatabilirseniz, birlikte akşam yemeği yemek gibi daha samimi bir akşam için bir araya gelmeyi önerebilirsiniz.

Aşkı En Derin Yaşayan Burç Hangileri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Başak : Daha iyi bir gün isteyemezdiniz… Güzel bir gün sizi bekliyor. Yolunuza pozitif enerji geliyor. Hemen önünüzdeki fırsatları aramalısınız. Şu anda önemli bir karışıklık yaşıyor olabilirsiniz. Geçmişte sizi sınırlandıran her şeyi temizleyin. Gelecek sonuna kadar açık. Hayatınızı olmasını istediğiniz şekilde inşa etmek için gerekli değişiklikleri yapmak için kendinizi güçlendirin.

Belki de romantik, bugün yaşanabilecek olaylar için doğru kelime değil. Bir dakika sevdiklerinizin her yerinde olabilirsiniz ve bir sonraki dakikada kendi başınıza bir yerlerde. Duygularınız biraz düzensiz olabilir. Nasıl hissettiğinizi açıklamak ve partnerinizden size biraz yer vermesini istemek dışında, yapabileceğiniz pek bir şey olmayabilir.

Burçların En Kötü Özellikleri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Terazi : Bugün tetikte olmanız gerekir ve beklenmeyeni bekleyin. İnsanlar aceleci, tuhaf şekillerde hareket ediyor olabilir, bu yüzden akışa devam edin. Her zamanki gibi, yumruklarla yuvarlanma ve yine de zarar görmeden çıkma konusunda muazzam bir yeteneğin var. Sadece başka birinin dizginleri eline almamasına dikkat edin. Eylemlerinizin kontrolünü korurken rahat olun.

Görünüşe göre bugün sizi bekleyen bazı sürprizler olabilir. Romantik olarak, iş yerinde geçmişten biriyle, hiç beklemediğiniz yerde etkileşime girebilirsiniz. Bu oldukça şok edici olabilir, ancak kendinizi toparlayabiliyorsanız, hayatınıza büyük bir şekilde geri döneceklerini keşfederken, bir başka sürprizin içinde olabilirsiniz.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Akrep : Zamanınızı ayırıp yapmanız gerekenleri yaptıysnız bu gün çok faydalı olabilir. Yakınlarda saklanan inanılmaz fırsatlara dikkat edin. Bugün çok fazla fiziksel enerjiniz var, ancak bunu düzensiz ve biraz kontrolden çıkmış bulabilirsiniz. Sizi bağlayan her şeyden kurtulun. Zincirleri at ve yaşamak istediğin gibi yaşa.

Bugün geleceğinizle ilgili yeni bir vizyona maruz kalabilirsiniz ve daha önce düşünmediğiniz bir gelecek. Partnerinizin sizi bekleyen bir sürprizi olabilir. Sadece ilişkinin büyümeye devam etmesini istemiyorlar, aynı zamanda hem çok yeni hem de oldukça heyecan verici bir şey yapmanızı istiyorlar. Her ne ise, heyecanlanacaksınız.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Yay : Bugün insanları çok inatçı bulabilirsiniz, o yüzden biraz dikkatli olmanız gerekir. Tartışmalar birden bire patlayabilir, bu yüzden kaskınızı hazırlayın. Harekete geçmeden önce düşünün ve kendinizi rahatsız eden bir şeye dahil olmak için kendinizi baskı altında hissetmeyin. Sadece uzaklaşmanın sorun olmadığını unutmayın. Boks maçını kimse kazanamayacak, o yüzden ringe bile girme.

Bugün beraberinde bir heyecan duygusu getiriyor. Hem siz hem de eşiniz günlük rutininize ara vererek ve gerçekten farklı bir şey yapmak için dışarı çıkarak fayda sağlayabilirsiniz. Mümkünse beyaz su kano, paraşütle atlama veya motor yarışı gibi ek tehlike unsuru olan her şeyi deneyin. Bu eşsiz deneyimi birlikte yaşadıktan sonra muhtemelen birbirinizi daha çok takdir edeceksiniz.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Oğlak : Hayatınızda büyük bir değişiklik başlatın. Sıkıntıdan kurtulun ve heyecan verici bir şeye başlayın. Zihninizi genişleten çevrimiçi bir sınıfa katılın. Yoga, tarot veya herhangi bir dövüş sanatını düşünün. Bugün muazzam miktarda enerjiniz var. Bu yeni yaşamı iyileştirici çabayı harekete geçirmek için zemini hazırlarken, güven ve dayanıklılığı korumanıza yardımcı olacaktır.

Partnerinizin bugün biraz alana ihtiyacı olabilir. Çok değişken ve huzursuz göründükleri için eşinizin yanında olmak istemeyebilirsiniz. Dışarı çıkıp kendi işinizi yapmanız daha iyi olur, bu da her türlü tartışmayı kurtarır ve size bir mola verir. Yarın normale döneceksin.

Burçların En Kötü Özellikleri


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Kova : Harekete geçme zamanı. İster başlatıyor olun ister ağırlığını hissedin, bazı şeylerin girdabına kapılacaksınız. Belki bir kişi için belki hayatın… Bugün bilincinizi kaybetmemeye çalışın ve insanlar aceleci ve duyarsız davranırsa şaşırmayın. Belki de bu onların size ihtiyaçları olduğunu ve enerjinizin ve girdinizin önemli olduğunu söylemenin bir yoludur. Sözlerinize güvenin.

Günün gezegensel yönü romantizm bölümünde bir nimet olabilir. Sonunda, uzun zamandır hayalini kurduğunuz o kişiyi etkileme şansına sahip olursunuz. Birdenbire tanışırsın ve sonra geçmişin hakkında konuşmaya başlarsın. Burada, numaralandırmaktan daha fazla benzerlik keşfediyorsunuz. Eşzamanlılığın harika bir örneği gerçekleşmek üzere.

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır?


19 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

Balık : Bugün ani değişiklikler ve beklenmedik olaylarla dolu olabilir. Enerji elektriklidir ve güçlüdür. İnsanlar düzensiz, güçlü patlamalarla hareket edecekler. Merkezli kalmaya ve odağınızı korumaya çalışın. Unutmayın ki belirli sınırlamalardan kurtulmanız gerekiyorsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Eylemlerinize güvenin ve gerçekleşmesini sağlayın.

Bugün romantik bir sıkıntı zamanında arkadaşlar yardımınıza gelebilir. Muhtemelen o özel kişiyi daha iyi tanıma umudunu neredeyse tamamen yitirmişsiniz. Birdenbire ve sizin için bilinmeyen bu, iyi niyetli arkadaşlar tarafından sizin için ayarlandı. İlk şokunuzdan sonra sakinleşecek ve çekingenliklerinizden kurtulacaksınız.

Yeniay 17 Eylül 2020, Yeni ay.

Burçların Zayıf Yönleri

Burçlar ve Koronavirüs

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

 

Burçlara Göre Beslenme Önerileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Sevdiğini Söylemeden Önce Yapılması Gerekenler

‘Seni seviyorum’ cümlesinden önce emin olunması ve  sevdiğini söylemeden önce yapılması gerekenler vardır. Gelin birlikte …

Minestrone Çorbası Tarifi

MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu kazananı belirleyen yemeklerden biri İtalya’ya özgü bir çorba olan Minestrone Çorbası …

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: