19 Haziran Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 19 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 19 Haziran Cuma günlük burç yorumu ;

Venüs günündeyiz. Ay İkizler burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinden itibaren zihinsel enerjimiz hareketlenmeye başlayabilir. Yakın çevre ilişkileri, kardeşler, komşular, eğitim, seyahat ve ticari konular önümüzdeki iki gün daha fazla gündemimizde olabilir. Ay öğle aatlerinde Venüs ile birleşecek. Keyif, konfor, eğlence, sosyal faaliyetlere daha fazla yönelebileceğimiz bu saatlerde duygusal hassasiyetimiz artabilir.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

Yakınlarımız ve sevdiklerimizden daha fazla sevgi ve ilgi bekleyebiliriz. Balık burcunda ilerleyen Mars, Oğlak burcundaki Plüton ile gün boyu olumlu görünümde olacak. Fiziksel enerjimizi uzun vadeli hedeflerimize yönlendirebilir, kararlı hareket edebiliriz. Güç ve cesaretimiz günlük işlerimizde detek olabilir. Öğleden sonraki saatlerde aile üyeleri ve çevremizdeki kadın figürlerle bağlanıtlarımız güçlenebilir. Geçmişte kalan bazı ilişkilerimizi hatırlamamız, hoş eşzamanlılıklar yaşamamız mümkün.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: