2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Bugün kendi burçlarımızın getirdiği özelliklerinin karakterinde durmamızda fayda var. Olağan olaylar ve sonuçlar yaşanacak. 2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları .. 

Koç

Koç : Arkanıza yaslanın ve bugün başkalarının davranışlarını gözlemleyin. Etrafınızdaki insanlara bir göz atın ve neyin tıkandığını anlayın. Onların eylemlerinden ve hatalarından çok şey öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Rol modellerinizi ve taklit etmek istediğiniz kişileri düşünün. Sizi belirli kişilere çeken özellikleri düşünün ve bu özellikleri kendiniz benimsemek için çalışın.

Bugün tamamen drenaj hissetmenize neden olacak çok fazla drama ve duygu potansiyeli içeriyor. Büyük bir çatışmanın merkezinde olmak istemezsiniz, çünkü sorunları kendi sorunlarına bölmek için daha önce bir geçmişiniz var. Siz veya sevdiğiniz kişi bunu çözme şansınız varsa, mümkün olan yerlerde hassas olmaya çalışmalısınız.


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Boğa : Aşk hayatınız biraz kırılgan olabilir ve partnerinizin her zamankinden daha hassas olduğunu göreceksiniz. Bir duruma daha şefkatli, duygusal bir yaklaşım, partnerinizle daha iyi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Bugün, sizinle sevdikleriniz arasında sorunsuz bir şekilde işlemek için net sınırların oluşturulması gerektiğini göreceksiniz.

 Yarın bu duruma gülme şansın olabilir, ama bugünkü durumla gülümsemekten bile hoşlanmıyorsun. Hiç komik olmasaydı, muhtemelen mizahı ilk takdir eden siz olursunuz. Durduğu gibi, bu yoğunluğu tamamen korkutucu buluyorsunuz ve bununla başa çıkmayı tercih etmiyorsunuz. Ne yazık ki, durumdaki rolünüzü kabul etmelisiniz.

Gün bir patlama ile başlayacak ve kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz. Bununla birlikte, bu coşkunun gün içerisinde öldüğünü göreceksiniz  ve günün sonunda ayaklarınızı sürükleyeceksiniz. Aşırı uçlara gitmek yerine, kendinizi hızlandırmayı deneyin.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

İkizler : Aşk ve güzellik bölümündeki şeyler şimdi sizin için iyi gidiyor olmalı, bu yüzden arzunuzun nesnesine doğru bir hareket yapmak için iyi bir zaman. Eylemlerinizde tamamen gerçekçi olduğunuzdan emin olun. Bu alanda bir disipline ihtiyacınız olabileceğini unutmayın. İçinde çalışabileceğiniz sağlıklı bir yapı sürdürün.

Tutku dolu anlarınız varsa, en özel durumlar dışında bunları sık sık göstermezsiniz. Herkese açık olarak takılmalarına izin vermekten kesinlikle nefret edersiniz. Bu yüzden bugün insanlar eylemlerinizden utanabilirler. Duygularınızı göstermek için sizi bu kadar engelsiz ve cesur yapan şey, başkalarının ne düşündüğü konusunda ani bir endişe eksikliği. En iyi şekilde yararlanın.


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Yavaşlayın ve özellikle sevgi ve güzelliği içeren meseleler söz konusu olduğunda, bugün olan şeylere daha ayrılmış, hassas ve hesaplanmış bir yaklaşım getirin. Kapıyı daha da açmaya hazır olduğunuzda sizi bekleyen daha yüksek bir duygusallık seviyesi bulacaksınız. Arzunuzun nesnesinin peşinden gidin, ancak yaklaşımınızın hassas ve disiplinli olduğundan emin olun.

Tutku, sık sık duyduğunuz ancak sizi korkutacağı için zihninizin arkasına atama eğiliminde olan bir kelimedir. Ancak bugün, gerçek duygularınızı bırakmazsanız, yakınınızdaki birinin yapacağını görebilirsiniz. Bu, en iyi yerlerde veya normalde seçtiğiniz şirkette gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden bir seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

Burçların Güçlü Yönleri


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Aslan : Şimdi sevgi ve güzellik bölümünde oldukça iklimsel bir noktada olabilirsiniz. Yaratıcı seviyeleriniz zirve yapıyor ve dev bir tuvalde bir şeyler yaratma konusunda güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu sanatsal meyve sularının akması için disiplinin gerekli olduğunu anlayın. Korkunun seni durdurmasına izin verme. Hayallerinizi başlatın ve detayları daha sonra yerine bırakın.

Bir tartışma denizinde yüzdüğünüzü düşünüyorsanız, belki de alternatifi düşünmelisiniz. Bu kuru topraklarda olmak ve sadece hiç hareket etmemek – başka bir deyişle, mahsur kalmaktır. Kendinizi bulduğunuz yeri kabul edin ve sorunlarınızı çözmekle uğraşın, çünkü bu düşündüğünüze en iyi alternatifi sunuyor – ki bu kaçıyor.


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Başak : Bir süredir kaçınmaya çalıştığın hayatın parçaları bugün yüzeye çıkabilir ve sana biraz bela verebilir. Organize olmayan veya yapılandırılmamış olan, size sadece bir ders vermek için gittikçe daha karmaşık bir hal alıyorİşleri sıraya koyun ve saatin işleyişinden daha fazla haberdar olun. İşle ilgilenmeniz için bir neden var.

Bu oldukça yoğun bir gün olabilir ve kendinizi belirli bir kişiye çok fazla çekmiş olabileceğiniz bir gün olabilir. Eğer aynen böyle çekebileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz – manyetik çekim çok güçlü. Çok sahiplenici olmaya ya da partnerinizin olmasını istediğiniz şekilde olmasını isteyin.

Morali Bozulunca Burçlar Nasıl Davranır?


Terazi

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Terazi : Aşk bugün okunu kalbinize atacak, bu yüzden arzu dolu bir gün sizi bekliyor olacak. Her zamankinden daha şehvetli ve romantik hissedeceksiniz. Gurme yiyecekler ve kaliteli şaraplar bu akşam tabağınızı süslemeli. Denklem üzerinde çalışılması gereken bir kısıtlama unsuru olabileceğini fark edin, ancak bunun iyi vakit geçirmenizi engellemesine izin vermeyin.

Her şeyi istediğin gibi istediğin her zamanki tutumun bugün yeni uç noktalara ulaşabileceğini göreceksin. Bire bir ilişkide bulunuyorsanız, ilişkinizin tüm koşullarını dikte etmediğini ve partnerinizin küçük hareket özgürlüğüne izin verdiğini izlemeniz gerekir. Kendinize güvenebileceğinizi düşünmenize rağmen, güvenli oynamak ve hatta risk almamak daha iyidir.


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Akrep : Şimdi biraz daha kendinizi gösterme zamanı olduğunu hissedeceksiniz. Ama bunu sanatsal hedeflerine ulaşmayı durdurmak için bir sinyal olarak görmüyorsun. İşin gerçeği, gerçekten istediğiniz şeyleri ortaya koymak için gereken tek şey disiplindir. Diğer insanların enerjilerinin şu an bulunduğunuz ve nerede olmak istediğinize engel olmasına izin vermeyin. Akışa bırakın artık. 

Kelimelerinizde, özellikle bugün çok fazla güç var. Farkına varamayabilirsiniz, ancak bir rüyayı gerçekleştirebilir ya da inşa edilmesi uzun süren bir şeyi yok edebilirsiniz. Etrafında yoğun bir enerji var. Sözlü güce sahipken tüm sorunlarınızı çözmenin zamanı geldiğini hissedebilirsiniz; ancak partneriniz bununla başa çıkmakta zorlanabilir.

Burçların Zayıf Yönleri


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün, yaratıcı enerjiyi yapılandırılmış bir duruma, nefes alabileceğiniz önemli bir gün. Çevrenizdeki estetiği güçlendirmenin, şeyleri düzenli ve düzenli tutmak için daha disiplinli ve istekli olmanıza ilham vereceğini göreceksiniz. Acele etmeyin ve diğer insanların kaygısının, hazır olmadığınız herhangi bir şeye acele etmenize neden olmasına izin vermeyin.

Bugün bazı çok güçlü duygular tarafından çekilmenin güçlü bir duygusu var. Topraklanmış kalmak için kayalara yapışmak zorunda kalabilirsiniz. Bu duygular sizi zor bir duruma sokabilir. Tutku muhtemelen bunun kalbinde yer alır ve her ikisi de anlamlı olan zıt ve çelişkili durumlarla kalbinizin ikiye bölünmesi olabilir. 


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Enerjinizi bugün nereye koyduğunuz konusunda biraz daha seçici olun. Amaçlarınızı sağlıklı veya elverişli olmayan durumlarla zamanınızı boşa harcamayın. Motive olmak zor olabilir, ama bu iyi. Bu, düşük kalmak için iyi bir gün. Enerjiniz oldukça halsiz hissetmeye yatkındır, bu yüzden onu nasıl kullandığınız konusunda muhafazakar olun. Gün boyunca kendinizi hızlandırın.

İstediğiniz ne olursa olsun, bugün arzularınızı maksimuma çıkaracağından emin olabilirsiniz. Bu sadece bir arzu meselesi değil, aynı zamanda bir başkent “N.” Direnmek için son derece zor bir şey bulabilirsiniz ve ona vermek için çok cazip olabilirsiniz. Ama burada çok dikkatli ol. O kadar çok istersen, aslında onu almanı engelliyor olabilirsin. 2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları 

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Kova : Aşk ve romantizm bugün size geliyor, ama pratik olmak önemlidir. İlişkilerinizi kesin kabul etmeyin. Sevginin her şeyin mükemmel olduğu anlamına gelmediğinin farkında olun. Sağlıklı bir ortaklık sürdürmek için yapı ve disiplin sıklıkla gereklidir. Bu unsurları oldukça iyi bir şekilde dahil edebilmeniz gerekir, bu yüzden bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın.

 


2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Balık : Muhtemelen bugün aşk ve romantizmi olan burcunuzun özelliklerini yerine getirmelisiniz. Başkalarıyla olan ilişkilerinizin bir gösteri veya sahne eylemi olmadığını unutmayın. Bu, partnerinizden gelen geri bildirimleri dinlemeniz ve işlerin daha akıcı hale gelmesi için ilişkinizin belirli öğelerini yeniden yapılandırmayı düşünmeniz gereken bir gündür.

Bugünün göksel enerjisiyle gerçekten zirveye çıkabilmeniz için, hangi yolun dikey ve hangisinin yatay olduğuna odaklanmanız gerekiyor. Bunun nedeni, yön duygunuzun arzulanan bir çok şey bırakabilmesidir. Sakin ve müstakil kalabiliyorsanız, sevdiklerinizle en zor ve deneme koşullarının bile gayet iyi olacağıdır.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

 

2 Ağustos Gökyüzü Yorumu

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: