20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları . Bugün üretken olma konusunda endişelenmeyin. Hala uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha fazlasını başarabilirsiniz.

Koç : Uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha enerjik hissedebilirsiniz. Zihinsel keskinliğinizi ve fiziksel gücünüzü artıran güçlü bir enerji, bekleyen her şeyi bitirmenize gerçekten yardımcı olabilir. Şimdiden ayıracak vaktiniz olacak kadar çok şeyi başardıysanız, başkalarının yüklerine yardımcı olmanızda bir sakınca yoktur. Yine de önce sizinkini koyduğunuzdan emin olun.

Bu, duygusal yaraların iyileştiği ve her türlü sözün en az yüz kez yerine getirildikten sonra yeniden verildiği türden bir gün. Ancak bu sefer, bir daha kırılmalarının bir yolu yok, değil mi? Aşıklar rahat yemek ister; soyulmuş üzümler, istiridye ve her türlü düşündürücü lezzetlerle elle beslenmek istiyorlar. Merak etmeyin, üzümler ekşimez; tatlılık yüce hüküm sürer. 20 Ağustos Günlük Burç Yorumları ..

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Boğa : Eğer üstlenmek istediğin bir şey varsa, bugün o gün. Fiziksel ve zihinsel gücünüzde bir artış var. Herhangi bir güvensizlik veya güven eksikliğinden kurtulun ve bir proje veya hedefin üstesinden gelmek için adımlar atın. Doğru yargılarda bulunma konusunda doğuştan gelen bir yeteneğiniz var ve güvenmeniz gereken şey bu. İstediğinizi elde etmek için adımlar atın.

Bugünün göksel enerjisi, en yakınlarınıza ve en sevdiklerinize gerçekte nasıl hissettiğinizi en iyi nasıl anlatacağınızla ilgili her türlü fikri getiriyor. Onları nasıl kazanabilir ve geçen hafta yaptığınız kavganın sadece numara yapmaktan ibaret olduğunu ve tam olarak işleyen beyin hücrelerinin yokluğu hakkında yorum yapmak istemediğinizi onlara nasıl bildirebilirsiniz? Uyum ve tatlılık sizi sarar. Günün keyfini çıkar.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

İkizler : Son zamanlarda halsiz hissediyorsanız, bu sizin için hoş bir gün olacak. Yaratıcılığınızı ve fiziksel gücünüzü büyük ölçüde artıran bir enerji dalgalanması hissedeceksiniz. Spor yapmak veya yürüyüş yapmak için dışarıda olma fırsatını değerlendirin. Bu tür şeyler enerjinizi yönlendirecek ve zihninize arınma şansı verecektir. Daha sonra daha fazla odaklanırsanız şaşırmayın. Bundan en iyi şekilde yararlanın.

Bu, annenizi sevdiklerinizle ve muhtemelen ailenizin geri kalanıyla tanışması için oldukça güvenli bir şekilde davet edebileceğiniz türden bir gün. Hiçbir sahnenin garantisi yok, utanç verici davranış gösterileri yok, sadece çimenlerin üzerinde nazik salatalık sandviçleri ve ne kadar harika bir çift yaptığınızdan bahsedin. Bu tür günler nadirdir – bunu kendi yararınıza kullanın.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Eğer denemek istediğiniz ilginç bir şey varsa, bu onun için harika bir gün. Macera, sizin için çok önemli olan heyecan, yaratıcı akış ve enerji getirir. Çok artistiksin. Ruhunuzu sağlıklı tutmak için sürekli stimülasyon gereklidir. Yeni bir yerde yürüyüş olsa bile bugün yeni bir şey yaşayın. İhtiyacın olan adrenalini alacaksın.

Böyle bir günde gizlice aşağı bakabilirsiniz çünkü bu, gökyüzünün aniden açılmayacağı anlamına gelir. Yarım düzine uzaylı, sizden gelip dünyalarını yeniden doldurmak için ölmekte olan bir gezegende bir eşe ihtiyaç duyan liderleriyle evlenmenizi isteyen bir merdivenden aşağı inmeyecek. Oyundaki gezegensel yön, kendi başına benzersiz bir deneyim olabilecek rahatlama şansı verir.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugünün enerjisi ile işleri düzene sokmak için adımlar atabilirsiniz Leo. Masa çekmeceleri, dolaplar, saklama odaları veya dosya dolaplarıyla uğraşın. Düzen yarattığınızda, bir huzur ve kişisel kontrol duygusu kazanırsınız. Hedef planlama, beyin fırtınası veya zamanlama gibi zihinsel organizasyon da buna katkıda bulunacaktır. Mümkün olduğunca çok zihinsel ve fiziksel köşeyi temizlemek için elinizden geleni yapın.

Bugünün gezegensel konfigürasyonu, rahat bir nefes alabileceğiniz anlamına geliyor. Kendin olabileceksin. Sevdikleriniz de dahil olmak üzere çevrenizdeki herhangi birinin sizden zor, garip, utanç verici veya aşağılayıcı olmayan şeyler hakkında güzelce konuşmak için zamandan daha fazlasını istemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Su ısıtıcısını koyun ve rahatlayın.

Kadınların İlişkide Sıklıkla Yaptığı Hatalar


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugünün enerjisi sizi her şeye hazır hissettirebilir. Daha radikal yaklaşımınız göz önüne alındığında, kontrol altında kalmanız gerekebilir. İnsancıllık varlığınızın bir parçasıdır, bu yüzden istediğiniz bir şeyin peşinde koşmak başkalarına zarar verirse, bu ciddi bir çelişki olur. Etik standartlarınıza sadık kaldığınızdan emin olmak için, devam etmeden önce eylemlerinizi düşünün.

Bugünün enerjisi sizi her şeye hazır hissettirebilir, Başak. Daha radikal yaklaşımınız göz önüne alındığında, kontrol altında kalmanız gerekebilir. İnsancıllık varlığınızın bir parçasıdır, bu yüzden istediğiniz bir şeyin peşinde koşmak başkalarına zarar verirse, bu ciddi bir çelişki olur. Etik standartlarınıza sadık kaldığınızdan emin olmak için, devam etmeden önce eylemlerinizi düşünün.

Kadınların Duymaktan Hoşlandığı Cümleler


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün ilk seferinde işe yaramayan bir şeye ikinci bir atış yapmak için iyi bir gün olabilir. Yüzünüzüz üstüne düşmek özgüveninize ve özgüveninize zarar verebilir, ancak bu tür şeyler hayatın bir parçasıdır ve gerçekten karakter katarlar. Yüzüğe geri dönerek, cesaret ve sebat oluşturmanızı sağlarsınız.

Günün göksel konfigürasyonu, karanlık bir duruma biraz ışık tutmak ve ayrıca son zamanlarda sizi rahatsız edebilecek birkaç şey hakkında bir tür anlaşmaya varmak için harika bir fırsat sunuyor. Sevdiklerinize, onları telaşlandırarak, onları yemeğe çıkararak ve sadece genel olarak kendilerini iyi hissettirerek bir güvenlik hissi verebilirsiniz.

Burçların En Kötü Özellikleri


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bir şeylere yenilikçi yaklaşımlar bulma yeteneğiniz bugün size çok iyi hizmet edebilir. Güçlü enerji ve zihinsel keskinlik bugün de devam ediyor ve çoğu şeyin kolayca geldiğini göreceksiniz. Projelere yaklaşırken, olasılıkları değerlendirmek için fazladan zaman ayırın. Olayları her açıdan görmeyi deneyin. Muhtemelen, sandığınızdan çok daha fazla seçenek bulacaksınız. Fikirleri not edin.

Bu, işlerin yavaş ama aynı zamanda tatlı göründüğü bir gün gibi görünebilir. Sizin ilgilendiğiniz kadarıyla herhangi bir alakası yokmuş gibi görünen şeyler hakkında çok fazla konuşma olabilir. Ancak sevdiklerinizle birlikte yiyorsanız, size bir yemeği sindirme fırsatı verir – bu iyi bir fikir olabilir. Uyum hüküm sürüyor ve mideniz bile sakin kalıyor.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


Yay

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Yay : Eğer gecikmiş işler birikmişse, bugün kazma günü. Bu, özellikle dün başa çıkamadığınız şeyler için geçerli. Neyse ki, güç ve zihinsel keskinlik eklediniz. İşler sorunsuz gidecek. Hiçbir şeyi ertelemeyerek bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın. Ertelerseniz yığın büyüyecek. Yapılması gerekeni yapın ve kendinizi harika hissedeceksiniz.

Oyunda gezegensel enerji ile keyifli bir gün bekleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ekstra kişisel dokunuşlar vererek zaman geçirmek harikadır. Uçucu yağlar konusunda becerikliyseniz, bir masaj kesinlikle bir süreliğine Cenneti Dünya’ya getirecektir. İnsanlar şımartılmak ve ilgilenilmek ister; kendilerini özel hissettirmek ve hayran olmak isterler. Bunun üzerinde çalışın ve ödüllendirileceksiniz!

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Bugün üretken olma konusunda endişelenme. Hala uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha fazlasını başarabilirsiniz. Kozmik enerji, dün yapmak istediğiniz her şeyi yapmadıysanız, bugün yapacağınızdan emin olduğunuzu gösterir. Topuklarınızı kazın ve gidin. Ayrılacak zamanla işler hallolacaktır. Yaratıcı bir hobiniz varsa, bunun üzerinde de çalışın. Bunu ödüllendirici bulacaksınız.

Günün astral enerjisi, saçınızı bir süre yırttıktan ve genellikle tamamen ısındıktan sonra, belirli bir yakın ilişkide gevşeme ihtiyacı hissettiğinizi gösterir. Son olarak, omuzlarınızdan bir ağırlık kalkmış gibi hissedersiniz. Şu andan itibaren her şeyin kozmos tarafından halledildiğine dair bilginize güvenerek geri çekilebilirsiniz.

Burçlar ve Koronavirüs


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Kova : Bugün Kova burcunda ek bir fiziksel enerji artışı bekleyin. Dolapları temizlemek için harika bir gün. Yoga ya da yürüyüş gibi egzersizler çok zevkli olacaktır. Ayrıca, hedeflerinize bakmanız zaman ayırmaya değebilir. Hayatınızın bu aşamasında olmak istediğiniz yerde misiniz yoksa yapılması gereken değişiklikler var mı? Beyninize ve vücudunuza iyi bir egzersiz yapın.

Size çok istenen ve ihtiyaç duyulduğunu hissettirecek doğru ruh halini yaratan astral enerji ile bugünü son derece takdir edeceksiniz. Bir sakinlik havası ve hayatın kendi kendine bakmasına izin verme dürtüsü var. Duyguları paylaşmak, belki de fazla açık sözlü ve dürüst olmayan ama egoyu daha yatıştırıcı ve rahatlatıcı şeyler hakkında konuşmak için harika bir zaman.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Balık : Bazı projeleri veya görevleri bitirmeniz zor göründüyse, bugünün enerjisi size ihtiyacınız olan fermuarı verecektir. Enerji, bir kez başladığınızda işlerin sizin için iyi gideceğini gösterir. İş veya diğer düzenlemeleri tartışmak için başkalarıyla buluşmak için iyi bir zaman. Artan iletişiminiz ve işbirliği becerileriniz kararları normalden daha kolay hale getirecektir.

Sevdiklerinize yemek pişirmek ve nazikçe ilginiz ve özeninizle onları dizlerinin üzerine çökertmek için iyi bir zaman. Sohbete liderlik edin ve yatıştıran ve rahatlatan şeyler hakkında konuşun. Birkaç esprili şaka ve entelektüel olarak teşvik edici bir konuşma ekleyin ve akşamın sonunda elinizden yemek yemeleri ve tabağı unutmuş olmaları gerekir.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez

Günlük Burç Yorumları 20 Ağustos Gökyüzü Yorumu 

İlginizi Çekebilir  87 Yaşındaki Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti

Burçların İlişki Adımları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: