20 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile  20 Mayıs Çarşamba’yı anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 20 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumu ;

Merkür günündeyiz. Ay sabah 05:10’da Boğa burcuna geçecek. Sabah erken saatlerde Ay, ilk olarak Satürn ile dik açı yapacak. Güven ve istikrar beklediğimiz anlarda, para, iş ve kariyer ile ilgili kaygı hissedebilir, ciddi ve kararlı davranabiliriz. Günlük yaşamımızda hissettiğimiz kısıtlamalar, kişisel sorumlulukların baskıları artabilir. Güneş bugün İkizler burcunda günlük hayatımıza daha fazla hareket getirebilir. İletişim, seyahatler, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri, ticari faaliyetlere odaklanabiliriz. Ancak bu alanlardaki sorun ve engellerle de daha fazla yüzleşebiliriz.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?

Boğa burcundaki Ay, öğleden sonraki saatlerde Balık burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak. Duygularımızı daha rahat ifade edebileceğimiz bu saatlerde, yaratıcı ve sanatsal yeteneklerimizi değerlendirebiliriz. Akşam saatlerinde ise Ay Uranüs ile birleşecek. Daha heyecanlı ve coşkulu olabileceğimiz akşam saatlerinde bazı sürpriz ve ilginç durumlarla da karşılaşabiliriz. Stres ve huzursuzluğumuzun artabileceği gece saatlerinde tansiyon dengesizlikleri ve uyku sorunlarıyla karşılaşmamız da mümkün.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: