21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

İçinizdeki yangın bugün şiddetleniyor ve bu gücü nasıl kullandığınıza dikkat etmelisiniz. 21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları.

Koç : Kendi projelerinizi veya arzularınızı gözden kaçırmamaya çalışın. Bugün havada çok fazla güç ve manipülatif enerji var, eğer dikkatli olmazsanız sizi yoldan çıkarabilir. Kendinize güvenin ve işler fazla çatışmalı hale gelirse geri adım atmayın. Sadece tepeden aşağı kaymak yerine, sürdüğünüz arabanın kontrolünü elinize alın.

Bugün oynamaya karar verip vermemenize göre amaçlarınızın ne olduğuna bağlı. Astral konfigürasyon sizi bazı çok felsefi tartışmalara ve bazı çok karmaşık konuşmalara dahil edebilir. Rahatsız edilebiliyorsan, çünkü saatler süren çene salladıktan sonra beğeninize biraz daha fazla şey alabileceğinizi göreceksiniz: sevgilinizin toplam bölünmemiş ilgisi. Tüm bunları bir hiç uğruna yaşayamayacaksın. 21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları .

Burçların Ayrılık Belirtileri


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Boğa : Dışarı çıkıp kollarınızı gökyüzüne, Boğa’ya uzatarak bugün yeniden şarj edin. Gurur duy ve cesur ol. Sağlıksız bir durumu olumlu hale getirme gücüne sahipsiniz, ancak önce kendinden şüphe duymaktan kurtulmalısınız. Kendinize güvenmiyorsanız, başkalarının size güvenmesi zor olacaktır. Dünyanın tam olarak nerede durduğunuzu bilmesini sağlayın.

Astral hizalanma size her tür şey hakkında açık açık konuşma için bir fırsat verecek. Bunun aşk hayatınız üzerinde olumlu bir etkisi olup olmayacağı başka bir konudur. İnsanlar genellikle nasıl davranacaklarının ya da neden çeşitli şeyler yapmaları ya da yapmamaları gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmazlar. İlişkinizi canlı tutmak istiyorsanız, başka bir yerde vaaz verseniz iyi olur.

Burçların Uğurlu Renkleri


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

İkizler : En onurlu niyetlere sahip olmadan, iradenizi başkalarına dayatmaya çalışırsanız, bugün zorlu çıkmazlar ortaya çıkabilir. Başkasının senden korkusunu onu kontrol etmek için kullanıyor olabilirsin. Bu sağlıklı bir ilişki sağlamaz. Başkalarına saldırmamaya çalışın. Düşman değil müttefik olun ve korkacak hiçbir şeyinizin olmadığını göreceksiniz.

Oyundaki göksel enerjiyle bugün toplanacak çok ilginç bilgiler var. Bununla ne yapacağınız size kalmış. Pazarlık ettiğinizden daha fazlasını öğrenebileceğiniz, tüm niyet ve amaçlarla sadece sıradan bir konuşma yapabileceğiniz türden bir gün. Bu, daha önce hiç bahsetmedikleri bir şeye fasulyeleri dökerlerse, biriyle ilişkinizi etkileyebilir.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Yengeç : İçinizdeki yangın bugün şiddetleniyor ve bu gücü nasıl kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Gurur duy ve muzaffer ol. Omuzlarınızı geriye doğru yürüyün ve başınızı kaldırın. Özgürlük önemlidir, ancak başkalarının bunu sizin için aslında oldukça anlamlı olan bir kişiyi veya durumu önemsemediğiniz olarak yorumlamadığından emin olun. Bırakın kalbiniz açık ve dürüst konuşsun.

Gezegensel konfigürasyon size birçok olasılık sunuyor. Bazıları hoşunuza gidebilir, ancak diğerleri sizi esnetecek. Partnerinizle yaptığınız tartışmalardan hoşlanabilirsiniz, bu oldukça açıklayıcı olabilir, ancak doğanızı değiştirmenizin istenmesinden veya olduğunuzdan farklı olmanızdan hoşlanmayabilirsiniz. Cevap vermeden önce dikkatlice düşünün. Kendini bir tür sözlü karışıklığa sokabilirsin.

Ünlülerin Burçları


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Aslan : Senin için oldukça önemsiz görünen bir şey yüzünden çok fazla yaygara kopabilir. Etrafınızdaki her şeyin güzelliğini ve önemini görmeye çalışın. Aynı zamanda, olduğunuz kişi olduğunuz için kendinize yeterince kredi verdiğinizden emin olun. Egolar, dış dünyaya tepki verme şeklinizi etkileyecek bir dönüşümden geçme eğilimindedir.

Sevdikleriniz bağırıp çağırırken ellerinizle olumlu bir şeyler yapmanın tam zamanı. Göksel enerji her türlü tartışmayı, dedikoduları, düşünceleri ve felsefi tartışmaları teşvik eder. Bu bir noktaya kadar iyi olsa da, çok fazla şey sizi kaçmak için çaresiz bırakabilir. Eğer yapacak bir şeyiniz veya gidecek bir yeriniz varsa, kendinizi saatlerce can sıkıntısından kurtarabilirsiniz.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün sizin için işler kritik bir noktaya geliyor Başak ve diğer insanların eylemlerinize açıkça itiraz ettiğini görebilirsiniz. Durum uygunsa biraz bencil olmak sorun değil. Aynada kendinize bakın ve gördüğünüz kişiyle gurur duyun. Grupta kaybolmamaya çalışın veya kişisel başarınızın ve mutluluğunuzun başkalarının başarısına bağlı olduğunu düşünmeyin

 Romantizm, bugünün oyunda entelektüel hale geliyor. Açıkça konuşacak ve üzerinde düşünecek çok şey var. Hafif düşündürücü konular hakkında konuşmak ile daha dünyevi şeyler hakkında konuşmak arasında bir ayrım var gibi görünüyor. Anlam önemlidir, yani ikiniz de tam olarak ne demek istediğinizi anlarsanız, iyi bir gün geçirmiş olursunuz. Beyin hücreleri duruma bir göz atmak istediği için çok fazla eylem beklemeyin.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Terazi :  Bugün daha yüksek sesle konuşmaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi dışa doğru ve doğrudan başkalarının huzurunda konuşursanız, her şeyin daha kolay yerine oturduğunu göreceksiniz. Başkalarının oynadığı kontrol oyunlarının kurbanı olmak yerine iç gücünüzü kontrolünüz altına alın. Samimi kalbiniz kolayca manipüle edilir, bu yüzden çubuğun kısa ucunu almamaya dikkat edin.

Bu, kelimenin normal anlamıyla romantik olarak değerlendireceğiniz bir gün değil. Gezegensel hizalanma, biriniz bunu yaptığında ve diğeri bunu yaptığında ne anlama geldiğinin daha ince noktalarını tartışmak için çok zaman harcayacağınız anlamına gelir. Cevabı bulmayı umarak ince diş tarağıyla geçmiş anılara veya mevcut durumlara gidebilirsiniz. Sonuçta, bunların hiçbiri alakasız. Zaten kimin umurunda – yarın ikiniz de umursamayacaksınız.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bugün muhteşem bir ihtişamın tadını çıkarmalısın. Emrinizde büyük bir güç var. Egonuzun sağlıklı, yüklü ve savaş alanına hazır olduğunu göreceksiniz. Sizi çevreleyen enerjilerle sevgiyle çalışın. Havada mutluluk arayışınıza yardımcı olacak çok fazla ateş var. En iyisinden daha azına razı olmayın, çünkü buna değersiniz.

Bugün çoğunuzun fazlasıyla uyarıcı olduğunu düşünebilirsiniz – yani beyinsel anlamda. Siz ve en yakınınız ve en yakınlarınız, oluşan gezegensel veçhenin enerjisi altında çok mutlu saatler geçirebilirsiniz. En sevdiğiniz şiirlerin veya felsefi denemelerin her bir zerresini anlamlandırabilir ve bir ima perdesinin ardında saklı olan anlamı yavaşça, çok yavaşça ortaya çıkarabilirsiniz. Bu hatırlayacağın bir gün.

Burçların Korkunç Özellikleri


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Yay : Gününüze daha fazla güneş ışığı katın. İç tutkunuzu harekete geçirmenin ve son zamanlarda olduğundan daha büyük bir güvenle konuşmasına izin vermenin zamanı gelmiş olabilir. Çevrenizdeki insanların gerçeğinizi yüksek sesle ve net bir şekilde duymasına izin vererek kendinizi iyileştirdiğinizden emin olun. Başkalarını memnun etmek için oyun oynamayın. Her şeyden önce kendinize sadık kalın.

Bugün damak tadınıza göre biraz kuru bulacaksınız. Göksel enerji, sevginin daha ince ve incelikli niteliklerinin ve sevginin lezzetlerinin tadını çıkarmak yerine, günü derin bir sohbette geçirme şansına sahip olduğunuz anlamına gelir. Umut edebileceğiniz en fazla şey, sevdiklerinizi, gözden geçirebileceğiniz gerekçesiyle romantik bir film izlemeye ikna etmektir – ikinci el hiç yoktan iyidir.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Kıvılcımınızın potansiyel enerjiyi kolayca kinetik enerjiye dönüştürebileceğini göreceksiniz. Sözlerinin gücünü küçümsemeyin. Başkaları üzerindeki derin etkisinin farkına varın ve sonuçlarının sorumluluğunu üstlenin. Mümkünse onları idareli kullanmaya çalışın. Normalde konuştuğunuzun yarısı kadar konuşun, ancak her cümlenin iki kat daha güçlü yankılanmasını sağlayın.

Bugün kendinizi oldukça sabırsız hissedebilirsiniz. Damağınızı gerçekten gıdıklamak için yeterli eylem olmayabilir. Göksel etkiler, pek çok şey hakkında konuşma fırsatı yaratır, ancak hiçbir şey yapılmamış gibi görünüyor. Ne yapacağınızı en ince ayrıntısına kadar tartışabilirsiniz ve bunun yaşam planınızın şemasına nasıl uyduğunu tartışabilirsiniz. Zaten kapıdan çıktın mı?

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Kova : Kova burcundaki değişken ruh halinize takılmayın. Daha büyük trendlere ve olumlu unsurların sizin lehinize nasıl bir araya geldiğine bakın. İyimser olun ve buraya bir nedenden dolayı konulduğunuzu unutmayın. Kendinizle ve çevrenizdeki dünyayla uyum içinde kalarak değerlerinize saygı gösterin ve onurlandırın. Durgunluğunuzda derin bir güç vardır, bu yüzden tüm sessizlik anlarına değer verin.

Bugün kozmosun sunduğu entelektüel atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Bir konuşma konusunu ele alıp onunla oynamaktan ve onu olabildiğince çok farklı açıdan keşfetmekten daha çok seveceğiniz hiçbir şey yoktur. Bugün size felsefeden dedikoduya kadar sınırsız açı ve sınırsız konu sunuyor. Hem entelektüel hem de içgüdüsel benlik bir zaman balinasına sahip olabilir.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur


21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları

Balık : Bugün tüm ihtişamınızla parlayacağınız gün. Hiçbir şeyi geride tutmanıza gerek yok. Paylaşacak büyük bir sevginiz olduğunu göreceksiniz. Kalbiniz bugün sevgisini, tutkusunu ve sevgisini kanıtlamak için aşırılıklara gidecek. Çekirdeğiniz için çok doğru olan bu enerjinin, onu paylaştığınız insanlar tarafından takdir edildiğinden ve karşılık verildiğinden emin olun.

Romantizm, bugünün oyunda entelektüel hale geliyor. Açıkça konuşacak ve üzerinde düşünecek çok şey var. Hafif düşündürücü konular hakkında konuşmak ile daha dünyevi şeyler hakkında konuşmak arasında bir fark var gibi görünüyor. Anlam önemlidir, yani ikiniz de tam olarak ne demek istediğinizi anlarsanız, iyi bir gün geçirmiş olursunuz. Beyin hücreleri duruma bir göz atmak istediği için çok fazla eylem beklemeyin.

Burçların Fobileri Neler?

 

İşte Burca Göre Süper Kahraman

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Online eğitim için ebeveynalere 15 öneri

2020-2021 eğitim-öğretim hayatı başladı. COVID-19 nedeniyle milyonlarca çocuk ve gencin eğitim öğretim yaşamı bir süre …

MasterChef 2020’de yeni takım kaptanları belli oldu

MasterChef 2020’de bu akşam ekrana gelen kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. MasterChef 60. bölümde …

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli ayrıldı

Başarılı oyuncu İlker Kaleli ile kendisinden 13 yaş küçük olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz'ın aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: