21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. 21 Ekim 2020 Çarşamba Burç Yorumları. 21 Ekim Çarşamba 2020 günlük burç yorumları…

Bugün herkesin tavsiye almak için koştuğu kişi sen olabilirsin. Tavşanı şapkadan kolayca çıkarabilecek tüm cevapları veren sensin. 21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları.

Koç : Kenarda kalan zorluklar muhtemelen bugün daha belirgin hale gelecektir. İşlerin doruğa ulaşması için güçlü bir olasılık var. Sorun ilk başta gözden kaçırmak kolaydı, ancak artık kendi başına bir yaşam sürdüğüne göre, bu tür durumlar konusunda sizden daha fazla uzman olan birine danışmanız gerekebilir.

Astral konfigürasyon, son derece flört edilebilir olan belirli bir kişinin üzerinizde tasarımları olduğunu hayal edebileceğinizi ve bu nedenle günü onların dikkatini çekmek için kötü ve kurnaz bir plan hazırlayarak geçirebileceğinizi gösteriyor. Asla pes etmediğiniz için, muhtemelen bir dereceye kadar başarılı olacaksınız. Ancak kendinizi adamadan önce doğru kararı verdiğinizden emin olana kadar bekleyin.

Öpücük Şekilleri ve Anlamları


21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

21 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

Boğa : Bugün herkesin tavsiye almak için koştuğu kişi siz olabilirsiniz. Tavşanı şapkadan kolayca çıkarabilecek tüm cevapları veren sensin. Kararınıza ve entelektüel bilginize güvenin. Kendinizi sınırları zorlamaktan çekinmeyin. Çok ileri giderseniz, her zaman geri adım atabilirsiniz. Sınırlara kadar hiç sürmezseniz, ne kadar ileri gidebileceğinizi asla bilemezsiniz.

Genellikle doğrudan gideceğiniz yere gitmeyi seviyorsunuz, felsefi bir tartışma için garip durağı yasaklıyorsunuz. Yani, bugün sizi bir sisin içindeymiş gibi hissettirebilir. Romantik olarak ne istediğini biliyorsun, ama bir şekilde her tür ilgisiz konu, şekilsiz bir kararsızlık bloğuna karışıyor gibi görünüyor. Doğru yapmak için zaman ayırın ve doğru yapacaksınız!

Fondöten Nasıl Sürülür İnce İpuçları


İkizler

İkizler : İnsanların bir duruma sizin olmasını istediğiniz kadar duyarlı olmadığını fark ettiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Birisiyle güçlü bir bağ kurmaya çalışırken, neredeyse hislerini ele geçirmek isterken, o kişi de geri çekilmeye çalışıyor. İnsanlar yoğun ve boğucu duygulardan ziyade mantıklı gerçeklere yönelme eğilimindedir.

Kaos ve verimsizlik, ne pahasına olursa olsun kaçınmaya çalıştığınız iki durumdur. Bu yüzden bugünün enerjisi sizi bu kadar gergin hissettirebilir. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda, tamamen denizde olduğunuzu ve pusulayı kaybettiğinizi hissediyorsunuz. Aslında, hedefinize çok yaklaşıyorsunuz, ancak sis, yakın başarınızı gözlerinizden saklıyor.

Yüzdeki Tüylenmeye Etkili Çözüm Zerdeçal Maskesi


Yengeç : Kuru bir tarladaki küçük bir kıvılcım tepeyi alevler içinde bırakmaya meyilli. Günün sonunda şiddetli bir orman yangını başlayabilir. En büyük faillerden biri olduğunuzu bilin ama bu konuda kendinizi kötü hissetmeyin. Ateş yıkıcıdır ama aynı zamanda gereklidir. Çalıları temizlemek ve yeni büyümenin gelişebileceği yepyeni bir yer sunmak, doğa döngüsünün önemli bir parçasıdır.

Bu günün enerjisi, romantizm arayışınızda bazı ilginç yansımalara sahip olabilir. Belirli bir kişiyi daha iyi tanıma fikriyle oynadıysanız, bugün aldığınız geri bildirimleri ilgilenmediklerinin bir işareti olarak almayın. Garip güçler iş başındadır, bu yüzden daha fazla netliğin olduğu başka bir gün tekrar deneyin ve işler çok daha iyi yoluna girecek.

Göz Renginize Göre Far Seçimi


21 Ekim Çarşamba Burç Yorumları

Aslan : Dans edebileceğiniz canlı müzikler koyun ve gerçekten topuklarınızı sallayın. Ekşi ruh halini bir kenara bırakıp eğlenmenin zamanı geldi. Bugün insanlarla entelektüel tartışmalara ne kadar çok girerseniz, bazen ortaya çıkardığınız acı ve stres değil, hayatın eğlenceli olması gerektiği fikrine o kadar ısınacağınızı göreceksiniz.

Bugün bir çift namlulu teleskop takmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki bir duruma derinlemesine bakmak istiyorsunuz, ancak bir durumu ne kadar yakından incelemeye çalışırsanız, o kadar az görebiliyorsunuz ve bu sizi biraz sıkıntıya sokuyor olabilir. Acele etmeyin, uzun süre düşünün ve yavaş yavaş cevabın düşündüğünüzden daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Yıpranmış Saçları Onarma Yolları


Başak : Bu senin için son derece geniş bir zaman ve bir kez gittiğinizde ivmenizi durduracak çok az şey var. Gözleriniz dünyayı ele geçirmeye hazır olduğunuzu söyleyen bir kıvılcımla canlı. Kendinizle ilgili buna inanın ve diğerleri size inanacaktır. Bugün yanınızda büyük şans var, bu yüzden hayatınızın belirli bir bölümünde kumar oynayın.

Romantizm bugün bazı sorular soruyor. Açıkça görmek zor. Eğer bir ilişki içindeyseniz, partnerinizin son eylemlerinden bazılarının size aktarmaya çalıştığı şeyi anlamadığınızı hissedebilirsiniz, ki bu kesinlikle sizin sevgi dolu farkındalık fikrinize uymaz. Belki de konuşmanın ve sınırlarınızı belirlemenin zamanı gelmiştir.

Kadınların Ayak Bakımında Dikkat Etmesi Gereken Hususlar


21 Ekim 2020 Burç Yorumları

Terazi : Bu, bir şeyleri yazılı hale getirmek için iyi bir zaman. Sözlerle olan hediyeniz, bugün bir teklif, e-posta veya aşk şiiri yazarken parlamaya eğilimlidir. Hassas duygularınızı bir kenara bıraktığınızda çok iyi iletişim kurabilir ve hissettikleriniz yerine ne düşündüğünüze konsantre olabilirsiniz. Daha serebral bir yaklaşım gerektiren şeylere odaklanarak etkinizi genişletin.

Gezegensel hizalanma, biraz kafa karışıklığı ve biraz da uyuşuk hissetmenize katkıda bulunabilir. İşler o kadar çok değişiyor ve değişiyor ki, özellikle aşk hayatınız söz konusu olduğunda olayları takip etmek zor. Bugün aceleci davranmayın. Sabırlı olun ve gerçek yolunuzu ortaya çıkarmak için hayatınızın ipliği sessizce çözülürken bekleyin.

Burçların Ayrılık Şarkıları


Akrep : Günün enerjisi canlı olmaya meyilli, bu da yapmanız gereken şeyleri halletmenizi çok daha kolay hale getiriyor, Akrep. İnsanların size yardım etmek için fazlasıyla istekli olduğunu göreceksiniz. İşin püf noktası, liderlik yeteneklerinizi diğer insanlardan edinilen bilgilerle bütünleştirmektir. Hayatınızın hemen hemen her alanında kullanmak için kazanan bir güç ve güç kombinasyonu yaratacaksınız.

Bugünkü ilginç bir çatışma, nihayetinde belirli bir yanılsamanın üstesinden gelinmesine neden olabilir. Sizin ve sevdiğiniz kişinin doğru şekilde iletişim kurmadığına dair yanlış bir varsayım altında kalmış olabilirsiniz. Bu, çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Tek ihtiyacı olan perspektifte bir değişiklik ve konunun gerçeğini göreceksiniz. Sorun hemen çözülecektir.

Sevdiği Kişi Hoşlandığını Söyleyince Burçların Tepkileri


Günlük burç yorumları

21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay : Görmezden geldiğiniz engeller birdenbire makul oranların ötesine geçmeye başlıyor. Sonuç olarak söylediklerinize dikkat edin, çünkü sözleriniz orman yangını gibi yayılabilir. Bu gülünecek bir durum değil. Dünyanızdaki zorluklar muhtemelen ortaya çıkacak ve egonuzun tehdit altında olduğunu göreceksiniz. Bir tür duygusal engel oluşturmaya çalışın.

Gezegensel hizalanma, hangi sevgiliyle birlikte olmayı tercih edeceğiniz konusunda kafanızın karıştığı bir durum yaratabilir. Birçoğu buna harika bir ikilem derdi, ama çok güçlü bir sadakat duygusuna sahip olduğunuz için bu problemle başa çıkmakta zorlanıyorsunuz. Bunun cevabı bir günde çözülemeyebilir, ancak kendinize bir ilişkide gerçekten ne istediğinizi sorarak başlayabilirsiniz.

Aşkı En Derin Yaşayan Burç Hangileri


21 Ekim Günlük Burç Yorumları

21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Bu senin için müthiş bir gün ve gerçek iç benliğinizi dünyaya yayarken tepeden tırnağa ışıl ışıl parlayacaksınız. En basit, en sıradan koşullarda derin bir neşe bulacaksınız. Söyleyecek bir şeyiniz biterse, bir melodiyi ıslık çalmakta özgürsünüz. Konuşacak şeylerle dolup taşacağın için, bunun bugün gerçekleşmesi pek olası değil.

Herhangi bir durumda tam olarak nerede durduğunuzu bilmeyi tercih ederek karmaşık durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Ancak bugünün göksel dizilimi, şekerli balınızın neden sizinle pek de dürüst olmadığının nedenini anlamaya başlama şansınız olduğu anlamına geliyor. İncinmiş hissetmektense, artık gerçeği ifade etme cesaretine sahip oldukları için minnettar olun – ki bu o kadar da kötü değil.

Burçların Korkunç Özellikleri


21 Ekim Günlük Burç Yorumları

21 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Kova : Ağır duygularla boğuşmak yerine günün gürültülü, gönülsüz havasına dokunun. Bu, kalbinizin kontrolü ele almasına izin vermektense zihninizi meşgul etmek için iyi bir zamandır. Günün, duygulardan rahatsız olmadan net bir şekilde düşünmenize izin veren geniş doğasının farkında olun. Yoldaki tümsekleri düzeltmek için ne yapmanız gerektiğini bulmak için beyin yolunu kullanın.

Günün enerjisi, gerçek aşkı bulma yeteneğinizle ilgili belirgin bir güven eksikliğini teşvik edebilir. Korkmak için bir sebep yok. Çok yeteneklisin ve son derece arzu edilirsin, ama yine de sana bir şeyler geliyor gibi görünüyor. Bu gece bir randevuya çıkmak mümkünse, bu belirsiz korkuları bir kenara itin. Hazırlan ve keyfine bak. İyi olacak – dürüst!

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


21 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Balık : İyimserliğin bugün ilham verici olacak Balık. Hafif kalpli yaklaşımınızın, ortaya çıkan herhangi bir sorunun üstesinden gelmek için mükemmel bir şekilde uygun olduğunu göreceksiniz. Karışıma birkaç şaka ekleyin ve diğer insanlara işleri bu kadar ciddiye almanın gerekli olmadığını hatırlatın. Başınızı dik tutarak caddede gururla geçerken güneş parlıyor.

Sanki hayatınız bir muamma için yeterli değilmiş gibi! Şimdi kafa karıştırıcı bir gezegensel konfigürasyonla mücadele etmelisiniz ve tüm dünya ve daha da önemlisi aşk hayatınız dev bir mikroskop gibi görünüyor. Yalnız kalmak için biraz zaman ayırmanız ve düşüncelerinizin sakinleşmesine izin vermeniz gerekebilir, böylece zihniniz hareketsiz kalır. O zaman bir sonraki hamleniz hakkında daha fazla şey anlayabilirsiniz.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?

 

Burçların Erkekleri Aşık Olunca

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?

 

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: