21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları. Bugün çok fazla insan dikkatinizi çekmek için yarışıyor olabilir. Hepsi tavsiye veya yardım istiyor. Bu gurur verici olabilir ve muhtemelen onlara yardım etmek isteyeceksiniz, ancak aynı zamanda rahatsız edici olabilir ve odaklanmayı zorlaştırabilir.

Koç : İşyerinde, Koç burcunda sorun olabilir. Meslektaşlarınızdan bazıları birbirlerinden hoşlanmıyor, birbirlerine güvenmiyor ve birlikte çalışmayı imkansız buluyor. Herkes yeteneklerini en iyi şekilde kullanacaksa ayarlamalara ihtiyaç vardır. Bununla başa çıkabilecek bir konumdaysanız, şimdi yapın. Değilseniz, kendinizi durumdan uzaklaştırın. Aklı başında kalmanın tek yolu bu!

Bu, Dolunay gecesinde bir kurt adama benzemeyen, oldukça kötü mizah anlayışınızı teşvik edebilecek türden bir gün. Sevgili aşkınız herhangi bir konuda acı çekiyorsa, şüphesiz bunu komik bulacaksınız. Ama tablolar ters dönse de komik buluyor musun? Bugün olduğu kadar uzun, derin ve kendinize de yürekten gülmeye hazır olun.

Hangi burçlardan en iyi çift olur?


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Boğa : Kardeşiniz veya arkadaşlarınızın arasında kavgalar çıkabilir. Uzlaşma yeteneğiniz kesinlikle burada isteniyor. Dikkatli olmazsanız, bu bir irade savaşına dönüşebilir. Anlaşmazlık ortaya çıktığı anda, bunu konuşmaya çalışın ve bir kazan / kazan durumuna çevirin. Aksi takdirde olmaması gereken şeyler söylenebilir ve duygular uzun süre incinmiş kalabilir.

Biraz kaba bir mizah anlayışınız ve gerçek bir at gülüşünüz var. Bugün bunu tam kapasiteye çıkarabilir. Sevdiğiniz kişi karşı çıkarsa (her hakkı olduğu gibi) ve sizi ilişkinin tüm avantajlarından mahrum etmekle tehdit ederse, nasıl tepki vereceksiniz? Başka bir kötü şaka anlatmaksa, o zaman belki sırıtmalı ve buna katlanmalılar!

Burçların Ayrılık Belirtileri


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

İkizler : Parayla ilgili meseleler baş ağrısına neden olabilir. Gelecek için bir kenara para koyma arzusu ile uzun zamandır istediğiniz bir şeyi satın alma dürtüsü arasında bölünebilirsin. Her iki şekilde de sahip olmanın bir yolu olabilir. Biraz daha az tasarruf edin ve öğeniz için uygun bir fiyat bulmaya çalışın. Her şeyi hesaba katın ve kendinizi delirtmeden önce halletmeye çalışın.

Bugün üzgün, yorgun, yıpranmış ve görevli dudak çiftine bir gülümseme getirebilir. Aşk hayatınız yokuş aşağı gidiyorsa, sizi neşelendirmeyi gerçekten bilen ve hatta size iyi vakit geçirebilecek biriyle tanışabileceğiniz için yürekten alın! Tek yapmanız gereken kariyerinizi unutmak ve bir kez olsun kendiliğinden olmaya cesaret etmek.

Burçların En Kötü Özellikleri


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Yengeç : Son birkaç gün içinde çok fazla yoğun egzersiz, kendinizi biraz ağrılı ve yorgun hissetmenize neden olabilir. Sinirleriniz gergin olabilir ve etrafınızdakilere her zamankinden daha fazla çarpabilirsiniz. Sıcak bir banyo yaparak hem sinirlerinizi hem de kas ağrılarınızı hafifletmeye çalışın. Bitki çayı da yardımcı olabilir. Bugün sakin olman gerektiğini kabul et ve sonra yap!

Bugün içinizde sıcak ve hayırsever bir duygu uyandırabilir. Şeker balınızdan biraz uzak ve uzak kalmışsanız, o zaman belki de nazik bir şey yapmalı ve bir değişiklik için onlarla konuşmalısınız. Yine de, şimdiye kadar tüm dünyayı seven ancak onları tamamen görmezden gelen insani bakış açınızdan bıkmış olabileceklerinden, herhangi bir yanıt alamayabilirsiniz. 21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları…

Burçlara Göre Erkekleri Nasıl Aşık Edersiniz?


Aslan : Manevi buluşlar seni biraz huzursuz hissettirebilir. Geçmiş travmalar gibi ölü odunları temizlemek size kendinizle ilgili yüzleşmeyi tercih etmeyeceğiniz birkaç şey söyleyebilir. Bir insan olarak ilerlemek için onları salıvermek hayati önem taşır. Gözyaşları dahil olsa bile bu olumlu bir gelişmedir. Her şey serbest bırakıldığında daha mutlu hissedeceksiniz. İleriye ve yukarıya doğru!

Bugün ilgi odağı olabilirsiniz. Gerçekten çok ortak yönünüz olduğu için, bu sizi ve eşinizi daha da yakınlaştırır. Günü tamamlamak için dışarı çıkın ve mümkünse kahkaha ve mizah duygusu uyandıran arkadaşlarla buluşun. Sadece aşırı şımartmayın ve çok fazla içmeyin, yoksa gerçekten herkesin size bakmasına neden olursunuz! 21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları…

Burçların Depresyon Belirtileri


Günlük burç yorumları

Başak : Bir tür sanal konferans, oldukça değişken bazı konulara değinebilir, Başak. İnsanlar, toplantının bir haykırış eşleşmesine dönüştüğü noktasında hemfikir olmayabilir. Muhtemelen bu konuda da güçlü fikirleriniz var, ancak karışmayın. Tartışmayı durduramazsınız ve bu sadece strese neden olabilir. Yapabiliyorsanız, bu toplantıya tamamen katılmaktan kaçının. Bunu düşün!

 Bugün romantizme oldukça histerik bir dokunuş var. İlişkinizin durumu ne olursa olsun, bir şeyler inanılmaz derecede komik görünüyor. Kıkırdamaların saldırısından başka bir şey olmayabilir. En tatlı aşkınız çok hassas olmadığı ve bu nedenle incinmeye yatkın olduğu sürece, bu neşeyle dolu zamanın tadını çıkarabilir ve belki de hazırlarken bir komedi şovuna katılabilirsiniz.

Yeşilçam Oyuncuların Burçları


Terazi : Sevgilinizin kendi sorunları nedeniyle görüşmekte zorlanabilirsiniz? Güvensizliğinizin sizi en iyi şekilde değerlendirmesine izin vermeyin. Partnerinizin şimdi ailesiyle ilgilenmesi gerekiyor. Rahatlayın, yapmak istediğinizi yapın ve mümkün olan en kısa sürede birlikte daha fazla zaman geçireceğinizden emin olun. Aile kavgalarıyla uğraştıktan sonra, partneriniz için huzurlu bir sığınak olacaksınız.

Bugün, ilişkinizin daha hafif yanını ortaya çıkarıyor. Tüm dertlerinizi ve dertlerinizi geçici olarak bir kenara bırakırken, ikinizin de dışarı çıkıp eğlenmenin zamanı geldi. Romantizm arıyorsanız, yeni bir yeri keşfederken bulabilirsiniz. Atmosferin neşeli ve gönülsüz olduğu her yerde, potansiyel olarak o özel kişiyle tanışabilirsiniz.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları

Akrep : İletişim konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Mesajlar teslim edilmeyebilir, e-postalar geçmeyebilir ve insanlar sözlerinizi yanlış yorumlayabilir. Bu, her şeyi çığlık atarak durduran bir karmaşa yaratabilir. İnsanlarla doğrudan konuşmanız, ayrıntılı talimatlar vermeniz, basit bir dil kullanmanız ve not aldıklarından emin olmanız veya sonuçlarına dikkat etmeniz gerekir!

Hayatın roller coaster’ında her şey eğlenceli. Bugün, aşk hayatınızda gerçekten sadece belirli bir sorun var ve bu aşırı hoşgörüdür. “Sanki böyle bir şey olabilirmiş gibi!” diyorsun. Ama maalesef bu doğru. Şekerli balınızla dışarı çıkarsanız, çok fazla yemeye ve çok fazla içmeye karşı dikkatli olun.

Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Yolları


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Yay : Değer verdiğiniz birşey üzerinde yakınınızdaki kişiyle ters düşebilirsiniz. Biriniz fazlasıyla pragmatik, diğeriniz fazla idealist olabilirsiniz. Biri duygusuz görünüyor, diğeri ise bir rüya dünyasında yaşıyor. Doğru bir şekilde yaklaşılırsa bu, ilişkinizde bir kilometre taşı olabilir. Bir kazan / kazan durumu yaratamıyorsanız, belki de ortaklığı yeniden düşünmelisiniz.

Mucizevi durumlarda ortaya çıkmasına izin verdiğiniz o oldukça bulaşıcı kahkahayla zaten tanınıyorsunuz. Ancak bugün, taraflarınızı gerçekten bölmek için bir sebebiniz olabilir. En tatlı aşkınız özellikle komik değil, ama onlarla ilgili bir şey sizi pembeyi gıdıklıyor. İtiraz ederlerse, duyduğunuz son isyan şakasıymış gibi yapın ve sonra gücenmeyecekler.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Oğlak : Ulaşamadığınız elde edemeyeceğiniz birine ulaşmaya çalışmak yerine vazgeçmek daha iyi bir fikir olabilir. Arkadaşınız zor bir gün geçiriyor ve belki de en iyi arkadaşlığı yapamayabilir. Aslında, sevgiliniz sizden gelen bir aramayı istenmeyen bir kesinti olarak görebilir ve düpedüz kaba olmasa da kısa olabilir. Arkadaşınızla konuşursanız, kısa tutun ve bir araya gelmeyi planlayın – sadece bugün değil.

Sadece kendi şakalarınıza güldüğünüz için tuhaf bir mizah anlayışınız var. Bugün sevdikleriniz, saygı duyulan bir konu hakkında sizinle dalga geçmeye teşvik edilebilir. Belki de bununla potansiyel olarak hayatlarını riske atacaklarını fark etmemişlerdir, ancak bazılarının sadece öğrenmesi gerekir. Aşağılayıcı bir şekilde gözlerinizi kamaştırabilirsiniz, ancak bunu kişisel olarak algılamayın. Buna değmez.

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler


Kova : Nedenini gerçekten bilmeden biraz huzursuz ve daha fazla huzursuz hissedebilirsiniz. İşteki stres, geçmişte bırakmanız gereken bastırılmış kızgınlığı çalkalayabilir. Bu streslerin size tam olarak neyi hatırlattığını anlamaya çalışın. Ancak bunu yapamazsanız, muhtemelen sürümün avantajlarından yararlanmaya devam edeceksiniz. İşinize odaklanın ve olmasına izin verin.

Bazı insanlar sizi hiçbir mizah anlayışına sahip olmamakla suçlayabilir, bunun bir gerçek olmadığını biliyorsunuz. Bugünün atmosferi, nerede olabileceğini bulmaya zorlandığınız romantik açıdan utanç verici bir durumu teşvik edebilir. Kendinize gülmek size zor gelebilir. Partnerinizin histerik olduğu belli – bu yüzden devam edin, bize dişlerinizi gösterin ya da en azından peynir deyin.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Balık : Bugün çok fazla insan dikkatinizi çekmek için yarışıyor olabilir. Hepsi tavsiye veya yardım istiyor. Bu gurur verici olabilir ve muhtemelen onlara yardım etmek isteyeceksiniz, ancak aynı zamanda rahatsız edici olabilir ve odaklanmayı zorlaştırabilir. Bunun sinirlenmenize ve arkadaşlarınıza saldırmanıza neden olmasına izin vermeyin. Her isteği teker teker alın, söz vermeyin ve elinizden gelenin en iyisini yapın.

Savaşa, ölüme veya kıtlığa rağmen mükemmel şekilde yerinde kalan sabit gülümsemenin metresisiniz. Bu, sevdiklerinizin bu konuda kale direklerini değiştirmeyi başardığı bir senaryoyu teşvik edebilecek türden bir gündür. Bazı “ilginç” haberler verdikten sonra, dudaklarınız yalpalıyor ve gerçekte gerçek bir gülümseme olabilecek bir şeye kıvrılırken, görünür yaşam belirtileri görebiliriz. Üç şerefe!

21 Eylül Gökyüzü Yorumu

Burçların Evliliğe Bakış Açıları

Hangi Burç Hangi Kahveyi İçer?

Burçlar Nasıl Temizlik Yapar?

Burçların Kadınları Aşık Olunca

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: