21 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 21 Mayıs 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 21 Mayıs 2020 Perşembe burç yorumu ;

Bugün 21 Mayıs 2020 Perşembe. Jupiter günündeyiz… Boğa burcunda ilerleyen Ay güne dingin ve huzurlu enerjiler veriyor. Bugün kendimizi güvende hissetmek isteyebilir, yavaş ve emin adımlarla hareket edebiliriz. Yaşamın keyifli yanları, zevkler, hobiler, yeme içme, doğa sanat gibi kavramlar da daha fazla ilgi alanımızda olabilir. Zaman zaman özellikle maddi konularda yetersizlikler hissedebiliriz.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?

Ancak elimizdeki kaynakları en verimli şekilde değerlendirme konusunda da daha duyarlı ve başarılı olabiliriz. Öğleden sonraki saatlerde, keyif aldığımız işlerle uğraşmak, doğada ve açık havada zaman geçirmek, toprak işleri ilgilenmek ruhsal enerjimizi dengelememizi ve dinlenmemizi sağlayabilir. Akşam ve gece saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünüm yapacak. Yumuşak ve hassas enerjiler sevdiklerimizde yakınlaşmamızı ve mutlu paylaşımlar yapmamızı sağlayabilir. Ruhsal ve sanatsal faaliyetler için de gece saatleri çok uygun olabilir.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Şok 8-14 Temmuz İndirim Kataloğu

Şok 8-14 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Ankastre Set …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: