21 Nisan Salı Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 21 Nisan 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 21 Nisan Salı günlük burç yorumu ;

Mars günündeyiz. Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün ruh halimiz daha hevesli ve sabırsız olabilir. Çocuksu bir heyecanla isteklerimizin peşinden gitmek isteyebiliriz. Ay öğle saatlerinde İkizler burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Hem özel ilişkilerimizde hem sosyal alanlarda hareketlilik artabilir. Karşımızdaki kişilerin beklentilerine karşı daha duyarlı ve uyumlu olmaya çalışabiliriz. Estetik keyif ve konfor alanlarımızda memnuniyetimiz artabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Kova burcundaki Mars ile uyumlu görünüm yapacak. Enerji ve motivasyonumuzun güçleneceği bu saatlerde kişisel hedeflerimize odaklanabiliriz. Fiziksel aktiviteler ve spor için de bu saatler uygun olabilir.Güneş ve Satürn arasındaki dik açının etkisi devam ediyor. Aile büyükleri ve otorite pozisyonlarının baskısını hissedebilir, engel ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Kronik sağlık sorunları olanların ve yaşça olgun kişilerin daha özenli olmalarında fayda var. Koç burcundaki Ay gece saatlerinde Merkür ile birleşecek. Zihnimiz çok hızlı ve meraklı olabileceğinden bir çok fikir üretebiliriz. Yeni bilgiler alabilir, haberler duyabiliriz. Stres ve huzursuzluğun artması, uyku sorunları yaratabilir. Gece saatlerinde zihnimizi dengeleyecek çalışmalar fayda verebilir.

 

Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Yolları


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: