22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları. Duygusal olarak, bir tuğla duvara karşı koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. İlk tepkiniz, üzüntülerinizi içeceğin içinde boğmak olabilir.

Koç : Günün göz ardı edilemeyecek kadar ateşli bir tonu var. Diğer insanlarla aynı sayfada olabilmek için kendi saldırı planınızda ayarlamalar yapılması gerektiğini fark edebilirsiniz. İşler planlarınıza göre gitmezse endişelenmeyin. Aslında, izlenecek en iyi yol, planlanmamış bile olandır. Daha önce hiç yapmadığınız bir şey yapın.

Belirli bir romantik ilişkinin sona ermesini istiyorsanız, o zaman günün gezegensel sıralaması, büyük bir reaksiyonu tetiklemek için partnerinizin davranışındaki sadece küçük bir hata hakkında yorum yapmanız gerektiği anlamına gelir. Bundan sonra onlara bir tavır sorunu yaşadıklarını söyleyip çıkabilirsiniz. İyi arkadaş olarak kalmak istiyorsan, pozitif olanı vurgulamak için enerjiyi kullan. 22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları. 

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa : Gözünüzde insanların görmezden gelemeyeceği fazladan bir kıvılcım var. Bugün, amacınızı iletmek için güzel bir gün, çünkü insanları yeni şeylere her zamankinden daha açık ve açık bulacaksınız. Güvenle konuşun ve uzağa gidin. Ne hissettiğini söylemen senin için önemli. Yapmazsanız, diğerleri üzerinize yürümek için nedenler bulacaktır.

Düşüncesiz olma kapasiteniz bugün yalnızca diğer insanların eşit derecede kaba olma becerisiyle eşleşiyor. Gezegensel konfigürasyon, konuşmaya ihtiyacı olan biriyle rekoru düzeltmek için her fırsata sahip olduğunuzu gösterir. Bu kalıcı bir ilişkiyle ilgiliyse, ne kadar erken olursa o kadar iyidir. Sadece hafif bir flörtse, belki de kaydı tamamen kaldırıp başka bir melodi çalmanın zamanı gelmiştir.

Burçların Aşık Olma Belirtileri


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Dünyanızın yeni yönlerini keşfedeceğiniz zihinsel bir maceraya bugün katılın. Felsefeyi ve dini tartışın. Sizi ciddi şekilde ilgilendiren bir konunun özüne gelin. Şimdi ders almayı veya bir tür yüksek öğrenimle meşgul olmayı düşünmek için iyi bir zaman. Duygularınız büyük bir güç noktasından gelir ve bu enerjiyi akıllıca kullanmalısınız.

Zodyaktaki en sağlam ve güvenilir kişi olan siz bile ara sıra boş günleriniz oluyor. Bugünün gezegensel konfigürasyonu, biraz dikkat gerektiren bir şeyi değiştirme şansına sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu eşinizle ilgiliyse, nasıl yürüdüğünüze dikkat etmelisiniz. Zemin kaygan ve kaza istemiyorsunuz. Söylemeniz gereken şeyi nasıl söylediğiniz hayati önem taşır.

Burçların Ayrılık Belirtileri


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugün senin günün, öyleyse yaşa! Son zamanlarda işler oldukça yoğun gibi görünüyorsa endişelenmeyin, bugün biraz hafifleme eğilimindeler. Gruba mizah katan, her zamanki neşeli benliğiniz olmaktan çekinmeyin. Kahkahalarınız takdir edilecek. Ön plana gelin. İşleri kendi seviyenize getirin ve başkalarının size isteyerek orada katıldığını göreceksiniz.

Günün gezegensel konfigürasyonu sizi, belirli bir durumla başa çıkabileceğiniz sınırlı sayıda yola sahip olduğunuzun farkına varmanızı sağlıyor. Ya kendi yolunuzla savaşabilirsiniz ya da ilişkinin ya da bir dizi ilişkinin hatalı görünmesinin gerçek nedenlerine odaklanabilirsiniz. Köstebek yuvasından dağ yapmayın; neyin değişmesi gerektiği konusunda gerçekçi olun.

Ünlülerin Burçları


 

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Başkalarında sevmediğiniz bir şekilde davranmadığınızdan emin olun. Aşağıladığınız insanların özelliklerini yavaş yavaş üstlendiğinizi fark edebilirsiniz. Biraz aydınlanın ve yüzünüze bir gülümseme koyun. Her şeyin olumsuz tarafını görmeye devam ederseniz, diğer insanlar muhtemelen yalnızca sizin olumsuz yanınızı görecektir.

Dramatik olmaktan ve bir şehit gibi davranmaktan tuhaf bir zevk alsanız da, bu özellikle zevk alacağınız bir gün olmayabilir. Gezegensel konfigürasyon, sınırlı seçenekleriniz olduğunu gösterir. Sevdikleriniz de dahil olmak üzere herkes biraz tedirgin. Gıcırdayan dişlerle konuşmak zorunda olsanız bile en iyi, en tatlı ve en yatıştırıcı sesinizi benimsemek en iyisi olabilir.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Günün genel ruh hali, ajandanız ile oldukça uyumlu olmalıdır. Negatife odaklanmaya gerek yok. Her şeyi hafif ve iyimser tutun ve sonuçları hakkında daha sonra endişelenin. Bu maceraperest olma ve keşfetme zamanı. Başkasının size şovunuzu nasıl yürüteceğinizi söylemesine izin vermeyin. Güçlü bir iradeniz ve güçlü fikirleriniz var, bu yüzden ifade etmekten de korkmayın.

Mevcut gezegensel veçhenin enerjisine nasıl tepki verdiğinize dair halihazırda nasıl hissettiğinize bağlı. Partneriniz yanlış bir adıma adım atarsa, sonsuza kadar veya en azından yarına kadar dışlanabilir. Aceleci sözlere ve şakayla söylenen şeylere dikkat etmeniz gerekecek, bu da maalesef yanlış şekilde algılanabilir. Hemen sonuca varmayın.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugünkü insanlara ulaşmak için bir tercümana ihtiyacınız olabilir. Karar vermek zor olabilir ama imkansız değil. Bugünün ipucu, maceranın yanında hata yapmaktır. Risk alırsanız iyi şansın sizi çekeceğine güvenin. Takdir edilmemiş hissedebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda yardım isteyin, ancak sizi iyileştirmesi için başkalarına güvenmeyin. Bu işin çoğunun içeriden gelmesi gerekiyor.

Bu, uçup gitmenin kolay olduğu türden bir gün. Gezegensel yön, sizi rahatsız eden şeylere karşı sabırlı olmanın zor olduğunu gösterir, özellikle de size yakın biriyle ilgiliyse. Madalyonun diğer yüzü, ancak, zor bir şey söylemeniz gerekirse, bugün gizli güçleri ve kaynakları çağırabileceğinizi gösteriyor. Bir seçeneğin var.

Burçların Yemek Tercihleri Neler?


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün kendinizi tamamen rahat hissetmeyebileceğiniz bazı spontan kararlar vermeniz istenebilir. Bir sonraki adımda ne yapacağınıza dair bilgiye dayalı bir karar vermek için yeterli gerçeğe sahip olmadığınızı hissedebilirsiniz. Bazen mermiyi ısırmanın ve sahip olduğunuz bilgiye dayanarak en iyi seçimi yapmanın gerekli olduğunu anlayın. Maceracı olun ve yargılarınıza güvenin.

Mevcut gezegensel konfigürasyondan gelen oldukça huzursuz enerji tarafından bugün biraz tehdit altında hissedebilirsiniz. Siz veya eşiniz yanlış yola girerseniz, o sert pişmiş kabuğa çekilebilirsiniz. Gün aşırı gerginlikten kurtulmaya başlamadan önce biraz egzersiz yapmak veya koşuya çıkmak iyi bir fikir olabilir.

Burçların Fobileri Neler?


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Duygusal olarak, bir tuğla duvara karşı koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. İlk tepkiniz, üzüntülerinizi içeceğin içinde boğmak olabilir. Kaçış sadece geçici bir çaredir. Bugün bir şeyler yüzünüze çarparsa, bunu gerekli eylemi yapmanız gerektiğinin bir göstergesi olarak kullanın. Açık olanı önlemek için bir şeyden diğerine zıplamayın. Müzikle yüzleşin.

Bugün sahip olduğunuz güç hissinin tadını çıkarabilirsiniz, ancak başkalarının sizin üstün komutlarınıza tepkilerini beğenmeyebilirsiniz. Oluşan gezegensel konfigürasyon, etrafta partiler veya toplantılar için elverişli olmayabilen, özellikle de yiyecek özellikle sıcak veya kremsiyse – yenmek yerine fırlatılma eğilimi olabileceğini gösterir.

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Kova : Duygularınız bugün çok güçlü olabilir Kova, ancak bir şey doğru oturuyormuş gibi hissettirmeyebilir. Bir manipülasyon hissi olabilir. Belki de bir başkasının duyarlılığını yanlış değerlendirmişsinizdir ve şimdi size ince ama zararlı bir şekilde geri dönmeye çalışıyorlar. Duygularınıza dikkat edin ve duygularınıza daha fazla uyum sağlamanıza yardımcı oluyorsa yalnız zaman geçirin.

Göksel konfigürasyon, kediyi güvercinlerin arasına sokacak, sadece kedinin bıktığı ve bir kavga aradığı için değil. Bu gün, biraz tartışmalı herhangi bir şeye dikkatle yaklaşmak ve sevdiklerinizi rahatsız edici bir konu hakkında kasten alay etmemek için iyi bir gün. Sonuçlar vardır ve sonra sonuçları vardır – sadece iyi olanları istersiniz.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


22 Ağustos Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Bu günü kendi gününüz gibi tutun ve hayallerinizi büyütmek için kullanın. Havada sizi maceralı rotaya girmeye teşvik eden büyük bir güç ve dinamizm bulacaksınız. Geri çekilmeye gerek yok. Kapı açık ve diğer tarafa inancın sıçramasını bekliyor. Şimdi sonuçları hakkında endişelenme. Şansınız sizi güvenle çekecek.

Bu, insanları memnun etmenin özellikle zor olduğu bir gün. Gülümsemede, önünde dans etmede, harika yemekler pişirirken ya da aynı anda akşam yemeği servis ederken başınızın üzerinde dururken ne kadar ileri giderseniz gidin, yine de şikayet edeceklerdir. Sevdiğiniz kişi de ekstra kritik olabilir. Başkaları kesinlikle hatalarını gizlemediği için kendiniz, zaaflar ve diğerleri olmak en iyisi olabilir.

Burçların İyi ve Kötü Yönleri

 

Burcunuza Göre Hangi Bitkisiniz?

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Masterchef 2020’de elenen isim belli oldu

MasterChef’ in beşinci haftasında Furkan, kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. MasterChef Furkan, …

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

21 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları. Bugün çok fazla insan dikkatinizi çekmek için yarışıyor olabilir. …

Hazal Kaya : Fikret Ali’nin sahibi değilim

Ezgi Mola'nın programına konuk olan Hazal Kaya, yine çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Kaya, oğlu Fikret Ali’nin özel hayatına müdahale ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: