23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları . Bugün aklınız hızlı, anlayışlı ve ilham verici olacak. Yaratıcı dürtüleriniz saatte binlerce kilometre gitmeli ve fikirler kafanıza deli gibi girip çıkmalıdır.

Koç : Sezgileriniz bugün muhtemelen çok keskin olacak. Doğru psişik içgörüler size yoğun ve hızlı gelebilir. Hayal gücünüz de güçlüdür ve evinizi, işinizi veya aklınızdaki herhangi bir şeyi zenginleştirmek için fikir üretebilirsiniz. Başkalarının ne söyleyeceğini düşünmeden önce biliyor gibi göründüğünüzde şaşırmayın. Daha sonra doğrulamak için önsezileri yazın.

Bugün gerçek bir uygulamalı deneyim yaşayabilirsiniz. Bu, yakın bir partner veya arkadaşla bir şeyler üzerinden konuşma fırsatıdır. Zor bir konu üzerinde çalışıyor olabilirsiniz ve bu büyük olasılıkla çok hassas ve samimi bir konuşma olacağından, kendi tepkileriniz ve onların tepkileri hakkında çok şey öğreneceksiniz. Mevcut göksel konfigürasyon, bunun kapsamlı bir süreç olmasını sağlayacaktır. 23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner

 


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Boğa : Mümkünse küçük bir grupla arkadaşlarla bir araya gelmek veya toplantılar bugün bilgilendirici ve aydınlatıcı olmalı, bazıları biraz kafa karıştırıcı olabilir. Paylaşacak yararlı bilgileriniz olabilir, ancak muhtemelen dinlemek kadar konuşmak kadar zaman harcayacaksınız. Arkadaşlarınızın mutlu haberleri olabilir. Günün sonu sizi eskisinden daha sıkı bağlarsa şaşırmayın. Zevk almak!

Bugünün gezegensel hizalanması, birkaç kişiye evdeki bazı gerçekleri anlatma fırsatı sunuyor. Ama kendiniz hakkında daha fazla şey duymak istemiyorsanız bunu yapmayın. Gerçekten ne hissettiğiniz hakkında yürekten konuşabilseniz daha iyi olur, ne hissetmeniz gerektiğini düşündüğünüz değil. İkisi arasında büyük bir fark var ve bunun bilincinde olmak tavrınızı iyileştirebilir.

Yengeç Burcu Nasıl Geri Döner


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bugün işler oldukça hareketli olabilir. Muhtemelen ürettiğiniz sonuçlarla çok meşgul ve mutlu olacaksınız. Kendinizi yorabilirsiniz, bu yüzden ara sıra ara verdiğinizden emin olun ve kesinlikle yemek yemeyi unutmayın. Meslektaşlarınız size çok fazla iltifat ederse şaşırmayın. Akşam yemeğe çıkın ve gevşeyin. Hakediyorsun.

Bazen samimi tartışmaları oldukça rahatsız edici buluyorsunuz. Günlük yaşamın sıradanlığına giriyorlar ve beraberlerinde çok üzücü bir atmosfer getiriyorlar. Bununla birlikte, mevcut gezegensel görünüm, bunun sadece yapılması gerektiğini anlamanızı sağlayabilir. O kadar da kötü değil ve partneriniz muhtemelen çözmek istediği bir şey hakkında konuşmaktan oldukça memnun olacaktır. İlişkinizin iyileşmesine izin verin.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yengeç : İlginç bir alanla ilgili bazı yeni bilgiler, internette gezinmenize ve daha fazla bilgi edinmek için kitaplara bakmanıza neden olabilir. Bu hukuk, felsefe, tarih veya maneviyat içerebilir. O kadar çok şey bulabilirsin ki not almak isteyebilirsin ya da bir sürü fotokopi çekebilirsin. Kendinizi yormayın ve zamanı takip etmeye çalışın. Akşam yemeğini kaçırabilir veya çok geç yatabilirsiniz.

Belki de günün gezegensel dizilimini görmezden gelmeyi tercih edersiniz, bu da sizi kendinizle ilgili pek de hazır olamayacağınız veya yüzleşemeyeceğiniz bazı gerçeklere çok yakından bakmaya zorlayabilir. Partneriniz, yine de, bu şeyleri görmeniz konusunda tamamen istekli ve muhtemelen onları belirtmek için büyük çaba sarf edecektir. Neyin gerçekten görülmesi gerektiğini görün ve geri kalanını atın.

Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Aslan : Bugün gelirinizi artırmanın yeni ve yaratıcı yollarını öğrenebilirsiniz, muhtemelen bir şekilde teknolojiyi de içeren. Size o kadar çok yeni bilgi gelebilir ki, onu takip etmekte zorlanabilirsiniz, bu yüzden daha sonra kaynağa başvurabilmek için nerede bulduğunuzu not ettiğinizden emin olun. Zihniniz o kadar hızlı gidiyor olabilir ki, kafanızı temizlemek için yürüyüşe çıkmanız gerekir.

Gezegensel konfigürasyon sizi artık belirli bir konu hakkında sessiz kalamayacağınız noktaya getiriyor. Artık gülümseyen tatlılar maskesinin arkasına saklanamazsınız, ancak özgün olmanız gerekir. Gerçekten olduğu gibi söyle – her neyse. O zaman, zorluklar gözlerinin önünde eriyip gittikçe ve içte ve dışta iyileşmiş hissederken gülüşün gerçek bir gülümseme olacak.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Başak : Sosyal etkinlikler sizi ilgi çekici mesleklerdeki ilginç insanlarla, sizinle temasa geçirebilir. Size pek çok yararlı bilgi sağlayan bazı büyüleyici sohbetlere dahil olabilirsiniz. Duyduklarından bazıları o kadar tuhaf olabilir ki inanmakta zorlanıyorsun. Yeni arkadaşlıklar veya gruplar bu etkileşimden kaynaklanabilir, bu nedenle iletişim bilgilerini alın. Zevk almak!

Bugün ilişkilerinizi değiştiren konuşma. Mevcut gezegen yönü, karlı bir şekilde oynayabileceğiniz seçeneklere sahip olduğunuzu gösterir. Tek sorun, kendi amaçlarınızı bilmeniz gerektiğidir. Ortaklıktaki güce bağlı kalmak istiyorsanız, o zaman kelimelerle manipüle edebilirsiniz. Eğer değişmeye istekliysen, kelimelerle de iyileşebilirsin. Seçim senin.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bir arkadaşınız veya meslektaşınız hemen okumak istediğiniz bazı kitapları önerebilir. Bugün göz yorgunluğunu ve baş ağrısını önlemek için ara verdiğinizden ve gözlerinizi dinlendirdiğinizden emin olun. Hava izin verdiği sürece dışarı çıkıp yürüyüşe çıkmayı da unutmamak önemlidir. Vücudunuzun zihniniz kadar uyarılmaya ihtiyacı vardır ve yürüyüş kafanızı temizler. İyi günler.

Günün gezegensel konfigürasyonu sizi hayatınızda ilginç ve düşündürücü bir dönüm noktasına getirebilir. Kendinize ikinci bir şans vermek için kozmik enerjiyi kullanmanız gerekir. Değişiklik yapabileceğiniz bir yere gelme ihtiyacı hissettiyseniz, bu sizin şansınız. Çalıların arasında dayak atmak hiç iyi değil, konunun özüne insen daha iyi olur.

Burçlar ve Koronavirüs


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bugün aklınız hızlı, anlayışlı ve ilham verici olacak. Yaratıcı dürtüleriniz saatte binlerce kilometre gitmeli ve fikirler kafanıza deli gibi girip çıkmalıdır. Büyük olasılıkla diğer her şeyi bırakıp tüm fikirlerinizi yazmak isteyeceksiniz. Bu ilhamı yapabiliyorken kullanın, zira uygun hale gelip başlayabilir. Ürettikleriniz sizi şaşırtabilir.

Romantik hayatınızda büyük bir fark yaratmak için bugün kelimelerin gücünü kullanabilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa, günün gezegensel konfigürasyonunun enerjisi bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Nereden geldiğiniz önemli bir konudur ve hayal kırıklığına neden olabilirsiniz. Birbirinizle eşit bir şekilde paylaşabilirseniz, bu daha iyi olur.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Yay : Ziyaretçiler gün içinde içeri girip çıkabiliyorsa, arkadaşlarının tadını çıkarmak için doğru zihin çerçevesinde olacaksınız. İlginç haberler ve teşvik edici sohbetler bekleyin. Günün sonunda, zihniniz bir ev yangını gibi gidiyor olabilir, bu yüzden yürüyüşe çıkmak veya başka bir egzersiz yapmak iyi bir fikir olabilir, yoksa uyuyamayabilirsiniz.

Bugün kabuğunuzdan çıkmanız ve durumunuzla ilgili yapıcı bir şeyler yapmanız gerekiyor. Saklanmak hiçbir şeyi daha iyi yapmaz. Mevcut göksel konfigürasyon, eğer açık ve dürüst olmaya dayanabilirseniz, zihninizi konuşmak için altın bir fırsat getiriyor. Her ikinizin de yürekten konuşabilmeniz gerektiğinden, partnerinizi suçluluk duygusuyla zorlamayın veya onları alt etmeyin.

Yay Burcu Terazi İle Uyumu


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Gelen kutunuz e-posta ile dolarsa veya telefonunuz bugün sürekli çalarsa şaşırmayın. Arkadaşlar, akrabalar ve meslektaşlar harika haberlere ve faydalı bilgilere sahip olabilir. Bu mesajlardan biri veya daha fazlası, kendinizden birkaç tane göndermeniz veya hatta bazı ziyaretler yapmanız için size ilham verebilir. Bazı şeyler kafa karıştırıcı olsa da öğrendiklerinin çoğu olumlu ve heyecan verici olmalıdır.

Göksel konfigürasyon sizi son zamanlarda neden bazı zor ve utanç verici olayların meydana geldiğini daha net bir şekilde anlamanızı sağlayacak. Topu yuvarlamak için bugün konuşmanın gücünü kullanmanız akıllıca olacaktır. Siz ve eşiniz almaktansa birbirinize vermeye hazırsanız harika bir anlaşmaya varabilirsiniz. Bu hızlı sonuçlar getirecek.

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Kova : İlham bugünün kelimesi. Yaratıcı yeteneğiniz gelişmeli ve sizi harika fikirler üzerinde çalışmaya motive etmelidir. Bu, müzik, resim, dekorasyon veya yemek yapmayı içerebilir. Rahatlayın ve onunla eğlenin. Ne yaparsan yap, muhtemelen sonuçlardan memnun kalacaksın. Başkalarından gelen geri bildirimler cesaret verici olmalıdır. Daha sonra hatırlamak için bugün kullanmadığınız fikirlerin notlarını alın.

İyileşme sürecine olan sevginizi ve kendi ilişkinizdeki topraktaki elması bulma yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Şu anda meydana gelen gezegensel konfigürasyon size gizlice sevdiğiniz işi yapma şansı veriyor – psikanalist oynamak. Sevdiklerinizin gri maddesini dürtebilir ve derinlemesine inceleyebilir ve çıkanlara sevinebilir ve şaşkına dönebilirsiniz. Çalıştığı sürece, sürecin tadını çıkaracaksınız.

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez


23 Ağustos Pazar Günlük Burç Yorumları

Balık : Bugün fiziksel ve zihinsel enerjiniz çok yüksek bir seviyede çalışıyor olmalı. Bundan kaçınabilirseniz, muhtemelen içeride fazla zaman geçirmeyeceksiniz. Mümkünse arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla bir araya gelmeyi ve bazı teşvik edici, hareketli tartışmalar yapmayı bekleyin. İyi bir antrenman yapmak isteyebilirsiniz. Bu, akşamın tadını çıkarmak, belki de çevrimiçi bir konser, oyun veya film izlemek için harika bir gün. İyi günler.

Bazen bugün yapmak zorunda kalabileceğiniz türden tartışmalardan uzak duruyorsunuz. Gezegensel veçhesi sizi, sevdikleriniz ne kadar muhteşem sunulmuş olursa olsun, mermiyi ısırıp onunla çıkmanız gerekeceği noktaya getiriyor. Her ne ise, onu geri getirmek ve bu süreçte hayatınızı neredeyse dayanılmaz hale getirmek yerine ortaya çıkarmak daha iyidir.

Burçların İlk Öpücüğü Ne Zaman Olur?

 

Burçların İlişki Adımları

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Fobileri Neler?

Bir şeye karşı duyulan korku yaşamımızı olumsuz etkilemektedir. Peki burçların fobileri neler, fobilerimizin burçlarla ilgisi …

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün. Yamuk, çarpık dişler için kesin çözüm olan diş …

Petek Dinçöz bebeğini kaybetti

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu. İrfan Aslan adında bir oğlu ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: