23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Aramayı beklediğiniz biri bugün aramayabilir ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu kaldırıp aramak için çok utangaç olmayın. 23 Ekim Cuma günlük burç yorumları. 

Koç : Yasal konular bugün aklınızda olabilir. Belki de güvensizlikleriniz orantısız bir şekilde belli bir zorluk çekiyordur. Tüm durumu biraz daha objektif görmeniz gerekiyor. Bilen birini bulabilirseniz, ondan sizi gerçekler hakkında bilgilendirmesini isteyin. Köstebek tepelerinden dağlar yaptığınızı bilmek sizi rahatlatacak. Şimdilik biraz gevşemeye ve rahatlamaya çalışın.

Günün enerjisi içinizdeki şeytanı ortaya çıkarır. Bir süredir belirli bir kişiyle ilişki olasılığını düşünüyorsunuz ve gerçekten ne kadar arzu edilir ve harika olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz eşsiz bir fırsat ortaya çıkıyor. Bunu göstermenin garip bir yolu olabilir ama bu tamamen doğaldır. Deneyin ve başarılı olun.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Boğa : Bugün birisinin yardımına veya tavsiyesine ihtiyacınız olabilir. Bunu istemekten korkmayın. Yaratıcılığınız ve bağımsızlığınızla gurur duyma eğilimindesiniz. Çoğu zaman başkaları size ulaşanlardır. Yardım isteme hakkınız var. Bu bir zayıflık belirtisi değildir. Ne zaman yardım isteyeceğini bilmek bir güçtür. Bunu düşün.

Yeni deneyimleri seviyorsunuz, ancak derinlerde bir sürpriz geldiğinde önceden uyarılmayı seviyorsunuz. Bugün muhtemelen hayatınıza beklenmedik bir olay getirecek ve en çılgın rüyalarınızda geldiğini görmemiş olabilirsiniz. DEĞİŞİM için hazırlıklı olun. Yolda ve koşullarınızı daha iyi hale getirecek. Gerçek bir macera yaşamayı bekleyebilirsiniz.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim İkizler Burç Yorumu

İkizler : İkizler bugün sizinle çok zaman geçirme konusunda diğer önemli belirsizlik mi? Balınız aile üyeleriyle biraz özel zaman geçirmek zorunda hissettiği için ilk başta yaralanabilirsiniz. Umduğunuz gibi bir araya gelebilmelisiniz. Sadece bütün gün olmasını beklemeyin. Yalnız zamanınızı rahatlayarak ve kendinizi güzelleştirerek geçirin.

Hayatınızda geçici bir kaos hissi yaşayabilirsiniz, ancak buna değecektir. Mevcut ilişkiniz açısından bir kızgınlık içinde sıkışıp kaldıysanız, o zaman anatominin doğru kısmına uygulanan kozmosun keskin bir tekmesi işe yaramalı. Şimdi değişmek zorundasın ve yakında neden ortaya çıkacak!

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Yengeç : Bu gece birlikte yaşadığın insanlar için özel bir şey mi yapıyorsun? Eğer öyleyse, şef, ev sahibi vb. Olarak becerileriniz hakkında ne düşündükleri konusunda biraz endişelenebilirsiniz. Endişelenerek zaman kaybetmeyin. Siz dahil herkes iyi vakit geçirecek. Herkesin unutulmaz bir akşam geçirmesi muhtemeldir. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapın, her zamanki neşeli haliniz olun ve eğlenmeye odaklanın.

Sevdiklerinizin ya da bir süredir aşık olduğunuz birinin hayatındaki değişimi kışkırtıyor olabilirsiniz. Mantıksız bir şey yapmak üzere olduğunuza dair güçlü bir olasılık var. Bunun için azarlanmış olabilirsiniz, ancak daha sonra başkaları sizin harika öngörü ve zamanında hareket etme duygunuzu övecek. Ve yaptığınız tek şey kalbinizin sesini dinlemektir – bir kez olsun!

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Aslan : Mümkünse bugün mahallenizde küçük bir toplantı düzenlenebilir. Şu anda işin içindeyseniz, muhtemelen sevgilinizle birlikte katılacaksınız. Kimseyle görüşmüyorsanız, bazı eski arkadaşlarla karşılaşırsınız ve muhtemelen yeni arkadaşlar edinirsiniz. Bunlardan biri potansiyel bir aşk ilgisi olabilir, belki de senden biraz daha yaşlı. Rahatlayın, gevşeyin ve biraz eğlenin.

Bir ilişkideki bir bölüm sona erebilir ve ayrıca yeni bir başlangıç ​​başlatabilir. Ortaklık biterse, ya da biraz ayrı zaman geçirmeye karar verirseniz ya da yeni bir ilişki düzeyine bağlanırsanız, bu değişikliğin gerçekleşme zamanı gelmiştir. Bu kesinlikle doğru ve sizi yeni ve daha üretken bir yola sokacak.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Başak : Bugün  çeşitli türden sohbetler olabilir. Bazı yaşlı insanlar, belki aileniz sizi arayabilir. Yoğun olmaktan ziyade gündelik konuşmalarla oldukça sessiz bir ziyaret olabilir, ancak yine de hoş olacak. Daha sonra, heyecan verici bir şeyle ilgili tebrikler sunmak için arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda romantik yaşamınızda ani değişim potansiyeli var. Şu anki gezegensel konfigürasyon olayları öyle bir noktaya getiriyor ki, ekşi büyüyen bir ilişki aniden sona erebilirken, sessizce tozlaşan bir romantizm aniden çiçek açabilir. Bağlılık düzeyi ne olursa olsun, daha fazla dahil olmak veya muhtemelen ayrılmak isteyebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla her şey olabilir.

Burcunuza Göre Hangi Hayvansınız?


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Terazi : Aramayı beklediğiniz biri bugün aramayabilir ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu kaldırıp aramak için çok utangaç olmayın. Arkadaşınız uyuyakalmış veya iş ya da aile hayatından çok etkilenmiş olabilir. Unutulmadın. Telefon ederseniz, bu kişi şüphesiz sizden haber almaktan memnuniyet duyacaktır. Sohbetten sonra mahallenizde yürüyüşe çıkın.

Bu gün beraberinde büyük bir heyecan duygusu getiriyor. Bir süredir ilişkinizde bazı şeylerin değişmesi gerektiğini biliyordunuz ve bugün tam da bunu yapmak için büyük bir şansınız var. Ancak fırsat bir olay veya birdenbire meydana gelen bir sürpriz şeklinde gelebilir. Ancak, bu olursa, kesinlikle hile yapacak!

Burçların Kadınları Aşık Olunca


23 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bugün aklınızda parayla ilgili endişeler olabilir. Beklediğiniz bir çek ulaşmamış olabilir. Belki üstlendiğiniz bir projenin tamamlanması düşündüğünüzden daha uzun sürüyor ve bu nedenle beklenen fonlar gecikiyor. Burada hatırlanması gereken anahtar kelime “gecikmeli” dir. Geç oldu, tamamen iptal edilmedi. Sabırlı olun ve endişelenerek daha fazla zaman kaybetmeyin!

Belki de sizi bir güve gibi ateşe çeken belirli bir kişiyi çevreleyen entrika duygusudur. Bugün onları daha iyi tanıma şansınız olacak. Oldukça sessiz ve çekingen görünseler de, tüm auraları enerjiyle çatırdıyor ve kendinizi karşı konulmaz bir şekilde arkadaşlık çemberine çekilmiş hissedeceksiniz.

Burçlar Bakan Olsaydı Hangisi Olurdu?


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Yay : Arkadaşlarla bir araya gelme arzusu bugün güçlü ancak bunu umduğunuz şekilde yapamayabilirsiniz. Artık iş veya ev işleri nedeniyle gecikebilirsiniz veya başka kısıtlamalar size engel olabilir. Ancak umutsuzluğa kapılmayın. Hala planlandığı gibi eğlenebilirsiniz. Ne yapılması gerekiyorsa ona adım atın ve yoldan çekin. Sonuçta yapmak istediğini yapabilirsin.

Bugün havada ikinize de yetecek kadar gizem var ve biraz da sihir yok. İçinde değişimin son derece muhtemel olduğu harika bir yanılsama yaratılıyor – bu yüzden her şeye ve her şeye hazırlıklı olun. Bundan sonra olan şey, günlük normalliğin sınırlarına girmeyebilir, hatta geleneğe meydan okuyabilir ve kesinlikle unutulmaz olacaktır. En azından sen asla unutamayacaksın!

Burçların 5 Karakter Özelliği


23 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Ulaşmayı umduğunuz bir kariyer hedefi şimdi belirsiz görünebilir. Çalışmanız boşa gidip gitmediğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu şekilde düşünme. Sahne arkasında henüz farkında olmadığınız çok şey var. Bu gelişmeleri duyduğunuzda, hala koşmaya başladığınızı bileceksiniz. Bütün gününüzü iş düşünerek boşa harcamayın. Rahatlamaya çalış. Yarın hepsi bir araya gelebilir.

Partneriniz bugün bazı garip davranışlar sergiliyor olabilir. Bir yandan arkadaşınız çok bağımsız, neredeyse sessiz ve onlardan medeni bir günaydın bile alamıyorsunuz. Öte yandan, sanki bir şey olmasını bekliyormuş gibi son derece huzursuz görünüyorlar. Havada olumlu değişim olduğuna şüphe yok – bu yüzden hazır olun!

Aslan Burcu Nasıl Aşık Olur


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Kova : İyi öğrenmeye çalıştığınız bir şey üzerinde çalışmak için çok zaman mı harcıyorsunuz? Bugün her zamankinden daha kafa karıştırıcı olabilir Kova. İlk bakışta size pek mantıklı gelmeyen yeni bir konseptle karşılaşabilirsiniz. Şaşırarak zaman kaybetmeyin. Başka bir şey düşünün. Hepsinin anlamı size birdenbire gelmeli. Sabırlı ol.

Uzun süredir devam eden bir sorun bugün çözüme doğru ilerleyebilir. Siz ve partneriniz ilişkinizi karakterize eden o sihirli kıvılcımı kaybettiyseniz, o zaman ilk başta rahatsız edici görünebilecek, ancak sonunda sizi tekrar çok daha fazla yakınlaştıracak bir olaya hazırlıklı olun. Bazen değişmemizi sağlamak için keskin bir vuruşa ihtiyacımız olur.

Burçlara Göre Hediye Seçimi


23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Balık : Bu sabah sizi rahatsız eden yarı hatırlanmış bir rüyanın belirsiz bir hatırasıyla mı uyandınız? Eğer öyleyse, onu yukarı çekmenin bir faydası olmayacak. Belki de her şeyi hatırlamak istemezsiniz, bu durumda hatırladığınız küçük kısmı analiz etmeye çalışmalısınız. Belki daha sonra bir şey size hatırlattığında o size gelecek. Seni deli etmesine izin verme. Sonuçta bu sadece bir rüya.

Kendi içinde ve kişisel ilişkilerinde bir denge duygusu sürdürmeye çalışırken çok fazla zaman harcıyorsun. Bugün, bu dengenin bozulduğu ve bir sonraki adımda ne yapacağınızı bulmak için çılgınca çabaladığınız bir durum ortaya çıkabilir. Rahatlamak ve hiçbir şey yapmamak en iyisidir. Ardından koşullar tahmin edebileceğinizden daha hızlı normale dönecektir.

 

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Burçların Fobileri Neler?

 

Burçların Uğurlu Renkleri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: