23 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 23 Mart 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumu ;

Ay günündeyiz. Balık burcunda ilerleyen Ay, sabah serken saatlerde Neptün ile birleşecek ve Boğa burcundaki Venüs ile uyumlu görünüm yapacak. Güne güvenli ve iyimser enerjilerle başlayabiliriz. Günlük planlarımızı uygularken çevremizden güçlü destekler almamız mümkün. Maddi manevi beklentilerimiz daha rahat karşılanabilir. Bugün maneviyat, sanat, ilham, yaratıcılık, şifa, yardım, bağış, fedakarlık gibi kavramları kişisel ve toplumsal alanlarda daha fazla deneyimleyebiliriz. Ruhsal veya bedensel bir sağlık problemini farketmek bilinçaltımızda tuttuğumuz duygusal ve zihinsel kalıpların keşfi mümkün olabilir.

Sorunlarımızı, bağımlılıklarımızı, takıntılarımızı derinden keşfedip, bunları şifalandırmamız, dönüştürmemiz arınmamız mümkün. Kollektif alandan gelecek sezgisel işaretler eş zamanlılara dikkat etmeliyiz. Bugün Oğlak burcunda Mars ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Toplumsal düzen, yönetim, disiplin, sorumluluklar ve sınırlamalarla ilgili kararlı eylemler gündeme gelebilir. Balık burcundaki Ay öğleden sonra, Oğlak burcundaki Mars, Plüton ve Jüpiter ile açı yapacak. Kişisel ve toplumsal alanlarda değiştiremeyeceğimiz şartları kabul edebilir, zorunlu sınırlamalar karşısında içsel bir anlayış ve fedakarlıkla akışta kalabilir, uyum gösterebiliriz.

 

Ünlü Çift Koronavirüse Yakalandı


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duyguların harmanlaşacağı kalbimize mi aklımıza mı güveneceğimizi bilmediğim bir hafta sonu. İşte 12 Temmuz Günlük …

A101 16 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 16 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. Samsung Galaxy …

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: