23 Mayıs Cumartesi Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 23 Mayıs 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 23 Mayıs Cumartesi burç yorumu ;

Satürn günündeyiz. İkizler burcundaki Ay yeniay fazında… Değişen enerji dinamikleri günü hareketlendirebilir. Değişken ve meraklı enerjilerle yakın çevremizle daha fazla iletişim kurabiliriz. Haber trafiği artarken, sevdiğimiz kişilerle bir arada olmak, hoş sohbetler, dedikodular yapmak bugün bize verebilir. Ay sabah saatlerinde Balık burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Duygusal ve fiziksel enerjimizi kontrol etmekte zorlanabileceğimiz sabah saatlerinde fevri ve dürtüsel davranışlar artabilir.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

Çabuk sinirlenebilir, stres olabilir, tepki gösterebiliriz. Kaza ve sakarlıklara da günün erken saatlerinde dikkat etmekte fayda var. Öğleden sonraki saatlerde daha rahat hareket edebiliriz. Meraklı ve değilken enerjilerle birçok konuyla ilgilenebiliriz. Ancak herhangi bir alanda derinleşmeden yüzeysel, gelip geçici davranabiliriz. İlgi ve beğenilerimiz de gün içinde çok çabuk değişebilir. Entellektüel gelişim için okuma ve yazmaya zaman ayırabiliriz. Zaman zaman geçmişin etkisinde kalıp, anılarımızı canlandırmamız da mümkün.


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

8 Temmuz Günlük Burç yorumları

Genel olarak daha rahatlamış hissedileceği ve bazı sorunları kendimizin halledebileceği bir gün bizi bekliyor. İşte …

Zeytinyağlı Enginar Tarifi ve Malzemeleri

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır Tarifi ve Malzemeleri Zeytinyağlı enginar tarifi için gerekli malzemeler: 8 büyük …

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir?

İdrar Tahlili Aldosteron Nedir? Aldosteron, idrar veya kan tahlili ile ölçülen bir hormondur. Ülkemizde genellikle …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: