24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları.. Bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınız, hazırlıksız olduğunuz tuhaf yeni duyguları uyandırabilir. Bu kişiyi potansiyel bir romantik partner olarak görebilirsiniz. 

Koç : Bugün özellikle iyi görünmeli ve özellikle tutkulu ve şehvetli hissetmelisiniz. Moda anlayışınız büyük olasılıkla tam hedefte olduğundan, bu çevrimiçi yeni kıyafetler satın almak için harika bir gün. Müstehcen romanlar ve romantik filmler her zamankinden daha çekici görünebilir. Mümkünse bir aşk partneri ile yalnız kalmak için harika bir gün. Herhangi bir çatışma olmaması için bunu günün erken saatlerinde yapmaya çalışın.

Partnerinizi, mistik sebep ve sonuç dünyasına sizinle birlikte daha derin bir yürüyüşe çıkmaya teşvik etmek için bugün hakim olan atmosfer türünü kullanabilirsiniz. Burada her türlü konunun anlamını tartışabilirsiniz. Ancak göksel enerji, kendi mutluluğunuzu ve üzüntünüzü içinizden nasıl yarattığınızı anlayabilirseniz, bazı büyük dönüşümlerin gerçekleşmesi için kapıyı açabileceğinizi gösterir. 24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları …

Burçların Aşık Olma Belirtileri


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Boğa : Hayal gücünüz bugün yükseklerde uçuyor olmalı. Kelimeler, resimler, melodiler veya sanatsal medyanız muhtemelen aklınıza onları takip edebileceğinizden daha hızlı giriyor. Bunları not edin, kaydedin veya hatırlamak için elinizden geleni yapın ya da çok kolay unutabilirsiniz. Bunun olmasını istemezsin. Başka ne olursa olsun bunu yapmak için zaman ayırın.

Sevdiklerinizi harika bir yere götürmek istiyorsanız, günün gezegensel hizalanması çok unutulmaz olacak bir yolculuk yapar. Çok romantik bir gezi olmayacak, daha çok bir tür mistik sırrın başlangıcı olacak. Cennet ve Dünya’nın altında hakkında çok az şey anladığımız çok şey var – bugün daha fazlasını keşfetme şansınız olacak.

Burçların Korkunç Özellikleri


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İkizler : Finansal hedefleriniz muhtemelen gerçeğe dönüşmenin eşiğinde, , ancak kalan birkaç görev şu anda yüzleşmek için çok muazzam görünebilir. Kasvet ve umutsuzluğa düşmeyin. En az çabayla bu engelleri ortadan kaldırmak için uygulanabilir bazı fikirler bulmaya çalışın. Unutma, plan yapmak için zaman ayırmanın her zaman bir yolu vardır. İyi şanslar.

Romantik hayatınızın psikolojik incelemeden ziyade biraz felsefi derin düşünmeye ihtiyaç duyan belirli yönlerinde değişiklikler yapmak için bugünün gezegen konfigürasyonunu kullanabilirsiniz. Görünüşe göre cevap doğru rehberliği elde etmekte yatıyor. Bazı olağandışı eşzamanlılıklara şahit olduğunuzu da görebilirsiniz. Cevapların içeriden ortaya çıkmasına izin verin ve söyleyecek önemli şeyleri olabileceğinden, bu gece hayallerinize dikkat edin.

Ünlülerin Burçları


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Sağduyusuna güvendiğiniz bir arkadaşınızla yeni kariyer olanaklarına gözlerinizi açabilecek sohbetler. Çalışma hayatınızı dönüştürmeyi düşünebilirsiniz. Daha önce hiç düşünmediğiniz için bu fırsatların dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerekir. Karar vermek için acele etmeyin, bu yüzden baskı altında hissetmeyin. Biraz düşünün. Muhtemelen yaptığına sevineceksin.

Bugün herkesin biraz tuhaflaştığını hissedebilirsiniz. Göksel konfigürasyon, insanları her türden ritüellere ve törenlere katılma dürtüsü ile bir araya getiriyor, özellikle sizi sonsuza kadar yasal olarak bağlayanlar. Sevdiğiniz kişi böyle bir fikir önerirse, sonsuza kadar uzun bir zaman olacağı için muhtemelen kaçacaksınız. Gün batımına gitmeden önce önceliklerinizi organize edin.

Burçların Sırları Nelerdir, Öğrenmek İster misiniz?


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan : Garip rüyalar, içgörüler veya vizyonlar ruhsal yöneliminizi altüst edebilir. Bu yeni fikirler, zihninizin saatte binlerce mil gitmesine neden olabilir ve hayatınızın çoğu boyunca benimsediğiniz kavramları sarsabilir. Kendini delirtmeden bunu düşün. Aldığınız şey, düşünmek ve sonra kabul etmek veya reddetmek için bilgiden başka bir şey değil.

Genel olarak tüm yaşamın bir olduğunu anlasanız da, gezegensel enerjinin sizi bir şekilde bu kadar ileriye gitmeye teşvik ettiğini hissedebilirsiniz. Son sevgiliniz sizinle huzurlu ve sakin bir yerde yürüyüş yapmaktan başka bir şey istemeyebilirken, bugün ruh eşleri ve gerçek aşkın mistik yönleri hakkındaki en son metafizik tartışmaya girmeyi tercih ediyorsunuz.

Burçların Ayrılık Belirtileri


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Başak : Bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınız, hazırlıksız olduğunuz tuhaf yeni duyguları uyandırabilir. Bu kişiyi potansiyel bir romantik partner olarak görebilirsiniz. Bununla ilgili ne yapacağınız, durumunuza bağlıdır. Muhtemelen bugün bu çekiciliği sürdürmek iyi bir fikir değildir. Geçebilir. Birkaç gün bekleyin. Hala oradaysa, kim bilir?

Bu, ilişkilerde iyileşme ve dönüşüm üzerine tüm bu atölye çalışmalarının sizi kurtarmaya geldiği bir gün. Günün gezegensel hizalanması, neredeyse vaiz benzeri bir coşkuya sahip olan değişim dürtüsünü beraberinde getiriyor. Hayatınızdaki sevgili kişinin bir melek gibi parlayacağına ve kesinlikle ruhsal ve mükemmel olacağına kararlısınız. Kendi halenizi de cilalamayı unutmayın.

Burçların Anne Halleri


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Terazi : Yeni bir iş ortaklığının kurulması, çalışma hayatınızı değiştirebilir. Faydalar bir süre görünmeyebilir, bu yüzden günlük işinizden ayrılmayın. Yine de, kesinlikle dikkate almaya değer. Resmi bir taahhütte bulunmadan önce tüm gerçekleri bildiğinizden emin olun. Yeni bir girişime başlamadan önce, özellikle şu anda, olası her ihtimalin farkında olmak önemlidir.

Şu andaki göksel konfigürasyon, işlerin sadece ilerlediği bir gün ile iyi şeyler olduğu için zamanın uçup gittiği bir gün arasındaki farkı yaratıyor. Bazı konuların anlaşılması ve kabul edilmesi için büyük bir ihtiyaç vardır. Belirli konuların çiğnenmesi gerekir – ancak öyle bir şekilde, ortaya çıkan şeyler pozitif bir felsefeyle ilerlemenize gerçekten yardımcı olur.

Burçlar Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep : Bitmemiş iş görevleri, ne pahasına olursa olsun onları halletmek isteyebilirsin. Bu muhtemelen meslektaşlarınızla size birkaç kek puanı kazandıracaktır, ancak kendinizi strese sokmamaya dikkat edin. Muhtemelen bu sabah oldukça iyi hissederek uyandın, ama kendini yorarsan günü bu şekilde bitiremezsin. Hızınızı artırın.

Güneşin altındaki her şey hakkında sohbet etmeyi seviyorsunuz, ancak oyundaki gezegensel bakış açısı, konuşmanın bir kısmını çok güçlü bir vaizin verdiği bir vaaz gibi yapıyor. İster konuşmayı siz başlatıyor olun, isterse başka bir şey, ikinizin de belirli bir sonucu zorlamayı bırakmanız gerekir. Anla hareket edin ve bırakın tartışmanın akmasına izin verin. Bu gerçekten tatmin edici bir sonuç verecektir.

İşte Burca Göre Süper Kahraman


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün çok şehvetli ve tutkulu hissetme eğilimindesiniz. Seksi kıyafetler, müstehcen romanlar ve romantik filmler her zamankinden daha çekici olabilir. Yabancıların hayranlık uyandıran bakışlarını çekerseniz şaşırmayın. Bu, bir sevgilinizle yalnız bir akşam planlamak için mükemmel bir gün, ancak şimdi bir araya gelemeyebilirsiniz. Ne zaman olursa olsun tadını çıkaracaksınız. Geç olsun güç olmasın!

Bugünün gezegensel konfigürasyonu, ilişkinizin alanına birçok iyi fikir getiriyor. Kendinizi ve onu yeniden biçimlendirmek için harika planlarınız olabilir. Bununla birlikte, kişisel beklentilerinize göre, çok özel gündeminize uyan bir sonuçla dönüştürüldüğünü görmeyi tercih edersiniz. En iyisini elde etmek için ilişkinin doğal bir şekilde akması gerekir. Bir şeye tutunursanız, onu kaybedersiniz.

Başak Burcu Nasıl Geri Döner


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Mevcut veya potansiyel bir romantik partner için güçlü bir arzu bugün size gelebilir. Bu kişi uzakta yaşayabilir veya bir seyahatte olabilir, bu nedenle tercih ettiğiniz toplantı yerine bir telefon görüşmesi veya e-posta ile memnun kalmanız gerekebilir. Sinirlenmeyin. Heyecan verici bir roman veya filmle dikkatinizi dağıtın ve ne zaman bir araya gelebileceğinizi dört gözle bekleyin.

Hayatında bir kez olsun tavsiye almayı öğrenebilirsen bugün kendine büyük bir iyilik yapacaksın. Genelde çok iyisiniz ve dağıtmaya çok isteklisiniz, ama belki de bir başkası size önerme cesaretini gösterdiğinde her zaman o kadar memnun olmayabilirsiniz. Göksel enerji size mütevazı pasta yeme şansı verir. Devam et – tadının tadını bile çıkarabilirsin.

Balık Burcu Nasıl Geri Döner


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kova :  Birine ticari ya da kişisel nedenlerden dolayı ulaşma konusundaki güçlü bir ihtiyaç, telefonda boşa çıkabilecek çok fazla zaman geçirmenize neden olabilir. Bu kişinin olabileceği her yeri arayabilirsin ve bu sinir bozucu olabilir. Arkadaşın uzakta olabilir. Bir veya iki mesaj bırakın ve sizi geri aramasına izin verin. Dikkatinizi dağıtacak başka bir şey bulun.

Günün göksel konfigürasyonu, hem sizin hem de eşinizin mevcut ilişkiniz hakkında sahip olduğunuz inançları dönüştürmek için gerçekten çalışma şansı getiriyor. Hem değiştirebileceğiniz belirli şeyler, hem de kendi davranışınızın yönlerine karşı kör olduğunuz belirli alanlar vardır. Daha açık inançlar benimseyerek ikiniz de kazanç elde edeceksiniz. Dünyanız genişleyecek.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır


24 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Balık : Önemli bir satın alma işlemi yapmaya çalışıyor olabileceğiniz ve bunu yapmak için bütçenizi revize etmeniz gerekebileceğinden, para meseleleri bugün takıntılı olabilir. Sakinleşir ve strese girmezseniz bunu yapabilirsiniz. Mantıklı ve metodik olun ve muhtemelen çok fazla hayal kırıklığı yaşamadan istediğiniz şeyi başaracaksınız. Mümkünse bu gece bir sevgiliyle özel bir randevu ayarlayın.

ek çok rahatsız edici davranışın nedenini gerçekten anlama fırsatı bugün size geliyor. Gezegensel enerji, ilişkinizi yeni ve daha derin bir seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek belirli kişilerle konuşmanıza izin verir. Partnerinizle yeni bir aktivite paylaşmaya karar vermiş olabilirsiniz. Gerçekten ilişki kurma yeteneğinizi artırmak için belki yogaya başlayabilir veya birlikte meditasyon yapabilirsiniz.

Burçların İyi ve Kötü Yönleri

Burçların 5 Karakter Özelliği

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Eviniz İçin Aydınlatma Seçme Tüyoları

Bugünkü yazımızda eviniz için aydınlatma seçme dikkat etmeniz gereken her şeyi anlatıyoruz. Aydınlatma, elektriğin en …

25 Eylül Cuma günlük burç yorumları

25 Eylül Cuma günlük burç yorumları. Bugün en büyüleyici halinizi alın. Kariyerinize yardımcı olabilecek biriyle …

Elma Sirkesi Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Şifa kaynağı olan sirke insan sağlığının vazgeçilmezidir. Kadınlar tarafından yapımı kolay ve pratik olan elma …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: