25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün, herkese savaş ilan etmek istediğinizi hissetmenize neden olabilecek güçlü bir saldırganlık var. Diğer herkesin tamamen deli olduğu hissedebilirsiniz. 

Koç : Mevcut koşullarla savaşmaya çalışırsanız büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Anahtar, içinde bulunduğunuz durumu ele almak ve bundan en iyi şekilde yararlanmaktır. Konumunuz hakkında sızlanmak ve paspaslamak işleri daha iyi hale getirmez. Gurur duyacağınız ve minnettar olacağınız harika hediyeleriniz var, bu yüzden hiçbir çıkışları olmadığını düşünerek onları bir kenara atmayın. Kendi gerçekliğinizi yaratın.

Oldukça ağır bir büyünün ardından bugünkü atmosfer şaşırtıcı derecede canlı. Aşk ve romantizm arıyorsanız, içeride kalmak için iyi bir zaman değil. Kahkaha ve samimiyet ruhunun kutlandığı türden yerlerde romantizm bulunabilir. Bu, mümkünse yerel bir buluşma yerine bir gezi veya belki de ülkenin herhangi bir yerinde bir gezi anlamına mı geliyor – bu zamandan çok keyif alacaksınız. 25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Boğa : İçgüdüleriniz sevgi dolu, hayali, barışçıl bir duruma doğru kayabileceğinden, bugün işleri dengede tutmak zor olabilir. Bu konuma karşı çalışan sert, savaşan bir güç var. Bencil ve cesur olan bu güçlü enerjiye dikkat edin. Bildiğiniz şeylere sadık kalın ve size uygun değilse başka birinin seviyesine inmeyin.

Özellikle bekarsanız ve hayata iyimser bakış açınızı paylaşacak birini arıyorsanız, bugünün enerjisinin tadını çıkaracaksınız. Sizinle aynı tür spor aktivitelerinden hoşlananlarla tanışabileceğiniz bir uygulama indirin. Ya da belki çevrimiçi bir felsefi tartışma grubuna katılın. Kozmik atmosfer harika, bu yüzden sadece eğlenin ve kendiniz olun, doğru kişi gelecektir.

Burçlara Hayatlarını Etkileyecek Tavsiyeler


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

İkizler : İkizler bugün işler zor ve agresif olabilir, ancak bu ilerleme kaydedemeyeceğiniz anlamına gelmez. Havada insanları harekete geçiren gergin bir enerji var. Çılgınlığa kapılıp bir tavır almaya çağrılabileceğinizi unutmayın. Bakış açınızın sabit ve inatçı olmamasına dikkat edin. Başkalarını dinleyerek bazı değerli dersler öğrenebilirsiniz.

Gezegen konfigürasyonundan yayılan bugün havadaki enerji yüzünüze bir gülümseme koymalıdır. Şansınız varsa, partnerinizi birlikte rahatlayabileceğiniz ve atmosferin aranızdaki kahkaha ruhunu yeniden canlandıracağı bir yere götürmek iyi olacaktır. Hayatın dertlerini bir süreliğine unutup birlikte eğlenmenin zamanı geldi.

Burçlar Sinirlendiğinde Nasıl Tepki Verir?


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugün verdiğiniz savaşın sizin olduğundan emin olun. Havada, hiç beklemediğiniz anda patlayabilecek büyük bir gerilim var. Ortaya çıkma ihtimali olan savaştan uzak durmanız size düşebilir. İşleri hafif tutun ve işleri çok ciddiye almamaya çalışın. Felsefi bakış açınız ve güçlü ruhunuz, durumu çözmek için gereken kombinasyondur.

Mevcut gezegensel konfigürasyon, insan ırkının iyimser duygusunu ve sevgisini beraberinde getirdiği için bugünden keyif alacaksınız. İnsanlar biraz kendileriyle dolu olabilirler ve kesinlikle öne çıkma konusunda geri kalmayacaklar. Huzurlu bir zaman değil, çok aktif ve enerjik bir zaman beklemek iyi bir fikir olabilir. Partnerinizle sportif bir yere gitmek mümkünse, günün tadını gerçekten çıkaracaksınız.

Burçların Evliliğe Bakış Açıları


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Aslan : Nasıl uyandığınız önemli, kalktığınızda nasıl hissediyorsanız gün de o şekilde geçecek. Bu, günün geri kalanı için tonu belirleyecektir. Her şeyi olumlu tutun ve günün agresif enerjilerinin size karşı değil, işe yaradığını göreceksiniz. Başka bir bakış açısı görmeyi reddedecek kadar inatçı insanlarla savaşmaya çalışmayın. Aynı zamanda, diğer insanların bakış açılarına da açık olduğunuzdan emin olun.

Gezegen konfigürasyonu sayesinde atmosfer bugün neşe ve şenlik dolu. Mümkünse günü sevdiklerinizle geçirmek ya da diğer arkadaşlarla eğlenmek iyi bir plan olacaktır. Atmosfer yalnız kalamayacak kadar güzel. Müzik ve şarap akabilir, ancak başa çıkmanın bir yolunu bulacaksınız.

Burçlar Üzülünce Ne Yapar?


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün hayali, romantik yönünüz ile güçlü bir bağ hissedebilirsiniz. Rüyalar ve illüzyonlar sahneye girmeye ve sizi bulutlara götürmeye meyillidir. Dikkatli olun, çünkü güçlü bir saldırgan gücün bu hayallere karşı çıktığını fark edebilirsiniz. Yeni teknoloji ve elektrikli aletlerle olan zekanız ve bağlantınız, bugün gibi bir günde en büyük varlığınız olacak.

Bazı günler yardım etmek veya bir başkasına ara vermek için kendi çıkarlarımızı bir kenara bırakmaya hazırız. Bugünün gezegensel yönü ile, her biriniz eylemin bir dilimine sahip olmaya kararlı olduğunuz için her ikiniz için de bir şeyi bir kenara bırakmak zor olabilir. Bu, ikinizin hiçbir yere varamamasına neden olabilir. Ego sorunları güzel bir günü bozabilir.

Burçlar ve Koronavirüs


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Terazi : İnsanlara bugün şüphenin faydasını sunun Terazi. Etrafınızda olup biten her şeye katılmasanız bile, insanların davranışları ve oldukları gibi sebepleri vardır. Bu, tamamen aynı şekilde hareket etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Rutininize sadık kalın ve diğerlerinde saldırgan savaşçı tarafından yoldan çıkarılmayın.

Oluşan gezegensel yön, sizi gerçekten karşılayabileceğinizden daha abartılı olmaya teşvik edebilir. Cebinizde yalnızca çok şey var ve ihtiyacınız olan her şeyi getirmek için evrenin cömertliğine o kadar güveniyor olabilirsiniz ki, hayatınızdaki özel kişiyi gerçekten güzel bir yemek için dışarı çıkarmak isteyebilirsiniz. Sadece paranın gerçekten olduğundan emin ol.

Burçların Güçlü Yönleri


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Akrep : Dün yaptığınız bazı eylemlere bugün karşı çıkabilir. Belirsiz gerçekler ve romantik fanteziler, kararlı eylemlerde bulunmanıza engel olabilir. Yine de harekete geçme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İletişimin belirsizlik cepleri tarafından lekelenebileceğini unutmayın. Tekneyi sallamamaya çalışın. Bugünün enerjisi, savaş ve barış arasında hassas bir dengedir.

Bugünün gezegensel konfigürasyonuyla, hayatın büyüsüyle dolu hissediyorsunuz. Romantik hayatınızı iyileştirmek için çok şey yapabilirsiniz, ancak bunun boş vaatlere değil gerçekliğe dayanması gerekir. İyi bir gün geçirme olasılığınız var, ancak en sevdiğinizi öğle yemeğine Paris’e götüreceğinizi söylerseniz, o zaman bunu ciddiye alın – aksi takdirde sorunlar olabilir.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Yay : Bugün etrafta çok fazla sıcaklık ve iyi his olasılığı var. Yakın ilişkilerinizde neşe ve coşku yaşayabilirsiniz. Mümkünse küçük partiler ve her türlü seyahat için de harika bir zamandır. Tüm enerjinizi aynı anda kullanmaya çalışmayın ve yorulmayın. Denemek ve güne ayak uydurmak ikinize de fayda sağlayacaktır; aksi takdirde, başlamadan önce yorulacaksınız.

Bugün kendinizi bir çöküşte bulursanız, endişelenmeyin. Hiçbir şey doğru olmayabilir veya belirli bir gergin, huzursuz enerji sizi harekete geçmeye teşvik edebilir, ancak belirsizlik hangi yöne döneceğinizi bilmenizi engeller. Bu kombinasyon sizi hiçbir hareketten mahrum bırakan kilitli bir hisle sonuçlanabilir.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Sorumluluğu ele almak ve işleri gerçekleştirmek için günün şiddetli enerjisini kullanın. Bugün yaptığınız eylemlerin önümüzdeki günlerde yankılanacağını göreceksiniz. Sonuçları hakkında endişelenme. Sadece gusto için gidin. Güçlü güçler sizi yaratıcı çabalarınızda özgürlüğü aramaya teşvik ediyor ve çok değer verdiğiniz iç sığınağınızı keşfetmeniz için size daha fazla alan veriyor.

Bugün oldukça aksiyon dolu ve yapmaktan zevk aldığınız şeylerle dolu olabilir. Oluşan gezegensel konfigürasyon, güne karnaval havası veriyor. Siz ve partneriniz dünyayı fethetmeye başlamadan önce, kimseyi dahil etmeyi unutmadığınızı kontrol etmeniz gerekebilir. İkiniz de kendinizle dolu ve biraz fazla heyecanlı olabilirsiniz. Başkalarına da eğlenmeleri için bir şans verin.

Burçların En Kötü Özellikleri


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Kova : Bugün, herkese savaş ilan etmek istediğinizi hissetmenize neden olabilecek güçlü bir saldırganlık var. Diğer herkesin tamamen deli olduğu hissine kapılabilirsin ve neler olup bittiğini gerçekten bilen tek kişi sensin. Yanlış bilgilendirilmiş kişilere ve yanlış bilgilere dikkat edin. Kavgalar, ilk başta doğru gibi görünen, ancak sadece birinin yanlış yönlendirilmiş hayalleri olan gerçekler üzerine patlak verebilir.

Özellikle mevcut gezegen konfigürasyonu göz önüne alındığında, güneşli bir atmosfer bugün havayı kaplayacak. Her yerde bir iyimserlik hissi var. Siz ve sevdikleriniz bundan sadece birlikte olmaktan ve mümkünse değerli arkadaşların varlığından zevk almak için yararlanabilir. Hayattaki iyi şeyleri ve çevrenizdeki harika şirketi kutlamak için gelecek bir parti planlamanın tam zamanı.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Salı Günlük Burç Yorumları

Balık : Fantezi saldırı planınızın önüne geçerken bugün biraz gerilimle karşılaşabilirsiniz. Bu günlerde işlerin hızla ilerlediğini ve en ufak bir hareketin büyüdüğünü unutmayın. Geri alınamayacak şeyleri geri almaya çalışmayın. Hatalarınızı kabul edin ve yolunuza devam edin. Keşfetmeniz ve fethetmeniz için koca bir dünya var, bu yüzden kendi küçük kutunuza hapsolmamaya çalışın.

Mevcut gezegensel konfigürasyon, hayattan biraz zevk alma şansı sunuyor. Sizin ve eşinizin yalnız geçirmek isteyeceğiniz bir gün değil. Mümkünse, dışarı çıkıp genellikle yakın bir bağ hissettiğiniz başkalarının eşliğinde eğlenmek isteyebilirsiniz. Bu gün güneş ışığı ve kahkaha için, belki bir yemeği paylaşıp sadece beraberlik duygusunun tadını çıkarmak için bir gün olacak.

25 Ağustos Gökyüzü Yorumu

 

Burçların Kadınları Aşık Olunca

 

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Normal ve Sezaryen Doğum Nedir ?

Normal ve sezaryen doğum nedir? Birçok anne adayı neredeyse gebe kalmadan normal ve sezaryen doğum …

27 Eylül Pazar günlük burç yorumları

27 Eylül Pazar günlük burç yorumları. Bugün, siz ve varsa partneriniz için sakin bir gün …

İşte Burca Göre Süper Kahraman

Süper kahraman olmak kolay değildir. Hangi süper kahraman hangi burcu temsil ediyor? Peki hangi süper …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: