25 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 25 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 25 Haziran Perşembe günlük burç yorumu ;

Jüpiter günündeyiz. Aslan burcunda ilerleyen Ay, gün boyu önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta olacak. Gün genelinde belirsizlikler ve karışıklıklarla karşılaşmamız mümkün. Herhangi bir işe odaklanmada zorlanabiliriz. Önemli işler, alışverişler ve randevuları ertelemekte fayda var. Bugün sonuç almakta zorlanabiliriz. Önemli işler, alışverişler ve randevuları ertelemekte fayda var. Bugün sonuç almakta zorlanabiliriz. Süregelen işlerle ilgilenebiliriz. Günün büyük bölümünde keyif aldığımız eğlenceli faaliyetler, hobilere zaman ayırabilir, dinlenebiliriz.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

Aşk, flörtler, sanatsal aktiviteler ve çocuklarla ilgi alanımıza girebilir. 10 Mayıs’tan bu yana geri gide Venüs bugün İkizler burcunda ileri hareket dönüyor. Venüs 7 Ağustos’a kadar İkizler burcunda ilerleyecek. Bu dönemde ilişkilerde aşk ve tutkular yerini entellektüel paylaşımlara bırakabilir. Yakın çevremizdeki kişilerle bilgi alışverişinde bulunmak keyifli hale gelebilir. Eğitim, seyahat ve iletişim ile ilgili konularda çeşitli şanslar karşımıza çıkabilir ve bu alanlarda maddi kazançlar artabilir. Ay akşam 20.04’de Başak burcuna geçecek. Önümzdeki iki gün Başak burcunda ilerleyecek Ay, büyük planlar yerine bizi küçük detaylara yönlendirebilir. Bitirilecek işler, yapılacak düzenlemeler, ayrıntılı hesaplarla meşgul olabiliriz.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

A101 11-17 Temmuz İndirim Kataloğu

A101 11-17 Temmuz İndirim kataloğu yayınlandı. Yine birçok üründe farklı oranlarda indirimler yapıldı. ABC 5kg …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: