26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları . Bugün insanlara ulaşabilmeniz için bir çevirmen kiralamanız gerekebilir.  Hiçbir şekilde anlaşamayacaksınız. Ne kadar kararlı olursanız, o kadar çok insanın sizi dışladığını fark edebilirsiniz.

Koç :  Bugün senin için anahtar, işleri fazla ciddiye almamak. Bir karar üzerinde ne kadar kasıtlı olursanız, vermenin sizin için o kadar zor olacağını göreceksiniz. Gerçekleri tartarken fırsatınızı kaçırabilirsiniz. Spontane olun. Daha önce hiç denemediğin bir şeyi dene. İşlerin sıkıcı olmaması için deneyimlerinizi çeşitlendirin. Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir.

Bugün etrafta, muhtemelen şu andaki göksel konfigürasyondan gelen enerjinin getirdiği düşündürücü bir atmosfer var. Bu ruh halinize katılabilir ve olabildiğince kasvetli ve perişan olmaya kararlı bir günde oturabilirsiniz. Ya da olumlu bir şey yapabilir ve en yakın arkadaşınızı bir yemeğe çıkarmak ve samimi bir konuşma yapmak için düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu sonsuz derecede daha iyi olurdu. 26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları.

Bayan Sabahlık Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Boğa : Bugün senin için müthiş bir gün Boğa ve uzun vadeli trendlerin senin lehine hareket ettiğini göreceksin. Biraz şansla birleşen disiplin duygunuz, performans göstermeniz için zemin hazırlıyor. Seyirci endişeyle bekliyor ve paylaşacak çok fazla mizah, bilgi ve mutluluk var. Esprili sohbetlere katılın ve hayatın kolay bir akış olduğunu unutmayın.

Günün gezegensel konfigürasyonu sizi biraz hüzünlü hissettirebilir. Partnerinizden belirli bir nedenle yabancılaştıysanız, ilk korkularınızın üstesinden gelmek ve neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışma sürecini başlatmak iyi bir fikir olabilir. Bu, yangına daha fazla yakıt eklemek gibi görünse de, tüm engelleri kaldırmaya yardımcı olacak ve havayı temizleyecektir.

Vücut tipleri için en uygun abiye modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

İkizler : Bugünkü insanlara ulaşabilmen için bir çevirmen kiralamak gerekebilir.  Hiçbir şekilde anlaşamayacaksınız. Ne kadar kararlı olursanız, o kadar çok insanın sizi dışladığını fark edebilirsiniz. Her şeyi hafif ve enerjik tutun. Çok ciddi bir ses tonu felakete yol açabilir. İşleri olması gerekenden daha karmaşık hale getirmemeye çalışın. Doğru kartları tutuyorsunuz ve şimdi onları stratejik olarak oynama zamanı.

Kişisel ilişkilerinizle ilgili olarak bugün kendinizi çok izole hissedebilirsiniz. Gezegensel yön, başkalarıyla ilişki kurma yeteneğinizi anlamanıza yardımcı oluyor. Bunda oynayacak bir rolünüz olsa bile, belirli kusurlar olarak gördüğünüz şeyler konusunda çok eleştirel hissediyor olabilirsiniz. Belki günü sessizce düşünerek geçirmek daha iyi olur, böylece farklı bir perspektiften bakabilirsiniz.

Beyaz Dövme Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yengeç : Bugün yelkenlerinizi epey rüzgar dolduruyor, bu yüzden rotanızı egzotik bir yere uzun mesafeli bir gezi için ayarlayın. Şu anda işler dramatik bir zirveye geliyor. Hayatınızın bazı ciddi parçalarının dramatik bir şekilde değiştiğini fark edebilirsiniz. Büyüme için değişim gereklidir. Hayatınızın belirli alanlarında gerginlik varsa, onunla savaşmayın. Farklı bir yol izlemeyi düşünün.

Günün gezegen yapısıyla çoğu insandan daha iyi başa çıkabilirsiniz. Size gerçekte neler olup bittiğine dair bir fikir veren ilişkilere karşı doğal olarak bağımsız bir tavrınız var. Sizin için doğal olarak gerçekleştiği için, derinlemesine düşünmek için zaman harcamanıza gerek yok. Yine de, özellikle neşeli bir zaman olmayabilir. Şansınız varken gidip yalnız zaman geçirmeniz daha iyi olur.

2020 Stradivarius Bluz Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Aslan : Gün hakkında ilk başta takdir edemeyeceğiniz, gönülsüz, tuhaf bir kalite var. Bu enerjiye ne kadar açık ve kabullenirseniz, sizin için o kadar olumlu çalışmasını sağlayabileceğinizi göreceksiniz. Gününüzün ciddiyetini dengelemek için bu hissi kullanın. Durumunuzla hiçbir ilgisi olmayan gereksiz dramlara kapılmayın.

Günün gezegensel konfigürasyonu, yakın bir ilişki veya ilişki açısından sizi oldukça büyük bir darbeyle Dünya’ya indirebilir. Sevdiklerinizi bir kaide üzerine yerleştiriyor ve ona tapıyor olabilirsiniz. Birdenbire, tamamen insan oldukları ve ayaklarının killi olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu bir şok gibi gelse de gerçekçi bir bakış açısına sahip olmak daha iyidir.

H&M 2020 Bluz Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Başak : Bugün herhangi bir duruma girip çıkarken muhtemelen tatlı sözler söyleyebilirsiniz. İçinizde büyük bir güç var ve kullanmaktan korkmadığınız sürece her şeyi başarabilirsiniz. Başarısızlıktan korkmayın. Asla denemezsen, asla başaramazsın. Planda eksik parçalar görürseniz endişelenmeyin. Her şeyin gerektiği gibi yerine oturacağına güvenin. Gözlerini ödülden ayırma.

Bu, partnerinizden biraz kopuk ve izole hissedebileceğiniz bir gün. Gezegen dizisi, bir düzeyde sevilmez olduğunuz fikrini ortaya çıkarır. Uzun sürmeyebilir, ancak yine de sahip olabileceğiniz bir tutum problemini vurguluyor. Saklanmak isteyebilirsin ama nasıl hissettiğin hakkında konuşsan daha iyi olur. Bu, boşluğu dolduracaktır.

2020 Zara Mini Etek Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Terazi : Bugün çevrenizdeki insanlarda rahatlık bulun. İşleri çok ciddiye almamaya çalışın. Başkalarının sorunlarını içselleştirmeniz gerektiğini düşünmeyin. Size doğru gelmeyen herhangi bir durumdan geri adım atın. Yeni insanlarla sohbeti son derece teşvik edici ve ödüllendirici bulabilirsiniz. Tetikte olun, ancak sizi yeni deneyimlerden alıkoymasına izin vermeyin.

Partnerinize bugün ulaşmanız gerekiyor. Gezegensel yön, bunu yapmak istemeyebileceğinizi gösterir, ancak çaba sarf etmek ikinizin de birbirinizi biraz daha iyi anlamasına gerçekten yardımcı olacaktır. Yabancılaşmanın nedeni ne olursa olsun, kapalı olmaktan ziyade açık olmak, daha iyi yanıt olacaktır, ancak bu genellikle takip edilmesi daha zor bir yoldur.

Sahillerin En Güzel Mayo ve En Güzel Bikini Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Akrep : Birisi hayranı az önce yükseltti. Ateşinizi körükleyecek hava eksikliği yok. Bilgi sola ve sağa uçuyor ve onunla ilişkili birçok fırsat var. Bu güçlü günden yararlanmak için etrafınızda hava dolaşımını sağlayın. Sinir sisteminizi geliştirmek ve bu enerjiden en iyi şekilde yararlanmak için gerin ve derin, güçlü nefesler alın.

Özellikle en yakın ilişkileriniz söz konusu olduğunda konuşmak bugün biraz daha zor görünebilir. Göklerde oluşan gezegensel konfigürasyon bir yabancılaşma duygusu getiriyor. Bunun nedeni, birlikte daha az zaman paylaşmak anlamına gelen çok fazla işiniz veya başka sorumluluklarınız ve taahhütleriniz olması olabilir. Bazı incinmiş duygular olsa da, onlarla birlikte olmak için zaman ayırın ve onlara nasıl hissettiğinizi anlatın

2020 Mango Kadın Çanta Modelleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yay : Yaklaşımınızda daha esnek olmanın zamanı geldi. İşler hızla değişiyor ve onlarla değişmeye hazır değilseniz, geride kalacaksınız. Çevrenizdeki dalgalı atmosferin farkında olun ve dış ortama daha iyi uyum sağlamanıza yardımcı olacak gerekli iç ayarlamaları yapmaya hazır olun. Değişimden korkmayın.

 Bugün havada yakın ilişkilerle ilgili tuhaf bir his var. Bir şeyleri derinlemesine düşünmek ve derinlemesine düşünmek için kapanıp yalnız kalmak istersiniz. Gezegensel yön, ortaklığınızdaki bazı kusurları ortaya çıkarıyor olabilir, ancak bunu kabul etmek zorunda değilsiniz. Nasıl hissettiğinizi değiştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Tek yapmanız gereken, kalbinizden konuşmak için biraz cesaret.

Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Oğlak : Bu senin için harika bir gün Oğlak. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm kartları tuttuğunuzu göreceksiniz. Bugün şans ve refah, servet için mükemmel bir durum yaratmak için disiplinle buluşuyor. Hazırlığınız nihayet karşılığını veriyor. Kendinizle ne kadar uyumlu olursanız, çevrenizdeki insanlarla o kadar iyi bütünleşeceğinizi göreceksiniz.

Bugünkü gezegensel konfigürasyon, ilişkilerinize ve kendinizi ifade etme becerinize daha ciddi bir bakış açısı getiriyor. Görünüşünüz ve birine karşı duygularınız hakkında alışılmadık derecede güvensiz hissedebilirsiniz. En iyisi saklanmak değil, nasıl hissettiğin hakkında konuşmak. Sevdiklerinizin sizi gerçekten nasıl gördüğünü öğrenin. Gerçek muhtemelen seni sonsuza kadar neşelendirecek.

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Kova : Bugün işler son derece hafif ve havadar olacak. İnsanların sizden biraz daha az hassas olduğunu görebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak, büyümenin anahtarıdır. Bilinmeyene geçmekte tereddüt etmeyin. Değişmeye ve onu kabul etmeye açıksanız, kendinizle çevreniz arasında daha büyük bir denge duygusu elde edebilirsiniz.

Genel olarak ilişkiler açısından bugün havada biraz soğuk bir hava var. İnsanlar kendi benliklerine çok kapılmış görünüyor ve başkaları için çok az zamanları var. Günün gezegensel konfigürasyonu geçmeyi zorlaştırıyor. Mümkünse sevdiklerinize yemek yemek isteyip istemediklerini sormayı deneyin, böylece gerçek bir sohbet için zamanınız olur.

Burçların Kıskançlık Yüzdeleri


26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Balık :  Rüzgar bugün hızlı esiyor, iç ateşinizin parlak kalmasına yardımcı oluyor. Bugün sosyal bir kelebek olacaksın. Enerjiniz dağınık olabilir, ancak bu aslında sizin yararınıza olabilir. Farklı yerlerden ve insanlardan bir sürü bilgi ve ipucu toplamak, enerjinizi çevrenizle bütünleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu heyecan verici enerjiden yararlanın.

Hiç kimse oynamak istemiyormuş gibi göründüğü için günün göksel yapısı sizin için biraz rahatsız edici olabilir. Herkes kendi kişisel keder ve endişe dramlarına kapılır. İlişkilerde açıklık ve akış üzerinde gelişirken, bununla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Ruh hali geçeceği için kişisel olarak almayın; örnek olun ve kendinizi gülümsemeye devam edin.

Burçların Sır Tutma Yüzdeleri

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Fobileri Neler?

Bir şeye karşı duyulan korku yaşamımızı olumsuz etkilemektedir. Peki burçların fobileri neler, fobilerimizin burçlarla ilgisi …

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün. Yamuk, çarpık dişler için kesin çözüm olan diş …

Petek Dinçöz bebeğini kaybetti

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu. İrfan Aslan adında bir oğlu ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: